Brokeris XP – ar galite jais pasitikėti?

Svetainės URL: www.brokerxp.com

Įkurta: 2017 m

Reglamentas: Nereguliuojamas

Kalbos: Anglų

Indėlių būdai: Kredito / debeto kortelė, „Rave by Flutterwave“

Minimalus indėlis: 1 000 USD

Nemokama demonstracinė sąskaita: Taip

Turto skaičius: 100+

Turto rūšys: Kriptovaliutos

Prekybos sąskaitos ir sąlygos

„Broker XP“ nepateikė jokios informacijos apie savo siūlomas prekybos sąskaitų rūšis. Be to, šio brokerio svetainėje niekur nėra paminėta jokių prekybos sąlygų. Kadangi negalėjome atsisiųsti jos prekybos platformos, nepavyko sužinoti, kokios yra prekybos sąlygos.

Brokeris XP – privalumai

Prekiautojai neras jokių pranašumų dirbdami su „Broker XP“.

Brokeris XP – trūkumai

Šie yra „Broker XP“ trūkumai:

 • Licencijos neturintis brokeris

Tarpininko registracijos puslapyje yra dvi paminėtos informacijos. Pirmasis yra tas, kad „Broker XP“ adresas yra Lietuvoje. Antroji informacija yra bendrovės pavadinimas – „Aviant Marketing Limited“, įsikūrusi Maršalo salose.

Be šių dviejų duomenų, mes nieko daugiau nežinome apie „Broker XP“. Taisyklėse ir sąlygose nėra nurodytas nė vienas įmonės pavadinimas, taigi, jei užsiregistruosite pas šį brokerį, nežinote, su kuriuo subjektu sudarote sutartį. Kontaktinio numerio taip pat nėra. Mes taip pat nežinome, ar „Aviant Marketing Ltd“ yra pagrindinė įmonė.

Iš esmės šis brokeris yra anonimas.

Net jei manytume, kad „Broker XP“ patronuojanti įmonė yra „Aviant Marketing“, Maršalo salos neturi galiojančių Forex ir kriptovaliutų brokerių reglamentų. Taigi, norint veikti legaliai, šiam brokeriui reikalinga licencija iš finansų institucijos, kuri reguliuoja tokias paslaugas siūlančias bendroves.

Deja, išskyrus vieną eilutę, kurioje teigiama, kad „Broker XP“ yra registruotas Maršalo salose, nėra įrodymų, kad šis brokeris būtų kaip nors reguliuojamas.

Taigi galime daryti išvadą, kad „Broker XP“ yra anoniminis brokeris, kuris yra baigtas nereguliuojamas.

 • Informacija apie klientą, bendrinama su trečiosiomis šalimis

„Broker XP“ teigia, kad ji dalinsis jūsų asmenine informacija su trečiosiomis šalimis dviem tikslais:

 • Kad jie galėtų jums pasiūlyti savo paslaugas per „Broker XP“ platformą ir
 • Padėti šioms trečiųjų šalių įmonėms susisiekti su jumis.

Problema yra ta, kad brokeris nenurodo trečiųjų šalių bendrovių rūšių, su kuriomis jis dalinsis jūsų informacija.

Reguliuojamiems tarpininkams įstatymai draudžia dalytis savo klientų informacija su trečiosiomis šalimis, nebent tai aiškiai leidžiama. Net ir tokiais atvejais brokeris privalo nurodyti trečiosios šalies, su kuria bus dalijamasi jūsų informacija, vardą – suteikus jūsų leidimą..

 • Prekybos platforma nepasiekiama

„Broker XP“ teigia siūlanti savo klientams „MetaTrader 4“ prekybos platformą.

Jei taip būtų buvę, tai būtų buvęs didžiulis pliusas brokeriui. Taip yra todėl, kad prekybos platforma yra geriausia pasaulyje. MT4 programinė įranga turi daugybę funkcijų, dėl kurių ji puikiai tinka visų rūšių prekybininkams – pradedantiesiems ir ekspertams. Gaunate diagramų parinktis, rinkos analizės įrankius ir netgi prekybos robotus automatinei prekybai.

Tačiau mums nepavyko atsisiųsti platformos, todėl tiksliai nežinome, ar platforma iš tikrųjų veikia, ar ne.

 • Labai didelis minimalaus indėlio reikalavimas

„Broker XP“ svetainėje nėra jokios informacijos apie jo siūlomų sąskaitų tipus. Taigi galime tik manyti, kad yra tik vienas sąskaitos tipas. Tik užsiregistravę sužinojome, kad minimalus indėlių reikalavimas yra 1 000 USD.

Ši suma yra daugiau nei 4 kartus didesnė už rinkos vidurkį. Mūsų skaitytojų žinioms, minimalus indėlis, kurio reikalauja dauguma reguliuojamų brokerių, svyruoja nuo 100 USD iki 250 USD.

 • Nepateikta jokių prekybos sąlygų

Kadangi mums nepavyko atsisiųsti „Broker XP“ siūlomos prekybos platformos, patys negalėjome įsitikinti, kokios yra šio brokerio siūlomos prekybos sąlygos..

Kadangi šis brokeris nepateikė šios informacijos savo svetainėje, mes nieko nežinome apie prekybos išlaidas, kurias patirsite naudodamiesi šio brokerio platforma.

 • Neįprastos indėlių sąlygos

Brokeris XP turi keletą keistų indėlių sąlygų. Štai keli pavyzdžiai:

 • Lėšas į savo sąskaitą galite įnešti tik naudodamiesi kreditine ar debetine kortele arba per mokėjimo šliuzą, vadinamą „Rave by Flutterwave“. Kitos populiaresnės mokėjimo galimybės, tokios kaip banko pavedimas, ir elektroninės piniginės, tokios kaip „Skirll“ ar „Neteller“.
 • „Broker XP“ teigia, kad savo nuožiūra gali suteikti jums 35% kreditą iki 1500 USD.
 • Atšaukę indėlį turėsite sumokėti 30 USD.
 • Nesąžiningos neapmokėtų lėšų sąlygos

Visos jūsų sąskaitoje esančios lėšos, kurių jūs tiesiogiai nepervedėte, yra priskiriamos ne indėliams. Visos premijos laikomos tokiomis lėšomis. Šių lėšų sąlygos yra nesąžiningos, kaip matote:

 • Viso pelno, kurį uždirbote iš neįneštų lėšų, negalima atsiimti.
 • Jei norite atsiimti savo lėšas, jei priėmėte neįneštas lėšas – šiuo atveju premijas – tuomet turėsite prekiauti 30 kartų viršijančia jūsų įneštą sumą, kad galėtumėte atsiimti pinigus.
 • Nesąžiningos taisyklės ir sąlygos

„Broker FX“ nustatytos sąlygos yra labai nepalankios prekybininkams. Jei sudarysite sutartį su šiuo brokeriu, jums nebus leista grąžinti pinigų. Be to, šis brokeris teigia, kad pasilieka teisę bet kada pakeisti savo sąlygas ir apie tai nepranešęs klientams. Galiausiai, ji turi nuostatą dėl žalos atlyginimo, kuri atleidžia brokerį nuo bet kokios atsakomybės tuo atveju, jei jūs patirsite nuostolių dėl brokerio.

Išvada 

Brokeris XP nėra brokeris, kuriuo galite pasitikėti. Tai nereglamentuojama, atrodo, kad daugiau ar mažiau anonimai neturi veikiančios prekybos platformos ir turi labai nesąžiningas sąlygas. Visiems prekybininkams patariame laikytis atokiau nuo šio brokerio.