7 neišvengiami „Consensus 2019“ akcentai

2019 m. Niujorke vykusios „Consensus“ konferencijos leidimas baigėsi.

Kaip visada, trijų dienų renginys pritraukė daugelį pirmaujančių pramonės žmonių ir įmonių aptarti naujausius savo produktus, idėjas ir monetas..

Tačiau kokie buvo pagrindiniai šių metų renginio išsinešimai? Atėjo laikas atsigręžti atgal. Štai septyni dalykai, kuriuos sužinojome „Consensus 2019“ metu.

1. „Amazon“ ir „Microsoft“ atvykimas

„Consensus 2019“ aktuali tema buvo „Blockchain-as-a-Service“ („BaaS“) koncepcija..

Pagrindinis mokestis buvo žiniatinklio milžinė „Amazon“, kuri dar kartą parodė, kaip didžiausios pasaulio technologijų įmonės greitai pradeda atkreipti dėmesį į „blockchain“ ir „crypto“ pranašumus..

Pagrindinis „Amazon“ pasiūlymas buvo „Tvarkoma„ Blockchain “paslauga“. Paprasčiau tariant, valdoma „Blockchain“ paslauga leidžia įmonėms lengvai sukurti savo keičiamo dydžio „blockchain“ tinklus.

Šiuo metu „Amazon“ siūlo savo produktą tik „Hyperledger Fabric“ sistemoje, nors netrukus bus palaikoma „Ethereum“.

„Microsoft“ taip pat turėjo kabiną pasikalbėti apie savo „blockchain“ paslaugas. Bendrovė palaiko partnerystę su „Ethereum“ šakės „Quorum“, leidžiančia „Azure“ vartotojams diegti privačius blokinius tinklus ir kurti decentralizuotas programas.

2. Netrukus atsiras grandinės grandis

„Chainlink“ generalinis direktorius Sergejus Nazarovas patvirtino, kad labai lauktas decentralizuotas „Oracle“ tinklas pagaliau pradės veikti 2019 m. Gegužės 30 d. „Chainlink“ komandai prireikė daugiau nei šešerių metų, kad pasiektumėte šį tašką, taigi tai įspūdingas žygdarbis.

Ši technologija sukurta kaip sąsaja tarp išmaniųjų sutarčių ir dabartinių realių įvykių, kurie nėra blokų grandinėje. Technologija remiasi „Oracle“ – jie yra atsakingi už realaus pasaulio duomenų paiešką ir įtraukimą į „blockchain“, kad išmaniosios sutartys galėtų pasiekti.

„Chainlink“ bus paleista „Ethereum“ blokų grandinėje. Tačiau per savo kalbą Nazarovas sakė, kad mato vertę kituose „blockchain“ tinkluose, o palaikymas joms neatsiliks.

Per kelias dienas po sutarimo „Chainlinks“ moneta „LINK“ padidėjo daugiau nei 100 proc.

3. Justinas Sunas sudužo ir sudegė

Justinui Sunui antraštės nėra svetimos. „Tron“ tinklo kūrėjas dažnai susidūrė su įtarimais dėl abejotino elgesio.

Kai jis žengė „Consensus“ scenoje, daugelis „Tron“ rėmėjų manė, kad tai suteikia „Sun“ puikią galimybę ištaisyti rekordą.

Deja, to nebuvo. Tarp griežto apklausos dalyvio Pete’o Rizzo klausimo, Sun stengėsi atsakyti į klausimus apie bet kurį iš įtarimų. Svarbiausia, kad jis nesugebėjo tinkamai atsakyti į apklausas dėl plagijuoto „Tron“ dokumento.

(Pastaba: jei norite sužinoti daugiau apie „Tron“, peržiūrėkite mūsų „Tron“ monetų tyrimą.)

4. „Blockchain“ skaidrumo didėjimas

Sąžininga sakyti, kad kripta patyrė nemažą dalį nusikaltėlių, įsilaužėlių, sukčių ir kitų blogų veikėjų.

„Consensus 2019“ atrodė, kad mes pradėjome matyti kovos su tokiomis grupėmis ir asmenimis pradžią.

Ypač vertas dėmesio „Chainalisys“ būdelė. Bendrovė, kurios specializacija yra „užkirsti kelią kriptovaliutų pinigų plovimui, sukčiavimui ir reikalavimų laikymosi pažeidimams, juos aptikti ir tirti“, bendru sutarimu diskutavo, kaip ji galėtų padėti institucijoms, vyriausybėms ir kriptografiniams mainams pagerinti etikos grandinę..

5. Visus apvylė „eBay“

„ebay“ konsensusas 2019 m

„eBay“ aplink „Consensus“ parodų salę turėjo keletą skelbimų, iš kurių daugelis manė, kad internetinė aukciono įmonė artimiausiu metu galėtų pradėti priimti kriptografinius mokėjimus savo svetainėje..

Deja, „eBay“ greitai pasklido gandais šaltu vandeniu. Pranešime spaudai bendrovė teigė, kad neketina keisti dabartinių mokėjimo galimybių:

„„ EBay “platformoje kriptovaliuta nėra priimama kaip mokėjimo forma, ji nėra ir mūsų mokėjimų strategijos dalis. […] Skelbime nurodoma, kad „eBay“ rinkoje parduoda įvairius su virtualia valiuta susijusius daiktus, pavyzdžiui, kasybos įrangą. “

Tyčia klaidinant, esame tikri, kad sutiksite …

6. JAV kandidatų į prezidentus derybų reglamentas

2020 m. JAV kandidatas į prezidentus Andrewas Yangas per pastaruosius kelerius metus garsiai palaikė kriptovaliutą.

Neseniai metęs skrybėlę į ringą dėl nominacijos „Demokratas“, jis sutarė aptarti savo nuomonę ir tai, ko kriptografijos šalininkai galėtų tikėtis, jei jis pasieks visą kelią iki Baltųjų rūmų.

Yangas ypač kritiškai vertino dabartinį JAV reguliavimo institucijų požiūrį į šifravimą, kuris, atrodo, teikia pirmenybę vykdymui, o ne nurodymams:

„Manau, kad tai nesąžininga žmonių atžvilgiu, ir manau, kad tai aiškus JAV požiūrio ženklas […] Vienas dalykas, kurį reguliuotojai nusileidžia, kai yra aiškios gairės, tačiau jų nėra kriptografijoje. Reguliavimo institucijos skolingos bendruomenei tam tikro lygio aiškumo “.

7. Deloitte įsipareigoja Ethereum

Buvo gandų, kad „Deloitte“ gali visus savo klientus perkelti į „VeChain“, galimai palikdama „Ethereum“.

Taip nėra. Savo pranešime Antonio Senatore, „Deloitte’s Blockchain“ pasaulinis CTO, sakė:

„Deloitte tvirtai tiki daugialypės platformos kūrimu, o 50% mūsų projektų yra sukurti„ Ethereum “. „Ethereum“ platformoje iki metų pabaigos pradėsime labai didelį projektą “.

„Deloitte“ valios tačiau naudokite „VeChain“ kai kuriems klientams. Pasak „Senatore“, mažesnės „blockchain“ sandorių išlaidos kartu su „stipria bendruomene ir ekosistema“ tam tikrais naudojimo atvejais padarė puikų pasirinkimą.

Pasidalinkite savo mėgstamiausiomis „Consensus 2019“ istorijomis

Atsižvelgiant į tai, kad sutarimas truko tik tris dienas, atrodo, kad turime kalną naujų naujienų ir informacijos, kurią galime suvirškinti.

Mes net nepalietėme DAPS monetos, NEO gausybės pranešimų, gandų apie prekybos šifravimą apie „TD Ameritrade“ ar „Gemini“ partnerystės su „Flexa“..

Taigi, dabar tai jums. Mes norime, kad pasakytumėte, kurios buvo jūsų svarbiausios istorijos iš konferencijų salės; būtinai praneškite mums toliau pateiktose pastabose.