15 šiuolaikinių įmonių, kurios priima Bitcoin ir kitas kriptovaliutas

Vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriais susiduria kriptovaliutos, yra plačiai paplitęs. Technologija gali būti patikima, tačiau jei žmonės nenaudoja / negali naudoti žetonų „realiame gyvenime“, sektorius niekada neišnaudos savo galimybių.

Laimei, kelios stambios įmonės pradeda siūlyti kriptografinius mokėjimus savo parduotuvėse ir savo svetainėse.

Štai keletas bendrovių, kurios šiuo metu priima kriptovaliutą.

1. Indas

„Dish“ yra JAV įsikūręs televizijos paslaugų teikėjas, turintis kelias tarptautines dukterines įmones.

Bendrovė buvo anksti pritaikiusi „Bitcoin“ mokėjimus; pirmą kartą šią funkciją pasiūlė dar 2014 m. 2018 m. rugpjūčio mėn. „Dish“ taip pat pradėjo mokėti „Bitcoin Cash“.

2. „AirVPN“

Idealiame pasaulyje naršant internete visada turėtumėte naudoti VPN. Tai neleis jūsų interneto paslaugų teikėjui, vyriausybei ir įsilaužėliams šnipinėti jūsų interneto srauto.

Jei ieškote VPN teikėjo, patikrinkite „AirVPN“. Nuo 2018 m. Kovo mėn. Įmonė priėmė tiesioginius „Bitcoin“ mokėjimus.

3. „Microsoft“

Nepaisant ankstyvo skepticizmo, atrodo, kad „Microsoft“ įkūrėjas Billas Gatesas yra stiprus kripto šalininkas. 2018 m. Gruodžio mėn. Jis sakė, kad ši technologija gali padėti išspręsti skurdą pasaulyje.

„Microsoft“ įsisavinimas buvo panašus lėtas, nors jūs galite atlikti „Bitcoin“ mokėjimus už žaidimus, filmus ir programas įmonės internetinėje parduotuvėje.

4. Metro

Ar kada nors mėgavote pėdos ilgio sumuštinį, bet neturite grynųjų ar kreditinių kortelių savo asmenyje? Nuo 2018 m. Pradžios kai kuriose „Subway“ parduotuvėse priimami tiek „Bitcoin“, tiek „Litecoin“.

Dalyvaujančios parduotuvės buvo pastebėtos visame pasaulyje, ne tik JAV. Kai kurios jų buvo matomos net toli, kaip Rusija ir Slovakija.

5. „Shopify“

„Shopify“ yra internetinė elektroninės prekybos platforma, leidžianti savo vartotojams kurti ir valdyti parduotuves, skirtas parduoti savo prekes svetainėse, socialinėje žiniasklaidoje ar fizinėje parduotuvėje..

Jei sukursite „Shopify“ parduotuvę, dabar galėsite pasirinkti mokėjimus daugiau nei 300 kriptovaliutų. Viskas, ko jums reikia norint pradėti, yra planšetinis kompiuteris, prekybos vietos įrenginys ar programa mobiliesiems.

Ši funkcija prieinama visiems „Shopify“ vartotojams.

6. Namecheap

„Namecheap“ susikūrė užtarnautą reputaciją pardavinėjant domenų vardus žemiau tipinių rinkos tarifų.

2013 m. Įmonė tapo pirmuoju domenų registratoriumi, kuris pasiūlė mokėjimus Bitcoin. Paleidimo metu ji teigė, kad kriptografija tinkama jos internetinės laisvės rėmimo filosofijai.

Panašu, kad tai nėra pardavimų pokalbiai; „Namecheap“ aukoja daugiau nei 100 000 USD per metus „Electronic Frontier Foundation“ (EFF).

7. Newegg

Ieškote naujų kompiuterio įtaisų ar techninės įrangos? „Newegg“ turėtų būti vienas iš pirmųjų jūsų uostų. Dėl konkurencingų kainų jis daugelį metų buvo mėgstamas šifravimo kasybos bendruomenės.

Bendrovė pradėjo mokėti „Bitcoin“ dar 2014 m., Maždaug per pirmąjį rimtą kripto bumą.

8. Perteklius

„Overstock“ yra žinomas internetinis mažmenininkas. Jis užsiima verslu daugiau nei 20 metų, pardavinėja įvairius namų apyvokos daiktus.

Bendrovės generalinis direktorius – Patrickas Byrne’as – yra kripto evangelistas. Jo parduotuvė keletą metų priėmė mokėjimus už kriptografiją, tačiau jis neseniai pasiūlė, kad jis nori parduoti mažmeninę verslo dalį, kad sutelktų dėmesį į „blockchain“ technologijas..

9. „CheapAir“

Norite užsisakyti atostogas su kriptografija? Jei taip, turite kreiptis į „CheapAir“. Bendrovė priima „Bitcoin“, „Litecoin“ ir „Dash“ mokėjimus nuo 2013 m.

Kriptą galite naudoti norėdami užsisakyti skrydžius, viešbučius, automobilius ir kitas svetainės siūlomas paslaugas.

10. AXA

Draudimo milžinė „AXA“ 2017 m. Pabaigoje nusprendė išsišakoti į kriptografiją naudodama naują paslaugą „Fizzy“.

„Fizzy“ naudoja išmaniąsias sutartis „Ethereum“ blokų grandinėje, kad suteiktų klientams skrydžio draudimą. Tai apsaugo nuo vėlavimo ir atšaukimo. Jei jūsų skrydis vėluoja daugiau nei dvi valandas, išmanusis kontaktas automatiškai įsijungia ir nedelsiant atlygina pinigus – jums net nereikia pranešti apie vėlavimą draudimo teikėjui.

11. Mergelės galaktika

Jei turite atsigulę 250 000 USD, galite naudoti „Bitcoin“, kad įsigytumėte sau kelionę į kosmosą kartu su Richardo Bransono „Virgin Galactic“. Būtent tai Winklevoss dvyniai padarė 2014 m.

Deja, su 700 žmonių laukiančiųjų sąraše ir dar neplanuotų skrydžių į kosmosą, galite kurį laiką laukti, net jei atsikosėsite grynaisiais.

12. 4chan

„4chan“ yra šiek tiek panašus į „Reddit“, tačiau su didesne vartotojų baze ir mažesniu subreddits pasirinkimu („lentos“ 4chan kalba).

Jei esate 4 kanalų energijos vartotojas, galite apsvarstyti galimybę įsigyti „4Chan Pass“. Pagrindinis jo pranašumas yra CAPTCHA patikrinimo pašalinimas kuriant naujus įrašus. Nuo 2018 m. Spalio mėn. „4chan“ priėmė „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“ ir „Bitcoin Cash“, jei norite įsigyti leidimą..

13. „BigFishGames“

„BigFishGames“ yra kompanija, kurianti dešimtis populiariausių išmaniųjų telefonų žaidimų ir internetinių žaidimų.

Bendrovė priima „Bitcoins“, tačiau yra keletas apribojimų. Pvz., Jei mokate Bitcoin, jūs negalite grąžinti pinigų, negalite naudoti „Bitcoin“ pakartotiniams mokėjimams, o „Bitcoin“ mokėjimai galimi tik žaidimuose, kurių kaina yra JAV doleriai..

14. Filmo bilietai

„MovieTickets“ yra viena iš pirmaujančių pasaulio teatro bilietų pirkimo vietų. Bendrovė yra bendra AMC ir „Hollywood.com“ partnerystė.

Nors ne visur, daugiau nei 900 kino teatrų dabar priima „Bitcoin“ mokėjimus dėl paslaugos.

15. „T-Mobile“

Kas gali būti pirmtakas to, ko galima tikėtis ateityje, „T-Mobile“ Lenkijoje leido savo vartotojams papildyti savo išankstinio mokėjimo telefonus papildomu kreditu naudojant „Bitcoin“ nuo 2018 m. Pradžios.

Projektas yra nuolatinis bandymas; bus įdomu sužinoti, ar ji laikoma sėkme ir išplėsta į daugiau rinkų.

Kur jūs naudojate kriptovaliutą?

Šios įmonės yra tarp ankstyvųjų pradininkų, tačiau toli gražu ne vienintelės įmonės, kurios priima kriptografiją.

Norėtume sužinoti, kurias įmones galime įtraukti į šį sąrašą, todėl žemiau esančiuose komentaruose praneškite mums, kurios jūsų žinomos įmonės priima kriptografinius mokėjimus.

Ir jei norite sužinoti daugiau, peržiūrėkite mūsų straipsnius apie dalykus, kuriuos galite nusipirkti naudodami kriptografiją, ir realius „blockchain“ technologijos naudojimo būdus..