Geriausios kriptovaliutų biržos, skirtos bet kuriai kriptovaliutai pirkti ir parduoti [2019]

Jei rimtai domitės investicijomis į kriptovaliutas, šiandien turėsite pradėti tirti skirtingas biržas rinkoje. Kai pradėsite, netrukus sužinosite, kad kiekvienas turi savo unikalių pliusų ir minusų, kuriuos atneša ant stalo. Kai kurie, pavyzdžiui, „Bitstamp“, leidžia prekiauti „fiat“, kiti griežtai prekiauja kriptovaliutomis. Kiti, pavyzdžiui, „Coinbase Pro“ ir „Gemini“, yra griežtai reglamentuojami, o kitų būstinė yra sąmoninga šalyse, kad būtų išvengta taisyklių. Pavyzdžiui, „Binance“ leidžia prekybininkams naudoti savo pačių BNB valiutą, kad gautų mažiausius prekybos mokesčius rinkoje. „Bittrex“ yra birža, žinoma dėl savo griežto saugumo, o „Bitstamp“ praeityje turėjo problemų dėl neseniai įvykusių įsilaužimų, kurie prekybininkams kainavo šimtus tūkstančių pavogtų monetų..

Tai yra keletas tipų funkcijų ir galimybių, kurias turite žinoti rinkdamiesi kriptovaliutų biržą. Šiame vadove apžvelgsime svarbiausius kriptovaliutos keitimo kriterijus, taip pat apžvelgsime 10 geriausių biržų nuo 2018 m..

1. „Coinbase Pro“

„Coinbase Pro Key Information“

Logotipas
Mokesčiai / valiutų kursai: 10–30% vartotojams, jokio gamintojo mokesčio
Nutraukimas ir ribos: 10 000 USD per dieną pašalinimo limitas „Pro“ sąskaitos savininkams
Mokėjimo metodai: Kredito ir debeto kortelė, banko pavedimas (priklauso nuo vartotojo geografinio regiono)
Prekybinės monetos: 8
Likvidumas: Vidutinis

Patikrinimo reikalavimai: 1-2 asmens tapatybės dokumentai, priklausomai nuo regiono
Geografiniai apribojimai Veikia tik JAV, Europoje, JK, Kanadoje, Australijoje ir Singapūre
Svetainės URL: Registruokitės adresu coinbase.com

Pažengusiems prekybininkams pritaikyta platforma „Coinbase Pro“ yra „Coinbase“ dalis, žinoma kaip viena populiariausių biržų pasaulyje. Išplėstinė versija pirmą kartą tapo žinoma kaip GDAX („Global Digital Asset Exchange“) 2016 m., O vėliau – 2018 m. Priskirta „Coinbase Pro“.

„Coinbase“ privalumai

„Coinbase Pro“ taip pat yra visiškai reguliuojama birža, turinti didelį likvidumą, konkurencingus mokesčius ir įvairiausias kriptovaliutas..

„Coinbase Cons“

„Coinbase Pro“ nėra platforma pradedantiesiems, o kai kuriuose regionuose yra keletas ribotų kriptovaliutų pasirinkimo galimybių..

2. Dvyniai

Pagrindinė Dvynių informacija

Logotipas:
Mokesčiai / valiutų kursai: Mokesčiai / Valiutų kursų kūrėjas / imimo mokesčiai 0 -1%; tipiškos 1000 USD bitkoino kainos: 10 USD
Nutraukimas ir ribos: Išėmimo ribos yra 10 000 USD per dieną
Mokėjimo metodai: Mokėjimo būdai ACH indėlis arba pavedimas
Prekybinės monetos: 5
Likvidumas: Aukštas
Patikrinimo reikalavimai: JAV pareiškėjai: vairuotojo pažymėjimas arba kitas asmens tapatybės dokumentas. Tarptautiniai gyventojai: pasas ir adreso patvirtinimas
Geografiniai apribojimai Palaiko tik JAV (išskyrus Havajus), Kanadą, Honkongą, Singapūrą, Pietų Korėją ir JK
Svetainės URL: Užsiregistruokite Gemeni.com

Visiškai reguliuojama licencijuota bitkoinų ir eterio birža, kurią įkūrė Winklevoss dvyniai, Dvyniai FDIC apdraustame banke laiko indėlius JAV doleriais. Tai yra viena iš vienintelių Bitcoin mainų, kurią reguliuoja Niujorko valstijos finansinių paslaugų departamentas (NYSDFS).

Dvyniai pliusai

„Dvyniai“ garsėja kaip lengvai naudojama platforma, pasižyminti dideliu likvidumu ir gera analitika.

Dvyniai minusai

Kartu su prekybos apribojimu konkrečiuose geografiniuose regionuose „Dvyniai“ taip pat turi ribotą paramą monetoms ir nesiūlo prekybos su marža.

3. Binansas

Pagrindinė „Binance“ informacija

Logotipas:
Mokesčiai / valiutų kursai: 01% prekybos mokestis, nebent mokate per BNB, 1 USD mokestis už kiekvieną 1000 USD bitcoiną
Nutraukimas ir ribos: Pagrindiniai vartotojai 2 BTC per dieną, 2 lygio vartotojai 100 BTC per dieną
Mokėjimo metodai: BNB, kriptovaliutos
Prekybinės monetos: Daugiau nei 130
Likvidumas: Aukštas

Patikrinimo reikalavimai: Valdžios išduota TAPATYBĖS KORTELĖ
Geografiniai apribojimai Nė vienas
Svetainės URL: Registruokitės binance.com

Neabejotinai populiariausia kriptovaliutų birža rinkoje, „Binance“ prekybos apimtys yra vienos didžiausių iš visų biržų, kurias pasiekė tik per šešis mėnesius. Po griežtesnių kriptovaliutų reglamentų Kinijoje ir Japonijoje „Binance“ paskelbė atidarysianti biuras Maltoje ir netrukus ten pasiūlysite „fiat-to-crypto“ mainus.

„Binance“ privalumai

„Binance“ yra žinomas dėl ypač didelės 1,4 mln. Užsakymų per sekundę apdorojimo spartos, daugiakalbio palaikymo, mobiliosios programos, skirtos „iOS“ ir „Android“, bei sėkmės rekordų. Ji taip pat siūlo mažiausius prekybos mokesčius rinkoje, ypač tiems, kurie moka BNB.

„Binance Cons“

„Binance“ neleidžia prekiauti „fiat“ ir turi ribotas mokėjimo galimybes.

4. Changelly

„Changelly“ pagrindinė informacija

Logotipas: Changelly
Mokesčiai / valiutų kursai: Prekyba 5%; indėlių ir pinigų išėmimo mokesčiai: 1–7,1%;
Nutraukimas ir ribos: Skiriasi pagal regioną nuo 200 USD iki pirmosios operacijos iki 10 000 USD už pirmą mėnesį; apskritai nėra jokių apribojimų per vieną mėnesį
Mokėjimo metodai: Kreditas ir debetas, kriptovaliuta
Prekybinės monetos: Daugiau nei 69
Likvidumas: Kietas
Patikrinimo reikalavimai: Asmens tapatybės dokumentas ir pasas
Geografiniai apribojimai Nė vienas
Svetainės URL: Registruokitės adresu changelly.com

„Changelly“ būstinė 2013 m. Čekijoje yra unikali tuo, kad kaupdama skirtingus valiutų kursus siūlo vartotojams geriausius kursus. Ši funkcija taip pat integruota į kitas biržas, tokias kaip „Poloniex“ ir „Bittrex“.

„Changelly Pros“

„Changelly“ siūlo mažus mokesčius ir patogią naudoti sąsają tiems, kurie tik pradeda savo veiklą kriptovaliutų pasaulyje.

„Changelly Cons“

Changelly kursas yra aukštas, palyginti su kitomis biržomis, tačiau tik perkant kriptovaliutą tiesiogiai.

5. Formos keitimas

Pagrindinė „Shape Shift“ informacija

Logotipas:
Mokesčiai / valiutų kursai: Skiriasi pagal monetą
Nutraukimas ir ribos: Individualūs užsakymai turi didžiausią ir mažiausią sumą, tačiau „ShapeShift“ galite naudoti tiek, kiek norite kiekvieną dieną
Mokėjimo metodai: Tik kriptovaliutos
Prekybinės monetos: Virš 50
Likvidumas: Žemas
Patikrinimo reikalavimai: Nė vienas
Geografiniai apribojimai Nė vienas

Svetainės URL: Registruokitės adresu shapeshift.io

„Shapeshift“, žinoma kaip platforma kriptovaliutų prekybininkams, norintiems greitai ir anonimiškai prekiauti, įgalina prekybą nereikalaujant užsiregistruoti. Deja, ji taip pat turėjo daug vartotojų skundų, kad prarado pinigus. „Shapeshift“ patyrė a reikšmingas įsilaužimas 2016 m iš vartotojų pavogta iki 200 tūkst. USD ir dėl to pakenkta jo reputacijai. Reaguodama į tai, ji paskelbė apie planus sukurti platforma AML / KYC privaloma iki metų pabaigos.

„Shapeshift“ privalumai

Su mažais mokesčiais ir beveik tiesiogine prekyba „Shapeshift“ yra populiarus pasirinkimas kriptovaliutų vartotojams, norintiems greitai atlikti prekybą..

„Shapeshift“ minusai

Dėl 2016 m. Įsilaužimo ir slaptažodžių bei patvirtinimo trūkumo vartotojams gali kilti saugumas. „Shapeshift“ taip pat nesiūlo „fiat“ valiutos prekybos.

6. Bittrex

Pagrindinė „Bittrex“ informacija

Logotipas:
Mokesčiai / valiutų kursai: .25% sandoriams, nė vienas indėliams ar pasiėmimams (išskyrus tinklo perdavimo mokesčius)
Nutraukimas ir ribos: 3 arba 100 BTC per dieną, priklausomai nuo sąskaitos
Mokėjimo metodai: Kriptovaliuta, pavedimas
Prekybinės monetos: Daugiau nei 190
Likvidumas: Vidutinis
Patikrinimo reikalavimai: Asmenukė ir vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas
Geografiniai apribojimai Šiaurės Korėja, Iranas, Krymo regionas, Sirija ar Kuba arba bet kurio regiono piliečiai, kuriems JAV vyriausybė taiko ekonomines sankcijas
Svetainės URL: Registruokitės adresu bittrex.com

JAV įsikūrusi kriptovaliutų birža, įkurta 2014 m., „Bittrex“ turi saugios svetainės, kuria pasitiki jos vartotojai, veikiančią pagal JAV taisykles, reputaciją. „Bittrex“ taip pat turi įspūdingą komandą, kurios generalinis direktorius Rami Kawachas turi patirties dirbdamas inžinieriumi „Amazon“, „Qualys“ ir „Microsoft“. Neseniai „Bittrex“ paskelbė, kad atidarys ES reguliuojami mainai Maltoje. Tai taip pat neseniai iš savo platformos pašalino „BitShares“, „Bitcoin Gold“ ir „Bitcoin Private“ sąrašą, nurodydamas nepakankamą likvidumą jų prekybai palaikyti.

„Bittrex“ privalumai

„Bittrex“ siūlo daugybę pažangių techninės analizės įrankių, tokių kaip žvakidžių lentelės ir skersiniai, kurie idealiai tinka pažengusiems prekybininkams, tuo pat metu siūlydami patogią platformą pradedantiesiems..

Bittrex Cons

Kartais „Bittrex“ tikrinimo procesas yra ilgas, o klientų aptarnavimo laikas gali būti lėtas.

7. Kucoinas

Pagrindinė informacija apie „Kucoin“

Logotipas:
Mokesčiai / valiutų kursai: 0,1%
Nutraukimas ir ribos: 2, 100 arba 500 BTC per 24 valandas, atsižvelgiant į sąskaitos tipą
Mokėjimo metodai: Kriptovaliuta
Prekybinės monetos: Daugiau nei 70
Likvidumas: Žemas
Patikrinimo reikalavimai: Nė vienas
Geografiniai apribojimai Nė vienas
Svetainės URL: Registruokitės adresu kucoin.com

Naujausia kriptovaliutos keitimas, pradėtas 2017 m. Rugsėjo mėn., Dar nepatyręs jokių įsilaužimų ar aferų, „Kucoin“ vis dar turi įrodyti esąs saugus ilgalaikėje perspektyvoje. Ji siūlo mažus pašalinimo mokesčius, taip pat vartotojų galimybę uždirbti pasyvias pajamas per savo nukreipimo programą („Kucoins“). Tai yra viena iš jos sprogimo augimo priežasčių, nepaisant to, kad ji yra palyginti nauja rinkoje.

Kucoin pliusai

Įperkama birža, siūlanti mažus mokesčius, „Kucoin“ sukūrė tvirtą sąsają ir banko turto saugumą. „Kucoin“ siūlo klientų aptarnavimą visą parą per 7 dienas per savo specialią liniją, el. Paštą ir svetainę. Jis taip pat žinomas kaip mainai, kurie greitai palaiko naujausius altcoins.

Kucoin Cons

„Kucoin“ nepalaiko kriptovaliutos pirkimo su „fiat“ valiuta. Be to, palaikymas anglų kalba gali būti iššūkis šiems Honkonge vykstantiems mainams.

8. „Bitstamp“

„Bitstamp“ pagrindinė informacija

Logotipas:
Mokesčiai / valiutų kursai: 0,1 – 0,25% prekybos mokestis, indėlių ir pinigų išėmimo mokesčiai nemokami tik mokant kriptovaliuta
Nutraukimas ir ribos: Nėra, tačiau palaikant prašoma daugiau informacijos po 10 000 USD
Mokėjimo metodai: Kriptovaliuta, debeto ir kredito kortelė, banko pavedimas (SEPA) ir pavedimas
Prekybinės monetos: 5
Likvidumas: Aukštas
Patikrinimo reikalavimai: Vyriausybės išduotas asmens tapatybės dokumentas ir gyvenamosios vietos įrodymas
Geografiniai apribojimai Atviras tik Europos Sąjungos ir JAV vartotojams
Svetainės URL: Registruokitės adresu bitstamp.net

Europinė mainų kompanija „Bitstamp“ sugebėjo užmegzti žymias partnerystes su „Swissquote“ ir „Credit Agricole SA“ bei tapo pirmuoju „Ripple Incentive“ programos partneriu. Deja, „Bitstamp“ nukentėjo nuo įsilaužimų tiek 2014, tiek 2015 m 19 000 BTC 2015 m. Įsilaužime „Bitstamp“ paskelbė naujienose kaip didžiausią kriptovaliutų keitimo įsilaužimą istorijoje. Nuo to laiko „Bitstamp“ naudojo daugybę žingsnių, kad sustiprintų jų saugumą, įskaitant „multi-sig“ technologiją ir šifravimo išteklių saugojimą neprisijungus. Neseniai „Bitstamp“ paskelbė apie įsigijimą NXMH, Belgijoje įsikūrusi investicinė bendrovė.

„Bitstamp“ privalumai

Kaip pirmoji visiškai licencijuota bitino birža rinkoje, „Bitstamp“ naudojasi dideliu likvidumu ir gali savo vartotojams pasiūlyti tiek kriptovaliutos, tiek „fiat“ valiutos operacijas su mažais operacijų mokesčiais..

„Bitstamp Cons“

„Bitstamp“ gali būti ne geriausias pasirinkimas pradedantiesiems prekyboje kriptovaliuta, nes yra dideli indėlių mokesčiai už mažesnes valiutų sumas.

9. Bitfinex

Pagrindinė „Bitfinex“ informacija

Logotipas:
Mokesčiai / valiutų kursai: Pirkėjo mokesčiai nuo 0,055 iki 2%, priklausomai nuo prekybos sumos; jokie gamintojo mokesčiai nebus viršyti tam tikros sumos
Nutraukimas ir ribos: Nėra patvirtintiems vartotojams
Mokėjimo metodai: Kriptovaliuta, pavedimas
Prekybinės monetos: Virš 60
Likvidumas: Aukštas
Patikrinimo reikalavimai: 2 formos galiojančią vyriausybės tapatybės kortelę su nuotrauka, banko išrašu ir adreso patvirtinimu
Geografiniai apribojimai Aptarnauja ne JAV klientus
Svetainės URL: Registruokitės adresu bitfinex.com

Birža, kurios būstinė yra Honkonge ir labiausiai žinoma dėl savo glaudžių ryšių su „Tether“, „Bitfinex“ dažnai pateko į naujienas ir buvo dažnai kritikuojama dėl dviejų bendrovių, turinčių tuos pačius akcininkus ir valdymo komandą. Mainai patyrė įsilaužimą 2016 m. rugpjūčio mėn iš vartotojų sąskaitų pavogta 72 milijonai dolerių. 2017 m. „Wells Fargo“ nustojo palengvinti pavedimus į „Bitfinex“.

„Bitfinex“ pliusai

„Bitfinex“ yra viena didžiausių bitino biržų pagal apimtį ir siūlo prekybos patirtį, ypač skirtą pažengusiems prekybos ir instituciniams investuotojams.

„Bitfinex“ minusai

„Bitfinex“ per pastaruosius kelerius metus buvo pasinėręs į ginčus, todėl vartotojai galėjo naudoti mainus savo kriptovaliutų prekybai. Ji užblokavo paslaugą JAV klientams, nepranešdama, ar ir kada ši paslauga grįš.

10. Poloniex

Pagrindinė „Poloniex“ informacija

Logotipas:
Mokesčiai / valiutų kursai: Gamintojas: 0 – 0,15%; Gavėjas: 0,05 – 0,25%
Nutraukimas ir ribos: Pirmojo lygio patikrinimo metu 2000 USD per dieną, po dviejų lygių – 25 000 USD per dieną
Mokėjimo metodai: Kriptovaliuta
Prekybinės monetos: Vyresni nei 65 m
Likvidumas: Vidutinis
Patikrinimo reikalavimai: Pagrindinis: vardas, el. Pašto adresas ir gyvenamoji šalis

Dviejų lygių: adresas, gimimo data, telefono numerio paso ID ir nuotrauka

Geografiniai apribojimai Nė vienas
Svetainės URL: Registruokitės adresu poloniex.com

San Franciske įsikūrusi kriptovaliutų birža „Poloniex“ suteikia prekybininkams galimybę prekiauti marža. Mainai patyrė įsilaužimą 2014 m kuris prilygo 12,3% visų bitkoinų. Vartotojams buvo grąžintos jų lėšos. Todėl dabar dauguma indėlių saugoma šaldymo kamerose ir visą parą, be perstojo, stebi prekybininkų veiklą. Mainai buvo įsigijo „Circle“, gerbiamą šifravimo verslą, 2018 m. vasario mėn, „Poloniex“ paskelbė apie USDC pridėjimą, visiškai užtikrinto JAV dolerio stabilaus monetos jų biržoje.

„Poloniex“ pliusai

„Poloniex“ naudojasi tuo, kad leidžia prekybininkams prekiauti įvairiausiomis kriptovaliutomis, pažangiomis analizės priemonėmis, maržų prekyba ir geru likvidumu..

„Poloniex Cons“

„Poloniex“ sulaukė neigiamų atsiliepimų dėl lėtos interneto svetainės ir klientų aptarnavimo stokos.