Aeternity (AE) apžvalga – naujas požiūris į Ethereum pagrįstas išmaniąsias sutartis

vardas Amžinybė
Žymeklis AE
Visas tiekimas 273 685 830
Pradinė kaina 0,68 USD
Kategorija „Blockchain“ platforma
Svetainės URL https://Aeternity.com/
Baltosios knygos URL https://github.com/Aeternity / Protocol

Amžinybė yra daugiau nei „blockchain“ projektas, tai taip pat yra judėjimas. Techninis projektas yra vieša, atviro kodo, „blockchain“ pagrindu sukurta paskirstytoji skaičiavimo ir skaitmeninio turto platforma, orientuota į tai, kad išmaniosios sutartys būtų saugios, efektyvios ir ekonomiškos. Kaip judėjimas jis įsivaizduoja pasaulį su alternatyvomis dabartiniam valdymui, ekonomikos ir finansų tarpininkams.

Idėja už amžinybės

„Ethereum“ kūrėjai jau seniai pripažino, kad mastelio iššūkis yra „bene vienintelis svarbiausias techninis iššūkis“, su kuriuo susiduria visi „blockchain“.

„Aeternity“ yra nauja patobulinta „Ethereum“ versija, kuri išsprendžia mastelio problemą, sudarant sąlygas sandoriams vykti ne grandinėje. Ginčijami sandoriai sprendžiami grandinėje, o „Aeternity“ blokų grandinė veikia kaip kriptografinis teismas. Tai taip pat leidžia greitai ir pigiai sudaryti sutartis su daugeliu aukšto lygio virtualių mašinų (VM), parašytų „Sophia“ ir „Solidity“ kalbomis..

Jei įmonė gali keisti mastą, įmonė gali naudoti amžinybę. „Aeternity“ turi daugybę naudojimo atvejų, tarp jų: ​​paskirstytos programos ekosistema, decentralizuota „fintech“, nepatikimi mainai, mikro ir nano mokėjimai, sutelktinio finansavimo projektai ir momentinių vaizdo žaidimų atlygiai.

Komandai vadovauja Yanislavas Malahovas, žinomas kaip Ethereum krikštatėvis ir dirbo pagrindiniu kūrėju kartu su Vitaliku Buterinu viename ankstesnio projekto taške. Prieš amžinybę jis dirbo „Bitalias“, „blockchain“ pavadinimų sistemoje. Jis paaiškino, kad jį sužlugdė finansų rinkos suirutė po žlugusio Rytų bloko, ir jis labai suprato ekonominę nelygybę. Amžinybė yra jo būdas naudoti „blockchain“, kad būtų sukurta įtraukesnė pasaulinė ekonomika.

“Mūsų” Blockchain “gali suteikti šios planetos žmonėms didesnę prieigą prie finansinių įrankių, kuriuos galima padidinti, nelaužyti ar sulėtinti”, – sakė Malahovas. Cointelegraph. “Amžinybė taip pat leis realiojo pasaulio informacijai tekėti į” Blockchain “, nesikliaudama centralizuotais šaltiniais.”

„Aeternity“ kūrėjų komanda turi keletą geriausių „Erlang“ kūrėjų pasaulyje. Komandoje yra šeši daktaro laipsniai, pradedant informatikos sritimis, baigiant paskirstytomis sistemomis ir saugumu.

Amžinybės partnerystės

Jų vystymosi pradžioje amžinybė  bendradarbiauja su „Erlang Solutions“ dirbti kartu sprendžiant „blockchain“ mastelio klausimus. Kalba yra tinkama projektui, nes ji leidžia rašyti kodą, kuris gali atsakyti į daugelį užklausų ir nesutrinka. Be to, serveriai, kurių veikimo laikas yra didžiausias pasaulyje, yra pagrįsti „Erlang“.

Liepos mėnesį įmonė paskelbė partnerystę su „Trakia Tech“ – platforma, kurios tikslas – skaitmeniniu būdu transformuoti gamybos, finansų ir kitas tradicines pramonės šakas, ir bendražygis kooperatyvas – įmonė, kurios misija yra tapti pirmuoju visiškai veikiančiu decentralizuotos autonominės organizacijos (DAO) pavyzdžiu, valdomu „blockchain“..

   
 

Amžinybės kainų istorija

2017 m. Birželio pabaigoje AE savo ICO surinko 24 milijonus dolerių.

Po to, kai žetonas buvo parduotas už pradinę 0,68 USD kainą 2017 m. Liepos mėn., Jis pasiekė aukščiausią 5,00 USD šių metų balandžio mėnesį. Nuo to laiko ji mažėjo.

Amžinybės technologija

„Aeternity“ architektūra turi keletą komponentų, kurie daro ją unikalia:

 Orakulai

„Oracle“ yra vertėjai, bendraujantys tarp realaus pasaulio ir „blockchain“, bei specialios išmaniosios sutartys. Pavyzdžiui, jis gali būti naudojamas kuriant išmaniąją sutartį, kad būtų atliktas toks veiksmas kaip žetonų ar kriptovaliutos perkėlimas į asmens adresą. Kadangi „Aeternity“ orakulai yra pagrindinio protokolo dalis, „Oracle“ įgyvendinimui nebereikia papildomo sumanių sutarčių..

„Oracle“ operatoriai taiko mokesčius AE, kad galėtų pateikti užklausą dėl jos duomenų. Tai tie patys duomenys, naudojami vykdant išmaniąsias sutartis – kurie yra išmaniuosiuose įrenginiuose, vietinėse meteorologinėse stotyse, finansų įstaigose, rankinio įvedimo ar prognozavimo rinkose.

Kad ir kur būtų šaltinis, duomenys tikrinami keliais skirtingais orakulais, į kuriuos reikia atsakyti į klausimą vienodai. Tada atsakymai registruojami „blockchain“ ir yra nekintami. Jie lieka grandinėje, kol bus sukurtas tam tikras blokų skaičius.

„Bitcoin-NG“ ir „Gegutė“ darbo įrodymas

Nors šiuo metu plačiausiai naudojamas „Nakamoto“ sutarimas, jo mastelis yra ribotas. Aeternity šiam apribojimui išspręsti naudoja „Bitcoin-NG“ – darbo įrodymo (PoW) ir akcijų paketo (PoS) hibridą. Kai blokai bus išgaunami panašiai kaip „Ethereum“ ir „Bitcoin“, išrenkamas lyderis, kuriam leidžiama leisti mikroblokus, kol bus išgautas kitas blokas. Šis metodas suteikia didesnę operacijų spartą.

Amžinybė tiki, kad gali pasiekti 6000tx / min. arba 100tx / x grandinės greitį. Be to, „Aeterity“ naudoja „Cuckoo Cycle“ – pirmąjį grafikų teorinį „PoW“ algoritmą, kuris apima momentinį patikrinimą ir didelius atminties reikalavimus. Galutinis rezultatas – vartotojams nereikia galingų kasybos įrenginių, norint išgauti amžinybę.

Valstybiniai kanalai

Valstybiniai kanalai palaiko operacijas tarp vartotojų ir pažangių sutarčių vykdymą. Prieš sandorį visada susitarta dėl sandorių būklės. Šie valstybiniai kanalai yra nepatikimi ir saugūs, dalyviai gali uždaryti kanalus, kad uždarytų piktavalius vartotojus. Kadangi šie kanalai perduoda sąveiką ne grandinėje, tai leidžia atlikti žaibiškas operacijas.

„Sophia Smart“ sutartinė kalba

„Sophia“ yra išmani sutartinė kalba, leidžianti lengviau tikrinti ir patikrinti kodus, mažinant klaidų ir klaidų kodą. Funkcinė į „Ocaml“ panaši kalba, panaši į „Reason“, sukurta saugesniam kodui rašyti. Jis gali tiesiogiai pasiekti visas kitas „Aeternity“ funkcijas, tokias kaip pavadinimų sistema, valstybiniai kanalai ir „Oracle“ funkcija.

Pavadinimų sistema

Daugumoje „blockchain“ sistemų naudojami maišos, kad būtų galima identifikuoti objektus, rodomus šešioliktainiais ženklais ir sunkiai įskaitomus žmogaus akiai. „Aeternity“ vardų suteikimo sistema leidžia pagerinti naudojimąsi, sumažinti neteisingai parašytas tapatybes ir labiau pritaikyti platformą.

AE žetonas

AE prieigos raktas yra „Ethereum“ pagrindu sukurtas prieigos raktas, kuris bus pakeistas, kai tik įmonė pradės veikti. Naujasis raktas bus pagrįstas naudingumu ir bus naudojamas mokėti už operacijų mokesčius tinkle, panašiai kaip tas, kurį ETH turi „Ethereum“.

Kaip įsigyti AE

Pagrindinis būdas įsigyti AE yra „Binance“, kurio šiuo metu viena didžiausių AE apyvarta yra pusė milijono, leidžianti jums keistis AE su BTC, ETH ir BNB.

AE taip pat yra šiose biržose:

Kaip laikyti AE

AE galima laikyti bet kurioje piniginėje, palaikančioje ERC-20 žetonus, pvz., „Coinomi“, „MetaMask“ ir „Myetherwallet“.

Kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, AE turėtumėte laikyti aparatinėse piniginėse, tokiose kaip „Ledger Nano S“ ir „Trezor“.

Gairės ir ateities atnaujinimai

„Aeternity“ pradėjo kurti nuo 2017 m. Pirmojo iki trečiojo ketvirčio ir pristatė testavimo tinklą. Jie dalyvavo daugybėje renginių visame pasaulyje, įskaitant „Blockchain Summit“, „Crypto World Party“ ir tarpkontinentinę „Blockchain“ konferenciją Briuselyje..

Šiuo metu ji dirba su „Mainnet“ paleidimu.

Komanda turi savo tinklalapyje prieinamą planą ir jie dažnai skelbia naujinius apie plėtrą savo tinklaraštyje. Tie, kurie yra techniškesni, gali stebėti kūrėjų pažangą per projektą Gitubas.