Kaip parduoti bitkoinus už grynuosius pinigus ar „PayPal“

Žmonėms paprastai kyla tiek klausimų, kaip išleisti BTC. Yra daug būdų, kaip tai padaryti naudojant grynuosius pinigus arba per „PayPal“, todėl skaitykite toliau, nes šiame trumpame vadove rasite informacijos apie bitkoinų pardavimą ir geriausias biržas..

Santrauka: Bitkoinų pardavimo vadovas

  1. Padarykite sąskaitą adresu Monetų bazė ir pirmiausia patikrinkite savo el. pašto adresą ir telefono numerį.
  2. Jei norite užbaigti tapatybės patvirtinimą, turėtumėte pateikti nuskaitytą asmens dokumentą.
  3. Eikite į skiltį „Mokėjimo metodai“ ekrano viduryje ir pridėkite „PayPal“ kaip norimą metodą.
  4. Pateikite savo „PayPal“ paskyros ID (el. Pašto adresą) ir patvirtinkite jį atlikdami nedidelį mokėjimą.
  5. Spustelėkite skirtuką „Paskyros“, tada mygtuką „Gauti“, kad sugeneruotumėte adresą. Naudokite jį savo išorinėje BTC piniginėje, kad pervestumėte monetas į „Coinbase“ sąskaitą.
  6. Eikite į skirtuką „Pirkti / parduoti“ ir spustelėkite mygtuką „Parduoti“, kad užpildytumėte formą. Užbaikite procesą spustelėdami „Parduoti Bitcoin“.

Iki šiol jūs tikriausiai girdėjote apie „blockchain“ pagrindu veikiančią valiutą, vadinamą bitkoinu (BTC) dėl precedento neturinčio vertės augimo. Tai yra kriptovaliutų pradininkas, po kurio visi kiti formavo savo platformas. Tai decentralizuota valiuta, kurią kontroliuoja rinkos dalyviai.

Kaip parduoti bitkoinus už grynuosius pinigus ar „PayPal“

Šiame straipsnyje mes apžvelgiame keletą geriausių ir paprasčiausių būdų likviduoti savo bitkoinų kiekį. Peržiūrime pardavimo metodus, pvz., Debetine kortele ar „Visa“, paliekant jums daug daugiau alternatyvų, nesvarbu, kur esate pasaulyje..

Visi BTC pardavimo būdai

Yra daugiau nei keli BTC pardavimo būdai ir jie dažniausiai apima mainus, tokius kaip Coinbase ir „BitPanda“, kurį mes išsamiau nagrinėsime vėliau. Taip pat yra „peer-to-peer“ (P2P) mainų, reikalaujančių bendrauti su kitu prekybininku ir susitarti dėl sandorio specifikos..

Parduokite kriptokošinus su „BitPanda“

Galiausiai, taip pat yra akcijų tipo platformų, siūlančių prekybą maržomis, kur galite parduoti savo BTC pozicijas. Nesvarbu, ar atsitiktų gyventi Kinijoje, Indijoje, Malaizijoje, Singapūre, Tailande, Vokietijoje, Nigerijoje ar JAV, galite parduoti bitkoinus grynaisiais arba „PayPal“.

Parduodu bitkoinus už pinigus

Geriausias būdas parduoti savo BTC už gryną yra keitimasis, kuris siūlo depozitines paslaugas. Jūs mokate papildomai už aukščiausios kokybės saugumą (kainos skiriasi atsižvelgiant į valiutos keitimo kursą), o kredito kortelių pardavimo veiklai taikomi papildomi banko mokesčiai..

Parduokite bitkoiną už grynuosius pinigus

Kai kuriems mainams reikalingas asmens identifikavimo procesas, kad būtų išvengta klientų sukčiavimo ir siūlomos mažesnės kainos. Anoniminis BTC pardavimas paprastai yra susijęs su dideliais mokesčiais, nes anoniminis pirkimas laikomas prabanga.

Parduokite Bitcoins asmeniškai už grynuosius pinigus

Patogesnis, bet taip pat rizikingas būdas parduoti bitkoinus yra keistis bendraamžiais (P2P), pvz., Skausmingas ir „LocalBitcoins“. Jūs organizuojate susitikimą su kitu prekybininku ir nusprendžiate, kur ir kada vyks mainai. Abi apgaulės tikimybė yra didelė dėl to, kaip lengva nesilaikyti prekybos susitarimų.

Asmeniškai gryni pinigai

Tai galite lengvai pataisyti naudodamiesi depozito paslaugomis, reikalaudami, kad turtas jau būtų paruoštas ir įkeltas į jų sistemą. Tačiau ne visos mainų sistemos, pagrįstos P2P, turi šią funkciją, todėl labai svarbu naudoti platformas, kurios siūlo depozitinius produktus.

Pardavimas už grynuosius pinigus Bitcoin bankomate

Bitkoinų pardavimas per bankomatą yra patogiausias būdas, jei pasiseka, kad šalia jų yra vienas iš jų. Pasaulyje yra apie 2 500 mašinų, dauguma jų yra JAV ir ne visos turi „grynųjų pinigų“ funkciją.

Ar galite parduoti BTC už grynuosius pinigus internetu?

Taip, galite parduoti internetu ir, kaip jau minėjome anksčiau, yra keletas biržų, siūlančių šią paslaugą. Galite pasirinkti, kokia valiuta norėtumėte gauti mokėjimus, pavyzdžiui, JAV doleriais ar eurais, o „Circle“ yra tokios konversijos platformos pavyzdys. Kitas būdas yra P2P per „MasterCard“, „Western Union“ ar „NETELLER“, kuris yra panašus į „PayPal“ ir „Skrill“.

Parduodu internetu su „LocalBitcoins“

Beveik visi egzistuojantys būdai pritaikomi prie grynųjų pinigų internete, nes tai yra patogiausias ir saugiausias kanalas, atsižvelgiant į pasirinktą terpę. Kartais tai nėra greičiausias, bet tikrai saugesnis būdas parduoti BTC.

Parduokite BTC už „PayPal“

Kai kurie gali teigti, kad „PayPal“ naudojimas yra geriausias ir saugiausias būdas garantuoti grynuosius pinigus, tačiau tai nėra pats lengviausias būdas. Jums reikės „PayPal“ sąskaitos, susietos su jūsų banku, ir sąskaitos, esančios Monetų bazė, „BitPanda“, „VirWoX“, arba CEX.IO. Tada tiesiog atlikite veiksmus, pateiktus kiekvienoje biržoje, kurią mes pateiksime toliau šiame straipsnyje.

Ar galiu parduoti savo bitkoinus „Western Union“?

Taip, galite parduoti BTC naudodami „Western Union“ (WU), nes kelios biržos palaiko pervedimą šiuo mokėjimo metodu. Tačiau kai kurie prekybininkai pasinaudojo šia galimybe, daugiausia patys biržos. Turite kruopščiai ištirti platformas ir įsitikinti, su kuriomis teisėta dirbti, remiantis vartotojų atsiliepimais.

Vakarų sąjunga

Turite būti atsargūs bandydami parduoti kriptografiją naudodami „Western Union“, nes keli vartotojai pranešė, kad yra pažymėti ir uždrausta jų paskyra. Gali kilti dar viena problema, kai WU uždraus „įtartinos“ veiklos paskyras; reiškia per daug operacijų vienu metu.

Parduodu BTC išleidžiant

Pasaulyje yra tūkstančiai įmonių, kurios priima BTC kaip mokėjimą. Daugiausia todėl, kad tai yra decentralizuota valiuta ir palyginti nauja, daugumoje pasaulio regionų jiems nėra taikomi įstatymai ar mokesčiai, todėl BTC sandoriai yra patrauklūs.

„Bitcoin“ ir tamsusis internetas

Kitas būdas išleisti BTC yra eiti į gilų / tamsų internetą, nes tai yra pagrindinis šaltinis, o jūsų pačių saugumui – vienintelis mokėjimo šaltinis. Tamsusis internetas yra žinomas dėl daugybės neteisėtų veiklų, tačiau kai kurie procesai gali būti naudojami teisėtiems mokėjimams, pvz., Pavogtų kreditinių kortelių numerių atgavimui jų savininkams.

Kaip parduoti Bitcoins internetu?

Kaip minėta ankstesniuose skyriuose, jums reikės sąskaitos, kurioje galėtumėte gauti mokėjimus, išreikštus „fiat“ valiutomis. Paprastai prekybininkai naudoja „PayPal“ arba banko sąskaitas, kur galima atlikti pavedimus ar grynųjų pinigų įmokas.

Taip pat galite naudoti asmeninius susitikimus, kad gautumėte pinigų ant rankų, tačiau turėtumėte su savimi pasiimti draugą, kad užtikrintumėte proceso ar abiejų šalių saugumą.

Tiesioginiai sandoriai

Šis būdas yra labiau praktinis, jei norite kontroliuoti operaciją, tačiau paliekate save labiau atvirą aferoms ir apgaulėms. Šiam procesui greičiausiai reikės visiško tapatybės, todėl, jei ieškote anonimiškumo, turėtumėte vengti šios galimybės.

Pirkite bitkoinus anonimiškai

Jūs nustatote pardavimo užsakymą pagal tam tikrą vertę, o kai kas nors ateis ir ieškos pirkti už sutartą kainą, svetainė jus įspės, kad galite tęsti operaciją. Mes rekomenduojame šį būdą patyrusiems prekybininkams, kurie taip pat supranta pramonę ir maržos prekybą.

Valiutų sandoriai

Tai paprasčiausias ir automatizuotas būdas gauti pinigų už savo BTC. Sukuriate sąskaitą ir piniginę tokioje svetainėje kaip „Coinbase“, ten įdėkite savo bitkoinus ir juos parduodate. Kai kurios biržos greičiausiai apribos BTC kiekį, kurį ketinate parduoti iš karto.

Monetų bazės pardavimo apribojimas

Atlikus operaciją, keitykla perves grynuosius pinigus į jūsų susietą banko sąskaitą su mokesčiu, paimtu iš nurodytos sumos. Taip pat gali reikėti tai padaryti rankiniu būdu, jei nenustatėte API įrankių (tik ekspertams). Geriausia, kad dėl įsilaužimo rizikos mainų svetainėje piniginėje nepaliktų ilgiau nei reikia..

Peer-to-Peer BTC turgavietės

„Peer-to-peer“ bitkoinų biržos siūlo anoniminius būdus pirkti ir parduoti Bitcoin naudojant daugybę indėlių būdų. „LocalBitcoins“ yra populiariausias ir laikomas geriausiu tokio tipo mainais, nes turi beveik visas įsivaizduojamas mokėjimo rūšis.

„Paxful“ yra dar viena P2P keitykla ir yra viena iš geriausių dėl savo privatumo ir galimybės naudoti dovanų korteles kaip atsiskaitymą vietoj grynųjų. „BitQuick“ yra žinomas dėl savo greičio, jūs atliekate mokėjimą grynaisiais ir per dešimt minučių turite savo bitkoiną.

Pradėkite parduoti naudodami „BitQuick“

Bitkoinų pardavimo su „Coinbase“ vadovas

„Coinbase“ yra laikoma patikimiausia birža dėl jų saugumo ir perdavimo greičio. Jie neseniai pridėjo funkciją „PayPal“ naudoti kaip priemonę mokėjimams pervesti iš jūsų piniginės į jūsų sąskaitą. Jums tereikia „PayPal“ paskyros ir „Coinbase“ paskyros su pinigine. Pervedimas vyksta beveik akimirksniu, tačiau eismas gali trukti nuo trisdešimt minučių iki valandos su 3,75% sandorio vertės mokesčiu.

Pamoka, kaip parduoti savo „Bitcoin“ „PayPal“

Suskystinti savo bitkoinus grynaisiais ar į „PayPal“ sąskaitą gali būti labai sudėtinga ir varginantis dalykas. Šioje nuoseklioje pamokoje mes parodysime jums keletą mainų, palaikančių greitą ir lengvą „PayPal“ naudojimą, nes jie yra „Coinbase“, „BitPanda“, ir „VirWox“.

Per „BitPanda“

Užregistravę sąskaitą „BitPanda“, tęskite į savo sąskaitą monetas spustelėdami „Sukurti indėlio adresą“. Nukopijuokite kodą ir naudokite jį, norėdami perkelti BTC iš išorinio adreso į savo „BitPanda“ balansą.

Sukurkite adresą „BitPanda“

Kai perkelsite, eikite į skirtuką „Piniginė“ ir spustelėkite mygtuką „Parduoti“, kad pradėtumėte procesą.

„BitPanda“ piniginė

Jūs pasirenkate bitcoiną ir tada jums reikalingą mokėjimo būdą (mūsų atveju – „PayPal“).

Patvirtinimas yra neprivalomas žingsnis, nes prieš visą šį procesą galite pateikti savo asmens tapatybės kortelę.

Patikrinimas „BitPanda“

Dabar tiesiog nurodykite „PayPal“ adresą, kad užbaigtumėte procesą ir gautumėte pinigų į savo sąskaitą.

Užbaikite savo užsakymą „BitPanda“

Parduokite Bitcoins „VirWoX“

Norėdami pradėti, sukurkite nemokamą paskyrą „VirWoX“ spustelėdami mygtuką „Dar neužsiregistravę“ ir užpildykite asmeninės informacijos formą.

„VirWoX“ mainai

Tada suaktyvinkite paskyrą patvirtindami el. Laišką ir grįžkite į informacijos suvestinės puslapį. Norėdami perkelti BTC į „VirWoX“ sąskaitą, spustelėkite mygtuką „Įnešti“, tada – „Sugeneruoti mano„ Bitcoin “adresą“.

Apmokėjimo būdai „VirWoX“

Baigę konvertuokite bitkoinus į SLL per „BTC / SLL“ mainus ir pakeiskite visus savo bitkoinus į „Second Life Lindens“.

Pakeiskite BTC į SLL

Norėdami konvertuoti SLL į USD, spustelėkite „USD / SLL“ ir išparduokite monetas, į kurias pavertėte bitkoinus, kad gautumėte fiat pinigų.

Keiskite USD į SLL

Išimkite savo USD į „PayPal“ sąskaitą spustelėdami „Išsiimti“ kairėje meniu pusėje ir įveskite savo „PayPal“ adresą.

Parduodu BTC per „Coinbase“

Norėdami pradėti pardavinėti bitkoinus „Coinbase“, turite juos pervesti naudodami skirtuką „Paskyros“ ir tada mygtuką „Gauti“, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

Sąskaitos „Coinbase“

Kitame etape, jei registracijos etape neužbaigėte patvirtinimo, įsitikinkite, kad įkėlėte savo asmens tapatybę ir patvirtinote savo tapatybę, kad galėtumėte parduoti savo skaitmeninį turtą.

Kitame etape turėtumėte patvirtinti savo mokėjimo sąskaitą eidami į „Nustatymai“ ir pasirinkdami „PayPal“ kaip galimą parinktį. Pateikite „PayPal“ paskyros el. Pašto adresą ir tęskite leisdami atlikti nedidelę operaciją.

„Coinbase“ mokėjimo būdas

Dabar tiesiog spustelėkite skirtuką „Pirkti / parduoti“ ir kitame puslapyje užpildykite pardavimo formą, kaip parodyta žemiau. Formos dalyje „Įnešti į“ pasirinkite „PayPal“ kaip parinktį ir spustelėkite „Parduoti Bitcoin iškart“..

Parduokite bitkoiną su „Coinbase“

Kaip parduoti Bitcoin su CEX.IO

Sėkmingai užsiregistravę, pradėsite procesą deponuodami norimą parduoti BTC kiekį. Spustelėkite „Indėlis“ ir tada pasirinkite BTC kaip valiutą, kurią norite pervesti į CEX.IO.

BTC indėlis CEX.IO

Nukopijuokite jums pateiktą adresą ir perkelkite juos parduoti vėliau.

Kopijuoti adresą CEX.IO

Dabar eikite į skirtuką „Pirkti / parduoti“ ir pasirinkti „Parduoti“ formą. Įveskite norimą monetų kiekį ir spustelėkite „Parduoti“.

Pirkimo / pardavimo skirtukas CEX.IO

Paskutinį žingsnį turėtumėte išsiimti pinigus į „PayPal“, viršutiniame dešiniajame prietaisų skydelio kampe spustelėdami mygtuką „Išsiimti“. Spustelėkite „Mokėjimo kortelė“, kad pasirinktumėte banko kortelę, kurią susiejote su „PayPal“, ir paimkite lėšas.

Pridėti kortelę CEX.IO

Problemos su atsiėmimu

Pagrindinė problema, susijusi su grąžinimu, yra tai, kad vienu metu pasiėmus didelę sumą, gali kilti apribojimų, kurie sustabdytų jūsų siunčiamą pervedimą. Priežastis yra ta, kad, kaip minėjome anksčiau, tai iškelia daug raudonų vėliavų, nes jie gali pagalvoti, kad jūs plaunate pinigus.

Asmens patikrinimas

Jei esate pasiryžęs paaukoti privatumą dėl saugumo ir draudimo, tuomet būtinai turėtumėte visiškai patikrinti asmens tapatybę. Jei vis tiek kyla problemų dėl privatumo stokos, patarkite, kad daugeliui mainų reikia asmeninio patikrinimo kažkur per priėmimo procesą.

Asmens patikrinimas

Ne tik mainai, kartais bankas ar net „PayPal“ paprašys patvirtinti, kad įsitikintų, jog viskas vyksta sklandžiai ir nevyksta tapatybės vagystės..

Kaip akimirksniu atsiimti pinigus į kreditinę / debetinę kortelę?

Vienas greičiausių būdų yra „PayPal“, nors lėšos į jūsų sąskaitą bus apdorojamos iki valandos, tačiau tai laikoma greičiausiu, kai kalbama apie saugiausią turimą metodą. Savo išankstinio mokėjimo ar debeto kortelę prijungiate prie „PayPal“ ir naudojate ją ten paimant lėšas.

Yra keletas mainų, kurioms visiškai nereikia patvirtinimo, tačiau suteikiama labai maža pirkimo riba – vos 150 USD. Naudodamiesi šiuo metodu, jūs spartinate savo pasirinkimą diversifikuoti pardavimo veiklą keliose platformose.

Kaip galite parduoti dideles BTC sumas?

Didelės biržos paprastai parduoda didelius BTC kiekius vienu metu ir turi tam tikrų pasiūlymų, pritaikytų šiems atvejams. Tos pačios biržos taip pat gali suteikti prieigą prie šių funkcijų prekybininkams, o geriausias šių biržų pavyzdys yra „Kraken“.

„Bitcoin“ užsakymo galimybės per „Kraken“

Tačiau, įsigiję didelius kiekius bitkoinų, galite nusipirkti pinigų plovimo ženklą, todėl turite būti atsargūs, kaip elgtis tokiose stambiose verslo strategijose. Geriausias būdas tai išsigryninti po truputį, nors galite prarasti kainą nedideliu skirtumu.

Patarimai, kaip parduoti Bitcoin

Svarbiausias patarimas parduodant bitkoinus yra tinkamai ir kruopščiai ištirti, kad būtų išvengta konfliktų ar nelaimių atliekant sandorius su kintančia valiuta. Patikrinkite kiekvieną mainą per apžvalgas ir visada atkreipkite dėmesį į žemiausius įvertinimus, nes juose paprastai pateikiama tiksliausia informacija apie tai, į ką jūs patekote.

Kalbant apie P2P, geriausia, jei mokate papildomą mokestį už draudimą ir saugumą, o įsigydami pirkėją įsitikinkite, kad to asmens profilyje yra teigiamų perkėlimų įrašų.

Gera kaina

Naudojant P2P dažniausiai gaunama geriausia kaina dėl pirkėjų konkurencijos. Tai ypač pasakytina, jei atsitiktinai patikrinote kai kuriuos duomenis ir naudojate populiarų mokėjimo metodą, kurio pirkėjai ieško labiausiai.

Mainų pasirinkimas

Bankomatai yra viena saugiausių priemonių, tačiau jie yra brangiausi, nes tarifai gali siekti iki 10% ir daugiau. Biržų naudojimas gali būti geriausias vidurys, o mokesčiai paprastai nėra dideli, svyruoja nuo 0% iki 5%.

Prekybos grynaisiais saugumas

Kaip jau minėjome, prieš prekybą grynaisiais asmeniškai yra rizikingiausias būdas, turite patikrinti asmens profilį ir reitingą. Geriausia naudoti internetinį ar banko mokėjimą, kad užtikrintumėte savo saugumą ir bendrautumėte tik su žinomomis pramonės šalimis.

Į viršų saugiausios biržos parduodant Bitcoin

Šiame straipsnyje mes pabrėžėme saugumą aukščiau kitų veiksnių, kuriuos turėtų turėti platforma. Taigi mes patariame, kokie mainai yra geriausi, kai kalbama apie saugiausią monetų pardavimo būdą. Norėdami tai nedelsiant atidėti, nors P2P rinkų yra daugiausiai, jos nėra taip pat saugiausios.

Bitcoin keitimas

Taigi mainai, kuriuos galime jums rekomenduoti „VirWoX“, Monetų bazė, „BitPanda“ ir CEX.IO. Šios platformos pramonėje veikia jau keletą metų. Jūs netgi turite „Coinbase“, kuris yra reguliuojamas verslas, suteikiantis papildomą saugumo užtikrinimo lygį jūsų pardavimo operacijoms.

Atsižvelgdami į neatsakytą šio vadovo klausimą, turėtumėte susisiekti su mumis tiesiogiai „BitcoinBestBuy“ ir mes tikrai susisieksime su jumis su reikalingais atsakymais.

c04 84f 995 abe 109 995 a2f