DLA sostinės – ar jos saugios?

Svetainės URL: www.dlacapitals.com

Įkurta: 2020 m

Reglamentas: Nereguliuojamas

Kalbos: Anglų

Indėlių būdai: Bankas / pavedimas, Bitcoin

Minimalus indėlis: 500 USD

Nemokama demonstracinė sąskaita: Taip

Turto skaičius: Nėra

Turto rūšys: Užsienio valiutos poros, indeksai, CFD, atsargos

Prekybos sąskaitos ir sąlygos

„DLA Capitals“ siūlomi sąskaitų tipai yra šie:

 • Pagrindinis: Norėdami naudoti šią sąskaitą, turite įnešti mažiausiai 500 USD.
 • Premija: Minimalus indėlis, kurį turite sumokėti norėdami naudotis šia sąskaita, yra 1 000 USD.
 • Profesionalas: Minimalus indėlis, kurį turite sumokėti naudodamiesi šia sąskaita, yra 5 000 USD.

Didžiausias šio brokerio siūlomas sverto koeficientas yra 1: 1000, tačiau mums nepavyko pasiekti jų platformos, kad sužinotume, kokie yra jų siūlomi skirtumai..

„DLA Capitals“ – privalumai

Nematėme jokių pliusų investuotojams, prekiaujantiems su „DLA Capitals“.

DLA sostinės – trūkumai

Čia yra prekybos su „DLA Capitals“ trūkumai:

 • Anonimas, nereguliuojamas tarpininkavimas

Nepaisant to, kad labai išsamiai apžiūrėjome šio brokerio svetainę, mums nepavyko rasti jokios informacijos, susijusios su subjektu, valdančiu „DLA Capitals“. Nėra įmonės pavadinimo, adreso, informacijos apie registraciją ir telefono numerio. Šis subjektas yra visiškai anonimas!

Kadangi šis brokeris yra visiškai anonimiškas, galime tikrai pasakyti, kad jis nėra reglamentuojamas.

Susitarimas su tokiu brokeriu reiškia, kad jūs neturite jokios vyriausybės apsaugos nuo apgaulės ar net brokerio bankroto. Jums nebus suteikta apsauga, pvz., Sąskaitos atskyrimas, neigiamo balanso apsauga, minimalaus kapitalo reikalavimai, užtikrinantys brokerio likvidumą, ar net kompensavimo schemos.

Tiesą sakant, tokie brokeriai visada yra sukčiai ir geriausia vengti bet kokio kontakto su jais.

 • MT4 platforma nepasiekiama

„DLA Capitals“ teigia siūlanti „MetaTrader 4“ prekybos platformą. MT4 platforma yra labiausiai mėgstama platforma prekybininkams dėl daugybės funkcijų, kurias ji siūlo, kad prekyba būtų efektyvesnė. Gaunate diagramų sudarymo įrankius, rinkos analizės parinktis, automatinės prekybos algoritmus, laukiančius pavedimus ir pan.

„DLA Capitals“ teigia, kad siūlo šią platformą tiek darbalaukyje, tiek mobiliajame variante. Norėdami atsisiųsti programinę įrangą, pirmiausia turite užsiregistruoti ir įvesti kliento sritį. Tačiau atsijungę niekaip negalėsite vėl gauti prieigą prie kliento zonos. Mūsų slaptažodis neveikė ir mes negalėjome jo iš naujo nustatyti, nepaisant daugybės bandymų.

 • Itin aukšti sverto koeficientai

Didžiausias „DLA Capitals“ siūlomas svertas yra 1: 1000, o tai yra ypač didelis. Svertai yra susiję su didele rizika. Nepatyrę prekybininkai gali prarasti ne tik savo indėlius, bet ir daug daugiau, kai prekiauja dideliu sverto koeficientu.

Tai yra priežastis, kodėl dauguma reguliavimo institucijų visame pasaulyje nustatė sverto, kurį brokeris gali pasiūlyti savo klientams, kiekį.

 • Aukšta minimali indėlio suma

Norėdami atidaryti pagrindinę sąskaitą „DLA Capitals“, pirmiausia turite įnešti 500 USD. Tai dvigubai viršija rinkos vidurkį, kur dauguma reguliuojamų brokerių leidžia savo klientams įnešti indėlius, kurių svyruoja nuo 100 iki 250 USD. Tiesą sakant, yra keletas puikių tarpininkavimo įstaigų, kuriose reikalaujama įnešti minimalias sumas, kurios gali siekti 5 USD.

 • Įtartini indėlių metodai

Vieninteliai būdai, kaip galite atlikti indėlius savo sąskaitoje „DLA Capitals“, yra banko pavedimas arba „Bitcoin“. Tai labai įtartina, nes abu šie metodai yra negrįžtami sandoriai. Tai reiškia, kad atlikus operaciją nebegalėsite pateikti mokėjimo grąžinimo. Kai bendraujate su anoniminiu tarpininkavimu, pvz., „DLA Capitals“, niekada nėra gera mintis, kad neturėtumėte galimybės susigrąžinti pinigų..

 • Nesąžiningos sutarties nutraukimo sąlygos

„DLA Capital“ yra kelios labai nesąžiningos pasitraukimo sąlygos. Jei norite atsiimti savo lėšas, turite pasiekti minimalų prekybos apimtį. Ir tas taikinys yra juokingai didelis. Už kiekvieną įneštą 2 USD turite prekiauti viena partija. Tai skamba nedaug, kol iš tikrųjų nesi matematikos. Jei deponuosite 1 000 USD, turėsite parduoti didžiulius 50 mln. USD, kad galėtumėte atsiimti savo lėšas!

 • Nesąžiningas neveikiantis sąskaitos mokestis

„DLA Capitals“ turi neveikiančios sąskaitos mokestį, kuris nėra neįprastas, nes dauguma brokerių ima nedidelį mokestį, jei jūsų sąskaita nenaudojama. Neįprasta yra šio mokesčio struktūra.

Šis brokeris teigia, kad jei nenaudosite savo sąskaitos 14 dienų, jūsų sąskaitai bus paskirta 30% bauda kiekvieną mėnesį! Tai yra rimtai nesąžininga sąlyga, ypač jei manote, kad teisėti brokeriai ima minimalų maždaug 20 USD mokestį tik tuo atveju, jei jūsų sąskaita buvo neaktyvi 6 ar daugiau mėnesių.

 • Labai didelė minimali pašalinimo suma

Minimali suma, kurią jums bus leista atsiimti, yra 10 000 USD už pavedimą ir 25 000 USD už Bitcoin pašalinimą. Tai tik negirdėta suma! Dauguma brokerių leidžia jums atsiimti mažiausiai 250 USD ar dar mažiau.

 • Brokeris siūlo premijas

Mes dėl rimtų priežasčių susiejome premijas su sukčiais. Ateikite su nuostatomis, dėl kurių negalėsite atsiimti lėšų. Tikimasi, kad pasieksite neįmanomai didelę prekybos apyvartą, o jei to nepadarysite, jums nebus leista pasiimti savo pinigų.

Ir tikrai, „DLA Capitals“ taip pat siūlo prekybos premijas savo klientams, ir jūs galite perskaityti jų neapmokėtų fondų sąlygą, kad suprastumėte, kokios nesąžiningos yra jų premijos sąlygos.

Išvada 

„DLA Capitals“ yra anonimas brokeris, sukčius. Viskas, ką sužinojome apie šį brokerį, aiškiai parodo, kad jei kuris nors prekybininkas investuos pinigus į šį brokerį, jis niekada nebematys savo pinigų.

Mes primygtinai rekomenduojame visiems prekybininkams nevykdyti verslo su „DLA Capitals“.