Dirbtinio intelekto rinkos – ar galite jomis pasitikėti?

Svetainės URL: https://ai-markets.ch

Įkurta: 2020 m

Reglamentas: Nereguliuojamas

Kalbos: Anglų

Indėlių būdai: Banko juodraštis, pavedimas, kreditinė / debetinė kortelė

Minimalus indėlis: 500 USD

Nemokama demonstracinė sąskaita: Ne

Turto skaičius: Nėra

Turto rūšys: Kriptovaliutos, atsargos, užsienio valiutos, indeksai, prekės

Prekybos sąskaitos ir sąlygos

„AI Markets“ siūlo savo klientams 3 rūšių prekybos sąskaitas:

  • Mini: Minimalus indėlis yra 500 USD.
  • Klasika: Minimalus indėlis yra 5000 USD.
  • Premija: Minimalus indėlis yra 20 000 USD.

Puslapyje „Sąskaitų tipai“ neminimos prekybos sąlygos, tačiau mes galėjome sužinoti, kas tai buvo, patekę į šio brokerio prekybos platformą. Didžiausias siūlomas svertas yra 1: 500, o spredai prasideda nuo 0,7 punkto.

Dirbtinio intelekto rinkos – privalumai

Prekyba su „AI Markets“ neturi jokių pranašumų.

AI rinkos – trūkumai

Štai kodėl nebūtų gera idėja vykdyti verslą su „AI Markets“:

  • Anonimas ir nereguliuojamas brokeris

„AI Markets“ iš esmės yra anoniminis tarpininkavimas, bandantis apgauti klientus teisėtumo jausmu, perkraunant mus netikra verslo informacija. Brokeris tvirtina, kad ją valdo įmonė, vadinama „AI Markets Ltd.“. Tačiau kai atlikome paiešką, kad sužinotume daugiau apie šią įmonę, apie ją nėra jokios informacijos..

Brokeris taip pat teigia įsikūręs Šveicarijoje, tačiau kai ištyrėme „AI Markets“ svetainėje nurodytą adresą ir kontaktinį numerį, sužinojome, kad jis iš tikrųjų priklauso farmacijos įmonei.

Perskaičius šio brokerio svetainės skiltį „Sąlygos ir sąlygos“, minima įmonė, esanti Maršalo salose, kuri yra ofšorinė zona..

Ką visa ši informacija mums sako, kad šis brokeris aiškiai paslėpė savo tapatybę ir veikia anonimiškai.

Kalbant apie AI rinkų reguliavimo padėtį, galime drąsiai teigti, kad šis brokeris nėra reglamentuojamas. Norint veikti Šveicarijoje, tarpininkavimui reikia išduoti licenciją iš ten esančios reguliavimo institucijos – FINMA. Tačiau patikrinę jų internetinį registrą, jų reguliuojamoje įmonės duomenų bazėje negalėjome rasti nė vienos bendrovės ar brokerio, vadinamo „AI Markets“.

Taigi, tai, ką mes turime čia, yra anonimas ir nereguliuojamas brokeris – blogiausia sukčių rūšis!

  • Nesąžiningos premijos sąlygos

Pirmiausia „AI Markets“ siūlo savo klientams premijas. Ką reikia žinoti, yra tai, kad JK, ES ir daugelyje kitų pasaulio vietų premijos jau kurį laiką yra draudžiamos. Taip yra dėl nesąžiningų sąlygų, susijusių su tokiomis premijomis. Šis brokeris dar kartą įrodo, kodėl šios premijos yra neteisėtos.

Jei naudojatės „AI Markets“ siūlomomis premijomis, turėsite prekiauti 20 000 USD už kiekvieną jums suteiktą premijos dolerį! Taigi, jei jums buvo paskirta 100 USD premija, turėsite prekiauti 2 mln. USD, kad galėtumėte atsiimti savo lėšas.!

Tai yra prekybos apimties tikslas, kurio dauguma žmonių niekada negalės pasiekti. Todėl jie niekada negali atsiimti savo lėšų.

Tai taktika, kurią sukčiai paprastai taiko, norėdami atsisakyti neatsargių prekybininkų pinigų.

  • Siūloma „Web Trader“ platforma

Tai dar vienas ženklas, rodantis, kad „AI Markets“ prekiauja tik sukčiai. Žinomi brokeriai siūlo savo klientams naudotis „MetaTrader 4“ arba „5“ programine įranga. Šios dvi platformos yra geriausios pasaulyje; jas naudoti taip paprasta, kad net pradedantiesiems nekils problemų sudarant sandorius šiose platformose. Be to, jie turi puikių pažangios prekybos įrankių, todėl šias platformas mėgsta net profesionalūs prekybininkai.

Kita vertus, tai, ką gaunate su „AI Markets“, yra supaprastinta internetinė prekybos platforma, kurios diagramos priklauso trečiosios šalies įmonei „TradingView“. Šio brokerio siūlomoje platformoje negausite daugybės įrankių ar net prekybos priemonių.

  • Didelis svertas

Didžiausias siūlomas svertas yra 1: 500, o tai yra ypač didelis. Kai prekiaujate forex rinkoje, susiduriate su didžiuliu nepastovumu, o tai reiškia didelę riziką. Prisiimdami per didelius svertus, jūs dar labiau padidinate šią riziką, net jei esate patyręs prekybininkas.

Be to, didesnių nei 1:30 svertų draudžiama naudoti ES, kurios dalis yra Šveicarija (kur šis brokeris teigia esąs). Taigi dar kartą šis brokeris pažeidė įstatymus, siūlydamas tokius aukštus sverto koeficientus.

  • Didelis minimalus indėlis

Minimalus indėlis, kurio jums reikia sumokėti norint pradėti prekybos sąskaitą „AI Markets“, yra 500 USD, tai yra maždaug dvigubai daugiau nei rinkos vidurkis. Dauguma brokerių, kurie yra verti druskos, neprašo užstato, viršijančio 100–250 USD, ir yra daugybė puikių, kurie reikalauja, kad jūs atliktumėte minimalius indėlius nuo 5 USD.

  • Reikalavimai dideliems sandorių kiekiams

Minimalios sandorio sumos taip pat nėra palankios prekybininkams su šiuo brokeriu. Pavyzdžiui, jei savo operacijoms naudojate debeto ar kredito kortelę, turite atlikti ne mažesnius kaip 250 USD pervedimus. Jei naudojate banko juodraštį, minimali operacijos suma yra 500 USD. Ir jei atliksite pavedimą, ši suma yra milžiniški 10 000 USD.

Šios sumos yra daug didesnės nei kitų reguliuojamų brokerių ir tai dar vienas ženklas, kad AI rinkomis negalima pasitikėti.

Išvada 

„AI Markets“ yra anoniminė, nereguliuojama ir turi labai nesąžiningas sąlygas, skirtas paimti pinigus iš prekybininkų. Šio brokerio siūlomos prekybos platformos tipas taip pat yra mažesnis, o prekybos sąlygos taip pat nėra pačios geriausios. Viskas, ką sužinojome apie šį brokerį, aiškiai mums sako, kad juo negalima pasitikėti. Mes nerekomenduotume AI rinkų bet kuriam prekybininkui.