Ar galite naudoti internetinę kriptovaliutų svetainių reklamą?

Jei norite reklamuoti kriptovaliutą naudodamiesi internetiniais skelbimais, ar norėtumėte priglobti skelbimus savo kriptovaliutų svetainėje, apie kokius apribojimus turite žinoti? Štai ką galite ir ko negalite padaryti.

Jei turite kriptovaliutų svetainę (pvz., Mes!), „Google AdSense“ skelbimus, kuriuos galite turėti savo svetainėje, yra nedaug. Teikiant paprastą Paskirties reikalavimų vadovas, neturėsite jokių problemų. Paprastai, jei teikiate naudingą paslaugą, nešlamškite naudotojų įkyriomis arba iššokančiomis reklamomis ir patikrinkite išsamią paskyros informaciją „Google“, nėra daug ką veikti. Šiame straipsnyje pagrindinis dėmesys skiriamas skelbimų apie jūsų kriptovaliutos prekes pateikimui kitose svetainėse.

Kokie yra „AdSense“ skelbimų apie kriptovaliutas apribojimai?

Pasak „Google“ Finansinių produktų ir paslaugų reklamos politika, kriptovaliutų skelbimai yra labai ribojami. Nors tai nereiškia, kad jų apskritai negalima įdėti.

Dėl sudėtingų ir besikeičiančių taisyklių, susijusių su kriptovaliutomis ir susijusiais produktais bei paslaugomis, mes leidžiame jas reklamuoti tik ribotomis aplinkybėmis.

Jei laikysitės taisyklių, galėsite paleisti daugelio paslaugų šifravimo skelbimus – išskyrus kelias išimtis.

Pradiniai monetų pasiūlymai (ICO) apskritai neleidžiami, kaip ir skelbimas, skatinantis konkrečios kriptovaliutos pardavimą. Tai neturėtų stebinti, nes paplitęs sukčiavimas ir ICO sukčiavimai. Tai taip pat reiškia, kad taip pat neleidžiama reklamuoti kriptografinių piniginių, nes tai palengvina prekybą monetomis, taip pat gali pavogti jūsų lėšų kraštutiniais atvejais..

Šie pavyzdžiai neleidžiami:

  • Pirkite „Bitcoin“ iš „XYZ“ svetainės
  • Pirkite „Altcoins“ iš ABC svetainės
  • Atsisiųskite šią nuostabią „Ethereum“ piniginę

Taip pat neleidžiama reklamuoti kriptovaliutų ar patarimų investuoti, šifravimo agregatorių ar kitų „investicinių“ svetainių..

Jei pažeistumėte „Google“ reklamavimo apribojimus ir manytumėte, kad jų veiksmai yra nepateisinami, galite kreiptis dėl skelbimo atnaujinimo. Atlikite „Google“ veiksmus Pateikite kampaniją peržiūrėti politiką puslapis.

Ką galite padaryti su kriptovaliuta ir „AdSense“?

„Google AdSense“ leidžia šifruoti kasybos skelbimus, prieš pradėdami kasybą paprašyti vartotojo leidimo. Skelbimai apie svetaines, kuriose naudojama kriptografinė apsauga, neleidžiami, tačiau dėl problemos pobūdžio jie gali trumpam pasirodyti prieš juos prižiūrint ir pašalinant. Galite paleisti debesies ar baseino kasybos paslaugų skelbimus, naują „ASIC Miner“ arba mokomąją svetainę apie tai, kaip kasinėti.

Kriptovaliutos mainų skelbimai kartais yra leidžiami (ir nėra ribojami tuo pačiu būdu, kaip ir skelbimai prekybai), tačiau yra ir kitų taisyklių. Biržai turi gauti vietinės valdžios licenciją, turi atitikti visus vietinius įstatymus ir pramonės standartus ir naudoti „Google“ patvirtintą paskyrą. Tik įvykdę šiuos reikalavimus, galite kreiptis dėl „Google AdSense“ sertifikato. Jei prekiaujate daugiau nei vienoje šalyje, jums reikės kiekvienos šalies, kurioje norite reklamuotis, sertifikato, nurodant „Google“ patvirtintą šalį.

„Google AdSense for Cryptocurrency Adverts“ alternatyvos

Galite pagalvoti, kad „Google“ piktinasi savo reklamavimo politika, tačiau ji skirta apsaugoti vartotojus. Vis dėlto, jei norite reklamuoti produktą ar paslaugą, kurios „Google“ neleidžia, kokios yra jūsų galimybės? Štai keletas alternatyvių reklamos teikėjų ir jų požiūris į kriptovaliutų skelbimus.

„Amazon Associates“: „Amazon“ asocijuota programa nėra aiški dėl jų požiūrio į kriptovaliutų skatinimą. Kadangi „Amazon“ rinkodaros sistema nukreipta į fizinius produktus, nematome priežasties, kodėl negalėtumėte reklamuoti fizinio produkto, pavyzdžiui, aparatinės piniginės. „Amazon“ dirba reklamuodama fizinius produktus, todėl pirmiausia apie naują ICO skelbimas nebūtų tinkamas.

„Facebook“ verslas: „Facebook“ garsiai uždraudė kriptovaliutų skelbimus, prieš persigalvodami ir „atsisakydami bankų“. Jų dabar politika yra tyčia neaiški, tačiau ji draudžia reklamuotis aplink blogos reputacijos kriptografijos paslaugas (pvz., ICO). Jūs negalite reklamuoti „Bitcoin-get-rich-quick“ schemos, tačiau galite reklamuoti naują aparatinę piniginę.

„Twitter“ skelbimai: ICO neleidžiama reklamuoti „Twitter“ ir neleidžiama parduoti jokių žetonų. Piniginės ir keityklos yra puikios, tačiau jas turi įsigyti įmonės, įtrauktos į jų atitinkamą (-as) biržą (-as).

„Reddit“ skelbimai: „Reddit“ 2016 m. Pradžioje uždraudė šifravimo reklamą, tačiau niekada nepateikė didelio pranešimo spaudai. Jų politikoje teigiama, kad „… neįtikėtini ar nepagrįsti finansiniai produktai ir paslaugos“ neleidžiami. Tai, ką tai apima, vis dar yra paslaptis, tačiau teisinga manyti, kad dauguma šifravimo skelbimų neleidžiama „Reddit“. Prieš „Google“ paskelbiant apie savo politiką, „Reddit“ taip pat užblokavo „Google AdSense“ skelbimus, reklamuojančius kriptovaliutą, o tai yra labai sunki pozicija.

Apibendrinant galima pasakyti, kad gali pasirodyti, jog visas internetas yra skirtas kriptovaliutų skelbimams gauti, tačiau tai ne visada būna. Jei vykdote teisėtą verslą, laikotės vietinių įstatymų ar gaminate produktą, dauguma svetainių priims jūsų produkto skelbimus. Jei bandote stumti naują monetą, ICO ar blogos reputacijos paslaugą, turėsite daug sunkiau rodyti skelbimus.

Jei turite patirties rodant šifravimo skelbimus, praneškite mums savo mintis toliau pateiktame komentarų skyriuje. Be to, praneškite mums, ką manote apie „drausti viską“ požiūrį į šifravimo skelbimus. Ar tai per sunki ranka, ar jūs manote, kad tai apsaugo vartotoją ir daro internetą geresne vieta visiems?