5 būdai anonimiškai įsigyti Bitcoin ir Ethereum be asmens tapatybės dokumento

„Bitcoin“ ir daugybė jo įkvėptų kriptovaliutų žada visiškai decentralizuotą ir anonimišką pasaulį. Tačiau praktiškai idėją sumenkina kartais intensyvūs tikrinimo ir tapatybės reikalavimai, kuriuos nustato mainai ir kitos kriptovaliutos platformos. Tiems, kurie vertina jų privatumą, kriptovaliutos siūlo maišyti maišelį.

Viena vertus, sunku žinoti, kas iš tikrųjų laiko monetą. Kita vertus, net labiausiai į privatumą orientuotos įmonės negali garantuoti, kad jūsų asmeninė informacija nebus atskleista atsitiktinai ar sąmoningai. Vis daugiau ir daugiau vartotojų ieško būdų, kaip nusipirkti bitino ir „Ethereum“, neduodami savo pardavėjams savo jautrių detalių lobyno. Jei norite įsigyti bitkoino ir „Ethereum“ be patikrinimo, tai yra penki geriausi būdai, kaip tai padaryti.

Ieškote saugių galimybių prekiauti „Bitcoin“ ar „Ethereum“? Išbandykite šiuos brokerius:

1. Kripto bankomatai

Bitcoin bankomatai vis dažniau pasitaiko didžiuosiuose pasaulio miestuose, nors jų pasiekiamumas vis dar nėra neįtikėtinai platus. Šios automatizuotos šifravimo stotys leidžia jums nedelsiant iškeisti „fiat“ valiutą (grynaisiais arba mokėjimo kortele) į kriptovaliutas ir nėra jokių reikalavimų mažesnėms pinigų sumoms. Be to, tai, kad galite atsiskaityti kreditiniu ar debetiniu būdu, dar nereiškia, kad būsite atpažintas. Keletui retų bankomatų reikės tam tikros formos „asmens tapatybės dokumento“, pvz., Nuskaityti delną, tačiau iš esmės tai yra viena anonimiškiausių būdų pirkti bitkoiną ar „Ethereum“, nereikalaujant išsamaus patikrinimo.

Vienas iš galimų bankomatų trūkumų, kalbant apie išlikimą anoniminiu, yra tas, kad daugelis uždės ribą, kiek galite išleisti nereikalaudami asmens tapatybės. Daugeliui tai yra 750 USD, taigi, jei norite įsigyti vieną bitkoiną arba įsigyti didesnį „Ethereum“ pirkinį, turėsite jį paskirstyti per kelias operacijas, kad nereikėtų pateikti asmens tapatybės dokumento..

Kitas klausimas yra tas, kad norėdami naudotis šiais bankomatais, turite turėti paskirties piniginę. Tai galite lengvai apeiti užsiregistravę vienoje iš daugelio mobiliųjų piniginių, kurioms atlikti reikia tik el. Pašto paskyros. Tokiu būdu galite naudoti anoniminį el. Laišką ir užtikrinti, kad jūsų tapatybė būtų visiškai saugi viso proceso metu.

Šifravimo bankomatas yra geriausias pasirinkimas, kai reikia įsigyti mažesnį anoniminį turinį arba kai tiesiog norite išbandyti strategiją su mažesniu monetų skaičiumi..

2. „LocalBitcoins“ ir „WallOfCoins“

Skirtingai nuo daugelio mainų, kurie turi atitikti griežtą „Pažink savo klientą“ ir kovos su pinigų plovimu politiką, reikalaujančią griežto patikrinimo, kai kurios svetainės yra skirtos paprasčiausiai keistis monetomis tarp vartotojų. Tai pasakytina apie šias dvi svetaines, kurios siūlo panašias, tačiau neabejotinai unikalias paslaugas vartotojams, kurie tiesiog nori įsigyti „Bitcoin“. Šios dvi svetainės nesiūlo jokių prekybos ar portfelio valdymo įrankių. Vietoj to, jie tiesiog yra pirkimo ir pardavimo portalai tarp asmenų.

„LocalBitcoins“ siūlo daugiau skaitmeninės patirties, padedančių vartotojams atlikti operacijas neprisijungus arba tiesiogiai internetu naudojant įvairius mokėjimo metodus. Tai apima kreditines korteles, „PayPal“, pinigų perlaidas ir net asmeninius mokėjimus grynaisiais. Norėdami pradėti, tiesiog turite užsiregistruoti paskyroje (kuri nereikalauja, kad jums būtų dalijamasi jokia asmens identifikavimo informacija) ir pasirinkti pardavėją, iš kurio norite pirkti. Kainos svetainėje nėra tikroji „Bitcoin“ vertė, bet kaina, už kurią pardavėjai nori atsiskirti nuo savo akcijų.

Pirkite su „LocalBitcoins“

„WallOfCoins“ veikia pagal panašią filosofiją, tačiau sandoriai apsiriboja grynųjų pinigų indėliais. Svetainėje nėra reikalinga jokia konkreti atpažįstama informacija, išskyrus telefono numerį, kad būtų galima susisiekti. Kai pasirinksite „Bitcoin“ pardavėją, jie jus patvirtins ir pasidalins banko informacija apie šalia jūsų esančią sąskaitą. Norėdami užbaigti užsakymą, turite pervesti lėšas į jų sąskaitą ir laukti patvirtinimo. Siekdama užtikrinti, kad monetos nebūtų pavogtos ar pirkėjai nebūtų apgauti, bendrovė laikinai monetas patalpina į depozitą.

Pirkite su „WallOfCoins“

Dėl anonimiškumo sunku konkuruoti su šiomis svetainėmis, nes joms nereikia jokios informacijos, kuri galėtų jus identifikuoti. Privalumai apima galimybę atsiskaityti grynaisiais ir įvairius kitus metodus, taip pat paprastą kiekvienos svetainės „peer-to-peer“ pobūdį. Kita vertus, nė viena svetainė nenaudoja „Bitcoin“ rinkos vertės, o vartotojams leido nustatyti, kaip vertina turimas monetas. Apskritai, tai yra puikios priemonės greitai įsigyti kriptovaliutas be streso dėl sudėtingų patikrinimo procesų ir su tuo susijusių vėlavimų, patirtų pagrindinėse biržose..

3. „ShapeShift“

Nors daugiau kripto mainų stiprina jų KYC ir tikrinimo protokolus, daugelis išlieka susituokę su pradiniu tikslu – visiškai kripto anonimiškumu. Tai yra kriptovaliutų pirkimo ir pardavimo svetainė „ShapeShift“, kuri, atrodo, visiškai išpjauna tradicines finansines sistemas. Svetainė veikia tik kriptovaliutomis ir nereikalauja jokios registracijos, el. Pašto ar jokios informacijos, leidžiančios pradėti monetas keisti į kitas kriptovaliutas..

Norėdami pradėti, tiesiog pasirinkite kriptovaliutą, kurią norite įnešti, ir kurią monetą norite gauti mainais. Kai pasirinksite, jūsų bus paprašyta įvesti savo paskirties adresą ir grąžinimo adresą už kriptovaliutą, kurią naudojate mainams finansuoti. Sutikę su svetainės sąlygomis, galėsite atlikti operaciją be jokių tolesnių veiksmų.

Vienas iš didžiausių „ShapeShift“ teikiamų privalumų, išskyrus visišką anonimiškumą, yra visiškas sandorių mokesčių nebuvimas. Vienintelis mokestis, pridedamas prie bet kokios mainų, yra nedidelis kalnakasių mokestis, nors įmonė nerenka jokių paslaugų mokesčių iš sandorių. Tačiau trūkumas yra tas, kad „ShapeShift“ nepriima jokios valiutos indėliams, todėl prieš keisdamiesi į „Ethereum“ ar „Bitcoin“ turėsite laikyti vieną iš jų priimtų monetų..

4. „BitQuick“

Panaši paslauga, teikiama „LocalBitcoins“ ir „WallOfCoins“, „BitQuick“ didžiausią dėmesį skiria jau paruoštų sprendimų teikimui, užuot turėjusi ieškoti alternatyvų. Įmonės platforma veikia panašiai kaip „peer-to-peer“ paslaugos, tačiau šiuo atveju visos sąveikos tvarkomos tiesiogiai per „BitQuick“. Be to, įmonei nereikia jokių prisijungimo ar prisijungimo duomenų, išskyrus telefono numerį, kuriuos galima naudoti operacijai patvirtinti..

Norėdami pradėti, tiesiog turite išvardyti, kiek Bitcoin norėtumėte įsigyti. Skirtingai nei „WallOfCoins“ ir „LocalBitcoins“, bendrovės sąraše yra tik indėlių vietos ir monetų kaina, o ne pardavėjai. Galite arba naršyti galimas kainų parinktis įmonės užsakymų knygoje, arba naudoti greitojo pirkimo įrankį, kad turėtumėte patogiausias vietas pagal kainą ir atstumą..

Norėdami pradėti, tiesiog turite pasirinkti, kiek norėtumėte įsigyti vietine „Fiat“ valiuta. Kai galėsite peržiūrėti galimas pasirinktos sumos ir vietos parinktis, jums tereikia spustelėti vieną arčiausiai jūsų ir užtikrinti, kad per tris valandas po operacijos užbaigimo galėsite suorganizuoti lėšų indėlį. Patvirtinus indėlį, lėšos bus pervestos į jūsų pateiktą paskirties piniginę, o įrašo neliks.

5. „Bisq“ tinklas

Viena iš populiariausių tendencijų, kylančių kriptovaliutų sektoriuje, yra decentralizuotas keitimasis, kuris pašalina bet kokią centralizacijos formą P2P sąveikos naudai. „Bisq“ (anksčiau „BitSquare“) yra būtent tokia platforma, siūlanti visiškai bendraamžių ekosistemą, leidžiančią vartotojams be jokių trinties pirkti bitkoinus ir kitus altcoinus už „fiat“ valiutas..

Bendrovės platforma yra atsisiunčiama programa (nors labiau išmanantys technologijas gali sukurti savo versiją iš šaltinio kodo), leidžianti vartotojams tiesiog bendrauti tarpusavyje. „Bisq“ aiškiai parodo, kad platforma nėra skirta jokiai vertei saugoti, o tai padidina jos saugumą, nes nėra paskatos ją nulaužti. Norėdami pradėti, jums tereikia atsisiųsti programą, išvardyti turimas monetas ar valiutas, kurias norite iškeisti, ir rasti tinkamą partnerį.

„Bisq“ apima griežtas saugumo priemones, nors jų ir neįgyvendina kaip centrinio subjekto, o kepa priemones pačioje programoje. Norėdami įsigyti bitkoino ar „Ethereum“, tiesiog turite sukurti prekybos pasiūlymą arba rasti esamą. Po to platforma padės abiem šalims užbaigti sandorį ir susitvarkys su lėšų pervedimu. Tačiau svarbu pažymėti, kad „Bisq“ jokiu būdu nelaiko monetų. Apskritai, tai yra naudinga priemonė labiau išmanantiems technologijas ir suteikia puikų būdą garantuoti, kad liksite anonimiški.

Pirkite kriptografiją ir likite anonimu

Nors daugumai svetainių reikia patvirtinimo, vis tiek yra būdų, kaip likti anonimu dalyvaudami kriptografijos bendruomenėje. Naudodamiesi šiais kanalais galėsite patekti į rinką ir būti apsaugoti vienu metu. Dar svarbiau, kad galėsite greitai ir neskausmingai nusipirkti bitkoino ir „Ethereum“, kai tik panorėsite, be komplikacijų.