Monetų statyklos – ar galite jomis pasitikėti?

Svetainės URL: http://coinyards.com/

Įkurta: 2019 m

Reglamentas: Nėra reguliavimo priežiūros

Kalbos: Anglų, rusų

Indėlių būdai: Bitcoin, Ethereum

Minimalus indėlis: 0,3 BTC

Nemokama demonstracinė sąskaita: Yra

Turto skaičius: Nėra

Turto rūšys: Kriptovaliutos

Prekybos sąskaitos ir sąlygos

„Coinyards“ siūlo savo klientams pasirinkti šias prekybos sąskaitų rūšis:

 • Pagrindinis: Jei norite atidaryti „Basic“ sąskaitą pas šį brokerį, turite atlikti pradinį 0,3 BTC (bitkoinų) indėlį. Galite uždirbti net 9,5% savaitės pelną.
 • Klasika: Kad galėtumėte naudoti „Classic“ sąskaitą, turite atlikti mažiausiai 0,4 BTC indėlį. Naudodamiesi šia sąskaita, galite uždirbti net 10% pelno kiekvieną savaitę.
 • Auksas: Norėdami atidaryti „Gold“ sąskaitą, pirmiausia turite įnešti bent 0,6 BTC. Naudojant šią sąskaitą, maksimalus pelnas per savaitę yra 11,5%.
 • Platina: Norint atidaryti Platinos sąskaitą, minimalus indėlių reikalavimas yra 0,8 BTC. Naudodami tokio tipo sąskaitas kiekvieną savaitę galite gauti net 17,5% pelno.

Visiems aukščiau išvardytiems sąskaitų tipams taikomas 2% išėmimo mokestis.

„Coinyards“ taip pat siūlo savo klientams įvairius investavimo planus ir naudoja automatizuotus kriptografinės prekybos robotus, kuriuos brokeris tvirtina sukūręs patys. Du robotai yra „Coinyards Arbitrage Bot“ ir „Coinyards“ galvos odos bot.

Monetų statyklos – privalumai

„Coinyards“ yra tiek blogo, kad iš tikrųjų negalime sakyti, kad yra kokių nors pranašumų prekiaujant su šiuo brokeriu. Prašome perskaityti, kad sužinotumėte rimtas su jais susijusias problemas.

Monetų statyklos – trūkumai

Štai priežastys, kodėl manome, kad prekyba su „Coinyards“ būtų pavojinga visiems prekybininkams:

 • Anoniminė svetainė

„Coinyards“ teigia priklausanti bendrovei „PSP Joint System“, kuri tariamai yra įsikūrusi Šveicarijoje ir registruota JK. Tačiau patikrinę sužinojome, kad šiuo pavadinimu įmonės nėra. Be to, šis brokeris taip pat nepateikė jokio adreso.

Todėl mes iš esmės žiūrime į anoniminį brokerį, kuris siūlo investicines ir finansines paslaugas.

 • Nėra reguliavimo priežiūros

Mes patikrinome JK FCA (Financial Conduct Authority) ir Šveicarijos FINMA (Financial Market Supervisory Authority), ar šis brokeris nebuvo reguliuojamas.

Tačiau patikrinę abiejų reguliuotojų internetinius registrus, mes nustatėme, kad šis brokeris (arba jo pagrindinė įmonė) nebuvo įtrauktas į sąrašą. Tai reiškia, kad „Coinyards“ yra nereguliuojamas brokeris, todėl jūsų investicijos nėra saugios.

 • FINMA oficialus įspėjimas prieš monetas

Tyrinėdami „Coinyards“ reguliavimo padėtį, radome dar daugiau nerimą keliančios informacijos apie šį brokerį – FINMA įtraukė juos į juodąjį sąrašą.

Šveicarijos finansų reguliavimo institucija savo viešajame perspėjime pareiškė, kad „Coinyards“ veikia neteisėtai jų jurisdikcijoje ir yra nukreipta į Europos prekybininkus.

Tokį įspėjimą reguliavimo institucija pateikia tik tuo atveju, jei klientai pateikė daug skundų. Taigi, tai akivaizdus ženklas, kad šis brokeris nėra tas, su kuriuo turėtumėte užsiimti verslu.

 • Aiškumo trūkumas dėl prekybos sąlygų

Dar vienas signalas, kad šis brokeris nėra patikimas, yra tai, kad nėra aiškiai apibrėžtų prekybos sąlygų. Be minimalių pradinių investicijų reikalavimų, mes nieko nežinome apie „Coinyards“ siūlomus svertų lygius ar skirtumus.

Mes taip pat nežinome, kur prekiaujama šiomis monetomis, ir net tokio tipo prekybos algoritmų, kuriuos naudoja šio brokerio siūlomi automatiniai robotai. Mes taip pat nežinome, kaip veikia šie robotai.

Taigi prekybininkai, investuojantys į „Coinyards“, tiesiog šaudys tamsoje, nė nenumanydami, kas vyksta su jų pinigais.

 • Nerealaus pelno pažadai

Monetų statyklos žada iki 17,5% grąžą per savaitę. Tokios rūšies pelnas yra mažų mažiausiai nerealus, tačiau kyla pavojus, kad naujus investuotojus vilioja šie melagingi pažadai ir taip jie yra įstrigę tokių brokerių sukčiavimu..

Reikia atsiminti, kad bendra prekybos taisyklė yra ta, kad kuo didesnės investicijos, tuo didesnė rizika ir kad dauguma žmonių praranda daugiau nei pradinis indėlis. Tai yra tai, ko šis brokeris niekur nemini savo svetainėje.

 • Teisėtai įpareigojančių dokumentų trūkumas

„Coinyards“ svetainėje nėra visų teisiškai privalomų dokumentų, tai, ką mes vadiname Kliento sutartimi, ar Sąlygų. Net užsiregistravus pas šį brokerį mums nebuvo suteikta prieiga prie tokių dokumentų, kurie paaiškintų mūsų (prekybininkų) ir brokerio santykius..

Neturėdami tokio kritinio dokumento, prekybininkai lieka pažeidžiami sukčių.

 • Didelis pasitraukimo mokestis

„Coinyards“ teigia, kad taiko 2% pašalinimo mokestį, kuris yra nepagrįstai didelis.

 • Neigiamas klientų atsiliepimas

Prieš investuodami pas bet kurį brokerį, visada išmintinga patikrinti kitų klientų atsiliepimus apie tą finansinių paslaugų teikėją. Mes radome daug neigiamų atsiliepimų apie „Coinyards“ internete, ypač Rusijos tinklalapiuose ir prekybos forumuose.

 • Keistas žiniatinklio terminalas, kuris veikia kaip prekybos platforma

Be to, kad nėra „Coinyards“ siūlomos MT4 prekybos platformos, kitas šio brokerio klausimas yra tas, kad jis siūlo savo klientams keistą internetinę prekybos platformą, kurioje, atrodo, nėra jokių prekybos sąlygų..

Išvada 

Tai tiek blogo „Coinyards“, ir mes galime drąsiai teigti, kad tai nėra patikimas brokeris. Jei tikrai eisite į priekį ir investuosite su jais, tikrai prarasite savo pinigus.

Mes rekomenduotume, jei jus domina prekyba kriptovaliutomis, tuomet turėtumėte ieškoti brokerio, kuris yra griežtai reguliuojamas ir visiškai skaidrus dėl jo prekybos sąlygų ir kliento sutarties..