Geriausios kelių kriptovaliutų piniginės, skirtos staliniams ar mobiliesiems įrenginiams

Nesvarbu, ar diversifikuojate savo kriptografijos portfelį, ar entuziastas, turintis vis didesnį altcoinų sąrašą, atsakymas yra kelių kriptovaliutų piniginės. Bet kas yra geriausia ir kaip įvertinti galimi variantai? Čia išsamiai apžvelgiamos 5 geriausios daugiakriptinės valiutos piniginės, skirtos tiek mobiliesiems, tiek staliniams kompiuteriams.

Piniginės, jei ieškote saugių galimybių prekiauti kriptografija, išbandykite šiuos brokerius:

„Coinomi“ – patikima „blockchain“ sąsaja

„Coinomi“, išleistas 2014 m. Ir plačiai gerbiamas šifravimo bendruomenėje, yra brandus projektas, kuriame dirba tam skirta kompetentingų kripto kūrėjų komanda. Tai veda paketą „Android“ ir „iOS“ mobiliuosiuose įrenginiuose, nors nėra darbalaukio versijos. „Coinomi“ galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti.

Palaikomos monetos

Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Bitcoin Private, BitcoinZ, Bitcore, Dash, Digibyte, Dogecoin, Ethereum, Ethereum Classic, Komodo, Litecoin, Litecoin Cash, LBRY Credits, PIVX, Reddcoin, Stratis, Substratum, Syscoin, Tether, Vertcoin, „Verge“, „ZCash“, „ZClassic“, „ZCoin“, „Zencash“ ir visi su ERC-20 suderinami („Ethereum“ tinklo) žetonai.

Privalumai

Pagrindinė „Coinomi“ nauda yra milžiniškas ir nuolat augantis palaikomų monetų sąrašas. Jis palaiko tiek daug, kad daugeliui vartotojų tai patrauklu.

Tačiau programoje prioritetas teikiamas ir saugumui. Jis sugeneruoja naujus adresus kiekvienai operacijai iš kelių žodžių frazės, kuri yra vienintelė jums reikalinga atsarginė kopija. Jei pametate įrenginį arba programa ištrinama, galite atkurti viską, kas yra pradinė.

„Coinomi“ daugiasluoksnė piniginė(Vaizdas iš „Coinomi“ „Twitter“ kanalo)

„Coinomi“ saugo jūsų piniginės asmeninius raktus jūsų prietaise ir, kaip ir aparatinės piniginės, šie raktai niekada nepalieka jūsų įrenginio. Jie niekada neperduodami į internetą, todėl jų negalima sulaikyti.

Be monetų palaikymo, didžiausias programos teigiamas dalykas yra anonimiškumas. „Coinomi“ neturi neprilygstamo privatumo be IP ar tapatybės, susiejančios su jūsų šifravimo piniginėmis, be KYC patikrinimo, be stebėjimo ir serverių, kurie anonimizuoja kiekvieną operaciją paslėpdami jūsų IP adresą..

10 svarbiausių kriptovaliutų ir HODL pasyvioms pajamoms

Programoje taip pat yra įmontuoti „ShapeShift“ ir „Changelly“, todėl jūs galite anonimiškai prekiauti kriptovaliutomis, neperkeldami jų iš savo piniginės. Be to, „Coinomi“ gali atlikti kryžminius pervedimus naudodamasi tomis paslaugomis, tai reiškia, kad jūs galite siųsti altcoins į Bitcoin adresus be papildomų veiksmų.

„Coinomi Exchange“ su „Shapeshift“

(Vaizdas iš play.google.com)

„Coinomi“ veikia keliomis kalbomis ir gali parodyti jūsų likučius vienu iš ilgų valiutų sąrašų.

Minusai

Neigiama yra tai, kad naujausios „Coinomi“ versijos nėra visiškai atviro kodo. Tai nebūtinai reiškia, kad kūrėjai slepia kenkėjiškas programas ir kitus blogus dalykus savo programoje, tačiau tai daro įtaką pasitikėjimui ir skaidrumui.

„Coinomi“ taip pat rodo skelbimus programoje, pavyzdžiui, kvietimus į ICO ir pan. Tai gali padaryti vartotojus atsargius dėl duomenų saugumo, ypač kartu su programos uždaro šaltinio pobūdžiu.

Coinomi monetų puslapis

(Vaizdas iš enjincoin.io)

Kadangi „Coinomi“ nėra centralizuota paslauga, jie neturi prieigos prie jūsų slaptažodžių ar privačių raktų. Pamiršę slaptažodį ir pradinę frazę, jokiu būdu negalėsite atkurti savo turto. Įsitikinkite, kad saugote tą sėklos frazę kažkur labai saugiai.

Programa taip pat nėra be ginčų. Kūrėjai išdidžiai praneša, kad niekada nebuvo įsilaužta į jokią „Coinomi“ piniginę, tačiau jie nenurodo tokių dalykų, kaip skandalas, kai vartotojas atrado, kad programa kiekvieną kartą paleidus perduoda visus jų „Bitcoin“ adresus į internetą – paprastu tekstu. Tokios klaidos galima tikėtis nuolat besikeičiančiose programose, tačiau į tai reikia atsižvelgti.

Enjin – saugiausia mobilioji piniginė

„Enjin“ reklamuoja savo piniginę kaip saugiausią mobilią piniginę pasaulyje. Nors jis yra paprastas ir siūlo ribotą monetų palaikymą, „Enjin“ apsauga lenkia visas galimybes, išskyrus aparatinės įrangos pinigines – tai stulbinantis pasiekimas mobilioje karštoje piniginėje. „Enjin“ galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti.

Palaikomos monetos

„Bitcoin Ethereum“, „Litecoin“ ir visi su ERC-20 suderinami („Ethereum“ tinklo) žetonai.

Privalumai

„Enjin“ dizaineriai daugiausia dėmesio skiria dviem dalykams: paprastumui ir ypatingam saugumui.

Kaip ir „Coinomi“, „Enjin“ naudoja pradinę frazę, kad sugeneruotų naujus piniginės adresus kiekvienai operacijai ir jūsų asmeninius raktus saugotų įrenginyje. Jie niekada neperduodami internetu, todėl jų negalima sulaikyti.

Enjin Piniginė

(Vaizdas iš enjinwallet.io)

Tačiau programoje daug toliau saugoma. Ji saugo ir apdoroja visus pagrindinius duomenis užšifruotoje atmintyje, neleidžia ekrano kopijų (išskyrus „iOS“, kad atitiktų „iOS“ politiką) ir naudoja du visiškai nepriklausomus kriptografijos sluoksnius – vieną aparatinę, vieną programinę įrangą – norėdami dukart užšifruoti savo pagrindinę atmintinę ir konfidencialius duomenis.

10 geriausių decentralizuotų biržų kriptovaliuta

Programa taip pat turi savo „blockchain“ tyrinėtojus ir siūlo įmontuotą ekrano klaviatūrą, kurią galite pasirinkti atsitiktine tvarka, kad niekas negalėtų pasakyti, ką rašote (net naudodamas kenkėjiškų programų klaviatūrą)..

Enjin Piniginės klaviatūra

(Vaizdas iš enjinwallet.io)

„Enjin“ taip pat yra labai paprastas ir lengvai naudojamas pagal dizainą. Skelbimų nėra, o sąsaja yra švari, aiški ir tobulėja, kai naudojate programą. Pvz., Atrodo kaip standartinė piniginė, kol nepridėsite virtualių prekių ar žaidimų žetonų, tada vartotojo sąsaja pritaikys ir parodys su platforma susijusias funkcijas, kurias jūsų žetonai suaktyvina.

Taip pat galite importuoti esamas pinigines iš kitų programų ir tiekėjų, tokių kaip „Coinomi“, „Exodus“, „Jaxx“ ir „Ledger Nano“ bei „Trezor“ aparatinės įrangos piniginės..

Programa veikia keliomis kalbomis ir gali parodyti jūsų likučius viena iš didžiulio valiutų sąrašo.

Minusai

„Enjin“ yra uždaro kodo programa, sukurianti dilemą kriptovaliutų vartotojams, kuriems rūpi privatumas ir saugumas. Tai yra saugiausia mobilioji piniginė, tačiau turite pasitikėti kūrėjais, nes nematote šaltinio kodo.

Kita vertus, nors Enjino privatumo politikoje sakoma, kad jie niekada nerenka asmens duomenų (nebent jūs susisiekiate su jais tiesiogiai), nėra informacijos, ar programos operacijos yra atsekamos. Pavyzdžiui, nėra užsimenama apie serverio IP maskavimą.

„Enjin“ piniginės operacija

(Vaizdas iš enjinwallet.io)

Programoje yra labai ribotas monetų sąrašas ir, kaip ir „Coinomi“, yra vartai į kriptovaliutų blokų grandines, o ne centralizuota paslauga. Pamiršę slaptažodį ir 12 žodžių pradinę frazę, prarasite savo turtą. Įsitikinkite, kad jūsų sėklos frazė yra labai saugi.

Duona – paprastas būdas pradėti

Skirtingai nuo daugelio kelių kriptovaliutų piniginių, „Bread“ nori, kad viskas būtų paprasta. Monetų palaikymas yra minimalus, tačiau jis siūlo tai, ko kiti neturi: „fiat“ pirkinius. Duoną galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti.

Palaikomos monetos

„Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Ethereum“ ir „100 geriausių“ suderinamų su „ERC-20“ („Ethereum“ tinklas) žetonai.

Privalumai

Kaip ir kitos piniginės, „Bread“ naudoja pradinę frazę kiekvienam sandoriui sukurti unikalius piniginės adresus ir apsaugoti savo lėšas. Jūsų privatūs raktai niekada nėra siunčiami į tinklą. Duona suteikia pirštų atspaudų apsaugą.

(Vaizdas iš breadapp.com)

Programa taip pat yra anoniminė. Jis jungiasi tiesiogiai prie šifravimo blokų, todėl kūrėjai niekada nemato, neseka ir nesaugo jokios asmeninės informacijos.

Duona yra atviro kodo projektas, įtrauktas į „GitHub“, todėl jis yra skaidrus visiems vartotojams.

Tačiau išskirtinis privalumas yra galimybė pirkti ir prekiauti kriptografija su „Bread“, naudojant trečiųjų šalių paslaugas, įmontuotas programoje. Tai vienintelė mobilioji piniginė, siūlanti kredito ir debeto kortelių integravimą norint įsigyti kriptovaliutas, kartu su tapatybės patvirtinimu per pačią programą.

Vaizdas iš thecryptotea.com (apkarpytas)

Galimybė įsigyti kriptografiją kartu su paprasta, lengvai naudojama sąsaja daro Duoną ypač patrauklia pradedantiesiems ir naujiems kriptografijos vartotojams.

Minusai

Nors duona tiesiogiai jungiasi prie kriptovaliutų blokų, todėl įmonė nerenka jokios informacijos apie jūsų veiklą, vadinasi, jūsų operacijos nėra užmaskuotos. Grandinės analizės įrankiai galėtų susieti jūsų tikrąją tapatybę su jūsų piniginės veikla, o tai reiškia, kad programa yra tik anoniminė, kaip ir jūsų naudojamos valiutos.

Kaip ir kitos piniginės, „Bread“ nemato ir nesaugo jūsų privačių raktų už jūsų prietaiso ribų. Pamiršus slaptažodį ir pradinę frazę, jūs prarasite savo turtą. Įsitikinkite, kad sėklos frazė yra labai saugi.

Duona taip pat garsėja tuo, kad joje kriptografiją perkrauna daugiau nei daugelyje piniginių. Kūrėjai mano, kad vartotojai nori daugiau greičio nei taupumo, todėl pagal numatytuosius nustatymus mokesčiai yra didesni. Programa taip pat naudojasi trečiosiomis šalimis, kad palengvintų prekybą ir kriptografijos pirkimą, o tai gali papildomai sumokėti papildomai už jūsų banko kortelių mokesčius.

Programa turi labai ribotą monetų palaikymą.

Jaxx – populiari kelių platformų piniginė

Išleistas 2014 m., „Jaxx“ yra nepanašus į kitas šiame sąraše esančias pinigines, nes tai yra kelių platformų, kelių kriptovaliutų pasiūlymas. Jis veikia „Android“ ir „iOS“ mobiliuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, „Windows“, „OS X“ ir „Linux“ darbalaukiuose ir netgi turi „Chrome“ naršyklės plėtinį. „Jaxx“ galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti.

Palaikomos monetos

Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum, Ethereum Classic, Ethereum Testnet, Litecoin, Dogecoin, Dash, ZCash. „Aion“, „Aragon“, „Augur“, „Bancor“, „Basic Attention Token“, „Bitclave“, „BlockchainCapital“, „Blockmason“, „Brickblock“, „Civic“, „Cofoindit“, „Creditbit“, „DAPowerPlay“, „Dawn“, „Dentacoin“, „DigixDAO“, „DomRaider“, „Edgeless“, „Enjin“, „FirstBlood“, „Fuel, Gnosis“, „Gnosis“, „Gnosis“ „iExec“, „Maecenas“, „Matchpool“, melionas, Monakas, „Musiconomi“, „Paypie“, „Poet“, „Polymath“, „Presearch“, „Quantum“, „Ripio Credit“, poskiepis, RSK „Testnet“, „Druska“, „Santiment“, „Sense“, „ShipChain“, „SONM“, „Status“, „Storm“, „Stox“, „Swarm“, „TenX“, „TokenCard“, „UCash“, auksas „Vienaragis“, Viberate, Vaškas, Vingiuotas medis, Sparnai, „Worldcore“, „Zap“.

Privalumai

Kaip ir kitos piniginės, „Jaxx“ naudoja pradinę frazę, kad sugeneruotų atsitiktinius kiekvienos operacijos adresus, pagerindamas saugumą ir suteikdamas jums lengvą būdą atkurti pamestas pinigines. Jūsų privatūs raktai lieka jūsų įrenginyje (-iuose).

Programa taip pat yra anoniminė, tiesiogiai veikianti su šifravimo blokais, todėl „Jaxx“ komanda niekada nemato, neseka ir nesaugo asmeninės informacijos. „Jaxx“ taip pat yra atviro kodo, siekiant skaidrumo.

„Jaxx“ programos operacija

Vaizdas iš „Google Play“

Programoje yra du išskirtiniai priedai: paprastas naudojimas ir integracija į visas platformas.

Pradedantiesiems kriptografiją, dėl draugiškos sąsajos labai lengva nustatyti ir naudoti kriptografinius išteklius neaukojant per daug monetų palaikymo. Programoje yra įmontuota „ShapeShift“ parama, todėl galite prekiauti ir sukeisti monetas, neperkeldami jų į atskirą biržą.

Vaizdas iš Medium.com

Šiuo metu „Jaxx“ palaiko devynias skirtingas platformas ir teikia tas pačias pinigines, funkcijas ir palaikymą visose. Tai yra didžiulis pranašumas rimtiems kriptografijos vartotojams, kuriems reikia gauti lėšų, nesvarbu, ar jie namuose, ar darbe, ar kelyje..

Minusai

Palyginti su kai kuriomis kitomis piniginėmis, „Jaxx“ saugumas ir privatumas yra „standartiniai“ – programa siūlo tiek pat saugumo ir anonimiškumo, kiek, pavyzdžiui, kiekvienos valiutos pagrindinės piniginės, tačiau nieko daugiau. Tai pakankamai gera daugeliui vartotojų, tačiau jei jums rūpi sekimas, anonimiškumo išlaikymas ir privatumo išsaugojimas, to nepakanka.

„Jaxx“ privatūs raktai

Vaizdas iš „Jaxx“ palaikymo tarnybos

Programa pastaruoju metu taip pat turėjo blogą spaudą dėl saugumo problemų, įskaitant galimybę prieigą prie visų savo piniginių be autentifikavimo perkeliant vieną aplanką iš vieno kompiuterio į kitą.

Jaxx nemato ir nesaugo jūsų asmeninių raktų, kaip ir kitos piniginės. Pamiršus slaptažodį ir pradinę frazę, jūs praradote prieigą prie savo lėšų. Įsitikinkite, kad jūsų sėklos frazė yra labai saugi.

„Exodus“ – viskas viename darbastalio piniginė

„Exodus“ yra kelių kriptovaliutų darbalaukio piniginė. Jis neturi mobiliosios versijos, tačiau tai yra išskirtinis pasirinkimas pradedantiesiems ir portfelio kūrėjams dėl kūrėjų komandos ir požiūrio į kriptografiją. „Exodus“ galima nemokamai atsisiųsti ir naudoti.

Palaikomos monetos

„Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Bitcoin Gold“, „Ethereum“, „Ethereum Classic“, „Litecoin“, „Dash“, „ZCash“, 0x, „Aragon“, „Augur“, „Bancor“, „Basic Attention Token“, „Civic“, „Decred“, „Digibyte“, „District0x“, be kraštų, EOS (ir registracija vienu paspaudimu), „Gnosis“, „Golem“, „iExec RLC“, „Matchpool“, „Numeraire“, „OmiseGO“, „Ripio“, „SALT“, „Status“, „Storj“, „Vertcoin“, „WeTrust“, „Sparnai“ + Kai kurie „ERC-20“ žetonai, kurių daugumą galima siųsti ir gauti, bet jais negalima pasikeisti..

Privalumai

Kaip ir kitos piniginės, „Exodus“ naudoja pradinę frazę kurdamas naujus adresus kiekvienai operacijai, kad pagerintų saugumą. Skirtingai nei kiti, galite gauti el. Pašto atsarginę kopiją iš programos, kaip papildomą apsaugą. „Exodus“ saugo jūsų asmeninius raktus kompiuteryje ir netgi užšifruoja.

„Exodus“ taip pat, kaip ir kitos piniginės, nerenka ir nesaugo jokios asmeninės informacijos. Tačiau centralizacijos trūkumas taip pat reiškia, kad esate linkęs būti stebimas blokų grandinės analizės.

„Exodus“ apima „ShapeShift“ palaikymą, todėl galite keistis kriptovaliutomis jų nepajudindami.

Didžiausias „Exodus“ programos privalumas yra jo naudojimas. Sąsaja yra graži ir labai intuityvi, įspūdingai išlygina mokymosi kreivę. Jame taip pat yra įmontuotas portfelio stebėjimo įrankis, rodantis dabartinę jūsų turto vertę tiek kartu, tiek atskirai.

Kūrėjų komanda yra labai žmogiška, gerai prižiūrimas tinklaraštis, geras humoro jausmas, puikus palaikymas ir nuolatiniai atnaujinimai.

Minusai

Programa yra uždaro kodo ir pasiekiama tik darbalaukyje. „Exodus“ komanda rekomenduoja nenaudoti savo piniginės, jei uždaro kodo programinė įranga jus jaudina.

Kaip ir kitos piniginės, „Exodus“ saugumui naudoja pradinę frazę. Pameskite šią frazę ir slaptažodį, ir jokiu būdu negalėsite susigrąžinti savo turto. Laikykite jį labai saugiai.

„Exodus“ taip pat siūlo tik „standartinį“ blokų grandinės saugumą. Daugeliui vartotojų to lengvai pakanka, bet jei jums rūpi anonimiškumas ir saugumas, norėsite kitos piniginės.

Iš pradžių „Exodus“ ketino pasiūlyti 20 geriausių „CoinMarketCap“ sąraše esančių kriptovaliutų, kurios buvo prieinamos ir „ShapeShift“. Atrodo, kad jie pakeitė savo nuomonę, tačiau vis tiek yra galimybė palaikymą pašalinti. Tai įvyko ir su 1ST, ir su QTUM.

„Guarda“ piniginė

„Guarda“ piniginė yra kelių platformų ne laisvės atėmimo piniginė, palaikanti daugiau nei 45 blokų grandines, įskaitant populiariausius ir daugiau nei 10 000 žetonų įvairiose grandinėse. „Guarda“ galima rasti Žiniatinklis, Darbalaukis („MacOS“, „Windows“, „Linux“), „Chrome“ plėtinys ir mobilieji įrenginiai (IOS, „Android“).

Įtaisytų paslaugų dėka vartotojai gali nusipirkti ir pasikeisti monetas piniginėje.

Dar vienas puikus dalykas, susijęs su pinigine, yra tai, kad jis visada kuria naujas funkcijas. „Guarda“ palaiko žmonėms skaitomus adresus dėl integracijos su „Unstoppable Domains“, FIO protokolu ir ENS. Taip pat palaikomos kai kurios valiutai būdingos funkcijos, tokios kaip akcijų paketas ir delegavimas. Be to, „Guarda“ piniginė buvo pirmoji kelių valiutų piniginė, įdiegusi „multisig“ funkciją.