7 geriausi kriptovaliutų kalendoriai naujienoms ir renginiams

Kripto sfera užimta; kiekvieną dieną yra naujienos apie atnaujinimą, testnetą, maitinimo tinklą, biržos sąrašą ar kt. Laikyti skirtukus nuolat besikeičiančiame kraštovaizdyje yra keblu. Štai kodėl kiekvieną dieną turite naudoti kriptovaliutų kalendorių, užpildytą kiekvienu įvykiu.

Čia yra keli geriausi kriptovaliutų kalendoriai.

(Pastaba: Jei ieškote patogaus 2020 m. Šifravimo kalendoriaus, įsitikinkite atsisiųskite mūsų pasirinktinį PDF. Tai apima didžiausius įvykius ir naujienas, į kurias reikia atkreipti dėmesį, nes metai eina.)

1. Coinmarketcal

monetų rinkos kriptografinis kalendorius

„Coinmarketcal“ yra vienas populiariausių kriptovaliutų kalendorių. Nuo pat veiklos pradžios 2017 m. „Coinmarketcal“ lėtai tobulino savo kalendorių, supaprastino paieškos funkcijas, įtraukė daugybę kriptovaliutų ir daugybę mainų..

„Coinmarketcal“ yra bendruomenės valdomas kalendorius. Tai reiškia, kad didžiąją dalį į kalendorių įtrauktų įvykių gauna jo vartotojai. Kiti „Coinmarketcal“ vartotojai gali patvirtinti įvykį, kad jį patvirtintų, o pateikti įrodymus, patvirtinančius įvykį. Pvz., Kiekvienas gali paskelbti renginį „XEM Hardfork on the April 16“. Bet jei nėra įrodymų, kad įvykis įvyko, jis negaus pakankamai balsų, kad patvirtintų sąrašą.

„Coinmarketcal“ turi „Twitter“ ir „Telegram“ robotą, kuris atsiųs jums atnaujintus sąrašus, taip pat kas dvi savaites pateikiamą informacinį biuletenį su monetomis, kad galėtumėte stebėti..

Kitas puikus būdas sužinoti apie kriptografinius įvykius yra tam skirtas „Discord“ kanalas. Peržiūrėkite keletą geriausių kriptografinių nesantaikos grupių, kad gautumėte naujausias naujienas ir įvykius!

2. Kriptokalas

kriptokalinis kriptografinis kalendorius

„Kryptocal“ sujungia kalendorinius įvykius, susijusius su išvardytomis kriptovaliutomis, taip pat būsimus ir vykstančius ICO, oro lašus, dovanas ir kt. Tuo Kryptocal siūlo vieną iš plačiausių kriptovaliutos įvykių pasirinkimų vienoje vietoje.

Kaip ir „Coinmarketcal“, kriptovaliutų įvykiams reikalingi įrodymai. Be jo įvykis sulauks neigiamų balsų. Be to, „Kryptocal“ naudoja skyrių „Panašūs įvykiai“, kad išryškintų populiarius projektus ir įvykius.

Prie „Kryptocal“ funkcijų pridedamos „Android“ ir „iOS“ skirtos programos. Programos suteikia „Kryptocal“ patirtį jūsų išmaniajame telefone ir sinchronizuoja jūsų pranešimus įvairiuose įrenginiuose. O ir nepraleiskite „Kryptocal“ dovanų; varžybos su prizais iki 1,5 ETH!

3. „Coindar“

„coindar“ kriptovaliutų kalendorius

„Coindar“ yra dar vienas kriptovaliutų kalendorius, kuriame yra daugybė monetų, taip pat didelis įvykių tipų derinys. „Coindar“ galite išvardyti beveik bet kokį įvykio tipą, jei turite įvykio įrodymų.

Įrodymų tipai skiriasi ir vartotojai gali balsuoti už įvykius, kad juos patvirtintų. Gražus prisilietimas yra paieškos parinktis „Patikimas šaltinis“, kuri pateikia įvykius, patikrintus naudojant oficialų šaltinį (nuorodą į įvykį oficialiame „Twitter“ sklaidos kanale, o ne, pavyzdžiui, viešame forume)..

„Coindar“ nėra prašmatnus, tačiau jį lengva valdyti ir jame yra nuolatinis naujų įvykių srautas, kurį galite pakelti.

4. Monetų kalendorius

monetų kalendoriaus kriptovaliutų kalendorius

„Coinscalendar“ už integruotą tamsųjį režimą gauna tiesioginį pliuso tašką. Spoksojimas į svetaines ir rašymas teksto redaktoriuose daro tamsųjį režimą gyvybiškai svarbų tam, kad pailsėtų toms pavargusioms akims (taip pat šaukiama tamsių kriptovaliutų diagramų).

Be tamsiojo režimo, „Coinscalendar“ yra tvarkingas kriptovaliutų kalendorius, kuriame yra daugybė monetų. Galite ieškoti „Coinscalendar“ naudodami kriterijų derinius, taip pat naudodami tuos kriterijus galite nustatyti el. Pašto įspėjimus. Kita patogi funkcija yra parinktis „Neseniai pridėta“, rodanti visus įvykius, išvardytus per pastarąsias 24 valandas.

Taip pat galėsite sekti kriptografijos įvykius ir sekti kriptografijos kainas. Kodėl gi neperžiūrėjus geriausių kriptografinių kainų stebėjimo programų ir suteikiant sau bendrą aprėptį.

5. „CoinGecko ICO“ kalendorius

„coingecko“ kriptovaliutų kalendorius

„CoinGecko“ yra kriptovaliutų kainų stebėjimo ir rinkos apimties šaltinis. „CoinGecko“ taip pat turi patogų ICO kalendorių su būsimais ir vykstančiais ICO, kuriuos galite rūšiuoti pagal jų kalendoriaus datą. Be kalendoriaus, taip pat galite rūšiuoti „Coingecko ICO“ sąrašus naudodamiesi „Telegram“, „Twitter“ ar „Reddit“ abonentais..

(Šiuos skaičius šiek tiek žaidžia ICO, siūlantys oro lašus, todėl prieš išsiskirdami su pinigais, būtinai patikrinkite projektą.)

Norėdami gauti daugiau šifravimo naujienų ir įvykių, taip pat galite peržiūrėti mūsų geriausių kripto telegramų grupių sąrašą, kuriame rasite naujienų, peržiūrų, prekybos patarimų ir dar daugiau..

6. ICO lašai

„icodrops“ kriptovaliutų kalendorius

„ICO Drops“ yra antrasis jūsų ICO kalendorius. „ICO Drops“ pateikia deramą būsimų ir vykstančių ICO asortimentą. Svetainė teikia „Palūkanų lygio“ įvertinimą, kad galėtumėte pamatyti, kas kelia svetainės savininkų susidomėjimą, tačiau tai nėra susiję su svetainės veikla, todėl paimkite ją su trupučiu druskos. (Kaip turėtumėte daryti visose ICO svetainėse!)

7. Suderinamumas

bendro intelekto šifravimo įvykiai

„Cointelligence“ yra šiek tiek kitoks šifravimo kalendoriaus pasirinkimas. Užuot išvardinęs kiekvieną naują monetą, ICO ir kietąjį šakutę, „Cointelligence“ šifravimo kalendoriuje pateikiamos būsimos kriptografijos konferencijos visame pasaulyje..

Sąrašuose yra vieta, įvykio pavadinimas, kada jis yra ir kiek laiko jis prasideda. Spustelėjus įvykį pateikiama daugiau informacijos, pvz., Kas kalba šifravimo įvykyje, koks yra įvykio akcentas ir pan..

Koks yra geriausias kriptovaliutų kalendorius?

Apskritai tai yra metimas tarp „Coinmarketcal“ ir „Kryptocal“.

„Coinmarketcal“ suteikia jums supaprastintą vartotojo sąsają, tačiau jų įvykių įrodymų vertinimo sistema atrodo viena geriausių.

„Kryptocal“ suteikia jums daugybę monetų, renginių, ICO ir dar daugiau, kad galėtumėte laikyti skirtukus. Galite jį naudoti kaip pagrindinį kriptovaliutų kalendorių. „IOS“ ir „Android“ programos taip pat suteikia papildomą patrauklumą keliems įrenginiams.

Kitu atveju geriausias kalendorius yra tas, kuriame pateikiami jums svarbūs įvykiai, kuriuos turite nuolat atnaujinti. Tuo atveju, jei ieškote neaiškesnių monetų arba tų, kurių rinkos viršutinės ribos yra daug mažesnės, „Coindar“ yra puikus atspirties taškas. Joje yra daugybė monetų, todėl turėtumėte rasti tai, ko jums reikia.

Įtraukiau „CoinGecko“ į kriptovaliutų kalendorių sąrašą, nes jis daug dėmesio skiria ICO. Bet jei norite išlaikyti daugiau ICO skirtukų, peržiūrėkite Dano geriausių ICO stebėjimo svetainių sąrašą!

078 0b9 40f ebc b3f 520 81c