Kaip naudotis „EtherDelta Exchange“: žingsnis po žingsnio vadovas

„EtherDelta“ yra svarbiausia decentralizuota „peer-to-peer“ šifravimo birža ERC20 monetoms ir žetonams. Čia pirmiausia nurodoma dauguma naujų „Ethereum“ pagrįstų išteklių ir veikia kaip tarpininkas visiems, norintiems tiesiogiai ir anonimiškai prekiauti. Neigiama yra tai, kad svetainėje sunku naršyti, ją sudėtinga naudoti ir ji kenčia nuo atsilikimo, kuris gali apsunkinti prekybą.

Šiame vadove pateikiamos visos svarbios svetainės funkcijos, pradedant paskyros sukūrimu, baigiant „Ethereum“ deponavimu, turto pirkimu ir pardavimu bei pelno pervedimu į išorines pinigines..

Sąskaitos atidarymas

„EtherDelta“ neturi vartotojo abonementų įprasta prasme: tiesiog svetainėje sukuriate „Ethereum“ piniginę.

Spustelėkite Nauja paskyra meniu Select Account viršutiniame dešiniajame ekrano kampe arba mobiliųjų svetainių meniu.

Atidarykite „Etherdelta“ sąskaitą

Svetainėje iškart sukuriama „Ethereum“ piniginė ir rodomi vieši bei privatūs raktai. Laikykite privatų raktą privatų! Užrašykite arba įklijuokite į dokumentą ir perkelkite jį į nykščio įrenginį arba užšifruokite.

Sukurta nauja „Etherdelta“ paskyra

Lėšų indėlis

Lėšų įnešimas yra toks pat paprastas, kaip perkelti ETH iš dabartinės piniginės į „EtherDelta“ piniginę.

1. Atidarykite „Ethereum“ piniginę ir pasirinkite „Siųsti“.

2. Įveskite siuntimo sumą ir viešąjį „EtherDelta“ raktą kaip paskirties adresą. Šis pavyzdys yra iš „Exodus“ kliento:

3. Palaukite, kol patvirtins jūsų indėlis, kaip ir bet kuri kita kriptografinė operacija.Išsiųskite etą į etherdeltą

Monetų ir žetonų pirkimas

Svetainėje sandoriai tvarkomi naudojant išmaniąsias „Ethereum“ sutartis, todėl ETH iš savo „EtherDelta“ piniginės turite perkelti į išmaniąją turto, kurį norite įsigyti, sutartį..

1. Ekrano viršuje esančiame išskleidžiamajame sąraše pasirinkite žetoną ar monetą.

2. Lange Likutis spustelėkite skirtuką Indėlis.

3. Patikrinkite, ar dirbate su tinkamu žetonu, įveskite ETH sumą, kurią norite įdėti į sutartį, ir spustelėkite Įmokėti. Negalima įdėti visų savo lėšų: jums reikės šiek tiek dujų!

„Etherdelta“ pervedimo likutis

4. Patikrinkite, ar jūsų lėšos yra „EtherDelta“ stulpelyje. Jūs esate pasirengęs pirkti!

5. Lengviausias būdas pirkti yra langas „Užsakymų knyga“. Raudonieji sąrašai yra dabartiniai pardavimo pasiūlymai (žalia yra pirkimo užsakymai), kurių viršuje yra brangiausi.

„Etherdelta“ užsakymų knyga - pirkimo ir pardavimo užsakymai

6. Jūs perkate, todėl spustelėkite pigiausią išpardavimą arčiausiai jūsų poreikius atitinkančios raudonojo sąrašo apačios.

7. Pamatysite iššokantį langą su visa informacija. Spustelėkite Pirkti ir sandoris sudarytas!„Etherdelta“ iškylantis pirkimo langas

8. Arba galite sukurti savo pirkimo užsakymą lange Naujas užsakymas. Norint apskaičiuoti rinkos kursą, reikės skaičiuoklės, nors „Kainų diagramos“ langas teikia tam tikrą pagalbą.

9. Užpildykite pirkimo užsakymą savo pasiūlymu. Svetainėje nurodoma, ar yra pardavimo užsakymas, kuris jums gali tikti„Etherdelta“ naujo užsakymo langas

10. Spustelėkite Pirkti. Kadangi „EtherDelta“ yra „peer-to-peer“ mainai, turėsite palaukti, kol pardavėjas nuspręs priimti jūsų pirkimo pasiūlymą..

Parduodu monetas ir žetonus

Pardavimas veikia taip pat, kaip ir pirkimas.

Naudokite indėlių langą, jei norite perkelti turtą iš „EtherDelta“ piniginės į išmaniąją sutartį, tada užsakymų knygoje spustelėkite pirkimo užsakymą (žalia spalva, o geriausi pasiūlymai viršuje) arba „New Order“ lange sukurkite asmeninį pardavimą..

Pasitraukimas

Jums jau turėtų patikti „EtherDelta“ naudojama išmaniųjų sutarčių sistema, todėl lėšų atsiėmimas iš sutarties (ir vėl į „EtherDelta“ piniginę) yra paprastas:

1. Ekrano viršuje esančiame išskleidžiamajame sąraše pasirinkite žetoną ar monetą, kurią norite perkelti.

2. Lange Balansas spustelėkite skirtuką Išimti.

3. Patikrinkite, ar dirbate su tinkamu balansu, tada įveskite turto ir (arba) ETH, kurį norite atsisakyti iš sutarties, sumą.

Išimkite likutį iš „Etherdelta“

4. Kiekvienam spustelėkite Atšaukti.

Jei norite palikti monetas ir žetonus savo „EtherDelta“ piniginėje, galite: jūs valdote piniginės raktus, todėl nėra pavojaus įsilaužti! Tačiau jei norite perkelti savo turtą ne svetainėje, turite jį pervesti:

1. Lange Balansas spustelėkite skirtuką Perkelti.

2. Įveskite turto ir (arba) ETH sumą, kurią norite atsiimti „EtherDelta“, į savo piniginę (-as)..

„Etherdelta“ pervedimo likutis

3. Spustelėkite „Transfer“ kiekvienam.

Atkreipkite dėmesį, kad už pervedimus turėsite mokėti už dujas, todėl palikite šiek tiek mokesčiams padengti.

Užsakymai ir istorija

Kaip ir bet kokie geri mainai, „EtherDelta“ seka jūsų atvirus užsakymus (pirkimą ir pardavimą) ir jūsų istoriją vietoje. Tačiau svetainėje jūsų istorija saugoma tik trumpą laiką, todėl turėtumėte sekti savo veiklą skaičiuoklėje ar trečiosios šalies programoje..

Patikrinkite lango „Mano operacijos“ skirtukus Prekyba, Užsakymai ir Lėšos, kad gautumėte išsamią informaciją, tačiau nepamirškite, kad kiekviena moneta ir žetonas turi savo istoriją!

„EtherDelta“ privalumai

Joks „EtherData“ vadovas nebūtų išsamus, nenagrinėjant svetainės teikiamos naudos ir (kartais skausmingai akivaizdžių) sunkumų.

Visiškai anonimas

Teigiama, kad svetainė yra visiškai anoniminė. Niekada neįvedate savo el. Pašto adreso ar jokios atpažinimo informacijos, todėl jokiu būdu negalite stebėti savo veiklos – bent jau ne be teismo nurodymo pasiekti IPT įrašus.

Pirmiausia išvardijami ERC20 žetonai

„EtherDelta“ taip pat yra vieta, kur paleidžiama dauguma „ERC20“ žetonų ir monetų, todėl prekyba jomis paskatina jus sudaryti sandorius, kol jie pasiekia centralizuotas biržas ir visi įsigyja. Tai puiki vieta pasiimti sandorius su didele IG..

„EtherDelta“ problemos

Tačiau svetainė tikrai turi problemų.

Išdėstymas ir įkėlimo laikas

Akivaizdžiausias klausimas yra užimtas ekrano išdėstymas, todėl svetainė yra lėtai įkeliama ir vėluoja naudoti.

Kai kurie prekybininkai skundžiasi, kad po jų priėmimo užsakymai lieka aktyviame sąraše. Kiti skundžiasi dėl painiavos su keliais skirtukais toje pačioje ekrano dalyje (pvz., „Pirkti ir parduoti“ naujajame užsakyme).

Atsakymo laikas per ICO

Populiarių ICO metu ir kai „Ethereum“ blokų grandinė yra užimta, indėlių laikas ir svetainės atsakas gali atsilikti nuo reikalingo efektyviai prekybai lygio..

Rankinis veiklos stebėjimas

Norint naudoti „EtherDelta“ išmaniąsias sutartis, reikia daug valdyti. Nėra „viskas viename“ turinio rodinio, kuris parodytų, ką jūs laikote, kas yra susieta su sutartimis ir kas yra pasirengusi perduoti. Būkite pasirengę sekti savo veiklą rankomis.

Paskutinės mintys

Tai labai trumpa „EtherDelta“ funkcionalumo ir sudėtingos sąsajos apžvalga. Kadangi daugelyje naujų žetonų yra pirmoji vieta, tai yra puikus būdas įsigyti perspektyvių ICO, kol jie neįtraukiami į centralizuotą biržą ir visi patenka.

Tačiau svetainėje yra a staigesnė mokymosi kreivė nei centralizuoti mainai, o dėl nuolatinių atsilikimo ir mikrovaldymo problemų jis važiuoja labiau nei įprasta. Nesvarbu, ar esate naujokas, norintis anksti patekti, ar patyręs prekybininkas, vertinantis anonimiškumą, „EtherDelta“ yra būtinas „Ethereum“ pasaulio uostas.