5 puikios knygos, skirtos išmokti prekiauti kriptografija

Galiausiai, keletas gerų žinių iš rinkų – vis daugėja ženklų, rodančių, kad kriptografinė žiema baigėsi. Jaučių rinka gali būti ankstyvoje plėtros stadijoje.

Jei paskutinį kartą buvote pavydus žiūrovui 2017 m. Ir tikitės įsitikinti, kad šį kartą galite uždirbti šiek tiek pelno, geriausias būdas įsitikinti, kad esate pasirengęs, yra mokyti save, kaip prekiauti kriptografija.

Kripto prekyba dalijasi keliomis akcijų prekybos temomis, tačiau taip pat yra keletas pagrindinių skirtumų, apie kuriuos turite žinoti.

Taigi, jei negalite pasakyti EMA iš NVT santykio, skaitykite toliau. Apibendrinsime penkias geriausias knygas žmonėms, norintiems išmokti prekiauti kriptovaliuta.

(Įspėjimas: Kripto rinkos yra labai nepastovios. Nepatyrę prekybininkai gali patirti didelių nuostolių. Nerizikuokite savo ateitimi; prekiaukite tik tuo, ką galite sau leisti prarasti.)

1. „Altcoin Trader’s Handbook“

„An Altcoin Trader’s Handbook“ autorius Nikas Patelis yra garsus prekybininkas kriptovaliuta, kuriam labai patinka stebėti „Twitter“. Jį galite rasti adresu @cointradernik.

Tuo metu, kai jis parašė knygą, Patelis penkerius metus dalyvavo kriptografinės prekybos pasaulyje. Pirmojoje knygos dalyje aprašomi tie metai; autorius pasakoja istorijas iš savo asmeninės prekybos patirties ir perteikia įgytas žinias.

Antroji knygos dalis yra daugiau apie prekybos kriptografija praktinius dalykus. Jis paaiškina, kaip subalansuoti savo portfelio riziką, kaip analizuoti mažų ir mažų kapitalizacijų monetas ir kaip maksimaliai padidinti monetų kaupimą ir platinimą..

Knygą galima įsigyti minkštu viršeliu „Amazon“. Taip pat yra „Kindle“ versija.

2. Kripto kasetės: novatoriško investuotojo vadovas „Bitcoin“ ir toliau

Kriptografiniai rinkiniai: novatoriško investuotojo vadovas „Bitcoin and Beyond“ yra mažiau panašus į istoriją nei Niko Patelio knyga.

Autoriai Chrisas Burniske ir Jackas Tataras (abu yra akcijų fondų valdytojai) pateikia informaciją labiau švietimo forma.

Yra keturios pagrindinės knygos dalys, susijusios su kriptografine prekyba:

  • Kaip vertinti kripto turtą.
  • Tavo portfelio valdymas ir rizikos valdymas.
  • Kaip naršyti burbulus ir avarijas.
  • Kriptografinių mainų, ICO ir kitų rinkos priemonių vadovas.

„Burniske“ ir „Tatar“ taip pat aptaria savo prognozes dėl kriptografijos ateities, taip pat siūlo keletą detalių apie pagrindinę „blockchain“ technologiją, pvz., Kaip ji veikia ir kaip ji sukurta.

Knygą galima įsigyti kietais viršeliais, garso knygų ir „Kindle“ versijomis.

3. Prekyba kriptovaliuta ir investavimas: pradedančiųjų vadovas prekybai ir investavimui į Bitcoin, Altcoins ir ICO

Prekyba kriptovaliutomis ir investavimas yra parašyta Aimee Vo. Ji yra buvusi investicijų patarėja UBS ir septynerius metus dalyvavo akcijų prekyboje, prieš pradėdama koncentruotis į kriptografiją.

Knyga daugiausia yra pradedančiųjų lygio medžiaga, nors žmonės, kurie pradeda pereiti į vidutinį įgūdžių lygį, naudingo turinio ras paskutiniame trečdalyje.

Pirmojoje knygos dalyje Vo skiria daug laiko paprastoms koncepcijoms, tokioms kaip, kaip sukurti kriptografinę piniginę, kaip pasirinkti mainus ir kaip nusipirkti pirmąją kriptovaliutą..

Vėlesniuose skyriuose knyga pradedama sutelkti į pažangesnes koncepcijas, įskaitant ICO analizę, prekybą kriptovaliuta ant maržos ir kaip atlikti techninę monetų analizę..

Galite pasiimti „Kindle“ versiją arba minkštą leidimą.

4. Japoniškų žvakidžių diagramų sudarymo būdai

Prisijungę prie šifravimo biržos, jus pasitiks jau pažįstama žvakidžių lentelės svetainė. Žvakidės diagramos rodo atidarymo kainą, uždarymo kainą, aukštą kainą ir žemą kainą tam tikru laikotarpiu.

Grafikai atsirado Japonijoje; vakaruose jie nebuvo plačiai naudojami tik prieš porą dešimtmečių. Japoniškų žvakidžių diagramų sudarymo būdus parašė vienas iš vyrų, atsakingų už vakarų auditorijos švietimą, – Steve’as Nisonas.

Knyga artėja prie 20-ojo gimtadienio. Tačiau jei norite suprasti, kaip skaityti, interpretuoti ir analizuoti žvakidžių diagramas, kad būtų geresni įėjimo / išėjimo taškai, modeliai ir didesnis pelnas, tai yra vienintelė knyga šia tema, kurią turite perskaityti.

Dėl savo amžiaus Nisono knyga yra parašyta naudojant vertybinių popierių rinkos pavyzdžius, tačiau teorija puikiai perkeliama į kriptografinį pasaulį.

5. Techninės analizės menas ir mokslas

Adomo Grimeso techninės analizės menas ir mokslas remiasi japonų žvakidžių diagramų sudarymo metodikomis pateiktomis teorijomis ir papildo techninės analizės įgūdžius.

Svarbu tai, kad Grimesas nepripažįsta, kad techninė analizė yra tinkamas požiūris 100 procentų laiko. Knygoje jis paaiškina, kaip ignoruoti atsitiktinumą ir pastebėti modelius, kurie gali padėti tapti sėkmingu prekybininku.

Knygoje aptariami tik tie rodikliai, kuriais autorius tiki. Pavyzdžiui, jis naudoja rinkos duomenis, kad paneigtų „Fibonacci“ analizės vertę, nepaisant to, kad daugelis prekybininkų ją plačiai naudoja.

Jei kas, tai įrodo, kaip du žmonės gali žiūrėti į tą pačią diagramą ir ją interpretuoti visiškai kitaip. Kuo daugiau požiūrio taškų žinai, tuo labiau pasitiki savimi savo vykdomoje prekyboje.

Praktika daro tobulą

Kaip sakėme pradžioje, kriptografijos rinkos yra labai nepastovios. Bet tuo pačiu metu jūs turite praktikuoti prekybą, kad galėtumėte tobulėti. Kaip dažnai, jūs galite sužinoti daug daugiau iš tikrųjų, nei be galo skaitant knygas šia tema.

Todėl naujiems prekybininkams rekomenduojame pradėti nuo popierinių sąskaitų. Jie nėra susiję su tikrais pinigais, todėl leidžia tobulinti savo įgūdžius, nebijant finansinių nuostolių.

Kai būsite pasirengę, įsitikinkite, kad susipažinote su mūsų geriausių šifravimo biržų sąrašu ir pradėkite savo prekybos kelionę.