CNBSFIN – ar tai suktybė?

Svetainės URL: https://www.cnbsfin.com/

Įkurta: 2019 m

Reglamentas: Nė vienas

Kalbos: Anglų, ispanų, vokiečių, graikų, portugalų

Indėlių būdai: Banko pavedimas, debeto kortelė, kreditinė kortelė, „Neteller“, „Skrill“

Minimalus indėlis: 250 USD

Nemokama demonstracinė sąskaita: Yra

Turto skaičius: Nėra

Turto rūšys: Valiutos poros – fiksuotas skirtumas, valiutų poros – plaukiojantis skirtumas, prekės, indeksai, atsargos

Prekybos sąskaitos ir sąlygos

CNBSFIN savo klientams siūlo šias prekybos sąskaitų rūšis:

 • Mini: Minimalus indėlis, kurį reikia atlikti šioje sąskaitoje, yra 250 USD. Didžiausias siūlomas svertas yra 1: 100.
 • Bronza: Mes nežinome, koks minimalus reikalingas šio tipo sąskaitos indėlis, tačiau maksimalus siūlomas svertas yra 1: 100.
 • Sidabras: Dar kartą mes nežinome, koks yra pradinis šio tipo sąskaitos reikalavimas, tačiau maksimalus sverto koeficientas yra 1: 200.
 • Auksas: „Gold“ sąskaitoje nėra informacijos apie minimalų indėlį, tačiau siūlomas finansinio sverto koeficientas yra 1: 200.

Mes žinome tik tai, kad šis brokeris siūlo fiksuotą 3 kauliukų skirtumą lyginamajai EUR / USD valiutų porai.

CNBSFIN – privalumai

Kadangi mes visada stengiamės pateikti tiek privalumus, tiek trūkumus, kai atlikome brokerio peržiūrą, čia yra verslo su CNBSFIN pranašumai:

 • Siūloma „Sirix“ prekybos platforma

CNBSFIN siūlo „Sirix“ prekybos platformos palaikymą. Nors „Sirix“ sąsaja nėra tokia populiari kaip „MT4“ prekybos platforma, tai yra patikima programinė įranga prekybai. Tai labiausiai žinoma dėl savo socialinės prekybos funkcijos, kai prekybininkai gali bendrauti tarpusavyje, dalytis ekspertų patarimais ir pan.

Be to, platforma turi lengvai naudojamą sąsają ir siūlo intuityvius grafikus ir diagramas, kad būtų galima atlikti daugiau informacijos.

 • Geras sverto lygis

Šis brokeris savo klientams taip pat siūlo gana tvirtus sverto koeficientus. Maksimalus CNBSFIN siūlomas sverto lygis yra 1: 200, o tai suteikia prekybininkams daugiau laisvės jų prekybos strategijoje.

Tačiau taip pat reikia atsiminti, kad esant dideliam svertui rizikos faktorius padidėja, o tai reiškia, kad rizikuojate savo pinigais. Tai yra priežastis, kodėl daugelis reguliavimo institucijų nustatė viršutinį sverto koeficientą, kurį brokeris gali pasiūlyti.

CNBSFIN – trūkumai

Čia yra prekybos su šiuo brokeriu trūkumų sąrašas:

 • Reguliavimo priežiūros trūkumas

„CNBSFIN“ teigia esanti Maršalo salose įregistruotos bendrovės „CNBSFIN LTD.“, Kuri yra ofšorinės prekybos zona, taip pat gerai žinomų ne tokių sąžiningų brokerių paskirties vieta ir ją valdo. Taip yra dėl itin liberalių teritorijos nuostatų ir žemų mokesčių tarifų.

Nors tai tikrai nėra raudona vėliava, nerimą kelia tai, kad Maršalo salų vyriausybė aiškiai pareiškė, kad ji neteikia reguliavimo priežiūros Forex ir CFD brokeriams.

Tai reiškia, kad CNBSFIN nėra reguliuojama jokios valdžios institucijos, o tai reiškia, kad jūsų lėšos nėra saugios pas šį brokerį.

 • Įspėjimas, kurį CNMF išleido CNBSFIN

Tikrindami CNBSFIN reguliavimo statusą išsiaiškinome, kad šis brokeris buvo ne tik reglamentuojamas, bet ir tai, kad Ispanijos finansų institucija, CNMV, paskelbė perspėjimą, kad su jais nebūtų elgiamasi..

Remiantis įspėjimu, CNBSFIN siūlo savo finansines paslaugas Europoje be licencijos veikti šiame regione. Tokie įspėjimai paprastai pateikiami tik po to, kai reguliavimo institucija gauna daugybę skundų dėl brokerio.

 • Siūlomi labai dideli užtepai

Šis brokeris siūlo fiksuotą 3 taškų skirtumą lyginamajai EUR / USD valiutų porai. Nors tai nėra tokia rimta problema, kaip jau minėjome, ji yra aktuali, nes tai rodo, kad CNBSFIN yra labiau orientuotas į savo, o ne į savo, pelną..

 • Prieštaringa informacija apie pasitraukimo mokesčius

Vykdydami Kliento sutartį (Sąlygos ir sąlygos), mes nustatėme, kad brokeris prieštarauja sau dėl išėmimo mokesčių. Vienoje sutarties dalyje brokeris nurodo, kad netaiko jokių pinigų išėmimo. Vėliau CNBSFIN pareiškia, kad ims išsigryninimo mokesčius, kai atrodys tinkama.

Šis prieštaravimas prekybininkams nieko gero nežada ir rodo blogus šio brokerio ketinimus.

 • Siūlomos premijos akcijos

Kitas nerimą keliantis dalykas, kurį pastebėjome, yra tas, kad šis brokeris taip pat siūlo savo klientams premijas. Premijos yra akcijos, kurias sukčiai naudoja, kad suviliotų nieko neįtariančius prekybininkus nenaudingai investuoti savo pinigus.

Premijų akcijos yra su itin nepagrįsta sąlyga – kad prekybininkas turi pasiekti neįmanomai didelį prekybos apimtį, kad galėtų atsiimti savo lėšas. Jei šis tikslas nėra pasiektas, brokeris pasilieka teisę atmesti prašymą atsiimti.

Dėl šių nuostatų daugelis reguliavimo institucijų uždraudė naudoti tokias akcijas.

 • MT4 nepalaiko

Nors „Sirix“ yra patikima prekybos sąsaja, ji negali palyginti kokybės ir patogumo naudoti su MT4 prekybos platforma.

MT4 prekybos programinė įranga yra labiausiai naudojama pasaulyje, ją naudoja daugiau nei 80% prekybininkų. Ši sąsaja turi puikių funkcijų, tokių kaip pritaikomi prekybos robotai, diagramų sudarymo įrankis ir rinkos rodikliai, tik keletas jų.

Taigi, mes laikytume trūkumu, kad šis brokeris savo klientams nesiūlo kuo geresnės prekybos sąsajos.

Išvada 

CNBSFIN nėra brokeris, kuriuo turėtų pasitikėti bet kuris prekybininkas. Su jais yra per daug ryškių problemų, tiek teisinių, tiek operatyvinių. Jei investuosite pinigus pas šį brokerį, tikimybė, kad prarasite savo investiciją, yra labai didelė.

Mūsų rekomendacija būtų ieškoti brokerio, kuris būtų visiškai reguliuojamas ir skaidrus dėl visų savo operacijų. Tokiu būdu galite sutelkti dėmesį į prekybą ir nesijaudinti dėl to, kad jūsų brokeris apgavo.