Kaip sukurti savo kriptovaliutos žetoną naudojant „Waves“ platformą

Ar kada susimąstėte apie savo kriptovaliutos paleidimą? Na, su „Waves“ platforma galite. „Waves“ platforma leidžia labai pigiai paleisti savo kriptovaliutą, taip pat laikyti saugią piniginę.

Štai kaip susikuriate savo kriptovaliutą naudodami „Waves“.

1. Įdiekite „Waves“ piniginę

Pirmiausia turite atsisiųsti „Waves“ piniginę.

Eikite į „Waves“ piniginės puslapis ir slinkite žemyn į apačią, kad rastumėte Parsisiųsti dabar išskleidžiamasis laukelis. Pasirinkite savo operacinę sistemą, atsisiųskite, išpakuokite ir įdiekite.

parsisiųsti: Waves piniginė skirta „Windows“ | „macOS“ | „Linux“

Baigę diegimą, turite sukurti paskyrą. Pasirinkite unikalų pseudoportretą, pridėkite vartotojo vardą ir suteikite savo paskyrai tvirtą, vienkartinį slaptažodį. Patarčiau ir šiuo metu padaryti atsarginę paskyros kopiją.

Sveiki atvykę į „Waves“ piniginę ir „Waves DEX“.

bangų piniginės kliento pagrindinis puslapis

2. Sukurkite savo kriptovaliutos žetoną

Atkreipkite dėmesį, kad norint sukurti kriptovaliutą, „Waves“ piniginėje reikia bent 1 „Waves“ žetono. Vis tiek galite užpildyti toliau pateiktą išsamią informaciją, tačiau neturėsite prieigos prie mygtuko Generuoti.

Sukurkite naują „Coinbase“ sąskaitą naudodamiesi mūsų nuoroda ir po pirmojo 100 USD kriptovaliutos pirkimo galite gauti 10 USD premiją. Nemokami pinigai!

Pasirinkite Žetonų generavimas kairiajame stulpelyje. Dabar turite įvesti savo naujos kriptovaliutos duomenis.

  • Pavadinkite savo turtą. Turite 16 baitų duomenų. Naudokite juos protingai.
  • apibūdinimas. Pateikite savo naujojo žetono aprašymą; kam jis skirtas, kas jį naudos, kodėl jį kuriate ir pan.
  • Iš viso žetonų. Kiek žetonų norite išleisti? Be to, ar norite, kad jūsų kriptovaliuta būtų pakartotinai suteikiama? Pakartotinis leidimas reiškia, kad vėliau galėsite grįžti į „Waves“ platformą ir sukurti daugiau žetonų. Galite bet kada pakeisti pakartotinio išdavimo būseną. Tačiau, kai jūs pakeisite „Ne pakartotinai išduodamas“, kelio atgal nebebus.
  • Dešimtainiai skaičiai. Dešimtainių skaičių, į kurį galite padalyti kriptovaliutą. Pavyzdžiui, „Bitcoin“ padalija iki 8 dešimtųjų.
  • Protingas turtas. Galite sukurti scenarijų, prie kurio kiekvienai operacijai pridedamas sąlygų rinkinys. Pvz., Galite padaryti, kad kiekvienas sandoris biržoje kainuotų šiek tiek daugiau, tačiau sumažintumėte kitų išlaidas.

bangų piniginė sukuria savo kripto alt

Dabar atėjo laikas sukurti savo pasirinktą kriptovaliutą! Rezultatas Generuoti. Turite sutikti su „Waves“ kriptovaliutų įspėjimais. Po to, kai „Waves“ patvirtins jūsų kriptovaliutą, jums gera eiti!

bangų piniginė sukuria blokų iššifruotą žetoną

3. Bandymas parduoti žetonus

Čia galite pradėti bandyti parduoti naujai nukaldintus kriptovaliutos žetonus. Visoje mokymo programoje matėte, kaip sukurtas „Blocks Decoded“ žetonas. Žinoma, ji iš esmės yra bevertė pagal savo dabartinę priedangą. Tačiau viskas pasikeis, jei kas nors eis į „Waves DEX“ ir įsigys keletą „Blocks Decoded“ žetonų.

Jei norite išbandyti ir parduoti savo žetonus, galite sukurti kelis „Waves DEX“ sąrašus, norėdami suvilioti žmones. Bet jei jūsų prieigos raktas, kaip ir „Blocks Decoded“ prieigos raktas, nėra prisirišęs prie šifravimo projekto ar netgi prie vertingos priežasties, gali būti sunku įtikinti žmones investuoti į jūsų monetą.

Šiuo metu, jei paleistumėte ICO, savo žetoną nurodytumėte prie įvairių valiutų porų, siūlomų „Waves DEX“. Numatytasis valiutos poravimas yra [jūsų žetonas] / „Waves“. Eikite į „Waves DEX“ žymeklius ir įveskite savo žetono vardą, kaip parodyta žemiau.

bangų piniginėje rodomos pritaikytos šifravimo poros

Dabar turite visą savo prieigos rakto valiutų porų sąrašą. Galite išvardyti sumą, kurią norite parduoti už Bitcoin, Ethereum, Monero ir kitas kriptovaliutas, taip pat fiat valiutas, įskaitant USD, EUR ir GBP.

4. Siųskite pasirinktinius kriptovaliutų žetonus savo draugams / šeimos nariams / kolegoms

Kitu atveju, už ypatingai mažą mokestį galite išsiųsti savo pasirinktus kriptovaliutų žetonus savo draugams, šeimos nariams, kolegoms ar šiaip. „Waves Platforms“ už kiekvieną operaciją ima mažiau nei 0,01 USD, todėl bankui nesudaroma galimybė išsiųsti kriptovaliutą nemokamai.

„Waves“ piniginėje eikite į savo Portfelis. Suraskite savo prieigos raktą, tada pasirinkite piktogramą „Siųsti“ (rodyklė aukštyn savo prieigos rakto eilutėje).

Savo žetonus galite siųsti tik „Waves“ piniginės adresais. Siunčiant jį bet kur kitur, bus nuostolių.

„Waves“ piniginė turi puikią funkciją, leidžiančią vienu metu siųsti savo prieigos raktą keliais adresais, sutaupant pasikartojantį atskirų adresų įvedimo procesą. Taip pat galite nurodyti kiekvieno adreso sumą.

Ar lengva naudoti „Waves“ platformą?

„Waves“ pritaikytas kriptovaliutos kūrimo procesas yra nepaprastai paprastas. Netrukus galite susikurti savo kriptovaliutą ir nusiųsti ją savo draugams ar net bandyti parduoti per „Waves DEX“..

Žetono sukūrimas „Waves“ platformoje nėra nemokamas bilietas į mėnulį, protas. Kaip minėta, jei už jūsų prieigos rakto nėra produkto ar paslaugos, kodėl kas nors investuotų?

Vis dėlto galite naudoti savo kriptovaliutą kitose srityse. Tai nebūtinai turi būti investicinė priemonė.

Galite išduoti žetonus savo biurui ir paprašyti jų balsuoti dėl pokyčių ar artėjančių įvykių, arba išdalinti juos savo šeimai ir balsuoti, kur atostogauti. Kaip apie privačią vidinę mokėjimo sistemą forume, kuris leidžia vartotojams atrakinti naujas sritis? Politikas Larry Sharpe’as sukūrė „Sharpecoin“ per savo gubernatorinį bėgimą Niujorke ir pasiūlė kampanijos aukotojams galimybę gauti šiek tiek padėkos ženklo..

Norite sužinoti daugiau apie „Waves“ platformą? Peržiūrėkite kriptografinių monetų „Waves“ tyrimą!