Binansas yra reikšmingas kriptovaliutų pramonės sektorius, nes tai yra didžiausia apyvarta pagal 1 mlrd. USD per dieną ir beveik dvigubai didesnė už antros vietos „OKEx“ mainų apimtį. Ji turi puikią reputaciją ir pakelia kartelę, kai kalbama apie saugumą ir aptarnavimą, tačiau neapima „fiat money“ paslaugų. Pagrindinis „Binance“ centras prekybininkams, norintiems pristatyti savo portfelį įvairesnėms monetoms, iš pradžių buvo įsikūręs Kinijoje, tačiau nuo tada savo būstinę perkėlė į Maltą, kad galėtų pasinaudoti palankia reguliavimo aplinka. Nuo to laiko birža tarnauja milijonams prekybininkų visame pasaulyje, kurie mėgsta mokesčius mažinančią monetą BNB („Binance Coin“) tiek dėl naudingumo, tiek dėl galimybės investuoti į vieną didžiausių kriptografinės erdvės kompanijų..

Binansinė kriptovaliutų keitykla

Pagrindinė „Binance“ informacija
Įmonės buvimo vieta: Japonija
Programa mobiliesiems: Taip („iOS“, „Android“)
„Fiat“ indėlis: Ne
„Fiat“ pasitraukimas: Ne
Perkėlimo ribos: 2 BTC pirmojo lygio, 100 BTC 2 lygio
Palaikomas „Fiat“: Nė vienas
Priimami mokėjimo metodai Kriptografija-kriptografija
Palaikoma šifruotė: Bitcoin, Ether, Litecoin, Tether, 386 valiutų poros
Palaikomos šalys: Bet kuri šalis
Mokesčiai: 0,10% prekybos mokestis
Svetainė (URL): Pradėkite prekybą Binance.com

Prisijunkite ir prisiregistruokite

Pirmą kartą prekybininkai, norintys tapti „Binance“ nariais, gali be didelių rūpesčių apsilankyti svetainėje ir susikurti 1 lygio sąskaitą. Viršutiniame meniu spustelėjus „Registruotis“, jūsų bus paprašyta įvesti el. Pašto adresą ir sukurti saugų slaptažodį. „Binance“ „captcha“ versija yra iššokantis langas, kuriame prašoma nuvilkti mažą dėlionės dalį į reikiamą ekrano vietą. Dabar, kai „Binance“ žino, kad nesate robotas, patikrinkite, ar el. Laiške nėra patvirtinimo pranešimo, ir spustelėkite mygtuką.

Binansinės sąskaitos duomenys

Tada jums bus pateiktas trumpas saugos patarimų, kuriuos „Binance“ rekomenduoja, kad jūsų prekybos patirtis būtų saugesnė, sąrašas. Malonu matyti, kad jie perspėja dėl įprastų (ir kai kurių nedažnų) sukčiavimo bandymų, tokių kaip telefono skambučiai ar lėšų prašymai tiems, kurie teigia esantys „Binance“ atstovai. Birža taip pat labai rekomenduoja visiems prekybininkams įdiegti 2 veiksnių autentifikavimą į savo telefonus. Turėsite pripažinti šias rizikas pažymėdami langelius prieš eidami į savo 1 lygio sąskaitą, kuri suteikia jums 2 BTC dienos pašalinimo limitą.

Kaip tai veikia

Prieš ką nors darydami, išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje įdiekite 2 veiksnių autentifikavimą. Jei nenorite naudoti „Google“ autentifikavimo priemonės, taip pat galite pasirinkti SMS patvirtinimo pranešimus, kurie suteikia papildomą jūsų paskyros apsaugos lygį. „Binance“ jums naudingai primena tai padaryti kiekvieną kartą, kai prisijungiate be jo įjungę.

Binance 2FA

Pagrindiniame „Binance“ puslapyje rodoma jūsų paskyros būsena ir keli įvairūs įrankiai, kuriuos reikia naudoti norint įgalinti saugos funkcijas, pvz., „2FA“ ir „Anti-Phishing Code“, pakeisti slaptažodį, tvarkyti piniginės adresus ir dar daugiau. Čia galite pateikti savo asmens dokumentus ir patvirtinti, kad jie turi 2 lygio paskyros privilegijas, įskaitant 100BTC dienos pašalinimo limitą..

Binansinių indėlių fondai

Norėdami įnešti lėšų į savo „Binance“ piniginę, galite spustelėti skirtuką Lėšos viršutiniame dešiniajame pagrindinio puslapio kampe. Išskleidžiamajame meniu galima pasirinkti likučius, indėlius, išėmimus ir operacijų istoriją. Spustelėjus likutį, bus parodytas puslapis, kuriame bus nurodytos kiekvienos jūsų piniginės, bendra jų turimų dolerių vertė ir kiekvienos mygtukas „Išsiimti“ ir „Įmokėti“. Viršuje kairėje galite ieškoti bet kokios monetos. Pavyzdžiui, spustelėję indėlį šalia savo „Bitcoin“ piniginės, galite perkelti „Bitcoin“ į „Binance“ iš kitos Bitcoin piniginės.

Pasirodys iššokantis langas, kuris sugeneruos atitinkamą indėlio adresą, kurį nukopijuosite ir įklijuosite į bet kurios piniginės, iš kurios siunčiate monetas, atsiėmimo meniu. QR kodas taip pat yra prieinamas, jei jūsų piniginės programoje yra ši funkcija. Kai „blockchain“ patikrins jūsų pervedimą, jis bus apdorotas ir automatiškai pasirodys jūsų balanso puslapyje pačiame viršuje.

Visą „Binance“ kriptovaliutų sąrašą galima įsigyti su bitkoinais, „Ethereum“, „Tether“ (dolerio ekvivalentas stablekoinas) ir jų pačių sukurta „Binance Coin“ (BNB). BNB yra unikali, nes naudojant ją mokėti už prekybos mokesčius šie mokesčiai sumažėja 25%, o įmonė periodiškai degina cirkuliuojantį BNB, kad išlaikytų savo vertę. Prekybininkas gali iškeisti savo Ethereum į REQ ir sumokėti mokesčius, pavyzdžiui, su BNB. Norėdami tai padaryti, galite spustelėti patogų įrankį Konvertuoti į BNB balanso puslapio viršuje. Kartą per 24 valandas „Binance“ leidžia automatiškai paversti bet kurią išvardytą monetą BNB.

Norėdami prekiauti naujai deponuotomis monetomis ir BNB, bet kurio puslapio viršuje kairėje spustelėkite „Exchange“. Tiek „Basic“, tiek „Advanced“ „Binance“ biržos versijos yra panašios, tačiau „Basic“ rekomenduojama daugumai prekybininkų. Pamatysite daug langų, įskaitant dabartinės monetos diagramą ir diagramų įrankius, judančių užsakymų knygą kairėje, paieškos ir kelių monetų rodymo langą dešinėje, o pirkimo ir pardavimo langus apačioje virš atlenkimo..

Binance - BNB mokesčiai

Galite atlikti „Limit“ pavedimą pagal pasirinktą kainą arba „Market“ pavedimą, jei norite pirkti pagal dabartinę rinkos kainą. Jei turite BNB, jūsų mokesčiai bus automatiškai sumokėti BNB, nors tai galima pakeisti paskyros nustatymuose.

Daugiau: Kaip naudotis „Binance Exchange“

Palaikomos šalys

Kaip „crypto-to-crypto“ mainai, „Binance“ netaiko tų pačių apribojimų, kaip ir „fiat-inclusive“ mainai, todėl priima narius iš bet kurios pasaulio vietos. „Binance“ klientams yra gerai atstovaujama JAV, Kinijoje, Japonijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje, Australijoje, Kanadoje ir daugybėje kitų. Tokie šaltiniai kaip DUK ir palaikymo vadovai / formos yra prieinami daugeliu kalbų, įskaitant anglų, kinų, japonų, korėjiečių ir kt.

Palaikomos kriptovaliutos ir likvidumas

„Binance“ sąraše yra 386 kriptovaliutų poros, skaičiuojant tas monetas, kurios turi keletą skaitiklių valiutų visoje bitkoine, Ethereum, Tether ir BNB. Nors bitkoinas turi prekybos poras su kiekviena prekybine valiuta, mažesnės apimties ar mažiau subrendusios kriptovaliutos bus parduodamos tik pagal ETH arba BTC. Taip pat kriptovaliutos iš projektų, sukurtų ant „Ethereum“ blokų grandinės, paprastai bus parduodamos tik su ETH.

Kalbant apie likvidumą, jokia valiuta negali atitikti „Binance“. Daugiau nei dvigubai pakeitus kito didžiausio tūrio mainus, patekimas į „Binance“ sąrašą reiškia greitą likvidumą, susijusį su pretenduojančiu „blockchain“ projektu..

Indėlių / prekybos / pinigų pašalinimo mokesčiai

„Binance“ turi vienus iš labiausiai konkurencingų mokesčių rinkoje, o vidutiniai prekybos mokesčiai siekia 0,10%. Galite sumažinti savo prekybos mokestį pasiekdami didesnę 30 dienų apimtį arba laikydami daugiau BNB. Prekybininkai, turintys 150 000 30 dienų bitkoinų prekybos apimtį, arba tie, kurie turi mažiausiai 11 000 BNB, mokės tik 0,02% mokesčius. Mokėdami šiuos mokesčius BNB, jie sumažėja 25%. Už indėlius, žinoma, nėra jokių mokesčių – nėra jokios „Binance“ paramos, o mokestis už išėmimą skiriasi priklausomai nuo monetos, tačiau paprastai jis yra labai mažas.

Perkėlimo ribos

„Binance“ nėra indėlių limito, o vieno išėmimo limitas priklauso nuo jų patvirtinimo būsenos. Tie, kurie atliko pilną patvirtinimo procesą, kuris apima nuotraukų, vaizdo įrašų ir vyriausybės išduotą asmens tapatybės patvirtinimą, gali gauti 2 lygio statusą ir 100 BTC dienos pašalinimo limitą. 1 lygio sąskaitos, kurioms reikalingas tik el. Paštas ir slaptažodis, gali būti grąžinamos tik 2 BTC per dieną.

Priimami mokėjimo metodai

Kaip „crypto-to-crypto“ mainai, vienintelis būdas įsigyti „Binance“ nurodytas kriptovaliutas yra kriptografijos perkėlimas iš kitos piniginės ir naudojimas „Binance“. Jei neturite jokios kriptovaliutos, pasitikrinkite naudodami „fiat“ įgalintą biržą, pvz., „Coinbase“, kur galite nusipirkti bitkoino ar „Ethereum“ su kredito kortele, pervesti į „Binance“ ir tada eiti iš ten. Naudodamiesi šiuo metodu, turėsite pakęsti fiat pirkimo mokesčius, nustatytus bet kurios pasirinktos biržos.

Saugumas: ar saugu naudoti?

„Binance“ yra saugi mainų programa ir išleidžia daug pastangų, kad klientai galėtų įdiegti „2FA“, išmokyti juos identifikuoti sukčiavimo el. Laiškus ir pranešimus bei informuoti, kad „Binance“ atstovai niekada nieko neprašys. Įsikūrusi Maltoje, „Binance“ yra visiškai laikomasi ir turi licencijas, todėl prašo išsamios identifikavimo informacijos AML ir KYC tikslais. Norėdami gauti 2 lygio būsenos sąskaitą, turėsite pateikti:

  • Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas
  • Jų pačių nuotrauka
  • Jų šalis
  • Vardas, pavardė ir lytis
  • Asmenukė su asmens tapatybės kortele

Įmonės reputacija

Nors „Binance“ yra vos metai, birža turi senbuvių reputaciją dėl savo nepriekaištingo rekordo ir be vargo valdant didžiulę apimtį ir narystę. Įsilaužėliai bandė nulaužti „Binance“ tik vieną kartą ir nepavyko, nesugebėdami nieko išsisukti ir nepaveikti prekybos funkcionalumo.

Išvada

Prekybai kriptografija kriptografija pasaulyje nėra geresnės vietos nei „Binance“. Puikiai organizuotame prietaisų skydelyje pavyksta suprasti svaiginančią kriptovaliutų ir prekybos galimybių masyvą, o „Binance Coin“ modelis gerai veikia ir investuojant, ir sumažinant prekybos mokesčius. Nors neinicijuotam prekybininkui gali prireikti laiko išmokti virvių, „Binance“ puikiai dirba kurdama prieinamą ir pelningą prekybos kriptovaliuta platformą..