Wanchain (WAN) apžvalga – sąveiki ir privati ​​„Blockchain“ platforma

vardas Wanchainas
Žymeklis WAN
Visas tiekimas 210 000 000
Pradinė kaina 0,34 USD
Kategorija Sąveikus „Blockchain“
Svetainės URL https://wanchain.org
Baltosios knygos URL https://wanchain.org/files/Wanchain-Whitepaper-EN-version.pdf

„Wanchain“ yra paskirstyta knyga, užtikrinanti skirtingų blokų grandinių tinklų sujungimą ir sąveiką, nesvarbu, ar tai yra dvi pagrindinės viešosios grandinės, dvi privačios grandinės, ar viešosios ir privačiosios grandinės. Veikdamas kaip paskirstytasis „bankas“, jis siekia sukurti naują modelį, kuriame kitos šalys plėtotų savo finansines paslaugas, sukurdamos paskirstytą finansų rinką per „Wanchain“..

Atnaujinimas: Nuo rugpjūčio 24 d. Wanchain’o pagrindinis tinklas veikia ir jis baigė savo žetonų apsikeitimą.

Idėja už Wanchain

„Ethereum“ šakutė, „Wanchain“ tikslas yra įsteigti paskirstytą „banką“, kuriame blokinės grandinės gali keistis skirtingomis skaitmeninėmis valiutomis ir turtu. Be to, šis paskirstytas bankas bus vieta, kur finansiniai produktai ir sutartys yra pagrįsti tomis pačiomis skaitmeninėmis valiutomis ir turtu. Šie paskirstyti bankai atliks panašias funkcijas kaip tradiciniai bankai, tačiau taip pat turės papildomų, kurie teikiami pagal „blockchain“ infrastruktūros garantiją.

Išskirtiniai „Wanchain“ bruožai yra jos grandinės gebėjimai, leidžiantys keisti mastelį „blockchain“ ir realiose programose, tokiose kaip: daugiabučio turto investicijos ir finansavimas, decentralizuotos paskolos, kelių monetų mokėjimai ir atsiskaitymai bei decentralizuoti kriptovaliutų mainai. Galutinis tikslas yra, kad vartotojai galėtų turėti savo virtualaus kasos langą, iš kurio jie galėtų pateikti paraiškas naujoms paskoloms, turto mainams, kredito mokėjimams ir atsiskaitymams už sandorius, pagrįstus skaitmeniniu turtu. Jame taip pat yra „Wan Smart Contract“, kurie yra panašūs į „Ethereum“, tačiau turi privatumo apsaugą.

„Wanchain“ įkūrėjas ir dabartinis generalinis direktorius Jackas Lu turi beveik 20 metų programinės įrangos inžinieriaus patirtį elektroninės prekybos pramonėje ir 2012 m. Pateko į „Bitcoin“. Jis pradėjo „Ethereum“ koduoti ankstyvomis projekto dienomis, investuodamas visą savo bitkoinų Ethereum ICO, tuo pačiu metu paleidžiant „Factom“. Laimei, tiek „Ethereum“, tiek „Factom“ buvo nepaprastai sėkmingi.

Li Ni, viceprezidentas, taip pat turi 15 metų patirtį IT srityje, taip pat tarptautinę rinkodaros patirtį. Anksčiau jis dirbo direktoriumi ir vadovu ZTE telekomunikacijų, „Delta Electronics“ ir „SuperMap Software“ verslo komandoje. Jis buvo IT konsultantas Kinijos žemės ūkio ministerijoje ir Maisto ir žemės ūkio organizacijoje.

Visuotinės komunikacijos viceprezidentas Oliveris Birchas anksčiau dirbo įvairiuose startuoliuose „blockchain“ erdvėje, taip pat valdė klinikinius tyrimus farmacijos įmonėse. Lankasterio universitete jis turi filosofijos, politikos ir ekonomikos bakalaurą.

Įmonės būstinė yra Singapūre, tačiau ji taip pat veikia Ostine, Teksase.

„Wanchain“ partnerystės

„Wanchain“ yra „Blockchain“ sąveikumo aljanso dalis kartu su ICON ir Aionas. Grupė skatina atskirų „blockchain“ tinklų sąveiką, nes jų tarpusavio ryšys rinkoje iškėlė iššūkį.

Wanchainas neseniai paskelbė apie naują partnerystė su „KronosToken“, finansinė platforma, leidžianti vidutiniam investuotojui pasiekti elito prekybos strategijas iš viso pasaulio fondų valdytojų.

Gegužę įmonė paskelbė a partnerystė su „Pundi X“, Džakartoje įsikūrusi „blockchain“ įmonė, sukūrusi įrenginį, kuris klientams ir įmonėms suteikia galimybę savo operacijoms naudoti kriptovaliutą..

Liepą Wanchainas oficialiai paskelbė a partnerystė su „Fysical“, decentralizuotas vietos duomenų rinkos protokolas. Abu jie turi panašius tikslus ir kartu sieks sukurti teisingesnę ir teisingesnę suinteresuotosioms šalims ekosistemą.

Visai neseniai įstojo į Žetonų aljansą, grupė, atstovaujanti daugiau nei 250 pasaulinių „blockchain“ ir žetonų ekspertų, kurie atitinka tikslą padėti paveikti žetonų rinkos augimą.

     

„Wanchain“ architektūra

„Wanchain“ blokų grandinė gali vykdyti bet kurią tradicinę išmaniąją sutartį, panaudodama esamas įrankių grandines. Jo saugus daugiašalis skaičiavimas kartu su slenksčio raktų dalijimusi leidžia bet kuriai paskirstytai programai pasiekti bet kokį skaitmeninį turtą iš „Wanchain“ blokų grandinės.

Jo architektūra apima penkis atskirus komponentus:

Paskirstyta knyga ir išmanioji sutartis virtuali mašina

Kaip „Ethereum“ pagrindinė knyga, ji gali paleisti programas su paskyros modeliais ir protingomis sutartimis, panašiomis į „Ethereum“. Be to, ji siūlo kelių grandinių sandorius ir išmaniųjų sutarčių ženklų privatumo apsaugą.

Gimtoji moneta

Gimtoji Wanchaino moneta yra Wancoin. Jis naudojamas operacijoms tarp grandinės ir grandinės viduje, taip pat saugumo indėliams, skirtiems grandinės patikros mazgams. Bendrovė ką tik baigė žetonų apsikeitimą, keisdama savo ERC-20 žetonus į „Wancoin“ santykiu 1: 1.

Konsensuso mechanizmas

Sandoriai su „Wancain“ pasiekia sutarimą ir paskatas naudojant „Proof of Stake“ (POS) sutarimo mechanizmą. Idėja yra ta, kad kitos „Wanchain“ sukurtos blokų grandinės turi panašius „Wanchain“ blokų grandines, kad palengvintų kelių grandinių mechanizmą ir vientisą integraciją tarpusavyje.

Grandinės vidaus sandoriai

Šios operacijos yra panašios į „Ethereum“ operacijas, tačiau su papildomu privatumo apsaugos mechanizmu, įgyvendinamu pagal žiedinio parašo schemą. Žiediniai parašai grindžiami elipsinės kreivės kriptografija, vienkartiniu sąskaitos generavimo mechanizmu ir kitomis pažangiausiomis kriptografinėmis technologijomis. Jie suteikia visišką operacijų pasirašytojo anonimiškumą, tuo pačiu metu galimybę patikrinti konkretaus siuntėjo parašą. Vienkartinis adresas (OTA) suteikia anonimiškumą operacijų gavėjui, jei jis nori.

Tarpvalstybinė integracija

Visi „Wanchain“ integruoti blokų tinklai ir turtas turi būti užregistruoti „Wanchain“, kad būtų galima patikrinti, ar juos galima unikaliai identifikuoti. Minimalios integracijos išlaidos yra sukauptos dėl daugiašalės skaičiavimo ir slaptumo pasidalijimo slenksčio bendrosios įtvirtinimo schemos.

Wancoin

Pradėdamas savo maitinimo tinklą, Wanchainas turi baigė savo žetonų apsikeitimą, ankstesnius ERC-20 žetonus pakeisdamas „Wancoin“, kuris yra gimtoji platformos žetonas. Originaliais žetonais buvo prekiaujama „Wancoins“ santykiu 1: 1. „Wancoin“ naudojamas tiek kryžminiams, tiek grandinės vidaus sandoriams, taip pat saugumo indėliams, taikomiems kryžminiams patikrinimo mazgams.

„Wanchain Token“ kainų istorija

WAN surinko 36 milijonus dolerių savo ICO, įvykusiame 2017 m. Spalio mėn.

Kai žetonas buvo parduotas už pradinę 0,34 USD kainą, šių metų gegužę jis pasiekė 9,82 USD aukščiausią tašką, sutampantį su įtraukimas į „Huobi“. Nuo to laiko ji mažėjo.

Kaip įsigyti WAN

Pagrindinis WAN įsigijimo būdas yra „Binance“, kurio viena didžiausių WAN apyvarta yra didesnė nei 1 mln. USD, leidžianti keistis WAN su BTC, ETH ir BNB.

WAN taip pat yra šiose biržose:

Kaip laikyti WAN

WAN gali būti saugoma Wan piniginėje, kurią Windows, iOS ir Linux versijose galite įsigyti iš „Wanchain“ svetainė.

Kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, turėtumėte WAN saugoti aparatinėse piniginėse, tokiose kaip „Ledger Nano S“ ir „Trezor“. Wanchainas neseniai paskelbė kad „Ledger Nano S“ palaiko „Wancoin“.

Gairės ir ateities atnaujinimai

Wanchaino gairės yra išsamios ir pateikiamos jų svetainėje. Bendrovė buvo įkurta 2016 m., Išleido savo pirmąją baltąją knygą, o kitais metais surengė ICO. „Wanchain 1.0“ pradėjo veikti 2018 m. Pradžioje, apimančią privatumo apsaugą, „Wancoin“, „Wan Wallet“ ir „Blockchain Explorer“..

Jis pasiekė tikslą paleisti savo pagrindinį tinklą ir integraciją su „Ethereum“ bei kelių monetų pinigine ir planuoja paleisti „Wanchain 4.0“, kuris 2019 m. Integruojamas su privačiomis grandinėmis ir kelių monetų pinigine..