Kaip nusipirkti bitkoinų su „American Express“ kredito / debeto / dovanų kortelėmis

Pateikiame nuoseklų vadovą kaip pirkti bitkoinus su „American Express“. Taip pat apžvelgsime „AmEx“ kortelių tipus ir jų ypatybes. Galiausiai galite supažindinti saugiai ir lengvai su „AmEx“, kaip pirkti kriptovaliutą. Bet jei pirmiausia susiduriate su prekyba BTC, pirmiausia peržiūrėkite mūsų greitąjį vadovą.

Santrauka: „Bitcoin“ pirkimas naudojant „American Express“

 1. Sukurkite sąskaitą vienoje iš galimų biržų (Skausmingas, „LocalBitcoins“ arba 247 mainai).
 2. Ieškokite „AmEx“ prekybos pasiūlymų rinkoje ir išsirinkite geriausią (kainos ir apimties santykis).
 3. Norėdami gauti daugiau instrukcijų, tiesiogiai susisiekite su pardavėju (taikoma „Paxful“ ir „LocalBitcoins“).
 4. Perveskite / sumokėkite pinigus į pardavėjo „AmEx“ sąskaitą.
 5. Gaukite bitkoinus iškart, kai apdorojamas mokėjimas.

Augant bitkoinų tinklui, prekybininkai galėjo naudotis naujais mokėjimo būdais, kuriuos galėjo naudoti pirkdami kriptografijas iš įvairių platformų. „American Express“ kortelės yra viena iš tų naujų galimybių, nes verslą monetomis pardavinėjančios įmonės laikė metodą nesaugiu.

Pirkite BTC su „American Express“

„AmEx“ kortelės apžvalga

Jei atsitiktų gyventi JAV, tuomet „American Express“ kortelės būtų pagrindinis pasirinkimas norint gauti BTC. Teikėjas siūlo keletą variantų, kai kalbama apie kortelių tipus, kiekvienas iš jų turi savo finansines savybes ir mokesčių struktūrą. Atsižvelgdami į savo kriptografinės prekybos strategiją, prieš apsispręsdami, kaip apsispręsti, turėtumėte apsvarstyti, ką kiekviena kortelė jums siūlo.

„American Express“ svetainė

Galimos kortelės:

 • asmeninė kreditinė kortelė;
 • maža vizitinė kortelė;
 • verslo kortelė;
 • perkraunama išankstinio mokėjimo (debeto) kortelė;
 • Dovanų kortelė.

Šioje apžvalgoje daugiausia dėmesio skiriame asmeniniams gaminiams ir tokiu būdu apeisime „AmEx“ kortelių verslo ir verslo variantus. Mūsų apžvalgos yra susijusios su individualiais prekybininkais, norinčiais lengvai ir saugiai įsigyti bitkoinų naudodamiesi „American Express“ paslaugomis.

Kreditinės kortelės

Kreditinės kortelės yra su trim skirtingais produktais: „Blue Cash Everyday®“, „Amex EveryDay®“ ir „Premium Rewards Gold“ kortelėmis..

„American Express“ kreditinės kortelės

„Blue Cash“ parinktis naudojama, jei planuojate atlikti mažus BTC pirkimus per ilgesnį laikotarpį, nes per tris mėnesius grąžinate 200 USD už daugiau nei 1 000 USD. Jūs neturite jokių metinių mokesčių mokėti už naudojimąsi šia kortele.

„Blue Cash“ kasdieninė kortelė

„Amex“ kortelės suteiktų jums šiek tiek geresnį pasiūlymą, turint 15 000 narystės taškų perkant daugiau nei 1 000 USD už tris mėnesius, nors pasiūlymas gali pasibaigti bet kuriuo metu. Ne tiek didelis skirtumas tarp šių kortelių, nes vienintelis skirtumas yra atlygio sistema. Jūs taip pat neturite jokių metinių mokesčių mokėti už šią kortelę.

„Amex EveryDay“ kreditinė kortelė

Auksinė narystė yra geriausias pasiūlymas iš visų trijų kortelių, nes pirmuosius metus gauni be jokių mokesčių, o vienintelis mokėjimas, kurį reikės sumokėti, siekia 195 USD. Kitose dviejose kortelėse metiniai mokesčiai nėra mokami, tačiau jūs turėtumėte mokėti nuo 14,24% iki 25,24% metinį procentinį tarifą..

„Premier Rewards“ auksinė kortelė

Debeto ir dovanų kortelės

Be kredito kortelių, jūs taip pat turite galimybę naudoti „American Express“ dovanų ir debeto korteles. Pakraunamos debeto kortelės turi daug privalumų prekybininkams bitkoinais, nes galite naudoti kortelę norėdami atsiskaityti grynaisiais daugelyje vietų visame pasaulyje.

„American Express“ galite įsigyti debeto kortelių programas

Šiuo metu yra trys debeto kortelėms skirtos programos: „American Express Serve®“, „American Express Serve® FREE“, „American Express Serve® Cash Cash“.

Dovanų kortelės „American Express“

Jei turite dovanų kortelių likučių, galite jas panaudoti pervesdami pinigus kitiems vartotojams, kuriems gali prireikti lėšų konkrečiam prekybos centrui. Šis variantas yra gana populiarus, nes jis turi mažus mokesčius be jokių mokesčių ir įvairių kompanijų, dalyvaujančių dovanų kortelių programoje.

Saugūs būdai gauti BTC naudojant „AmEx“

Nėra daug mainų, kurias galite naudoti norėdami įsigyti BTC naudodami „AmEx“ korteles. Nors nedaugelis kitų leidžia „AmEx“ korteles, mes nesame tikri dėl jų saugos priemonių, todėl nėra šio vadovo dalis.

Prekyba BTC biržoje

Šios trys platformos yra turgavietės, kurias galite naudoti kasdien, kad gautumėte bitkoinų:

„LocalBitcoins“

„LocalBitcoins“ yra viena populiariausių „peer-to-peer“ (P2P) platformų, kurioje prekybininkai gali pirkti ir parduoti bitkoinus tarpusavyje. Minėtoje biržoje siūlomi įvairūs mokėjimo būdai, įskaitant „American Express“. Šios mokėjimo galimybės keičiasi visą laiką, nes prekybininkai patys pasirenka, kas yra priimtina, o kas ne.

BTC pirkimas „LocalBitcoins“ keitiklyje

Greitai patikrinę, prieinamos „AmEx“ kortelės, kurias galite naudoti platformoje, yra dovanų kortelės ir kreditinės kortelės, iš pradžių tai yra šiek tiek populiaresnis pasirinkimas.

Gaukite „BTC“ su „AmEx“ dovanų kortele „LocalBitcoins“

Apskritai „AmEx“ paslaugos nėra populiarios „LocalBitcoins“, tačiau galite rasti keletą pasiūlymų, kurie priima metodą. Tapatybės patvirtinimas priklauso nuo jūsų, o mokesčiai siekia 1%, be „AmEx“ kortelės išlaidų.

Argumentai “už”

 • tapatybės patvirtinti nereikia;
 • visame pasaulyje prieinamos paslaugos.

Minusai

 • „AmEx“ kortelės nėra iš tikrųjų populiarios;
 • kredito ir debeto kortelės, naudojamos retai ir už didelę kainą;
 • aferos, patvirtintos praeityje.

„American Express“ kortelės nėra populiarios „LocalBitcoins“

Skausmingas

Panašiai kaip „LocalBitcoins“, Skausmingas taip pat yra P2P platforma, kurioje galite pirkti ir parduoti BTC tiesiogiai iš kitų prekybininkų, tokių kaip jūs patys. Mokesčiai siekia 1%, kurį pardavėjas moka tik tuo metu, kai norint dalyvauti rinkoje nereikia patvirtinimo.

Sunkus bitkoinų keitimas

Mūsų tyrimo metu, nors „American Express“ kortelės tikrai yra prieinamos, šį metodą naudoja labai nedidelis investuotojų skaičius, todėl naudojant „AmEx“ korteles bitkoinų kaina gali būti daug didesnė nei pramonės vidurkis. Panašiai kaip su „LocalBitcoins“, čia galima naudoti visas tris korteles. Lieka tik rasti asmenį, kuris priima metodus.

Argumentai “už”

 • paslaugomis galima naudotis beveik iš bet kurios pasaulio šalies;
 • maži sandorio mokesčiai.

Minusai

 • aukšta BTC kaina paprastai lydi „AmEx“ pirkimo pasirinkimą;
 • „American Express“ kortelės retai siūlomos kaip metodas;
 • didelė sukčiavimo galimybė platformoje.

Sukčiavimo galimybė mainais

247 mainai

247 mainai siūlo unikalią platformą, kurioje galite įsigyti bitkoinų naudodami tik savo el. pašto adresą ir mokėjimo duomenis. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pateikti „AmEx“ kortelės duomenis ir el. Pašto adresą. Priimami metodai yra tik kredito ir debeto kortelės, o dovanų kortelės šioje platformoje nepriimamos. Kredito / debeto pirkimo mokestis yra 3,5% + 0,15 USD be nedidelių mokesčių ir „AmEx“ teikėjo išlaidų. Tai tikriausiai yra saugiausias būdas naudoti „AmEx“ korteles perkant BTC, tačiau už didesnes išlaidas.

Pirkite BTC su „AmEx“ kortelėmis „247Exchange“

Argumentai “už”

 • visiškai saugi bitkoinų įsigijimo sistema;
 • sandoriai atliekami akimirksniu;
 • paslaugos yra prieinamos visame pasaulyje;
 • visiškai privatus būdas gauti BTC naudojant „AmEx“ produktus.

Minusai

 • didelės sandorio išlaidos;
 • „AmEx“ dovanų kortelių nėra.

Kaip nusipirkti bitkoinų su „American Express“?

Šiame nuosekliame vadove parodysime, kaip įsigyti bitkoinus Skausmingas, naudojant „AmEx“ kreditinę kortelę. Pirmas žingsnis – atidaryti sąskaitą ir nemokamai užregistruoti savo profilį „Paxful“.

Susikurkite paskyrą „Paxful“

Patvirtinę savo el. Pašto adresą, prisijunkite prie „Paxful“ paskyros ir naršykite turguje, kur rasite „AmEx“ pasiūlymą, puslapio viršuje spustelėdami mygtuką „Pirkti Bitcoin“. Įveskite American Express mygtuke „Pasirinkti mokėjimą“ ir spustelėkite „Ieškoti“.

Pirkimo puslapis „Paxful“

Peržiūrėkite šiuo metu galimus pasiūlymus ir iš pateikto sąrašo išsirinkite geriausią (mūsų atveju buvo tik vienas).

Pirkite „BTC“ su „American Express“ dovanų kortele „Paxful“

Kitame etape spustelėkite mygtuką „Pirkti“ ir patikrinkite pardavėjo pateiktą prekybos sutartį. Jei sutinkate su jais, spustelėkite „Pirkti dabar“, kuris atvers tiesioginį pokalbio puslapį su pardavėju, kuris turėtų jums padėti atlikti procesą, kol gausite monetų savo piniginės adresu..

Kodėl tiek nedaug mainų priima „AmEx“?

Pirkimas naudojant „American Express“ korteles paprastai atliekamas be 3D pardavėjo saugumo. Taigi daugelis reguliuojamų biržų (ir kitų) taip pat yra žemiausios kainos, kai kalbama apie parduodamų monetų saugumą.

Sukčiavimas „American Express“ kortele

Praeityje buvo užfiksuota daug sukčiavimų, susijusių su „AmEx“ kortelėmis, dovanomis ir debetu, ypač todėl, kad mokėjimą galima atidėti, o monetos būtų nedelsiant išleidžiamos. Taigi įmonės vengia šio pasirinkimo siekdamos užsitikrinti savo likučius nuo sukčių.

Taigi kokį mainą turėčiau rinktis?

Kiekvienas iš minėtų mainų turi savų pliusų ir minusų. Kai kurie priima dovanų korteles, o kiti – visų trijų tipų korteles. Paslaugų prieinamumas taip pat svarbus, jei atsitiktų gyventi už JAV ribų. Galiausiai, jūs visada turėtumėte sutelkti tyrimą į saugumo priemones, nes joms gali trūkti įrankių, reikalingų tinkamai apsaugoti „AmEx“ kortelių likučius.

Mainų pasirinkimas

Geriausias būdas laikyti savo bitkoinus

Būkime sąžiningi, bitkoinų pirkimas yra rizikingas verslas, tai tikrai. Dar rizikingiau laikyti monetą netinkamai pritvirtintoje piniginėje. Taigi mes rekomenduotume jums įsigyti saugiausią piniginės variantą, ty aparatinę (HD) piniginę, kurią atstovauja „Nano S“ knyga, TREZORAS ir „KeepKey“.

Aparatinės piniginės

Šios piniginės siūlo paslaugas tiek internetinėje, tiek ir neprisijungus prie interneto, raktai generuojami privačiai ir turi fizinius mygtukus, naudojamus operacijoms patvirtinti. Į juos praktiškai neįmanoma įsilaužti tol, kol jų neprarandate ir nepateikiate slaptafrazės kam nors, kas su ja gali pasiekti jūsų likučius.

Jei turite klausimų apie šį straipsnį arba apie BTC pirkimą su „AmEx“ kortelėmis, susisiekite su mumis adresu BitcoinBestBuy, kad gautumėte daugiau informacijos. Mielai padėsime jums iškilus klausimams.