Kin (KIN) apžvalga – decentralizuota kasdienio gyvenimo skaitmeninių paslaugų ekosistema

Monetos pavadinimas Kin
Monetos ženklas GIMTINIS
Žetono tipas ERC20
Visas tiekimas 10 000 000 000 000
ICO kaina 0,0001 USD
Svetainės URL https://kinecosystem.org/

Baltosios knygos URL https://kinecosystem.org/static/files/Kin_Whitepaper_V1_English.pdf

Kinas nori puoselėti atvirą ir decentralizuotą ekosistemą, kuri nepažeistų vartotojo patirties ar privatumo. Kartu tai bus alternatyva dabartiniams milžinams, tokiems kaip „Facebook“ ir „Google“, kurie monopolizuoja internetines skelbimų pajamas. Bendrovė pristato savo kriptovaliutą „Kin“ savo susirašinėjimo programėlėje ir sukurs sistemą, suteikiančią monetai tikrąją vertę, priešingai nei dabartinės programoje esančios valiutos, kurios negalima pakeisti į „fiat“ valiutą.

Straipsnio santrauka

 • Idėja ir komanda už Kin
 • „Kin“ partnerystės
 • Kino kainų istorija
 • Kin technologija
 • „Kin“ tinklas
 • Kaip įsigyti Kin
 • Kaip laikyti Kin
 • Gairės ir ateities atnaujinimai

„Kin“ svetainė

Idėja ir komanda už Kin

„Kin“ kuria Kanados pranešimų programėlė „Kik Interactive“, turinti daugiau nei 300 milijonų vartotojų visame pasaulyje, kuri dabar siekia sukurti savo „blockchain“. Vietoj dabartinio ekonominio modelio, kuriame reklamuotojams parduodamas dėmesys ir duomenys, „Kin“ paskatins vartotojus uždirbti ir išleisti „Kin“ naudodamasis pranešimų siuntimo paslauga arba bendraudamas su prekės ženklais.

Kin vardas reiškia šeimą ir reiškia ryšį tarp žmonių bendruomenėje. Ekosistema bus programų šeima, kuri veiks kartu.

„Manau, kad šiuo metu einame tuo keliu, kur skaitmeninės paslaugos valdo viską, ką darome kasdieniame gyvenime“, – sako Tedas, vadovavęs Kikui nuo pat pradžių. „Bet juos visus valdo ir valdo labai nedaug įmonių. Man, nuoširdžiai, tai yra šiek tiek baisi ateitis “. „Kin“ komandoje taip pat yra Alexas Frenkelis, produkto vadovas, dirbęs „Sears Israel“ ir „Get Taxi“, bei Dany Fishel, „Kin Partnership“ EVP, „Rounds“ įkūrėjas (įsigijo Kik 2016 m.).

Ilgalaikis „Kin“ tikslas yra sukurti naują ekonominį modelį skaitmeniniams vartotojams, dėl kurio „Kin“ taps pagrindine operacija jo pokalbių programoje, padidės dalyvių ir operacijų skaičius. Iš pradžių buvo planuota, kad „Kin“ kriptovaliuta bus „ERC20“ žetonas, vykdomas „Ethereum“ blokų grandinėje, tačiau dabar planuojama, kad ji pereis į „Žvaigždžių“ tinklą. Sukūrus naują „blockchain“, „Kin“ fondas prižiūrės, ar infrastruktūra yra atvira ir decentralizuota.

„Kik“ komandoje dirba daugiau nei 150 darbuotojų, kurių biurai yra Vaterlo, Toronte, Niujorke ir Tel Avive. Komanda turi nusistovėjusią žinučių siuntimo industrijos reputaciją, ji yra pirmoji programa, tapusi platforma, taip pat pirmoji vakarietiška programa, integravusi robotus. Jie turi ankstesnes pozicijas tokiose aukščiausiose organizacijose kaip „Google“, „AOL Time Warner“, „Citizens Business Bank“ ir „Spotify“.

„Kin“ partnerystės

„Sperry’s“ ir „Dunkin‘ Dunuts “eksperimentavo naudodamiesi„ Kin “, taip pat„ Unity “, kelių platformų žaidimų varikliu ir„ Blackhawk “, dovanų kortelių tinklu. „Blackhawk“ gali pristatyti šimtus partnerių prekės ženklų programai, kuri taip pat gali eksperimentuoti su „Kin“.

Bendrovė taip pat palaiko tokias pirmaujančias investicines bendroves kaip „Polychain“ ir „Blockchain Capital“. Prieš „Kin“ „Tencent“ ir „Union Square“ įmonės investavo į „Kik“.

Kino kainų istorija

„Kin’s ICO“, įvykęs praėjusių metų rugsėjį, surinko 168 732 ETH, atitinkančius tuo metu 50 mln. Nors komanda prieš savo ICO surinko dar 50 milijonų dolerių privataus finansavimo, ji neįvykdė savo pirminio tikslo surinkti 125 milijonus dolerių. Galbūt tai lėmė taisyklės, neleidžiančios kanadiečiams įsigyti monetos, taip pat sandoriai buvo apriboti tik per Eterį.

„Kin“ kaina pasiekė aukščiausią tašką sausio pradžioje, kai ji pasiekė 1 mlrd. JAV dolerių rinkos viršutinę ribą, o pati žetono vertė buvo 0,001 USD, palyginti su ICO 0,0001 USD kaina..

Kaina pastaruoju metu išaugo virš 70%, galbūt rengiantis perėjimui prie „Stellar“ blokų grandinės ar bendrovės planams kalbėti bendru sutarimu. Naujų partnerių priėmimas į jų ekosistemą (taip pat galimas sąrašas ateityje „Coinbase“ ir Korėjos biržoje „Coinbit“) taip pat gali turėti įtakos žetono kainai.

Kin technologija

„Kik“ yra 7 pagal populiarumą socialinis tinklas, skelbia „AppAnnie“. Platforma yra skirta paaugliams ir jauniems suaugusiesiems, o 57% vartotojų yra 13–24 metų amžiaus. Naudotojų bazės dydis yra gera vieta jos vartotojams įsisavinti kriptovaliutą..

Norėdami tai įrodyti, Kikas prieš pradėdamas kurti „Kin“, atliko eksperimentą. Jie nustatė, kad kadangi jų platforma kasdien vykdė 740 000 „Ethereum“ operacijų, jie galėjo įvesti koncepciją, vadinamą „Kik“ taškais, kad įrodytų galimybę masiškai įsivesti savo Kin valiutą. Eksperimentas pasirodė esąs sėkmingas – vartotojai išleido taškus pirkdami 74 mln.

2017 m. Pradžioje Kik įsigijo „Tel Aviv“ įsikūrusią vaizdo pokalbių programų kūrėją „Rounds“, turinčią daug patirties kuriant produktus paauglių rinkai..

Komanda neseniai perjungė pavaras, pereidama nuo „Ethereum“ blokų grandinės prie „Žvaigždžių“. Iki visiško decentralizuotos sistemos paleidimo „Kin“ turės dvigubų prieigos raktų sistemą ir leis jums įsigyti KIN kaip ERC20 ir „Stellar“ prieigos raktą. Kiekvienas iš jų turės tą pačią simbolinę vertę.

„Kin“ tinklas

Giminės žetonai bus nustatyti 10 trln. Pelnas iš žetonų platinimo yra naudojamas finansuoti „Kik“ operacijoms, taip pat „Kin Foundation“. Dalis pelno bus panaudota Kin platformos kūrimui.

Štai žetonų paskirstymas:

 • 2 savaičių ICO buvo pasiūlyta 1 trilijonas (tai yra visas žetonų skystas tiekimas)
 • 3 trilijonai iš anksto skiriami „Kik“ (10% jų bus išleista per ketvirtį 10 ketvirčių pagal teisių suteikimo tvarkaraštį)
 • „Kin Foundation“ kontroliuoja 6 milijonus (iš kurių iki 5% bus panaudota operacijoms ir rinkodarai, 20% bus skirta ekosistemos partneriams)

Žetonai bus platinami, kai „Kik“ technologija galės integruotis su „Kin“ ir skaitmeninę valiutą bus galima naudoti ekosistemoje.

Žemiau esančioje lentelėje parodyta, kiek KIN kasmet pateks į ekosistemą:

Giminės infliacija

Kino žetonus arba KIN galima užsidirbti kuriant vertingą turinį, kuruojant turinį arba siūlant skaitmenines prekes ir paslaugas bendruomenei. Išlaidos KIN skatina vertingesnį platformos naudojimą, pavyzdžiui: VIP grupių kūrimą, aukščiausios kokybės vartotojų sukurtą turinį, šaukimo pranešimus, arbatpinigius, pajamų gavimą iš robotų (kai robotai atlieka naudingas užduotis) ir prekės ženklo misijas (užpildydami apklausą).

Žetonai bus periodiškai platinami per „Kin Rewards Engine“, atsižvelgiant į vertės, kurią tą dieną vartotojai pateikė „Kin“ vartotojams, kiekį.

Kaip įsigyti KIN

Kino ICO sutapo su griežtesnėmis Vertybinių popierių ir biržos komisijos (SEC) nuostatomis. Tai yra priežastis, kodėl ji nėra didesnėse biržose.

Tačiau jį galima įsigyti šiuose mainuose:

Kaip laikyti KIN

KIN gali būti saugomas bet kurioje piniginėje, palaikančioje ERC-20 žetonus, pvz., „Coinomi“, „MetaMask“ ir „Myetherwallet“.

Kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, KIN turėtumėte laikyti aparatinėse piniginėse, tokiose kaip „Ledger Nano S“ ir „Trezor“.

„Kin“ netrukus turės savo mobilią piniginę „Kinit“. Bendrovė jau baigė pirmosios „Kinit“ versijos beta testavimą kolegijų miesteliuose.

Gairės ir ateities atnaujinimai

Pagal grafiką, bendrovė jau paskelbė savo skaitmeninės piniginės „Kinnit“ beta versiją, skirtą „Kik“ vartotojams pranešimų programoje. Numatoma, kad viešas leidimas bus paskelbtas vėliau – 2018 m. Po to bus paleistas „Kin Rewards“ variklis, skatinantis naudotis platforma. Šių dviejų tikslų pasiekimas 2018 m. Bus pagrindiniai įmonės etapai.

Be to, Kinsas ieškos partnerių prisijungti prie jos ekosistemos.