Binance (BNB) žetonų apžvalga: plačiausiai naudojamas biržos žetonas

vardas „Binance“ žetonas
Žymeklis BNB
Žetono tipas ERC-20
Visas tiekimas 200 000 000
Kategorija Keitimo žetonas
ICO kaina 0,10 USD
Prekybos mokestis 0,1%
Galima nuolaida 50% BNB turėtojams
Indėlio mokestis Laisvas
Išstojimo mokestis Skiriasi pagal žetoną
Svetainės URL https://www.chainbits.com/goto/binance
Baltosios knygos URL https://www.binance.com/resources/ico/Binance_WhitePaper_en.pdf

BNB moneta yra „Binance“ kriptovaliutų biržos „ERC20“ žetonas, viena populiariausių kriptovaliutų biržų ir viena pirmųjų biržų su savo valiuta. BNB žetonas buvo pagrindinė Binance mainų finansavimo per savo ICO dalis, taip pat sukurta tik siekiant sumažinti Binance biržos vartotojų sandorių mokesčius..

Straipsnio santrauka

 • Kodėl BNB žetonas yra unikalus
 • Kaip veikia „Binance Exchange“
 • „BNB Token“ specialiosios savybės
 • Kaip įsigyti BNB
 • Kaip laikyti BNB
 • Kaip gali nuolat didėti BNB vertė
 • Binansų mainų ir BNB ateities siekiai

Binansinė kriptovaliutų keitykla

Kodėl BNB žetonas yra unikalus

„Binance“ birža sukūrė savo BNB monetą įvairiais tikslais. Pirma, ji norėjo, kad valiuta būtų naudojama jų mainuose už mokesčio mokėjimą. Tai padarė paskatindama dalyvius naudotis BNB mainais į 50% nuolaidą sandorių mokesčiams pirmaisiais naudojimo metais. Antra, biržos dalyviai ją naudoja investuoti į „Binance“. Galiausiai jis naudojamas apmokėti už platformoje reikalingas paslaugas, tokias kaip reklama.

„Binance“ žetonai yra unikalūs tuo, kad perka žetonus iš rinkos kiekvieną ketvirtį už dabartinę kainą. Tai darys tol, kol pusė žetonų visiškai sudegs. Tai stabilizuos ženklą ir užtikrins jo vertinimą.

Kaip veikia „Binance Exchange“

„Binance“ turi didžiausią prekybos apimtį iki šiol iš visų kriptovaliutų rinkos mainų. Tai turi daug privalumų, įskaitant: puikią vartotojo patirtį, suderinamą variklį, leidžiantį 1,4 mln. Sekundžių prekiauti, „iOS“, žiniatinklio, „Android“ ir kompiuterių įrenginių prekybą įvairiomis platformomis ir daugiakalbę palaikymą (įskaitant japonų, korėjiečių, kinų, ir anglų kalba).

„Binance“ biržoje yra keletas bendrijų, įskaitant:

 • „QUONIE“ – mainai užmezgė strateginę partnerystę su QUOINE, pirmaujančia pasauline „fintech“ įmone ir pirmąja registruota „fiat“ technologija besikeičiančia birža Japonijoje, 2017 m. Pabaigoje. Partnerystė siūlo QUOINE geresnį likvidumą ir didesnį altkoinų pasirinkimą..
 • „Uplive“ – be to, „Binance“ užmezgė partnerystę su pirmaujančia Azijos tiesioginių vaizdo įrašų platforma „Uplive“ ir savo 20 milijonų vartotojų siūlo galimybę naudoti BNB virtualioms dovanoms.
 • Changelly – Kadangi konkuruoti su „Binance“ yra sunku, balandžio mėnesį Changelly paskelbė apie partnerystę. Partnerystė integruos „Binance“ API ir leis „Changelly“ vartotojams greičiau ir geresnėmis kainomis svetainėje pasikeisti monetomis..

„Binance“ biržos pasiekimai iki šiol yra įspūdingi: ji buvo įvertinta kaip viena iš trijų svarbiausių kriptovaliutų mainų platformų, praėjus mažiau nei trims mėnesiams po jos atidarymo Coinmarketcap.com. Bendrovė vien per pirmąjį ketvirtį pranešė apie komisinių mokesčių 7,5 mln. USD pelną. „Binance“ taip pat pavyko uždirbti daugiau pelno nei daugeliui didžiųjų finansų įstaigų, tokių kaip didžiausias Vokietijos bankas „Deutsche bank“, 2018 m. Pirmąjį ketvirtį. Remiantis neoficialiais šaltiniais, birža per tą patį 2018 m. Ketvirtį uždirbo beveik tris kartus daugiau pelno nei „Twitter“. „Binance“ mainai netgi susivienijo su „African Blockchain Innovation Hub Crypto Savannah“, siekdami transformuoti Ugandos ekonomiką per „blockchain“..

Perskaitykite mūsų vadovą, kaip naudotis „Binance Exchange“

„BNB Token“ specialiosios savybės

BNB žetonas turi ypatingų savybių, susijusių su jos verte, paskirstymu, atpirkimo planu ir lėšų naudojimu.

Vertė

BNB žetonas gali būti naudojamas sumokėti mokesčius Binance biržoje, įskaitant keitimą, išėmimą, įtraukimą į sąrašą, maržą ir kitus papildomus mokesčius. „Binance“ birža tiems, kurie prekiauja žetonu, pirmuosius metus skatina 50 proc. Mažesnį sandorio mokestį. Antrus metus nuolaida yra 25%, kasmet perpus dar dvejus metus, kol 5 metais atšaukiama nuolaida. Didėjant prekybos „Binance“ apimtimi, ženklas taip pat populiarės ir jis sukurs papildomas funkcijas ir programas, naudojančias BNB prieigos raktą.

Paskyrimas

Nustatyta, kad BNB žetono, dar vadinamo „Binance“ moneta, riba yra 200 milijonų žetonų. Pusė žetonų, 100 mln., Bus skirta ICO dalyviams; dar 40% įkūrėjų komandai ir likusius 20 milijonų „Angel“ investuotojams.

Atpirkimo planas

„Binance“ naudos 20% pelno iš biržos BNB atpirkimui ir sunaikinimui, turėdama tikslą atpirkti 50% jų, iš viso 100 mln. Apie šias atpirkimo ir sunaikinimo operacijas bus paskelbta „blockchain“. Po visų atpirkimo ir sunaikinimo operacijų apyvartoje liks 100 milijonų BNB.

Lėšų naudojimas

„Binance“ skirs 35% savo lėšų dabartinei „Binance“ platformai sukurti ir patobulinimams (įskaitant lėšas, išleistas žmogiškiesiems ištekliams ir plėtrai); 50% prekės ženklui ir rinkodarai; o galutiniai 15 proc. bus rezervuoti kritiniais atvejais.

BNB kainų istorija

Žetonas buvo paleistas 2017 m. Rugpjūčio mėn., Kai ICO surinko daugiau nei 15 mln. USD. Pusė žetonų buvo parduota per ICO, likusi dalis buvo paskirstyta komandai ir investuotojams.

Žetonai sausio mėnesį pasiekė aukščiausią kainą – 24,46 USD, o šių metų balandžio mėnesį – 12 USD.

BNB kainų istorija

Nuo BNB ICO 2017 m. Rugpjūčio mėn. Jos vertė gana greitai kilo ir jai pavyko išlaikyti Coinmarketcap.com reitingą kaip vieną iš 20 geriausių kriptovaliutų..

Kitas veiksnys, turintis įtakos BNB žetono kainai, yra jo ketvirtinis nudegimas. Kiekvieną ketvirtį „Binance“ naudoja 20% savo pelno BNB atpirkimui ir sudeginimui.

Čia pateikiamas iki šiol kas ketvirtį nudegimų grafikas:

 • Pirmojo ketvirčio sudeginimas – 986 000 BNB sudegė pagal I ketvirčio pelną
 • Antrojo ketvirčio deginimas – pagal 2-ojo ketvirčio pelną sudeginta 1 821 586 BNB
 • 3-iojo ketvirčio deginimas – pagal 2-iojo ketvirčio pelną sudeginta 2 220 314 BNB

Nors ilgalaikis tikslas yra stabilumas ir žetono vertės išlaikymas ilgalaikėje perspektyvoje, paskelbus 2-ojo ketvirčio nudegimą BNB kainos krito beveik 9%.

Kaip įsigyti BNB

Šiuo metu „Binance“ žetoną BNB galite įsigyti per „Binance“ biržą.

Prekyba BNB dėl Binance

Šiuo metu BNB prekybos apimtis šio rašymo metu yra 68 milijonai dolerių. Žetoną galima įsigyti su šiomis monetų poromis:

 • USDT, BTC, BCC, ETH, ONT, ADA, NCASH, VEN, YOYO, XLM, NEO, ICX, NANO, LTC, AE, IOTA, ZIL, CMT, AION, WAN, STORM, CTS, VIA, BAT, BLZ, DLT, OST, LSK, ADX, RPX, NEBL, QTUM, POWR, QSP, CND, BRD, PIVX, POA, Bangos, STEEM, WABI, APPC, QLC, XEM, BCPT, AMB, GNT, XZC, WTC, RDN, TRIG, NULS, MCO, SYS, RCN, NAV, RLC, BNB

Nors nemokamai pridėti pinigų į savo sąskaitą, „Binance“ užsakymo mokesčiai yra 0,1%. Pinigų pašalinimas yra fiksuoti mokesčiai, kurie skiriasi priklausomai nuo monetos. Žinoma, jūs galite sumažinti savo mokesčius iki 50% „Binance“ biržoje, sumokėdami šiuos mokesčius BNB pirmaisiais metais. Nuolaidos vėlesniais metais mažinamos ir penktaisiais biržos naudojimo metais jų nėra.

Kaip laikyti BNB

BNB žetonai yra gimtoji „Binance“ biržos valiuta, todėl daugumai žmonių bus patogu juos laikyti „Binance“. Tačiau saugumo sumetimais geriausia laikyti savo BNB nuo „Binance“ biržos.

Galite laikyti bet kurioje piniginėje, palaikančioje ERC-20 žetonus, pvz., „Coinomi“, „MetaMask“ ir „MyEtherWallet“. Vis dėlto saugiausia alternatyva yra aparatinė piniginė, tokia kaip „Ledger Nano S“ ir „Trezor“.

Kaip gali nuolat didėti BNB vertė

BNB turi keletą būdų, kaip išlaikyti savo valiutą. Pirma, ji siūlo sumažinti prekybos mokesčius, skatindama vis daugiau ir daugiau žmonių naudoti savo žetoną, padidindama BNB paklausą.

Todėl šiuo metu tai yra didžiausias BNB paklausos šaltinis. Antra, jis skirtas 20% pelno kiekvieną ketvirtį sudeginti iš BNB žetonų, o tai reiškia, kad perteklinės monetos nėra apyvartoje, o tai savo ruožtu užtikrina, kad kiekvienas žetonas yra vertingesnis. Galiausiai, „Binance“ keitykloje yra daugybė funkcijų, kurios yra prieinamos tik mokant per BNB, pavyzdžiui, pašalinimo mokesčiai. Nors šios savybės yra palyginti nereikšmingos, jos rodo, kad „Binance“ birža yra suinteresuota ateityje išplėsti BNB naudojimą, o tai taip pat prisidės prie paklausos ir monetos vertės augimo..

Binansų mainų ir BNB ateities siekiai

Neseniai „Binance“ paskelbė, kad sukurs savo decentralizuotą mainų centrą, siekdama pertvarkyti įmonę į bendruomenę.

Paleidus decentralizuotą mainą, BNB žetonas taps gimtąja moneta naujoje „blockchain“ pagrindinėje sistemoje. Savo decentralizuotų mainų kūrimo pranašumas yra tas, kad jie suteikia anonimiškumo ir gali būti sunkiau įsilaužti nei centralizuoti mainai..