6 populiariausios interneto svetainės, skirtos įvertinti būsimus ICO

Vienas iš įdomiausių augančio kriptovaliutos sektoriaus aspektų yra pradinių monetų aukų (arba ICO) – kriptografinio sutelktinio finansavimo formos – atsiradimas. Kai į šį sektorių ateina daugiau bendrovių ir toliau kuria „blockchain“, jie nustatė, kad šis kapitalo pritraukimo modelis leidžia jiems kurti programas, atitinkančias jų pirminę viziją. Tai taip pat leidžia mažmeniniams investuotojams dalyvauti mėgstamiausių paslaugų ekosistemose teikiant žetonus, kuriuos galima pakeisti tiek paslaugomis programoje, tiek kitomis valiutomis..

Tačiau spartus ICO rinkos plėtimasis ir tūkstančiai naujų įmonių reiškia, kad investuotojas turi perskaityti šimtus puslapių techninės dokumentacijos, atlikti išsamius tyrimus ir daugeliu atvejų netgi pasinaudoti projektu, turėdamas mažai informacijos. Tai ne visada yra optimalu, o didelis ICO nesėkmių lygis gali atbaidyti investuotojus. Vis dėlto kasdien atsiranda naujos svetainės, kuriose tikrinamas ir tikrinamas būsimas ICO ir padedama prekybininkams užtikrinti, kad jų lėšos būtų tinkamai investuotos. Šios svetainės yra keletas pirmaujančių vietų, kuriose galima sužinoti apie ICO ir įsitikinti, kad investuodami ir kiekvienas atsiųstas bitkoinas ar „Ethereum“ jausitės saugiai ir pasirinkę savo investicijas..

Svarbu pažymėti, kad visa šiose svetainėse nurodyta informacija nėra skirta investavimo patarimams. Jų internetiniuose puslapiuose pateikiamos nuomonės neturėtų būti suprantamos kaip orientacinės, o kaip informacinės.

ICODrops.com

Jei ieškote ICO, kuris teikia geresnius šansus ilgalaikiam IG, „ICODrops“ siūlo vieną iš kruopščiau kuriamų ICO sąrašų. Svetainėje daugiausia dėmesio skiriama ICO informacijai. Svetainės ekspertai mano, kad tai padidins IG, taigi, nepaisant jų potencialo, dažnai bus atsisakyta kai kurių neaiškesnių ar rizikingesnių galimybių..

„ICODrops“ svetainė

Svetainės pagrindiniame puslapyje pateikiamas paprastas dizainas, suskirstytas į tris stulpelius: aktyvūs ICO, būsimi ICO ir baigti ICO.

Kiekvienas stulpelių blokas nurodo vieną ICO, o kortelėje pateikiama aktuali informacija, įskaitant įmonės finansavimo tikslą, kiek buvo surinkta privačiai, iš anksto parduodant ir iš anksto parduodant. Be to, tai rodo ICO laiką ir tai, kaip juos vertina „ICODrops“ darbuotojai.

„ICODrops“ remiami įrašai

Spustelėjus ICO kortelę, bus atidarytas ICO puslapis, kuriame bus parodyta visa aktuali informacija apie įmonę. Tai apima pagrindinę išsamią informaciją apie pačią monetos pasiūlą (pvz., Žymeklį, žetono tipą, lėšų rinkimo tikslą, galimus žetonus ir kt.). Be to, jame pabrėžiama kita investuotojams aktuali informacija, pvz., Regionai, kurie negali dalyvauti, KYC reikalavimai, minimalios viršutinės ribos ir kokios valiutos yra priimamos.

„ICODrops“ taip pat pateikiama statistikos lentelė, kurioje pateikiama išsami kiekvieno ICO išvardytų investicijų į JAV dolerius, ETH ir BTC pelningumo apžvalga..

„ICODrops“ statistika

„ICODrops“ naudoja reitingų sistemą, kuri matuoja įmonės užpuolimo lygį, su tuo susijusią riziką ir svetainės prognozes dėl IG, kad apskaičiuotų ICO patrauklumą, jų nuomone..

„Hype“ reitingai yra pagrįsti įvairiais veiksniais, tokiais kaip ICO „Telegram“ kanalo dydis ir jo aktyvumo lygiai, „Alexa“ reitingai ir veikla, susijusi su ICO „Twitter“ kanalu.

Rizikos reitinge pagrindinis dėmesys skiriamas finansams, svarbiausiems finansiniams veiksniams, pavyzdžiui, sunkiems & asmeninė viršutinė riba, žetonų, kuriuos galima rinkti, procentas ir privataus pardavimo bei išankstinio pardavimo dalyvių premijos.

Vienas aspektas, išskiriantis jį iš kitų svetainių, yra kruopštus „ICODrop“ kuruojamas ICO, kuriuos jie išvardija savo puslapyje. Nors tai gali būti ne pats išsamiausias sąrašas, bendrovė daugiausia dėmesio skiria tiems projektams, kurie, jų manymu, turi didesnį potencialą ir ilgalaikį gyvybingumą, siūlydami prekybininkams nuodugniau pažvelgti į geriausius ICO..

Vartotojams, kurie nori trumpesnių ryšio būdų, „ICODrops“ taip pat talpina „Telegram“ kanalą, labai aktyvų „Twitter“ kanalą ir kas savaitę išsiunčia abonentams skirtą ICO sąrašą, kuriame yra geriausi ICO..

ICOAlert.com

„ICOAlert“ jau yra svarbiausia naujų „blockchain“ projektų sąrašų paskirties vieta – tai vienas didžiausių teisėtų ICO sąrašų. Prenumeruodami svetainę, taip pat galite išsaugoti tam tikrus ICO, kurie jus domina, stebėti jų pažangą ir neatsilikti nuo naujų pokyčių..

„ICOAlert“ svetainė

Pagrindiniame puslapyje pateikiamas ICO, aktyvių ir būsimų ICO sąrašas su trumpu projekto aprašymu, taip pat jų KYC reikalavimai ir visi apribojimai, kurie gali investuoti. Be to, „ICOAlert“ pagrindiniame puslapyje taip pat pateikiami populiariausi ICO, kurie sulaukia daugiausia vartotojų susidomėjimo, taip pat įdomūs straipsniai apie sektorių apskritai.

Vienas iš puikiausių aspektų, būdingų „ICOAlert“, yra darbuotojų tinklalaidė, kurioje pateikiami savaitiniai interviu su didžiausiais „blockchain“ vardais, taip pat pokalbiai apie pagrindines pramonės problemas..

Kitas puikus „ICOAlert“ aspektas yra tas, kad užuot pateikę pagrindinę įmonės informaciją ir ekrano kopijas, svetainės ekspertai parengia išsamią ICO ataskaitą, kurioje yra Q&A su valdymo grupe, simbolinė informacija, išsami finansinė informacija ir kiti naudingi duomenys. Taip pat galite užsiregistruoti, kad gautumėte įspėjimus, kai pasirodys nauji ICO, kad suteiktumėte galimybę patekti į pirmąjį aukštą ir įveikti skubėjimą..

ICOBench.com

Jei ieškote išsamaus ir gerai apgalvoto pasinerimo į konkrečius ICO, „ICObench“ pristato svarbiausią šaltinį. Svetainėje daugiausia dėmesio skiriama būsimų ir aktyvių ICO kokybės analizei, išsamiai apžvelgiant svarbiausius kiekvienos įmonės aspektus, įskaitant pagrindinį suskirstymą, vykdomosios komandos, jų finansinius duomenis (įskaitant išsamesnius duomenis nei daug konkurentų, tokių kaip ICO žetonų kainos, konkretus žetonų pardavimo prieinamumas, minimalūs ir maksimalūs asmeniniai viršutiniai dydžiai ir dar daugiau) ir netgi ICO ekspertų įvertinimai.

„ICObench“ svetainė

Ekspertų įvertinimai yra vienas iš įdomesnių svetainės aspektų, nes jie orientuoti į tris pagrindines sritis: komandą, viziją ir dėmesį. Tačiau ne tik skaičiai, tačiau kiekvienas ekspertas turi pagrįsti, kodėl pateikė savo įvertinimą, ir kiekvienam apžvalgininkui įtraukti „svorį“, kad būtų parodytas jų poveikis ICO bendrajam reitingui.

ICObench analizė

Be to, „ICOBench“ taip pat pateikia reitingą, pagrįstą daugiau nei 20 skirtingų kriterijų, galinčių gauti ne daugiau kaip 40 taškų. „ICOBench“ pagrindinis puslapis yra struktūrizuotas kitaip nei kitos ICO peržiūros svetainės, nes jame yra tendencingų ICO, o tada vartotojai gali naršyti ICO pagal sektorių, kuriame jie veikia (investicijos, išmaniosios sutartys, infrastruktūra, bankininkystė ir kt.). Galiausiai pagrindiniame puslapyje pateikiamas greitas būsimų ICO kalendorius su nedideliu kiekvienos paslaugos aprašymu.

TokenMarket.net

„Cryptocurrency World Expo Berlin Summit“ 2018 m. „Geriausio ICO patarėjo“ apdovanojimo laureatas „TokenMarket“ yra vienas iš geriausių ICO sąrašų internete. Svetainėje prioritetas teikiamas teisėtiems ICO, todėl jame gali būti ne visi būsimi ICO, esantys vartotojo paieškoje. Tačiau „TokenMarket“ taip pat siekia suteikti vartotojams platesnę patirtį, o ne tik ICO sąrašą.

„TokenMarket“ ICO kalendoriuje pateikiamas būsimų, aktyvių ir užbaigtų pardavimų sąrašas, leidžiantis jums sukurti įspėjimus apie netrukus atidaromus ICO, kad galėtumėte nusipirkti. Svetainėje taip pat yra naudinga žinių bazė visų kompetencijos lygių investuotojams, kurioje pateikiami pagrindiniai straipsniai apie kriptografijos sektorių ir išsamesnės temos.

Galiausiai, vienas iš naudingiausių „TokenMarket“ aspektų yra tas, kad vartotojai gali aktyviai pirkti, parduoti ir prekiauti altcoinais tiesiai ant platformos (birža vis dar yra beta versija). „TokenMarket“ centralizuoja jūsų su ICO susijusią veiklą, kartu suteikdama nesudėtingą būdą dalyvauti žetonų pardavimuose.

SmithandCrown.com

Siekiantiems kruopščiau pažvelgti į simbolinius pardavimus, nepaisant palyginti mažesnio sąrašo, „Smith + Crown“ siūlo gerai parinktą ICO sąrašą (nors bendrovė aiškiai pažymi, kad tai nėra patvirtinimas). Pagrindinis šios svetainės prioritetas yra platus mokslinių straipsnių apie kriptografijos ir blokų grandinę rinkinys, kuriame kartais pateikiamos įdomių naujų projektų ataskaitos.

Šia prasme „Smith + Crown“ ICO sąraše pateikiama šiek tiek mažiau informacijos nei kitose čia apžvelgtose svetainėse. Bendrovė nepateikia ataskaitų apie kiekvieną ICO, kurią ji įtraukia į sąrašą, tačiau siūlo gilesnę jų analizę. Tai naudinga, nes taip išvengiama lengvabūdiškos informacijos ir suteikiama daugiau reikšmės paskelbtoms ataskaitoms.

ICO ataskaitose pateikiamas pagrindinis projekto aprašymas, taip pat išsamesnis pačios programos paaiškinimas. Svetainėje taip pat kartais pateikiami išsamūs projektų žetonų aprašymai ir jų paskirtis programoje, įmonių komandų sąrašai ir oficialių išteklių skyrius..

CrushCrypto.com

„CrushCrypto“ siūlo vieną iš išsamiausių ir patogiausių nardyti ICO sektorių su įvairiomis investavimo ir tyrimų priemonėmis, kurios idealiai tinka mažmeninės prekybos prekybininkams. Pagrindinis svetainės brėžinys yra išsami būsimų ir aktyvių ICO apžvalga, apimanti pagrindinių detalių išskaidymą, taip pat nuodugnesnį įmonės veiklos, programų ir kitos svarbios informacijos tyrimą. Dar svarbiau tai, kad šiose apžvalgose pateikiamos tiek prekybininkų galimybės, tiek keletas su ICO susijusių problemų.

Be to, kiekviename išvardytame ICO taip pat yra vaizdo analizė, kuri puikiai tinka ekspertams, kurie paprastai apibūdina kiekvieną ICO aspektą, greitai pažvelgti į įmonę. Tas pats pasakytina ir apie paleistus žetonus bei monetas, nes „CrushCrypto“ taip pat pateikiamos išsamios kiekvienos monetos, nurodytos jų svetainėje, apžvalgos.

Viena naudinga „CrushCrypto“ pusė yra bendrovės „Performance“ puslapis, kuriame pateikiamas unikalus jos tinklalapyje išvardytų bendrovių vaizdas. Puslapyje yra trys pagrindiniai skyriai: ICO / Žetonų analizės našumas, pagrįstas ilgalaikiais grąžos rodiniais; „Crush Crypto Core DAA“ mėnesio našumas; ir grįžta „Mėnesio smulkintojai“.

Pirmasis iš jų sutelktas į vidutinę bendrovių, įtrauktų į „CrushCrypto“ periodinės analizės ataskaitas, grąžą. CCC DAA yra vienas įdomesnių svetainės aspektų. „CrushCrypto“ valdo „cryptos“ portfelį „ICONOMI“ ir nurodo mėnesio našumą ir grąžą už visą savo turto masyvą. Finalas yra geriausių atlikėjų, išvardytų svetainėje, sąrašas ir jų mėnesio investicijų grąža.

„CrushCrypto“ taip pat yra vertingas skyrius, kuriame yra daug išteklių tyrimams ir daugiau informacijos apie kriptovaliutas, įskaitant vaizdo įrašus, nuorodas į atitinkamas svetaines ir net terminų žodyną..