BTC.com piniginės apžvalga

Jei vis dar nesutikote jokios informacijos apie BTC.com, todėl galbūt praleidote vieną iš gerbiamų piniginių. Dėl to, kad tai palaiko visame pasaulyje žinoma platforma kasybos srityje, yra gana gerai atlikti BTC operacijas per šią piniginę. Taigi pereikime prie trumpo vadovo BTC.com piniginė.

Santrauka: Kaip naudotis BTC.com pinigine

 1. Užregistruokite nemokamą sąskaitą BTC.com ir patvirtinkite savo el. pašto adresą.
 2. Atsisiųskite ir saugiai saugokite savo piniginės atsarginę duomenų lapą.
 3. Eikite į puslapį „Nustatymai“, tada „Sauga“, kad įgalintumėte 2FA.
 4. Spustelėkite mygtuką „Gauti“ ir nukopijuokite adreso kodą arba nusiųskite QR atvaizdą į kitą piniginę ar pardavėją.
 5. Taip pat galite įsigyti monetas spustelėdami „Pirkti“ ir pasinaudoti viena iš galimų biržų (nebūtina).

Nuo pat pradžių bitkoinas išplėtojo savo tinklą pastangomis, kurias dėjo asmenys ir organizacijos, visi tikėdami kriptovaliuta kaip idėja, kokie turėtų būti pinigai ateityje. BTC.com vadovauja būtent tokie žmonės, veteranai, kurie jau kurį laiką yra rinkoje. Taigi šiame trumpame vadove bus ištirti visi svarbūs faktai ir funkcijos, kurias gali pasiūlyti BTC.com piniginė.

BTC.com piniginė

Sekite naujienas, kai patiriame platformos mokesčius, palaikomas kriptovaliutas, privatumą & sąsaja, mobiliosios programos ir kitos paslaugos. Konstruojame privalumų ir trūkumų analizę, kuri gali būti naudojama norint palyginti kitas pinigines su BTC.com atsižvelgiant į aukščiau minėtus veiksnius. Mes taip pat naudojame palyginimo analizę su tokiomis alternatyvomis kaip Grybiena, „KeepKey“ ir „Blockchain“ piniginė.

Kas yra BTC.com piniginė?

Apie tai negalima kalbėti BTC.com neminint savininkų už platformos. Platforma yra vienintelė Kinijos kalnakasybos milžino „Bitmain“, žinomo dėl BTC dokumento vertimo į kinų kalbą ir „Antminer“ įrangos serijos, nuosavybė. „Blocktrail“ vadinama organizacija atidarė piniginės paslaugą 2015 m., Siekdama teikti baseino pagrindu teikiamas piniginės paslaugas. 2016 m. „Bitmain“ nusipirko platformą ir patobulino sąsają bei įtraukė dar keletą paslaugų į BTC.com portfelį.

„Blocktrail“ BTC piniginė

Nuo įsigijimo BTC.com tapo viena populiariausių piniginių platformų rinkoje, daugiausia dėl kasybos baseinų. „Bitmain“ taip pat įtraukė pardavimui skirtą įrangą, o tai reiškia, kad galite naudoti kasybos operacijų piniginę ir pervesti šias monetas į mainus, kad jas parduotumėte..

Antminer BTC kalnakasis

„Bitmain“ turi keletą biurų visame pasaulyje, esančius Šanchajuje, Qingdao, Honkonge, Šendžene, Tel Avive ir Amsterdame. Tai gana svarbus faktas, nes jūs turite faktinę įmonę su visa plėtros komanda, kuri yra skirta teikti tinkamas piniginės paslaugas..

BTC.com mokesčiai

Piniginė, panašiai kaip ir daugelis kitų internetinių saugojimo platformų, siūlo savo paslaugas nemokamai. Vienintelės išlaidos, kurias turėsite patirti, vadinamos kalnakasių mokesčiais, kuriuos moka „blockchain“ tinklas. BTC.com jų nekontroliuoja, o įmonė paprasčiausiai laiko šias lėšas ir perveda į „blockchain“. Tada jie skiriami kalnakasiams kaip premija už jų veiklą.

Tačiau BTC.com siūlo tris programas, pagal kurias apskaičiuojami mokesčiai. Šios programos atsižvelgia į perdavimo greitį, o lygtis yra gana paprasta. Kuo greičiau reikės atlikti operaciją, tuo brangiau ji jums kainuos. Jei galite laukti kelių „blockchain“ patvirtinimų, jums bus taikomi mažesni mokesčiai.

Šios programos yra:

 • Didelis prioritetas (dideli mokesčiai ir beveik momentiniai pervedimai);
 • Optimalus (vidutinis mokestis už vidutinį operacijų greitį);
 • Mažas prioritetas (norint gauti patvirtinimą reikia kelių valandų, bet labai maži mokesčiai).

BTC.com mokesčių programos

Palaikomos kriptovaliutos

Šiuo metu, BTC.com veikia tik su dviem skaitmeninėmis monetomis, kurios yra bitkoinai ir „Bitcoin Cash“. Nuo pat plėtros platformos įmonė norėjo sutelkti dėmesį tik į bitkoinus. Taigi, pats pavadinimas BTC.com, kuriame užsimenama apie tai, kokia bus kitų monetų ateitis. Galime drąsiai teigti, kad kietos šakės, tokios kaip „Bitcoin Cash“, gali rasti savo vietą šioje piniginėje, tačiau iš esmės BTC.com yra viskas apie bitkoinus.

BTC.com palaikė kriptovaliutas

Privatumas

Kalbant apie identifikavimo politiką, BTC.com naudoja tą patį modelį, kurį turi daugelis internetinių saugojimo platformų. Be jūsų el. Pašto patvirtinimo, nėra jokių kitų reikalavimų dėl jūsų asmeninės informacijos. Galite siųsti ir gauti monetas visiškai anonimiškai, nereikalaujant jokių dokumentų iš jūsų pusės.

BTC.com el. Pašto patvirtinimas

Taigi paskyra, kurią turėtumėte BTC.com, yra susieta tik su jūsų el. Pašto adresu, o kita informacija apie jūsų vardą, pavardę ir vietą net nėra pateikta platformoje.

Sąsaja

Nors ir paprasta, platforma siūlo labai tvarkingą sąsajos dizainą, kuriame visos funkcijos yra aiškiai matomos. Tai gali neatrodyti kaip aukščiausios kokybės, tačiau rodo svarbius įrankius be per daug detalių. Likutis gali būti aiškiai matomas, o operacijų istorijoje yra ilgas sąrašas, kurį galite patikrinti, kai esate prisijungę.

BTC.com nustatymai

Mes nemanome, kad tai yra pranašumas prieš konkurentus, nes daugelis kitų platformų savo vartotojams siūlo gerą sąsają. Nepaisant to, tai yra svarbus veiksnys renkantis piniginę, nes internetinės piniginės yra skirtos greitai atlikti operacijas ir patogiai naudotis. Pradėjusieji mano, kad ši piniginė yra gera jų prekybos pradžia.

Galimos platformos

Be tinklalapio, jūs taip pat turite galimybę nemokamai atsisiųsti telefono programas, jei pirmenybę teikiate mobiliesiems įrenginiams, o ne „Chrome“ / „Firefox“ versijoms. Programos suteikia tą patį jausmą ir siūlo tas pačias funkcijas, kurias gali atsisiųsti „iPhone“ ir kiti išmaniųjų telefonų vartotojai. „iOS“ ir „Android“ versijos BTC.com platformą galima rasti atitinkamose jų internetinėse parduotuvėse.

BTC.com programos

Papildomos paslaugos – baseinai

Be piniginės paslaugų, per BTC.com taip pat galite patekti į skirtingų tiekėjų organizuojamus kasybos baseinus. Jei planuojate pradėti savo bitkoinų gavybos operacijas, jums reikės brangios įrangos. „Bitmain“ siūloma platforma yra tiesiogiai sujungta su „BTC.com“ piniginės paslaugomis, o tai reiškia, kad visi apdovanoti blokai bus automatiškai perkelti į jūsų „BTC.com“ piniginę.

BTC.com kasybos baseinas

Jei jus tikrai domina kasybos operacijos, tada „Bitmain“ jums gali pasiūlyti daugiau paslaugų, ir tai yra dabar garsi „Antminer“ serija. Kasybos įranga turi skirtingas kainų etiketes ir gali kainuoti nuo 150 USD iki 3 000 USD.

Antminer kasybos įranga

Galiausiai, turite keletą kitų paslaugų, kurias galite patikrinti, tai viešosios pastabos, skaičiuotuvai ir operacijų dekodavimo įrankiai.

BTC.com įrankiai

BTC.com sauga & Saugumas

Piniginės platforma siūlo standartines saugos funkcijas, kurias galite naudoti, o ne tiek skiriasi nuo to, ką galima rasti pramonėje. Šie įrankiai yra dviejų veiksnių autentifikavimas (2FA), slaptažodžių tvarkyklė ir operacijų įrašų istorija. „2FA“ nustatoma naudojant „Google“ autentifikavimo priemonę, o telefono faktorius nėra siūlomas.

BTC.com saugos nustatymai

Palyginus su aparatinėmis piniginėmis, BTC.com, kaip ir daugelis kitų internetinių piniginių, saugumo trūkumas ir galimi apsaugos sluoksniai. Platforma veikia tik internete, o raktai generuojami viešai.

Privalumai & Trūkumai

Argumentai “už”

 • remia viena didžiausių kriptografinių kasyklų pasaulyje;
 • teikia papildomas paslaugas, tokias kaip telkiniai, skaičiuotuvai ir monetų mainai;
 • visiškas vartotojo privatumas.

Minusai

 • palaikomi tik bitkoinai ir „Bitcoin Cash“;
 • tik 2FA siūloma kaip saugumo priemonė, o raktai nėra privatūs.

„BTC.com“ piniginės naudojimo vadovas

Šiame skyriuje parodysime, kaip naudoti „Siųsti“ ir „Gauti“ funkcijas BTC.com. Abiem atvejais procesas yra gana paprastas, nes jums reikia atlikti tik kelis veiksmus, kad užbaigtumėte darbą.

Kaip išsiųsti gautus pirkimo bitkoinus į BTC.com

Kaip pridėti lėšų į BTC.com piniginę?

Norėdami pradėti bitkoinų gavimo iš mainų ar kitų piniginių procesą, spustelėkite mygtuką „Gauti“, esantį kairėje prietaisų skydelio puslapio pusėje. Būsite nukreipti į puslapį „Gauti“, kur galėsite paprasčiausiai nukopijuoti adreso kodą ir nusiųsti jį pardavėjui ar kitai savo piniginei..

Kaip gauti bitkoinus BTC.com

Jūs taip pat turite galimybę naudoti QR kodą, jei prekiaujate P2P platformose, kur atskiri pardavėjai jums atsiųstų kodus nuskaitydami jiems pateiktą piktogramą.

Atlikite mokėjimus naudodamiesi „BTC.com“ pinigine

Norėdami sumokėti pirkėjams arba jei norite tiesiog perkelti monetas į kitas pinigines, spustelėkite meniu parinktį „Siųsti“, esančią tiesiai virš „Gauti“. Būsite nukreipti į internetinę mokėjimo formą, kur turite nurodyti gavėjo adresą ir sumą, kurią norite išsiųsti.

Kaip siųsti bitkoinus BTC.com

Taip pat turite pasirinkti, kaip greitai norite atlikti pervedimą, priklausomai nuo to, kokio lygio mokesčius esate pasirengę mokėti.

DUK

Ar galite nusipirkti Bitcoin su BTC.com pinigine?

BTC.com siūlo nuorodas į du mainus, su kuriais buvo pasirašyti partnerystės susitarimai. Tai yra „Simplex“ ir „Gildera“, kurie abu siūlo kriptografinės prekybos rinką. Verta pažymėti, kad pati BTC.com nekeičia monetų ir fiatų.

Kaip nusipirkti bitkoinų BTC.com

Ką daryti, jei pamirštu slaptažodį?

Jei pametėte ar pamiršote slaptažodį, galite rinktis iš dviejų variantų. Pirmasis yra spustelėti „Pamiršote slaptažodį“ ir naudoti el. Paštą norėdami iš naujo nustatyti kodą sukurdami naują. Kitas būdas yra naudoti atsarginį duomenų centrą naudojant iššifravimo raktą ir iš naujo nustatyti slaptažodį, kai būsite prisijungę.

Kaip atkurti piniginės slaptažodį BTC.com

Antrasis kelias gali būti šiek tiek sudėtingesnis naudoti, tačiau jis suteikia saugumo sluoksnį, nes nesugeneruojate slaptažodžio, kurį būtų galima pasiekti per jūsų pašto paslaugų teikėją.

BTC.com alternatyvos

Yra daugybė kitų alternatyvų BTC.com, nes bitkoino tinklas per pastaruosius kelerius metus labai išaugo. Mes sukūrėme keletą pamokų, kaip naudotis skirtingomis piniginėmis. Būtinai patikrinkite juos, nes jie, panašiai kaip ši apžvalga, pateikia naujausią informaciją ir sąžiningą nuomonę apie šifravimo saugojimo platformas.

Aparatinės piniginės

„KeepKey“ USB piniginės apžvalga

Aparatinės piniginės yra žinomos dėl ypatingo saugumo ir „KeepKey“ nėra tos taisyklės išimtis. Sukūrė sukurta komanda TREZORAS, „KeepKey“ yra su įrankiais, leidžiančiais dirbti su pinigine tiek internetinėje, tiek neprisijungus prie interneto.

„KeepKey“ Bitcoin piniginė

Turite privačiai sugeneruotus raktus, ekraną, leidžiantį patikrinti balansą net neprisijungus prie interneto, ir fizinius mygtukus, kuriuos paspaudžiate atlikdami pervedimus. Turėtumėte peržiūrėti mūsų prietaiso apžvalgą, nes mes peržiūrime daug daugiau informacijos ir apie tai, kaip tinkamai jį nustatyti.

Grybų piniginė – žr. Išsamią informaciją

Grybiena yra panašus į BTC.com platforma tuo aspektu, kad ji siūlo tik internetines paslaugas. Nors grybiena yra daug aukštesnio lygio, nes bendrovė siūlo jums naudoti saugyklų ir daugiasigių piniginių gaminius. Vienintelis kripto saugyklos trūkumas, kad ji veikia tik mobiliuosiuose įrenginiuose.

Mycelium bitcoin piniginė

Iš trijų paminėtų konkuruojančių piniginių, „Blockchain“ turi daugiausiai bendro su BTC.com. Perskaitykite mūsų apžvalgą apie platformą, kai išvardijame jos saugumo funkcijas, mokesčius, pagrindinius faktus ir paslaugas, kurias ji siūlo savo klientams.

„Blockchain“ bitkoinų piniginė

Jei turite klausimų, kurie nebuvo paliesti šiame greitame vadove, turėtumėte susisiekti su mumis adresu BitcoinBestBuy ir mes kuo greičiau susisieksime su jumis su reikalingais atsakymais.