„Wirex“ yra gerai suprojektuota ir patraukli valiutos sąskaita, naudojama labai įvairiai. Ar tai bus geriausias jūsų įprastos banko sąskaitos pakeitimas? Apie tai galite perskaityti mūsų greitame vadove.

Santrauka: Kaip naudotis Wirex

 1. Užregistruokite sąskaitą „Wirex“ ir patikrinkite el. paštu.
 2. Eikite į išankstinio mokėjimo kortelės užsakymo puslapį ir pateikite savo asmeninę informaciją ir adresą.
 3. Užsisakykite kortelę ir atidarykite virtualią kredito kortelę.
 4. Atvykus kortelei, naudokis ja, norėdamas nusipirkti monetas pasirinktoje biržoje.
 5. Perkelkite įsigytus bitkoinus į savo „Wirex“ sąskaitą spustelėdami mygtuką „Pridėti bitkoinus“.
 6. Taip pat galite pervesti monetas paspausdami mygtuką „Siųsti“.

Pastaraisiais metais spartus skaitmeninės prekybos pramonės vystymasis paskatino ieškoti paprastesnių ir efektyvesnių būdų, kaip atlikti internetinę prekybą, ir sužinoti patikimesnius kriptovaliutų saugojimo vienetus. Kai tik bitkoinas atkeliavo kaip pirmoji decentralizuota skaitmeninė valiuta, tai padėjo supaprastinti skaitmeninio finansavimo ir prekybos pasaulį.

„Wirex“ bitcoin piniginės apžvalga

Sistema veikia ir veikia be banko ar vieno administratoriaus. Dėl to šiandien visi, turintys pagrindinių žinių apie kriptovaliutas, gali prekiauti ir uždirbti. Šioje apžvalgoje pateiksime jums naujausią informaciją apie daugelį „“ funkcijų „Wirex“ bitkoinų piniginė, taip pat kai kuriuos jo trūkumus.

Kas yra Wirex?

JK paleista platforma yra vienintelė to paties pavadinimo firmos nuosavybė. Tai buvo pirmoji „Bitcoin“ piniginė, suporuota su „Visa“ debeto kortele. Šiandien, turėdamas daugiau nei 875 000 abonentų ir apdorodamas daugiau nei 1BN USD, „Wirex“ yra vienas populiariausių tiekėjų pasaulyje.

„Wirex“ piniginė sukurta aktyviems bitkoinų vartotojams, nes ji suteikia jums prieigą prie visapusiškos bitkoinų bankininkystės. Be piniginės, „Wirex“ taip pat išduoda debeto korteles savo vartotojams, o pirmoji – nemokama.

Pagrindinis „Wirex“ puslapis

„Wirex“ taip pat teikia saugų skaitmeninių pinigų pervedimo kanalą, todėl bitkoinų pirkimas per piniginę tampa daug saugesnis. Platforma taip pat labai patraukli pradedantiesiems kriptovaliutų vartotojams, nes ja yra labai paprasta ir paprasta naudotis. Tiesą sakant, per programą galite susikurti savo sąskaitą ir gauti savo mobiliąją piniginę. Ši piniginė taip pat palaiko daugybę mokėjimo būdų, tokių kaip banko pavedimai, alternatyvūs mokėjimo metodai, „PayPal“, „allpay“ ir kt..

Palaikomos kriptovaliutos

Jei pasirinksite šią piniginę, turėtumėte žinoti, kad savo sąskaitoje galite laikyti tik bitkoinus. Pagrindinis „Wirex“ tikslas yra kuo paprasčiau prekiauti bitkoinais, todėl jų komanda daugiausia dėmesio skiria bitkoinui kaip populiariausiai kriptovaliutai ir „Litecoin“ kaip naujausiam jų priedui..

Palaikomi „Bitcoin“ ir „Litecoin“

Tačiau dėka neseniai vykusios integracijos su „ShapeShift“, vartotojai dabar gali nusiųsti daugumą pagrindinių kriptovaliutų į jūsų bitcoin sąskaitą. „ShapeShift“ yra pirmaujanti tiesioginio skaitmeninio turto mainų sistema, palaikanti įvairius „blockchain“ žetonus, tokius kaip bitkoinas, „Ethereum“, „Dash“ ir kt. Bendradarbiaudamas su „ShapeShift“, „Wirex“ paįvairino savo paslaugas.

Galimi mokėjimo metodai

Užsiregistravę nemokamoje „Wirex“ paskyroje, gausite virtualią mokėjimo kortelę, kurią galėsite finansuoti naudodamiesi įvairiais mokėjimo būdais. Naudodamiesi nemokama „Wirex“ birža, galėsite konvertuoti „fiat“ į bitcoiną, o taip pat galite laikyti „fiat“ likutį savo kortelėje taip pat, kaip ir banko sąskaitoje..

„Wirex“ mokėjimo tinklas

„Wirex“ apima kelis mokėjimo būdus. Banko pavedimu gali naudotis visi JK gyventojai per „Greitesnių mokėjimų tarnybą“, taip pat kitų Europos šalių gyventojai per „Vieningą mokėjimo eurais“ zoną. Mokėjimo būdai taip pat apima kredito ir debeto korteles, kurias galite lengvai susieti su savo piniginės sąskaita.

Taip pat galite įnešti į savo sąskaitą bitcoinus iš kitų piniginių, taip pat finansuoti savo sąskaitą altcoins per „Wirex“ integraciją su „ShapeShift“. Platforma taip pat palaiko daugybę kitų mokėjimo būdų, tokių kaip „PayPal“ ir „allpay“.

Privatumas

Kaip jau paaiškinome, „Wirex“ turi novatorišką kriptosferos koncepciją, ji sukuria tiltą tarp bitkoino ir kasdienio gyvenimo. Kadangi platforma leido už viską atsiskaityti bitkoinais, didžiausias jų rūpestis tapo jos vartotojų privatumas. Sąskaitos patvirtinimas yra labai paprastas, tačiau jūsų asmeninė informacija iš tikrųjų yra labai gerai apsaugota ir saugiai saugoma.

Wirex finansinis saugumas

Iki šiol nebuvo skundžiamasi dėl pavojaus privatumui, o vartotojai gyrė „Wirex“ ir jo metodus. „Wallet“ neturi jūsų kortelių numerių, galiojimo pabaigos datos ar CVV kodų įrašų, o visus duomenis saugiai tvarko jūsų bankas. Daugiau apie saugumą paaiškinsime tolesniuose skyriuose.

Palaikomos šalys

Pradžioje, „Wirex“ buvo prieinama JK ir kitose Europos šalyse. Tačiau per daugelį metų jis sėkmingai išaugo teikdamas savo vartotojams vis patogesnes paslaugas. Piniginė sparčiai plečiasi, nes jie nori patobulinti savo aprėptį visame pasaulyje, kad platforma būtų prieinama visiems.

Šalys, kuriose yra „Wirex“

„Wirex“ atlieka visas vietines norminių aktų laikymosi procedūras, kad galėtų savo klientams teikti saugias ir teisėtas paslaugas. Taigi, jei platformos jūsų šalyje nėra, tikėtina, kad ji jau vykdo būtinas teisines procedūras.

„Wirex“ sauga

„Wirex“ turi patikimą saugumą, ryšiui tarp serverio ir žiniatinklio naršyklės naudojant 256 bitų SSL. Tai pašalina atakos galimybes ir užtikrina jūsų duomenų saugumą. Yra visi įprasti skaitmeninių piniginių standartai, o tai reiškia, kad jūsų paskyra yra apsaugota jūsų el. Pašto adresu ir mobiliuoju telefonu.

Finansinis saugumas Wirex

Vartotojai taip pat gali suaktyvinti dviejų veiksnių autentifikavimą, kad apsaugotų savo operacijas ir sąskaitą. Dar viena gera piniginės savybė yra ta, kad ji nesaugo visų vartotojų vienoje karštoje piniginėje. Kiekvienam yra paskirta asmeninė piniginė ir kiekvienas turi savo individualias saugumo priemones. Kadangi visos piniginės nėra sujungtos, bet yra išskleistos, bus sunkiau prasiveržti.

Kokie yra mokesčiai?

Mokesčiai yra labai maži „Wirex“, ir jie nieko neapmokestina, jei vartotojai leidžia pinigus per savo išankstinio mokėjimo kortelę. Kita vertus, mokesčiai bus taikomi finansuojant jų kortelę per kitą finansų įstaigą. Vartotojai nemokės jokių mokesčių už lėšų pervedimą ir tai yra momentinė banko operacija.

„Wirex“ mokesčiai

Nėra jokių valiutų kursų, tačiau vienas dalykas, kuris gali turėti įtakos kainai, yra bitkoino tinklo mokestis, kuris yra netiesioginis mokėjimas bitino kalnakasiams už jų darbą.

Operacijų greitis

Dauguma mainų ten vyksta labai lėtai ir gali prireikti dienų ar savaičių, kol iš tikrųjų galėsite naudotis savo sąskaita. „Wirex“ komanda tai žinojo ir jiems pavyko tai įveikti.

Vartotojai gali nedelsdami pervesti lėšas į savo sąskaitas, tada jas konvertuoti tiesiai į bitkoinus. Viskas atliekama greitai, be delsimo ar ilgo patikrinimo. Savo sąskaitą galite susikurti per kelias minutes, ją finansuoti ir akimirksniu įsigyti pirmąjį bitkoiną.

Pagalba klientams

Toli kaip „Wirex“ nerimauja klientų aptarnavimas, daugybė skundų internete kalba patys už save. Yra daug skundų dėl reagavimo greičio. Daugelis vartotojų sako, kad užtruko nepaprastai ilgai, kol sužinojo apie palaikymą. Kita pasikartojanti problema, atrodo, yra pagalbos stoka bandant patvirtinti sąskaitą arba kai kortelė užblokuota dėl įvairių priežasčių.

„Wirex“ pagalbos centras

Vartotojai gali pateikti užklausą per „Wirex“ svetainę arba naudotis klientų aptarnavimo tarnyba el. Paštu, tiesioginiu pokalbiu svetainėje, „Facebook“, „Twitter“ ar „Google“.

„Wirex“ palyginimas

„Wirex“ tinka vartotojams, norintiems kasdien pirkti naudojant bitcoin arba pirkti bitcoin naudojant PayPal. Jei vis dėlto norite investuoti ar prekiauti, yra geresnių platformų. Tolesniuose skyriuose mes palyginsime piniginės platformą su kai kuriomis kitomis paslaugomis, kad galėtumėte geriau pamatyti, kas galėtų geriausiai tikti.

„Airbitz“ prieš „Wirex“

„Airbitz“ yra patogi pradedantiesiems piniginė, siūlanti saugos funkcijas, paprastą naudoti sąsają ir gerą bei išsamų katalogą, tokį patį kaip „Wirex“. „Airbitz“ taip pat galima atsisiųsti nemokamai. Tačiau „Airbitz“ nepalaiko „Litecoin“, kuris „Wirex“ taip pat daro. Iki šiol „Airbitz“ palaiko bitkoinus, „Bitcoin Cash“ ir daugiau nei 140 įvairių fiatų.

„Edge“ („Airbitz“) piniginė

Kita vertus, „Airbitz“ yra lėtesnis, o sąskaitą patvirtinti reikia maždaug dviejų darbo dienų ir maždaug keturias darbo dienas, kol įsigytos monetos pateks į jūsų „Airbitz“ piniginę. „Airbitz“ yra šiek tiek privatesnis nei „Wirex“, jis turi saugumą ir decentralizaciją, kurie visi padeda užtikrinti jo saugumą. Pati platforma galbūt nėra tokia privati, tačiau ji taip pat turi aukštą saugumo lygį. Šiuo metu „Airbitz“ yra pervardytas ir žinomas kaip „Edge Wallet“.

„Blockchain“ ir „Wirex“

„Blockchain“ yra viena iš populiariausių skaitmeninių piniginių bitkoinui ir Ethereum saugoti. „Wirex“ parduotuvėse bitkoinų ir „Litecoin“, tačiau ji integruota su „ShapeShift“, taigi tai vyksta kriptovaliutų diversifikavimo kursuose. „Blockchain“ taip pat yra visiškai nemokama ir lengvai naudojama.

„Blockchain“ skaitmeninė piniginė

Skirtingai nuo daugumos kitų piniginių, „Blockchain“ turi trijų lygių apsaugą, iš kurių trečdalis yra galimybė blokuoti „Tor“ tinklo IP adresus, kad būtų išvengta prieigos prie jūsų paskyros. „Tor“ yra anoniminis įrankis, kurį dažnai naudoja įsilaužėliai. Iš esmės „Blockchain“ turi aukštesnį saugumo lygį nei dauguma, tačiau „Wirex“ taip pat turi aukštą saugumo standartą.

„Wirex“ naudojimo vadovas

„Wirex“ labai palengvina prekybą bitkoinais, nes ji turi paprastą sąsają, kurią lengva suprasti net pradedantiesiems vartotojams. Pirmas žingsnis – gauti nemokamą sąskaitą, atsisiųsti kortelę pinigais per „PayPal“ ar banko pavedimą ir naudoti ją akimirksniu nusipirkti bitkoinų.

Kaip pridėti bitino į „Wirex“ piniginę?

Pradėkite atsisiųsdami „Wirex“ programą iš „Google Play“ arba „Apple“ parduotuvės, atsižvelgiant į turimą įrenginį.

Įdiekite „Wirex“ programą

Tada prisijunkite ir užpildykite savo profilį, nurodydami savo telefono numerį, el. Pašto adresą, šalį ir kitą informaciją apie save, kaip parodyta toliau pateiktose nuotraukose..

„Wirex“ programoje pasirinkite šalį

Taip pat turėtumėte pateikti savo atsiskaitymo adresą, kad patvirtintumėte savo buvimo vietą platformoje. Tai padės jums išsiųsti kortelę kitame etape.

„Wirex“ paskyros duomenys

Turite užsisakyti išankstinio mokėjimo kortelę, nes platforma veikia tik perkant debeto korteles. Tai darote spustelėdami „Užsakyti kortelę“ ir tada „Tęsti“.

Užsisakykite „Wirex“ kortelę

Jūs taip pat turite galimybę atidaryti virtualią kortelę, kuri leistų jums nedelsiant gauti monetas. Pasirinkimas bus pasiekiamas iškart, kai užsisakysite kortelę, tai reiškia, kad ji yra jūsų paskyros puslapyje.

„Wirex“ kortelės pavyzdys

Dabar galite įkelti savo piniginę, paspausti pliuso mygtuką apatiniame dešiniajame ekrano kampe. Pasirodys trys variantai, iš kurių pasirinksite „Pridėti bitkoiną“, kurie sukurs jums BTC saugojimo vietą. Tiesiog spustelėkite anksčiau minėtą mygtuką ir pasirodys adreso kodas, kad galėtumėte naudoti ir pervesti monetas į savo „Wirex“ sąskaitą.

Kaip atsiimti BTC iš piniginės

Yra keli būdai, kaip išsigryninti lėšas iš savo piniginės. Galite juos atsiimti įvesdami Bankomatas atsiėmimas, įvedant banko pavedimo formą ir pasirinkus vartotojo banko sąskaitą kaip kitos sandorio šalies banko sąskaitą, arba naudojant bet kurį kitą metodą, esantį platformos informacijos suvestinėje.

Tačiau, „Wirex“ teigia, kad mokėtojas yra mokėtojas, o ne mokėjimo paslaugų teikėjas, ir kad jis nėra atsakingas už išmokėjimą, kai lėšos pasiekia jūsų mokėjimo paslaugų teikėją.

Perkelkite BTC iš „Wirex“

Nors jūs galite lengvai pervesti savo lėšas į kitą bitcoin piniginę – tiek išorinę, tiek skaitmeninę – kaip išsigryninimo iš savo piniginės formą. Tiesiog spustelėkite „Siųsti BTC“, kad sugeneruotumėte operacijos formą, kur turėtumėte įvesti savo išorinio adreso kodą.

„Wirex“ BTC mobiliosios programos

„Wirex“ „Mobile App“ turi aiškią ir modernią sąsają, o prisijungę prie savo paskyros vartotojai gali lengvai persijungti tarp „Bitcoin“ ir „Fiat“ sąskaitų. Programa paprasčiausiai sukūrė visas jums reikalingas funkcijas.

„Wirex“ programa

Mobiliąją programėlę taip pat patogiau naudoti nei darbalaukio versiją, galbūt todėl, kad informacijos kiekis darbalaukio versijoje gali būti šiek tiek didžiulis. Programėlę mobiliesiems galima nemokamai atsisiųsti iš „Google Play Store“ arba „Apple Store“.

Už ir prieš

Šiame skyriuje mes apibendrinsime privalumus ir trūkumus „Wirex“, tai gali padėti nustatyti, ar tai jums tinkama paslauga.

Argumentai “už”

 • „Wirex“ išleidžia debeto korteles, o pirmoji – nemokama;
 • paprasta ir lengvai naudojama sąsaja;
 • patogu pervesti lėšas ir keistis valiutomis greičiau nei per minutę.

Minusai

 • jie užsiima tik bitkoinais ir „Litecoin“;
 • klientų aptarnavimas turi daug skundų;
 • jiems yra apribota lėšų atsiėmimas, jei jūsų sąskaita nėra patvirtinta.

„Wirex“ analogai

„Wirex“ šiuo metu teikia bitkoino debetines korteles JK gyvenantiems vartotojams, taip pat vartotojams iš kitų Europos šalių. Šiuo metu Europoje siūlomos naujos kriptografinės debeto kortelės su keliomis valiutų sąskaitomis EUR, GBP, USD ir BTC. Naujoji karta palaiko kelias valiutų sąskaitas ir turi bekontakčių mokėjimų galimybes. Tačiau „Wirex“ komanda pareiškė, kad artimiausioje ateityje jie planuoja išplėsti savo galimybes Japonijoje ir Pietryčių Azijoje.

Žiūrėti daugiau apie grybieną

Grybiena buvo įkurta 2008 m. techninės įrangos inžinierių komandos, ir tai yra skaitmeninė piniginė labiau įgudusiems bitkoinų vartotojams – suteikianti monetų valdymo funkcijas. „Android Mobile“ yra pagrindinė platforma, nors yra ir išankstinio apmokėjimo kortelių su piniginėmis, kurios gali veikti kaip šaltojo saugojimo įrenginio forma.

Mycelium bitcoin piniginė

„Mycelium“ piniginė leidžia jos vartotojams siųsti, laikyti ir prekiauti bitkoinais iš vienos ar kelių paskyrų su įmonės lygio apsauga. Grybelis net buvo pripažintas „Blockchain.info“ ir buvo apdovanotas kaip „Geriausia mobilioji programa“. Ši profesionaliai sukurta programa yra grybelio populiarumo priežastis.

Naudodamiesi grybiena, per kelias sekundes galėsite atlikti mokėjimus, gavę lėšų per QR kodą, esantį piniginės pirmajame puslapyje. Ši piniginė idealiai tinka prekybininkams, norintiems atidžiai stebėti savo investicijas arba tiesiog naudoti funkcionalų BTC kasdien..

Viskas apie TREZOR

TREZORAS buvo paleista 2014 m. „SatoshiLabs“ ir tai yra pirmoji pasaulyje „Bitcoin“ piniginė. Tai izoliuota vieta, kur galima atlikti neprisijungus atliekamas operacijas pasirašant ir naudojant mažą ekraną, kad galėtumėte vizualiai patvirtinti operacijos turinį. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl visos operacijos naudojant TREZOR yra visiškai saugios.

Aparatinės šifravimo piniginė TREZOR

Vienas ryškiausių TREZOR bruožų yra jo išvaizda. Tai nedidelis maždaug vidutinio automobilio rakto dydžio įrenginys, kuris gali jus prijungti prie kompiuterio USB laidu ir neužkrėsti jokia kenkėjiška programa.

„Coinbase“ – sužinokite daugiau

Monetų bazė yra didžiausias pasaulyje bitkoinų brokeris. Nuo 2017 m. Jį galima įsigyti daugiau nei 30 šalių. „Coinbase“ vartotojai gali įsigyti bitkoinų su prijungta banko sąskaita, SEPA pervedimu, „Interac Online“ ir daugeliu kitų mokėjimo būdų. Tai labai patogu pradedantiesiems vartotojams, turi didelius likvidumo ir pirkimo limitus, taip pat greitus pirkinius, kuriuos galima įsigyti su kredito kortele kaip atsarginę kopiją..

„Coinbase“ skaitmeninės valiutos platforma

Bendrovė orientuota į tai, kad žmonės, kurie nėra susipažinę su kriptovaliutomis, galėtų lengvai jomis įsigyti ir prekiauti. Tačiau „Coinbase“ nesuteikia platformos, kiek siūlo internetinės bankininkystės programą.

Mes stengėmės gauti visą reikalingą informaciją apie „Wirex“ išankstinio mokėjimo kortelę šiame vadove, bet jei vis dar turite problemų, čia nepaminėtų, nedvejodami susisiekite su mumis tiesiogiai „BitcoinBestBuy“.