Kaip nusipirkti bitkoinų su kreditine kortele, nepatvirtinus

Kredito kortelės yra populiariausias pirkimo būdas dėl operacijų spartos, be abejo, tai yra kelias, leidžiantis prekiauti bitkoinais. Šis greitas vadovas jums parodys kaip pirkti BTC su kreditine kortele nepatikrinus apeiti platformas, kur reikalingi teisiniai dokumentai, tokie kaip asmens dokumentas ir (arba) adreso patvirtinimas.

Santrauka: „Bitcoin“ pirkimas naudojant kreditinę kortelę be patikrinimo

  1. Eikite į Monetų bankomatų žemėlapis Interneto svetainė.
  2. Ieškokite bankomato vietos šalia savęs.
  3. Eikite į mašinos vietą ir nusipirkite bitkoinų su grynaisiais.
  4. „Bitcoin“ bankomatai sukuria popierinę piniginę – arba neprisijungus veikiančią piniginę su viešu raktu (jūsų „Bitcoin“ piniginės adresu) ir privačiu / slaptu raktu (leidžiančiais išleisti bitkoinus).
  5. Kurkite atsarginę savo asmeninio rakto kopiją ir nepraraskite jos. Priešingu atveju jūs nebegalite pasiekti savo bitcoin piniginės, kad galėtumėte išleisti lėšas.

Pastaba: Bitkoinų pirkimas bankomate gali būti iki 5–10% brangesnis, palyginti su operacijomis internetu, nes infrastruktūros kaina yra didesnė.

Anoniminės grupės sukurtas 2009 m. Bitkoinas tapo vienu karščiausių internetinių išteklių (ir pirmuoju) finansų rinkose. Dėl labai svyruojančios vertės skaitmeninė valiuta tapo gana populiari ir nuo to laiko sukūrė didelę infrastruktūrą. Didėjant prekybininkų skaičiui, biržos taip pat atvėrė investuotojams įvairius pirkimo būdus.

Taikydami skirtingus mokėjimo ir indėlių būdus, prekybininkai pradėjo plėsti savo kriptografijos verslą ir ieško privataus būdo įsigyti bitkoinus. Dėl augančios rinkos vertės vis sunkiau išlaikyti privatumą perkant bitkoinus. Tokio vystymosi priežastis yra ta, kad vis daugiau šalių siekia aktyviai reguliuoti skaitmenines rinkas ir todėl reikalautų asmeninės visų dalyvaujančių asmenų informacijos.

Pirkite bitcoiną be kreditinės kortelės, nepatvirtinus

Kaip nusipirkti Bitcoin be patikrinimo ar asmens tapatybės

Kaip gauti bitkoinų be asmens tapatybės patvirtinimo? Šiame vadove bus pateiktas mainų ir metodų sąrašas, kurį galite naudoti akimirksniu įsigydami bitkoinus ir nepatvirtinę asmens tapatybės. Daugelis mainų mano, kad privatumas yra prabanga ir atitinkamai įkainotų savo paslaugas. Kai reguliavimo institucijos skatina mainus, kad būtų užtikrintas verslo operacijų skaidrumas, brokeriai yra priversti arba nustatyti vartotojams patikrinimą, arba už privatumą prašyti labai didelių mokesčių..

Užsisakykite savo bitkoiną

Vis dėlto yra keletas BTC teikėjų, kuriuos galite naudoti norėdami greitai ir anonimiškai įsigyti bitkoinų. Mes netgi rekomenduotume jums naudoti kelis iš jų, kad sujungtumėte savo pirkimo limitus ir gautumėte kasdien reikalingus kiekius.

Pirkti „Bitcoin“ be ID: 7 parinktys

Yra keletas variantų, kuriuos galite naudoti perkant BTC privačiai, ir jie svyruoja nuo kreditinės kortelės iki atsiskaitymo grynaisiais. Šios galimybės leistų jums labai greitai įsigyti kriptovaliutą ir taip reaguoti į valandinius bitcoin vertės svyravimus. 7 geriausi paslaugų teikėjai suteiktų jums prieigą prie bitkoinų, nereikalaujant pateikti jūsų asmens tapatybės įrodymo. Šie teikėjai yra:

„LocalBitcoins“ – gaukite savo monetas bet kur

„LocalBitcoins“ yra „peer-to-peer“ (P2P) bitkoinų turgavietė, kurioje prekybininkai perka ir parduoda bitkoinus tarpusavyje. Pagrindinis biržos bruožas yra tas, kad prekybininkai patys gali pasirinkti, ar jie nori bendradarbiauti su nepatvirtinta sąskaita, ar ne. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai susirasti partnerį, kuris neprieštarautų, kad likdami anonimi, pirkdami iš jų bitkoinus.

BTC „LocalBitcoins“ nepatvirtinus

Priimamų mokėjimo būdų yra daug (grynaisiais, banko pavedimais, „PayPal“ ir kt.), Ir jūs turite galimybę prekiauti su daugeliu pasaulio šalių, jei tik priimama pirkimo galimybė. Įsitikinkite, kad prekiaujate žmonėmis, turinčiais gerą sandorių istoriją ir apžvalgas, nes praeityje buvo pranešta apie daugybę aferų. Sandorio išlaidos sudaro 1% prekybos vertės abiem pusėms.

Pirkite BTC su grynaisiais per „BitQuick“

„BitQuick“ yra dar viena P2P platforma, kurioje prekybininkai perka ir parduoda bitkoinus tarpusavyje. Pagrindinis skirtumas tarp „BitQuick“ ir „LocalBitcoins“ yra pripažinti pirkimo metodai, tuo tarpu „LocalBitcoins“ priima daugiau nei 200 variantų, „BitQuick“ specializuojasi tik grynaisiais pinigais. Priimami grynųjų pinigų pervedimai yra „Western Union“ ir „MoneyGram“, o tarpiniai yra bankai ir kredito unijos iš JAV.

Pirkite BTC su grynaisiais per „BitQuick“

Reikėtų susikurti internetinį kvitą ir nunešti jį į banką, kur mokėtumėte grynaisiais. Sandorių mokesčiai pirkėjams siekia 2%, o pardavėjai nieko nemoka. Sistema iki šiol veikė nepriekaištingai, tačiau būtinai naudokitės depozitinėmis paslaugomis, kad apsaugotumėte savo monetas, kol laukiate pardavėjo patvirtinimo..

„Coinmama“ pirkite „Bitcoins“ su kredito kortele be patikrinimo

Jei ieškote būdo, kaip akimirksniu įsigyti bitkoinus ir ilgai jį išlaikyti, tada Coinmama yra tinkamas pasirinkimas jums. Birža parduoda BTC perkant kreditines ar debetines korteles, o nepatvirtintų sąskaitų dienos limitas siekia 150 USD.

Užsisakykite bitkoinų be patikrinimo „Coinmama“

Nors ir labai mažas, „Coinmama“ pirkimus derinant su kitomis biržomis, jūs galėtumėte perkelti mokėjimo ribas. Kreditinės kortelės pirkiniai „Coinmama“ yra nedelsiant apdorojami, nepatvirtinant jūsų asmens tapatybės ir adreso, nors jums gali tekti pateikti asmenukę, kurioje laikote kortelę rankose. Paslaugos teikiamos visame pasaulyje, o „MasterCard“ yra priimtinas mokėjimo metodas. „Coinmama“ ima 6,3% operacijos vertės, o mokėjimo procesorius – 5,65%.

Monetų siena: reikia tik SMS patvirtinimo

Kas daro Monetos siena Ypač ypatingi mainai dirbti yra tai, kad jums visiškai nereikia registruoti sąskaitos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai patvirtinti telefono numerį, pinigų bitkoinams įsigyti ir šypseną atlikus operaciją.

Monetų sienos mainai

Monetų siena, labai panaši „BitQuick“ ir „LocalBitcoins“, yra P2P platforma, kurioje pardavėjai skelbia bitkoino skelbimus, reklamuodami savo BTC pasiūlymus pirkėjams. Priimamas mokėjimo būdas yra grynųjų pinigų įmokėjimas ir banko pavedimas, nes keitimasis vyksta tik per bankus. Pardavėjai nurodo priimtiną banką ir metodą, o jūs pasirenkate geriausią šiuo metu galimą variantą. Šiuo metu paslauga teikiama tik 12 šalių, o monetų sienos imami mokesčiai yra bitkoino kainos dalis, taigi nėra skaidri, kaip ir kitiems brokeriams..

Bitit.io

Bitit yra Prancūzijoje įsikūrusi birža, siūlanti bitkoinus perkant kreditines korteles ir grynaisiais. Kredito kortelę galima įsigyti internetu, o grynaisiais galima įsigyti iš anksto apmokėtus čekius „Neosurf“, „Flexepin“ ir „Cashlib“. Banko kortelių pirkimas jums kainuotų 3,9% operacijos vertės, o 3D apsauga yra naudinga norint apsaugoti jūsų lėšas.

Pirkite bitkoiną „Bitit“

Grynųjų pinigų variantai svyruoja nuo 7,9% iki 10%, priklausomai nuo jūsų naudojamo metodo. Kuponus galima įsigyti parduotuvėse, kurias visame pasaulyje „Bitit“ turi licenciją, o mainai labiausiai remia Europą..

Gaukite bitkoinų su „Bitit“ visame pasaulyje

Kreditinės kortelės gali būti įsigytos iki 25 USD, nepatvirtinus jūsų sąskaitos, ir tai tinka tik pirmuoju pirkiniu. Kita vertus, grynųjų pinigų operacijos atliekamos visiškai nepatikrinus, kai jūs einate asmeniškai į parduotuvę, įsigyjate čekius ir tada paprasčiausiai pateikiate kodą „Bitit“ platformai. Tada kodas leis jums rinkti monetas iš brokerio.

Bitcoin bankomatai: raskite BTC šalia manęs

Bitcoin bankomatai yra laikomi privačia pasirinkimo galimybe, kai kalbama apie pirkimo veiklą. Šie bankomatai yra visame pasaulyje ir turi daugybę funkcijų, apie kurias turėtumėte žinoti. Mašinos suteikia pirkėjams visišką diskreciją, nes jums nereikia pateikti jokios informacijos apie save ar dokumentų. Pirkimą galima atlikti pervedant banko sąskaitą, perkant kreditinę ar debetinę kortelę arba išmokant grynaisiais.

Pirkite BTC su bitkoinų bankomatu

Operacijos atliekamos akimirksniu, kai apdorojamas mokėjimas, kuris vietoje jūsų piniginės suteiktų bitkoinų. Nors bankomatai yra labai patogus būdas įsigyti bankomatų, jie turi keletą trūkumų, palyginti su kitomis bitkoinų gavimo priemonėmis.

Dideli mokesčiai

Jiems taikomi labai dideli mokesčiai, kurie svyruoja nuo 8% iki 12%, nes privatumas vertinamas kaip prabanga, už kurią reikia mokėti. Mašinos paslauga ne visada gali veikti dėl techninės priežiūros, bitkoino likvidumo trūkumo ar mašinos netinkamo veikimo tuo konkrečiu momentu. Galiausiai mašina gali būti netoliese, todėl norint ją pasiekti, reikės daug keliauti.

„ShapeShift Exchange“

„ShapeShift“ yra labai įdomi platforma daugeliu aspektų, kai kalbama apie prekybą bitkoinais. Skirtingai nei kitose biržose, šis brokeris neparduoda monetų tiesiogiai prekybininkams, o jas keičia į kitus altcoinus.

Pirkite bitkoinus naudodami „ShapeShift“

Kadangi jūs neregistruojate sąskaitos platformoje, prekyba atliekama be jūsų pusės patikrinimo, todėl šis mainas yra gana privatus. Monetų apsikeitimą palaiko tiek „ShapeShift“ šaltiniai, tiek prekybininkai, turintys daugiau nei 60 kriptovaliutų, kurias galima keisti. Mokesčiai iš esmės yra paslėpti valiutos kursu, nors nėra jokių dienos ar mėnesio apribojimų dėl prekybos altcoin.

Pamokos: Pirkite „Bitcoin“ per mažiau nei 20 minučių

Mes pristatėme jums septynias vietas, kuriose galite įsigyti bitkoinų akimirksniu ir nepatikrinę savo tapatybės. Kitame skyriuje mes dabar pateiksime jums nuoseklius vadovus, kaip įsigyti bitkoinus Coinmama, Bankomatas ir „ShapeShift“.

„Coinmama“ pamoka: BTC pirkimas naudojant kredito / debeto kortelę

Kad galėtumėte įsigyti bitkoinų adresu Coinmama, prekybos platformoje turite atidaryti sąskaitą. Spustelėkite „Registruotis“ viršutiniame dešiniajame puslapio kampe ir užpildykite reikiamą informaciją, kad galėtumėte tęsti.

Registruokitės „Coinmama“

Sukūrę paskyrą turėsite patvirtinti savo el. Pašto adresą, kuris buvo pateiktas registracijos etape. Spustelėkite nuorodą ir būsite nukreipti į informacijos suvestinę. Prisijungę eikite į skiltį „Mano paskyra“ ir atlikite koregavimus, jei jums tai atrodo būtina.

Patvirtinkite savo sąskaitą „Сoinmama“

Kitame žingsnyje turėtumėte spustelėti „Pirkti Bitcoin“ puslapio viršuje, kur būsite nukreipti į pirkimo puslapį. Prekybos puslapio apačioje turėtumėte įdėti 150 USD, tada spustelėkite „Pirkti bitkoinus“.

Spustelėkite

Jums bus pasirinktas pirkimo būdas, todėl pasirinkite kredito / debeto kortelės variantą (per „Simplex“). Turėsite užpildyti kortelės duomenis, kad susietumėte lėšas su valiuta. Kitame žingsnyje patikrinkite savo telefono numerį ir el. Pašto adresą ir pereikite prie paskutinio BTC pirkimo etapo.

Pirkimo būdas

Galiausiai pridėkite savo bitcoino adresą, kuriame paslėptumėte įsigytą BTC.

Patvirtinkite savo telefono numerį ir el. Pašto adresą

Monetų bankomatų radaras

Bankomatų vietas galite rasti naudodamiesi svetaine „Coin ATM Radar“, kuri atnaujina savo duomenų bazes naujausiomis veikiančiomis bankomatų vietomis visame pasaulyje. Įrankio svarba slypi ne tik vietos nustatymo tarnybose, bet ir kiekvienos mašinos detalėse. Jei spustelėsite PIN kodą, pamatysite adresą, aptarnavimo valandas, mokesčius, bitkoino kainą ir kitą svarbią informaciją.

Atidarykite „Bitcoin“ bankomatų žemėlapį

Norėdami pradėti, eikite į Monetų bankomatų žemėlapis svetainę per „Google“ paiešką ir ieškokite vietos šalia savęs. Žemėlapyje būtų rodomi visi bankomatai, esantys arčiausiai jūsų norimo regiono.

Atidarykite bitkoinų bankomatų žemėlapį

Ieškokite bankomate pagal vietą

Kai nustatysite žemėlapį, ieškokite konkrečioje vietoje, pavyzdžiui, Niujorke. Galite eiti iki gatvės pavadinimo arba galbūt norėsite plačiau, jei jūsų vieta nėra griežtai miesto.

Ieškokite bankomate pagal vietą

Raskite bankomatą

Dabar pasirinkite vietą, kurią norite patikrinti, spustelėdami PIN piktogramą žemėlapyje. Jei šalia jūsų yra keli, galbūt norėsite juos visus patikrinti, kad išsiaiškintumėte, kas jums labiausiai tinka.

Raskite bankomatą

Pasirinkite bankomatą

Palyginę juos pagal darbo valandas, bitkoino kaina ir mokesčiai pasirenka vieną vietą ir paprasčiausiai eikite į mašinos vietą, kad atliktumėte operaciją. Užsirašykite savo BTC piniginės adresą taip, kaip jums to prireiktų, kad bitkoinai nusileistų jūsų spūstyje.

Vadovas: „Bitcoin ShapeShift“ pirkimas

Kadangi nėra sąskaitos registracijos adresu „ShapeShift“, tiesiog eikite į pagrindinį puslapį ir pasirinkite monetas, kurias norite sukeisti, ir spustelėkite „Tęsti“.

Pasirinkite monetas

Kitame puslapyje turėsite pateikti savo altcoin ir bitcoino adresus, kad galėtumėte siųsti altcoin ir gauti BTC tuo pačiu metu.

Nurodykite savo altcoin ir bitcoin adresus

Pasilikite užsakymo ID, kuris bus pateiktas kitame puslapyje, nes tai yra jūsų operacijos nuoroda, jei kas nors nepavyktų.

Užsakymo ID

Dažnai užduodami klausimai

Kodėl verta pirkti bitkoinus nepatikrinus?

Priklauso nuo to, kiek vertinate savo privatumą, nes operacijos gali būti gana brangios. Patikrinę galite lengviau įsigyti bitkoinus, turėti didesnius pirkimo limitus ir mažesnius mokesčius. Vis dar įmanoma monetas pirkti anonimiškai, tačiau būkite pasirengę mokėti daugiau.

Ar gerai, kai nusipirkus palieku savo bitkoinus biržoje?

Jei likutis nedidelis, galime drąsiai teigti, kad gerai palikti monetas mainais. Viskas, kas didesnė nei 200 USD, turėtų būti atimta į jūsų asmeninę piniginę, kad būtų išvengta įsilaužimų, įvykusių praeityje..

Įspėjimas dėl suktybės ir sukčiavimo

Prieš pradėdami prekybą su prekybininkais ar biržomis, įsitikinkite, kad jie yra gerbiami ir turi teigiamų bitkoinų atsiliepimų. Ankstesnė kitų žmonių patirtis gali padėti jums iššifruoti, ar minėtas brokeris yra patikimas, nes daugelis žmonių prarado lėšas ir monetas dėl sukčių schemų.

Sukčiavimas su bitkoinais

„Bitcoin“ saugykla

Norint gauti įsigytus bitkoinus, jums reikia piniginės. Skirtingose ​​situacijose gali būti naudojamos kelių tipų piniginės:

  • šaldymo kameros (gali būti tiek stalinės, tiek aparatinės piniginės ir laikomos pačiomis saugiausiomis piniginėmis);
  • karštos piniginės (internetinės ir keičiamos piniginės, kurios naudojamos greitai pervedant ir kurios nėra tokios saugios kaip šaltas saugojimas).

TREZOR bitcoin pinigine

Visada naudokite BTC pinigines, kad apsaugotumėte savo bitkoinus

Mes labai rekomenduojame naudoti fizines arba darbalaukio pinigines, nes jos yra labai saugios, palyginti su internetinėmis ar mainų piniginėmis. Šias pinigines galima naudoti tiek internetinėje, tiek neprisijungus prie tinklo, apsaugant jūsų turtą nuo bandymų įsilaužti.

Jei vis dar turite klausimų dėl privačios kreditinės kortelės pirkimo, kurio neaprašė šis vadovas, nedvejodami susisiekite su mumis „BitcoinBestBuy“.