Centas prieš Steemitą: kuris yra geriausias socialinis tinklas?

Decentralizuoti socialiniai tinklai tampa vis labiau paplitę.

Traileris buvo Steemit; tinklas pradėjo veikti 2016 m. kovo mėn. Tačiau šiandien „Steemit“ turi naują varžovą: Cent.

Visus 2019 metus Centas rinko garą (atleiskite kalambūrą). Bet kas yra Centas? Ką ji siūlo vartotojams? Kuo skiriasi Cent ir Steemit? Kuris šiuo metu yra geriausias „blockchain“ pagrindu sukurtas socialinis tinklas?

Kas yra Cent?

„Cent“ savo vardą gauna iš dviejų pagrindinių įmonės principų – skatinimo ir decentralizavimo.

Visas tinklas sukuria pajamas savo vartotojams. „Cent“ galite uždirbti už naujo turinio paskelbimą, esamų įrašų komentavimą, turinio rūšiavimą (geriausių atsakymų išrinkimą) ar seansą (kuris yra šlovinamas arbatpinigių mechanizmas).

„Cent“ tinklas yra pastatytas ant „Ethereum“ ir naudoja „Ether“ ženklą, kad apdovanotų savo vartotojus. Jei norite svetainėje atlikti pinigines operacijas, turite įnešti eterį į „Cent“ piniginę.

Šiuo metu „Cent“ vis dar yra beta fazėje.

Steemit vs Cent: Turinys

Bet kuris socialinis tinklas yra toks pat stiprus, kaip ir jo siūlomo turinio kokybė, todėl svarbu žinoti, kokio tipo įrašų galite tikėtis dviejose svetainėse.

„Cent“ veikia kaip daugelio populiarių socialinių tinklų, kuriais žmonės naudojasi kasdien, mišinys. Tai yra „Medium“, „Quora“ ir „Twitter“.

Svetainėje turinys yra klasifikuojamas naudojant grotažymes. Tam tikru laiku populiarėjančios žymas su grotelėmis rodomos skydelyje kairėje puslapio pusėje.

Kaip dažnai būna socialiniuose tinkluose, #memes, #fotografija ir #music yra nuolat tarp populiariausių temų. Centas taip pat gali pasigirti klestinčia kriptografinio meno bendruomene. Jei norite sportinio turinio, tai ne vieta, kur reikia eiti. Rašymo metu yra tik keturi įrašai, pažymėti # futbolas ir nulis, pažymėti # NFL.

„Steemit“ veikia kaip „Reddit“, turėdamas aukštesnį ir žemesnį balsą. „Steemit“ turinys taip pat yra įvairesnis dėl didesnio vartotojų skaičiaus, nors galbūt nenuostabu, kad kriptografijos tema sukurtas turinys yra labai populiarus.

Kaip ir „Cent“, „Steemit“ leidžia naršyti populiariausias kategorijas naudojant kairįjį skydelį.

Kiek galite uždirbti iš Steemit ir Cent?

Didžiausias skirtumas tarp dviejų socialinių tinklų yra tai, kaip jie apdovanoja vartotojus.

Steemito požiūris yra sudėtingesnis iš dviejų. Kai vartotojas sukuria naują turinį, jis gali gauti 50 procentų „Steem“ žetonų ir 50 procentų „Steem“ doleriais, arba priimti visą mokėjimą „Steem Power“.

„Steem“ yra įprastas šifravimo žetonas, kuriuo galite prekiauti biržose. Šiuo metu jis yra 60 didžiausių žetonų pasaulyje pagal rinkos viršutinę ribą – visų laikų rekordas siekia 8,57 USD, o 52 savaičių – 3,37 USD. Juo galima prekiauti, be kita ko, „Binance“, „Bittrex“ ir „Bithumb“.

„Steem Power“ naudojama pačioje svetainėje. Tai tarsi įtakos balas, sukurtas tam, kad bėgant laikui jus tenkintų tinklas. Tai labai nelikvidus – jei norite išgryninti pinigus iš „Steem Power“, per 13 savaičių gausite 13 mokėjimų. Stiprieji doleriai yra susieti su JAV doleriais.

Taigi, kiek uždirba žmonės? Rašymo metu trys svarbiausi „Steemit“ įrašai buvo

Atitinkamai 178 USD, 127 USD ir 214 USD. Pranešama, kad kai kurie vartotojai uždirbo tūkstančius.

„Cent“ pateikia pirmaujančiųjų sąrašą, todėl tiksliai žinome, kiek uždirbo daugiausia uždirbančios svetainės. Dabartinis populiariausias vartotojas uždirbo 663 USD per pastarąsias 30 dienų. Tas pats vartotojas iki šiol svetainėje uždirbo 3875 USD.

„Cent Bounties“

Jei sukursite įrašą, galėsite pasiūlyti apdovanojimą, kad inicijuotumėte atsakymus iš bendruomenės. Jie gali padėti pritraukti daugybę atsakymų į apklausas, rinkti informaciją apie temą, reklamuoti jūsų programą, reklamuoti socialinės žiniasklaidos paskyras ir dar daugiau..

Galite nuspręsti, kokią premiją norite pasiūlyti, kiek žmonių ir kiek laiko. Savo ruožtu tai padidina atsakymo ir diskusijų kokybę.

Mažiausias atlygis, kurį galite pasiūlyti, yra 0,001 ETH. Tai yra apie 0,25 USD, remiantis dabartiniu valiutos kursu.

Steemitas prieš Centą: kuris yra geriausias?

Taigi, kuris tinklas yra geriausias šiuo metu? Mums tai vis dar Steemit. Tai trunka trejus metus kartu su savo plėtra nei „Cent“, turi daugiau vartotojų ir turi daugiau turinio įvairovės.

Mums taip pat patinka unikalus atlygio susiejimo būdas su „Steem“ moneta, nors ilgainiui Cento sprendimas dalyvauti „Ethereum“ gali būti geresnis kvietimas.

Centas aiškiai turi potencialo. Kadangi jis remiasi ne tik „Reddit“ tipo „upvote“ ir „downvote“ sistema, jis turi šiek tiek mažiau skaldančią atmosferą.

Mes taip pat manome, kad ilgainiui Centas galės pasiūlyti vertingesnius JAV dolerių išmokėjimus nei „Steemit“. Labiausiai uždirbančios pajamos jau gauna nemažą dalį pasyvių pajamų, ir panašu, kad ši tendencija tęsis.

Sužinokite dar daugiau apie „Steemit“

Norėdami sužinoti daugiau apie naudojimąsi „Steemit“ socialiniu tinklu, būtinai perskaitykite mūsų išsamų vadovą, kuris yra „Steemit“ ir kaip jis veikia.

Ir atminkite, kad „Cent“ yra tik viena iš daugelio decentralizuotų programų (DApps). Apibendrinome keletą geriausių „DApps“ pavyzdžių, jei norite gauti daugiau informacijos apie galimybes.