12 kriptovaliutų su šiandien naudojamais faktiniais produktais

Kriptovaliutų pasaulyje yra daugybė projektų, kurie yra kuriami, tačiau laukia patekimo į rinką. Kai kurie vartotojai netgi turi išsamius savo gaminio planus arba daugybę „testnet“ versijų, kol jų sprendimas yra paskelbtas viešai. Atsižvelgdami į šias ilgalaikes vizijas, nusprendėme sudaryti kriptovaliutų, turinčių realiai veikiančių produktų, kurie šiuo metu naudojami rinkoje, sąrašą (išskyrus „XRapid“)..

Drąsus naršyklė (pagrindinis dėmesio ženklas)

Naršyklė „Brave“ buvo sukurta tam, kad naudotojo duomenys būtų privatūs ir saugūs, tuo pačiu siūlant greitesnę naršymo patirtį be skelbimų. Priešingai nei kitose pirmaujančiose naršyklėse, tokiose kaip „Chrome“ ar „Firefox“, „Brave“ siūlo turinio kūrėjams užmokestį už savo darbą per „BAT“, „Brave Attention Token“. Skaitytojai paskirsto atlygį iš sumos, padalytos tarp leidyklų, kuriose jie daugiausiai lankosi. Leidėjai gauna atlygį už bet kokius jų puslapiuose rodomus skelbimus be rėmėjų, kurie perkėlė GPGB į savo svetainės piniginę. Mėnesio pabaigoje kiekvienas gauna grynųjų.

Galite atsisiųsti „Brave“ iš jų interneto svetainėje pradėti naudoti naują naršyklės patirtį.

Sužinokite daugiau apie narsią naršyklę

„Everipedia“ (EOS)

„Everipedia“ yra decentralizuotas wiki, kurį 2015 m. Pradėjo UCLA studentai Sam Kazemian ir Theodore Forselius. Jos tikslas yra sukurti duomenų bazę, kurioje vartotojams būtų atlyginama už turinio kuravimą ir pateikimą naudojant IQ žetonus. Šie ženklai taip pat leis sukurti skaidresnę valdymo sistemą.

Steigėjai manė, kad Vikipediją valdanti sistema nėra pakankamai skaidri ir kad internetinė enciklopedija tampa valdoma deletionistai.

2017 m. Pelno siekianti įmonė pranešė apie savo ketinimą tapti platforma, sukurta remiantis EOS. „Wikipedia“ šakutė siūlo didesnį straipsnių pasirinkimą, nes jame nustatyti žemesni standartai. Jis taip pat skiriasi nuo „Wikipedia“ savo moderniu redagavimu, kuris apima galimybę pridėti GIF, vaizdus ir vaizdo įrašus bei aptakų dizainą. „Everipedia“ pagrindinis tinklas buvo paskelbta rugpjūčio mėn.

Sužinokite daugiau apie „Everipedia“

Dai (kūrėjas)

„Dai“ yra pirmasis „peer-to-peer“ kriptografiniu įkaitu paremtas stabilusis moneta. Palaikomas Eterio, jis pasinaudoja savo valiuta per „Maker“, decentralizuotą autonominę organizaciją „Ethereum“ blokų grandinėje. Ji yra atsakinga už kiekvieno Dai susiejimą su doleriu. „Dai“ idėja yra ta, kad jis yra užtikrinamas užstatu ir todėl gali išlaikyti stabilią valiutą nepastovioje kriptovaliutų rinkoje. Tai leidžia didesnėms finansinėms institucijoms ir verslui lengviau investuoti ir atlikti operacijas kriptovaliuta, nes jie gali būti ramūs, kad valiutos vertė ateityje dramatiškai nesikeis..

„Steemit“ („Steem“)

„Steemit“ yra sukurtas socialinių tinklaraščių tinklas, kurio tikslas yra sukurti naują dėmesio ekonomikos versiją. „Steemit“ maitina „Steem“ blokų grandinė ir „STEEM“ kriptovaliuta. Vartotojai, dalyvaujantys tinklaraščių tinkle, skaitydami ir komentuodami, arba teikdami turinį, yra apdovanojami už jų laiką, pastangas ir indėlį per STEEM.

Steemitas tvirtai įsitikinęs, kad vartotojai turėtų turėti visišką nuosavybės teisę į savo turinį ir galimybę būti tiesiogiai apdovanoti už jų indėlį. Jis skirtas kūrybingiems menininkams ir rašytojams, kurie manė, kad didesnis socialinis tinklas, pvz., „Twitter“, „Facebook“, „Instagram“ ir „Snapchat“, uždirba iš savo darbo, nesuteikdamas jiems visiškos kontrolės savo turiniui..

„Steemit“ vartotojai gauna balsavimo teisę kartu su naujausia balsavimo veikla turėdami „Steem Power“ žetonus. Kiekvienas jūsų atliktas balsas padidina balsų, kuriuose galite dalyvauti kiekvieną dieną, skaičių. Kuo aktyviau dalyvausite platformoje skelbdami įrašus ir balsuodami, tuo daugiau gausite „Steem Power“ ir tuo didesnė bus jūsų balsavimo galia..

Sužinokite daugiau apie „Steemit“

„Loom SDK“ („Loom“ tinklas)

„Loom SDK“ yra „blockchain“ kūrėjas, kurį sukūrė „Loom“ tinklas tai leidžia kūrėjams kurti savo decentralizuotas programas savo blokų grandinėje. „Loom SDK“ veikia naudojant „Delegated Proof of Stake“ arba „DPos“ ir leidžia atlikti labai didelę operacijų pralaidumą. Dėl šios priežasties tai leidžia naudoti labai keičiamo dydžio „blockchain“ programas. Kūrėjai dabar gali sukurti į „Steemit“ panašią programą ir ją paleisti per kelias dienas ar savaites.

Dabartinės komandos, naudojančios „Loom SDK“, yra „Pixiecoin“, „Neondistrict“, „Mossland“ ir „Axie Infinity“.

Galite įdiegti „Loom SDK“ „Loom“ svetainė.

Sužinokite daugiau apie „Loom SDK“

„XPOS“ („PundiX“)

„XPOS“ remiasi idėja, kad kriptovaliutų pirkimas turėtų būti greitas, paprastas ir prieinamas kiekvienam bet kurioje pasaulio vietoje. Sukurta „PundiX“, XPOS siūlo galimybę atlikti kriptovaliutos operacijas per „fiat“, mobiliąsias pinigines, banko korteles ar „PundiXPASS“. „Viskas viename“ sprendimas apima galimybes palaikyti mažmeninės prekybos žvalgybą, atsargų valdymą, užsakymų valdymą, taip pat rinkodaros ir lojalumo programas. Be to, kad įjungtų kriptovaliutos operacijas, kūrėjai gali naudoti XPOS, kad jame įdiegtų savo „blockchain“ programas. Tai įmanoma dėl to, kad kiekvienas XPOS veikia kaip atskiras mazgas, turintis šifravimo ir saugojimo galimybes žemo lygio tarpplanetinėse failų sistemose (IPFS).

Sprendimas sukurtas naudojant NEM blokų grandinę, kuri sugeba apdoroti 4000 operacijų per sekundę (TPS), greičio, reikalingo pagrindinei tikslinei auditorijai – mažmeninės prekybos prekybininkams. Naudodama „XPOS“, NEM siekia tapti didžiausia pasaulyje mažmeninių mokėjimų blokų grandine.

XPOS pristatymas prasidėjo rugpjūčio 1 d. Tikslas – iki 2019 m. Pirmojo ketvirčio pasiekti mažiausiai 50 000 vienetų.

Sužinokite daugiau apie XPOS

XBRL (populiari)

Verslo intelekto duomenų analizės platforma, kurią sukūrė Populiarus, „XBRL“ suteikia prieigą prie duomenų rinkinių ir analizės įrankių, kad padėtų įmonėms žengti pirmyn. Platforma veikia autonomiškai, nes yra decentralizuota, o „blockchain“ duomenų bazė yra vieša ir lengvai patikrinama. Mokėjimas už naudojimąsi platforma bus baigtas naudojant PXT ir ERC20 žetonus, kurių vertė panaši į Bitcoin ar bet kurią kitą kriptovaliutą..

Realiame „XBRL“ pritaikyme yra verslo našumo gairės, skirtos analizuoti verslo augimo lygį arba tendencijų analizė atsižvelgiant į vartotojo elgesio tapatybės modelius. Ji taip pat turi PEST (politinės, ekonominės, socialinės-kultūrinės ir technologinės) ir SSGG (stipriosios, silpnosios pusės, galimybės ir grėsmės) analizės programas..

Kitas pagrindinis „XBRL“ platformos bruožas yra iš anksto parengtos ataskaitos, kurias galima gauti perkant tyrėjų įgūdžius arba konsultuojantis su platformos bendruomene, kad sužinotumėte, ar esama ataskaita yra ir ar ja galima dalytis..

Sužinokite daugiau apie XBRL

OCAP žaidimų aikštelė („Arcblock“)

Kūrėjo įrankis Arcblockas, „OCAP“ žaidimų aikštelė suteikia greitą ir paprastą, patogią naudoti „blockchain“ kūrimo aplinką – reikia tik modernios žiniatinklio naršyklės. Interaktyvi „GraphQL“ konsolė yra pirmoji „Arcblock“ programa, sukurta „Arcblock“. Platforma veikia naudojant „Arcblockc“ atvirosios grandinės prieigos protokolą (OCAP) ir palaiko „Bitcoin“ ir „Ethereum“ blokines grandines. Ateityje ji planuoja palaikyti daugiau „blockchain“.

Galite pasižvalgyti aplink platforma per „Arcblock“ svetainę, kad sužinotumėte daugiau.

Sužinokite daugiau apie OCAP žaidimų aikštelę

Etlance (pastatytas su District0x)

Ant viršaus pastatyta decentralizuota darbo rinkos platforma Rajonas0x, „Ethlance“ vienija laisvai samdomus darbuotojus ir kūrėjus su darbdaviais. Platforma veikia viešoje „Ethereum“ blokų grandinėje su IPFS platinamais priekinio šaltinio failais. Etlance gali kurti ar pritaikyti darbo vietas kiekvienas. Mokėjimas vartotojams galimas tik kriptovaliuta.

Kaip decentralizuota platforma, Etlance nesumažina darbuotojų uždarbio.

Platformą pastatė Matusas Lestanas, pats pradėjęs dirbti laisvai samdomu darbuotoju. Prasidėjęs koncertų ekonomikai, jis manė, kad tai gera proga decentralizuotai platformai įsitvirtinti laisvai samdomų vertėjų rinkoje.

Sužinokite daugiau apie „Ethlance“

DEX („Dropil“)

Autonominė prekybos sistema, kurią sukūrė Dropil, DEX sukurta prekybai, paremtai mokymosi algoritmais, sukurtais įmonėje. Jis parodė, kad naudodamas šiuos algoritmus, be daugybės robotų prekybos strategijų, jis atnešė įspūdingos grąžos.

DEX sistemos komponentai apima:

  • Rizikos telkiniai – vartotojai yra suskirstyti į grupes su panašiais rizikos tipais, kur jie gali prisidėti ir gauti grąžą iš tos grupės fondo.
  • „Logic Servers“ – kiekviena rizikos grupė naudoja skirtingą logikos serverį, leidžiantį greitai pakeisti strategiją, atsižvelgiant į rinkos pokyčius..
  • „Bot Systems“ – biržoje vienu metu galima prekiauti tik viena pora. Nors kiekvienas egzempliorius nepriklauso nuo kitų egzempliorių, platformoje vienu metu gali veikti keli egzemplioriai.

Sužinokite daugiau apie DEX

Raketa („Etherparty“)

Žetonų kūrimo platforma, skirta verslininkams ir verslo savininkams, „Rocket“ leidžia vartotojams greitai pradėti ir stebėti žetonų generavimo renginį, nereikalaujant kūrėjų komandos. Mokėjimas už Raketa yra gaminamas per FUEL žetonus, „Bitcoin“ arba „Ethereum“. Sukurta Etherparty, „Rocket“ yra saugi, saugi ir patikima, be to, vartotojai po paleidimo gali pristatyti savo projektą „Rocket“ platformoje.

Sužinokite daugiau apie „Rocket“

ETHScanr (įlenktas)

„ETHScanr“ leidžia realiuoju laiku gauti informaciją apie bet kokio „Ethereum“ adreso žetonų pardavimą. Sukurta Įlenktas, tai yra nemokama programa, kurią dabar galite įsigyti tiek „Google Play“, tiek „App Store“. Funkcijos apima: galimybę stebėti bet kurį „Ethereum“ adresą, nustatyti įspėjimus apie „Ethereum“ adresų judėjimą (įskaitant įeinančias ir siunčiamas operacijas) ir galimybę automatiškai atnaujinti vartotojo sąsają ir informuoti apie tai vėliau. Jūsų saugumas yra apsaugotas naudojant anoniminį vartotojo ID arba biometrinį veido arba pirštų atspaudų autentifikavimą.

Sužinokite daugiau apie „ETHScanr“

Netrukus: „Xrapid“ („Ripple“)

„Xrapid“ yra „Ripple“ sukurtas realaus laiko mokėjimo sprendimas, skirtas mokėjimo paslaugų teikėjams ir kitoms finansų įstaigoms, norinčioms laikyti grynuosius pinigus be permokos už šią privilegiją. Verslui dažnai reikia grynųjų pinigų nenumatytoms išlaidoms ir kritinėms situacijoms. Likvidumo išlaidos yra ypač didelės besivystančiose šalyse, kur mokėjimai atliekami tik iš anksto finansuojant vietinę valiutą.

„Xrapid“ išsprendžia dideles likvidumo sąnaudas, remdamasis valiutomis naudodamas XRP žetonus, leisdamas operacijas tarp šalių žymiai greičiau.

Tiesioginė „xRapid“ versija buvo suplanuota rugsėjo viduryje. „Ripple“ neseniai apie tai pranešė septynios skirtingos įmonės yra pasirengę naudoti „Xrapid“, įskaitant: skaitmeninę kriptovaliutos keitimo priemonę „Bittrex“, Monetos.ph, Meksikos Bitcoin keitimas Bitso, SBI virtualios valiutos, Cuallix, ir „Zip Remit“, tarpvalstybinių mokėjimų sprendimas, pagrįstas Kanadoje. Mažesnės organizacijos, tokios kaip „Western Union“, „MoneyGram“ ir „IDT Corporation“, šiuo metu bando naudoti „Xrapid“.

Pastaba: „XRapid“ to nepadarė dar paskelbė tiesioginę versiją savo produkto, tačiau jie tikisi netrukus.

Sužinokite daugiau apie „Xrapid“