Huobi yra geros reputacijos platforma, sparčiai auganti ir tobulėjanti. Ji turi pasaulinių ateities planų finansų pramonėje, todėl tikrai verta jūsų dėmesio. Šis greitas vadovas yra viskas, ko jums reikia norint sužinoti pagrindinius atsakymus apie šią platformą.

Santrauka: „Bitcoin“ įsigijimo su „Huobi“ vadovas

 1. Sukurkite nemokamą sąskaitą „Huobi“ ir patvirtinkite savo el. Pašto adresą.
 2. Eikite į skirtuką „Balansas“ ir spustelėkite „Indėlis & Atsiimti “, kad pasirinktumėte prekybos altkoiną.
 3. Spustelėkite mygtuką „Indėlis“ kriptovaliutai, su kuria norite keistis bitkoinais, ir perveskite lėšas į savo „Huobi“ likutį.
 4. Spustelėkite skirtuką „Keitimasis“ ir užpildykite pirkimo užsakymą pasirinktu altcoinu.
 5. Spustelėkite „Pirkti BTC“, kad sukeistumėte turtą į BTC ir patikrintumėte savo likutį.
 6. Grįžkite į „Indėlis & Atšaukti “ir spustelėkite„ Atšaukti “, kad perkeltumėte BTC iš Huobi.

Atkreipkite dėmesį, kad „Huobi Global“ persikėlė į naują adresą www.hbg.com

Gyvename sparčiai besikeičiančių mainų tinklų pasaulyje, kur milijonai prekybininkų ir rinkos tyrimų bando įvertinti būsimą vertės svyravimo eigą ir užpildyti savo skaitmenines pinigines. Pradedant socialiniais tinklais ir baigiant prekybininkų tinklais, visi bando pertvarkyti savo verslo planus, kad galėtų pritaikyti greičiausius „peer-to-peer“ metodus..

Huobi mainų apžvalga

Šiame tinklaraščio reportaže rasite informaciją apie „Huobi“ mainų platformą. Nuo patarimų, kaip pirkti ir parduoti savo „BTC“ svetainėje „Huobi“, iki privalumų ir trūkumų, susijusių su jo naudojimu, pateiksime jums tikslų vadovą, kaip vykdyti savo verslą Huobi.com.

Kas yra Huobi?

Huobi yra viena iš didžiausių pirmaujančių prekybos platformų. Jis daugiausia orientuotas į Pietryčių Azijos rinkas, tačiau apskritai turi tvirtą prekybos apimtį. Ankstyvą jo sėkmę ir dėmesį galima palyginti su Indodax, kuris šiuo metu klesti Indonezijoje. Huobi taip pat buvo sutelktas į konkrečią rinką ir daugiausia buvo nukreiptas į Kiniją, tačiau jie pakeitė iteriaciją į Seišelius dėl tam tikro reguliavimo spaudimo iš Kinijos vyriausybės.

Dėl griežtų reglamentų ir Kinijos vyriausybės vykdomų griežtų kovos su bitkoinais Huobi mainų bendrovė atidarė „Huobi Global“. Naudodamasis anksčiau sukurtomis paslaugomis, „Huobi Global“ siūlo tas pačias paslaugas, tačiau naujai sukurtoje svetainėje.

„Huobi“ oficiali svetainė

Remiantis statistiniais duomenimis, daugiau nei 50 procentų solidžių „blockchain“ sandorių yra nuo kriptografijos iki kriptografijos, todėl įmonei buvo tinkamas laikas paleisti „Huobi Global“ ir sukurti tinkamą varžovą vis daugiau ir daugiau populiarių „C2C“ platformų. . Paskutinė kriptografijos naujiena, kad Huobi pareiškė, kad jie planuoja palaikyti visas kriptografijas, atsiradusias iš „SegWit2x“ kietosios šakės. „Huobi“ stengiasi dėl savo pažangos ir plėtros pasaulyje.

Pagrindinės „Huobi“ savybės

Kituose skyriuose mes jums pasakysime daugiau apie svarbiausius Huobi bruožus, tokius kaip saugumas, privatumas ir teisėtumas. Mes taip pat kalbėsime apie galimas valiutas ir mokėjimo būdus bei pateiksime jums galiojančios informacijos apie pačią prekybą. Čia taip pat rasite viską, ką reikia žinoti apie jo naudingumą ir Huobi finansavimas.

Saugumas

„Huobi“ investavo daug pelno, kad sukurtų nepaprastą saugumą, ir netgi išlaikė kelis trečiųjų šalių atliktus bandymus. „Huobi“ prekybininkams rekomenduojama naudoti dviejų komponentų autentifikavimą (2FA), SMS ir el. Paštu siunčiamus pranešimus. Platforma taip pat sukūrė PGP šifravimą kaip plačiausiai naudojamą el. Pašto kodavimo standartą. Daugiau kaip 98 procentai kliento turto laikomi šaltose saugyklose, siekiant apsaugoti nuo įsilaužėlių.

„Huobi“ saugus BTC mainai

Šaltų piniginių išvestys yra ribotos Huobi karštos piniginės, kurios abi yra stebimos visą parą 7 dienas, kad kvalifikuotas personalas galėtų iš karto prie jų prisijungti. Nors bandymai nulaužti įvyko, greito patyrusių darbuotojų atsakymo dėka, klientų lėšos niekada nebuvo pavogtos. Iš esmės, kai kurios brangios investicijos, taip pat papildomi saugos matavimai, lėmė, kad Huobi turėjo didelį saugumą.

Privatumas

„Huobi“ patikrinimas trunka šiek tiek ilgiau nei vidutiniškai, tačiau tai yra priežastis, kodėl saugumas yra toks geras. Pateikęs jūsų asmeninę informaciją, vartotojas turi patvirtinti savo el. Pašto adresą. Klientams taip pat atliekami išsamūs asmens tapatybės patikrinimai tikrinant dokumentus. Labai svarbu, kad vartotojo vardai svetainėje ir jų banko sąskaitose būtų vienodi.

Vėliau keičiantis reikia patikrinti pilietybę. Be įprastų asmens tapatybės dokumentų, prekybininkams reikalingos nuotraukos su nuotraukomis, kuriose laikomas minėtas dokumentas, ir paskutinių trijų indėlių operacijų, atliktų patikrinus vaizdo įrašą, apžvalga. Pagaliau, norint pirmą kartą prisijungti, būtina patvirtinti mobilųjį telefoną. Tai gali atrodyti daug informacijos, tačiau jie visi saugiai saugomi ir saugomi pagal Huobi privatumo ir saugumo politika.

Teisėtumas

Tinklalapis veikia pagal atitinkamus Seišelių Respublikos įstatymus ir kitus teisės aktus. „Huobi“ yra didžiausia kriptovaliutų birža Kinijoje. Bendrovė buvo sukurta dar 2013 m., O tuo tarpu ji vystėsi kaip pirmaujanti mainų platforma, kilusi iš Kinijos žemės. Svetainę sukūrė verslininkas Li Lin, supratęs, kad BTC yra tobulas besivystančios įmonės projektas dėl glaudaus ryšio su pinigais.

Huobi teisinis pareiškimas

Nuo tada svetainė patyrė didelių neramumų dėl reguliavimo klausimų, susijusių su Kinijos banko požiūriu į bitkoiną. Šiandien, Huobi išgyvena po paleidimo erą. Praėjusiais metais prekybininkams visame pasaulyje buvo pristatyta nauja platforma „Huobi Global“, kuri iki šiol yra viena geriausių platformų.

Palaikomos šalys

Huobi atrodo, kad yra skirta plėsti savo verslą visur. Tai tampa daug aiškiau, jei pažvelgsime į tai, kad pradžioje įmonė daugiausia buvo sutelkta į Kiniją. Šiandien Huobi yra viena iš pirmaujančių kriptovaliutų biržų pasaulyje. Huobi komanda numatė „blockchain“ pramonės potencialą ir sugebėjo iš naujo sugalvoti ir atgaivinti pasaulinės finansų sistemos ateitį.

Huobi pasaulinė finansų sistema

Dideliems investuotojams ši birža įdomi tuo, kad ji turi keletą biurų visame pasaulyje, įskaitant vieną JAV ir dar tris Azijoje (Honkonge, Japonijoje ir S. Korėjoje). Taigi jos paslaugos apima daugumą regionų.

Galimos valiutos & mokėjimo metodai

Huobi atitinka stiprumą Poloniex ir Bittrex kalbant apie prekybos poras ir parduodamų kriptų skaičių. Prekybininkai turi galimybę pasikeisti įvairiomis monetomis, įskaitant visas populiariausias, tokias kaip bitkoinas, „Ethereum“, „Bitcoin Cash“, „Bitcoin Gold“ ir daugelį kitų (190 iš jų). „Fiat“ valiutos keityklos nėra „Huobi Global“, bet kitoje dukterinės įmonės svetainėje „Huobi OTC“. Čia galite iškeisti kriptografijas į USD ir CNY (Kinijos jenas).

Huobi palaikė valiutas

Pirminėje platformoje kriptografinė kriptografinė prekyba yra pagrindinis taškas, kuriame nėra jokių fiatų, kuriuos būtų galima naudoti prekiaujant. Taigi turto apsikeitimo sandoriai daugumoje šalių neturi mokesčių pasekmių, todėl „Huobi“ gali veikti visame pasaulyje. Jei norite įnešti fizinius pinigus, turėtumėte kreiptis į Huobi OTC, kur tokia paslauga yra įmanoma.

Pagalba & Parama

Palaikymo skyrius dirba visą dieną visą savaitę, kad padėtų išspręsti galimas problemas. Jei turite kokių nors problemų su operacija ar savo sąskaita, HuobiKavingas personalas yra jums prieinamas visada. Yra internetinis pagalbos centras, kuriame rasite atsakymus į platų DUK pasirinkimą ir palaikymą telefonu.

„Huobi“ pagalbos centras

Vartotojų apžvalgos dažniausiai giria Huobi palaikymo komandą ir nurodo jų atsidavimą problemai spręsti. Įprastas palaikymo atsakymo laikas yra nuo 2 iki 3 valandų. „Huobi“ palaikymo komanda yra geresnė ir kruopštesnė nei dauguma, ir jie yra dar viena gyvybiškai svarbios puikios „Huobi“ apsaugos sistemos dalis.

Lengva naudoti

Sąsaja Huobi Pasaulinė platforma atrodo gerai, ir ja naudotis yra gana paprasta. Viršutiniame dešiniajame svetainės kampe yra kelios kalbos.

„Huobi“ daugiaplatformis

Mobiliesiems vartotojams sukurtos „iOS“ ir „Android“ programos, padedančios pagreitinti prekybą.

Prekyba Huobi

Be paprastų apsikeitimo sandorių, platforma siūlo sudėtingesnę prekybos rinką, kurioje turite keletą funkcijų, padedančių nustatyti geras strategijas. Prekyba gali būti išreikšta per „Limit“, „Market“ ir „Stop-Limit“ pavedimus, nustatant kainas, kad būtų išvengta didelių nuostolių. Įdomu tai, kad maržinė prekyba yra prieinama, o nuotykių mėgstantiems prekybininkams yra 5 kartus didesnis tarifas. Atminkite, kad už visas prekybos operacijas turite 0,1% mokestį.

„Huobi“ prekybos diagramos

Tačiau įdomiausias įrankis yra „flash trade“ funkcija, nes ji integruoja diagramas, „blockchain“ įrašus ir kartu įgalina prekybą realiuoju laiku, ypač esant dideliems nepastovumo laikams..

Maržinė prekyba

Maržinė prekyba yra praktika, kai iš brokerio pasiskolintos lėšos naudojamos prekybai kaip skaitmeniniam turtui. Naudojimas sudaro brokerio paskolos užstatą, ir toks svertas padidina pelną. Tai reiškia, kad maržos prekybos procese yra trys dalys, iš kurių pirmoji yra paskola. Galite pasirinkti palankiausias paskolas, prekiauti jomis ir galiausiai grąžinti su palūkanomis.

Norėdami pradėti prekiauti, turite pasirinkti norimą prekybos porą ir įnešti monetas. Vėliau galite pradėti prekybą maržomis. Galima suma priklauso nuo jūsų pačios maržos sumos ir sverto laiko. Kai nutiks, kad nepakanka lėšų, turėsite sumažinti sumą, o kai lėšos bus tinkamos, gausite prieigą prie paskolų, kad padidintumėte savo prekybos galią..

Maržos prekyba Huobi mieste

Vėliau prekyba vyksta gana skaidriai, tačiau prieš prekybą visada turėtumėte surinkti kuo daugiau vertingos informacijos. Pavyzdžiui, būkite atsargūs dėl didelės rizikos normos, kuri yra artima 110%, nes tai gali priversti priverstinai likviduoti jūsų sąskaitą. Atidžiai perskaitykite turimą paraštės mokymo programą, kad išvengtumėte problemų.

Huobi finansavimas

Jei atsitiktų gyventi ne pagal Kinijos ar Honkongo parametrus ir norite naudoti tam tikrą USD sumą, turėtumėte būti tikrai atsargūs, nes buvo daug skundų. Konkrečiau, Huobi tikrai negauna daug lėšų už jūsų sąskaitos finansavimą, tačiau taip pat neteikia paramos „fiat“ indėliams „Huobi OTC“. Kalbant apie pačius mokėjimo paslaugų teikėjus (pvz., „OKPay“, „Perfect Money“ ir „SWIFT“), jūs turite atsiskaityti už savo išlaidas, kai įnešate ir atsiimate lėšas iš platformos.

„Huobi“ taip pat gali būti įperkamas, jei indėjant ar atsiimant lėšas naudojate pigiausius kanalus. Vietiniai indėlių ir pinigų išėmimo mokesčiai yra nemokami, taip pat bitkoino indėlių ir pinigų išėmimo mokesčiai.

Indėlių ir pinigų atsiėmimo mokesčiai

Kūrėjo mokesčiai mokami, kai vartotojas padidina likvidumą HuobiPateikdamas (ribinį) pavedimą, kuriame nurodoma naujausia pasirinktos monetos kaina. Kita vertus, mokesčiai už pirkėją mokami, kai vartotojas pašalina likvidumą, pateikdamas bet kokį užsakymą pagal knygos užsakymą. Prekybos mokesčiai išskaičiuojami iš vartotojo vykdomos prekybos vertės, o jei vartotojas iškeis turtą į BTC, jis turės sumokėti BTC mokestį.

Huobi pašalinimo mokesčiai

Indėlių mokesčiai yra lygūs nuliui už CNY, o išgryninimo mokestis yra 0,2% tiek gavėjui, tiek gamintojui.

Kaip nusipirkti Bitcoin Huobi biržoje?

BTC pirkimas Huobi yra gana paprasta, palyginti su kai kuriomis kitomis platformomis. Norėdami atlikti užsakymą, turite pradėti nuo „fiat“ pinigų įnešimo. Tai darote spustelėdami „Likučiai“, tada – „Indėlis & Atsiimti “.

Paimkite ir deponuokite Huobi

Pasirinkite pasirinktą monetą ir spustelėkite mygtuką „Įnešti“. Gausite adreso kodą, kurį turėtumėte nukopijuoti ir naudoti perkeldami iš išorinės piniginės.

Įneškite monetas į Huobi

Kai atliksite indėlį, eikite į mainų puslapį spustelėdami atitinkamą skirtuką ir atlikite pavedimą naudodami pasirinktą altcoin, kaip parodyta žemiau.

Pirkite ir parduokite BTC „Huobi“

Operacija bus atlikta akimirksniu, perkraunant BTC į piniginės balansą. Turėtumėte atsiimti šias monetas į išorinę piniginę kaip saugumo priemonę, jei artimiausiu metu neplanuojate jų naudoti.

Panaikinti BTC Huobi

Eikite į „Indėlis & Pašalinti “skirtuką ir spustelėkite„ Pašalinti “ant bitkoinų. Užpildykite savo adreso kodą ir atlikę spustelėkite „Atšaukti“.

Palyginimo analizė

Palyginti su kitomis keliomis platformomis, Huobi yra jėga, su kuria reikia atsižvelgti. Ji turi geresnę nei dauguma mainų apsaugos sistemą, labai išradingą ir prieinamą palaikymą, taip pat tvirtą ir lengvai valdomą interneto sąsają.

Bitkoinų mainų palyginimas

Monetų bazė

Monetų bazė yra kriptovaliutų birža, įsikūrusi San Franciske, Kalifornijoje. Ji buvo įkurta dar 2012 m., Ir ji tarpininkauja keliuose „altcoins“ sandoriuose su „fiat“ valiuta maždaug 32 šalyse, taip pat BTC sandoriais ir sandėliavimu 190 šalių. Jo platus „Fiat“ valiutų naudojimas yra vienas iš tikrųjų jo pranašumų prieš Huobi.

Pirkite bitino „Coinbase“ biržoje

„Coinbase“ taip pat siūlo įvairius mokėjimo būdus, įskaitant banko indėlius, SEPA, „Interac Online“ ir daugelį kitų. Jo platforma yra labai paprasta naudotis, todėl labai patraukli pradedantiesiems prekybininkams, be to, ji yra labai greita dėl kredito kortelės pirkimo galimybės. Tačiau šis konkretus mainas yra toks skaidrus, kad gali stebėti, kaip jo vartotojai leidžia savo bitkoinus, kuriuos kai kurie vartotojai gali interpretuoti kaip galimą privatumo pažeidimą.

CEX.IO

CEX.IO buvo įkurta dar 2013 m. kaip pirmasis debesų kasybos paslaugų teikėjas. Nuo to laiko jis tapo dideliu ir populiariu pasauliniu mainu į prekybą bitkoinais, kuriais pasitiki daugiau nei milijonas vartotojų visame pasaulyje. Tiek veteranai, tiek pradedantieji gali naudoti CEX.IO, nes maržinė prekyba ir pagrindiniai mainai yra CEX.IO sandorio dalis..

Keisk bitcoin su CEX.IO

Vienas iš pagrindinių šios mainų privalumų yra tas, kad tai leidžia pirkti bitkoinus su kreditine kortele už labai mažus mokesčius, be to, vartotojai taip pat gali pirkti nemokamai naudodamiesi banko pavedimais. Kita vertus, vykdomas platus patikrinimo procesas, siekiant padidinti pirkimo limitus.

„LocalBitcoins“

„LocalBitcoins“ yra bitkoinų startuolių kompanija, įsikūrusi Suomijoje, kuri siūlo be recepto prekybą jūsų vietine valiuta bitkoinais. Kadangi tai yra „peer-to-peer“ mainai, galite rasti patrauklius valiutų kursus, jei tik kiti prekybininkai nori juos pasiūlyti. Tai yra tokia veiksminga galimybė, kad galėtumėte visiškai nemokamai atlikti visą pervedimą.

Gaukite bitkoinų „LocalBitcoins“ biržoje

Tačiau valiutų kursai gali šokiruoti, todėl pirkėjai ir pardavėjai gali nustatyti ribas. Vienas iš minusų yra tai, kad jūs turite patys susitvarkyti su visomis pervedimo detalėmis. Palaikymo telefonu taip pat nėra, tačiau yra internetinių palaikymo bilietų, o atsakymai paprastai būna labai greiti.

Išvada – Huobi pliusai ir minusai

Argumentai “už”

 • profesionalus saugumas, didžioji dauguma klientų turto yra skaitmeniniu būdu išsaugomi kelių sigų šaltoje piniginėje;
 • labai didelis likvidumas;
 • sumanus ir visą parą dirbantis klientų aptarnavimas.

Minusai

 • skundai dėl galimos klastotės prekybos apimties;
 • ji dar neįvedė „fiat“ valiutų į platformą.

Alternatyvūs mainai

Dabar rinkoje yra daugybė kriptovaliutų biržų. Kai kurie iš jų yra labai panašūs į Huobi, su nedideliais skirtumais, susijusiais su mokesčiais, patikrinimo reikalavimais, palaikomomis šalimis, kriptovaliutomis ir mokėjimo metodais. Šie skirtumai galiausiai gali būti kintamasis, kuriuo remsitės pasirinkdami mainus, kuriuos ketinate naudoti. Mes primygtinai rekomenduojame savo vartotojams ištirti skaitydami klientų atsiliepimus ir skaitydami diagramas apie „BitcoinWisdom“. Atlikdami tinkamą tyrimą jūs pasirenkate sėkmę.

„BitPanda“, anksčiau žinomas kaip „Coinimal“, yra bitino, „Ethereum“, „Dash“ ir „Litecoin“ piniginė, turinti savo valiutą, leidžianti vartotojams pirkti kriptovaliutas su „fiat“ (EUR). Jo prekybos statistika yra labai greita, pervedimai atliekami per kelias minutes. „BitPanda“ siūlo 2 veiksnių autentifikavimo saugumą ir daugybę mokėjimo būdų, tokių kaip: Visa, Mastercard, Skrill, OKPay, EPS ir daug daugiau.

Keisk bitcoin su BitPanda

Ryškiausia „BitPanda“ funkcija yra maži mokesčiai už bitkoinų pirkimą su kredito / debeto kortele Europoje, taip pat daugybė galimų mokėjimo būdų. Tačiau tai, kad mokesčiai nėra rodomi, o tik įskaičiuoti į kainą, yra pagrindinis minusas.

Dvyniai – žr. Išsamią informaciją

Dvyniai birža įsikūrusi Niujorke ir turi ribotos atsakomybės tresto statusą. Keitimasis vyksta tiek su individualiais, tiek su instituciniais klientais. „Gemini“ platforma yra labai paprasto dizaino ir ja yra gana paprasta naudotis, todėl ji labai patraukli pradedantiesiems. Vienas iš dalykų, išskiriantis Dvynius iš kitų, yra tai, kad jis siūlo prekybą doleriais ir kriptografijomis.

Pirkite BTC „Gemini“

Kita vertus, Dvyniai turi labai ribotą altkoinų pasirinkimą, taip pat ribotus finansavimo metodus. Taip pat yra griežtos reguliavimo politikos klausimas, dėl kurio prarandamas privatumas.

Indakoinas

Indakoinas buvo įkurta dar 2014 m. ir nuo tada veikia. Mainai priima tik kreditines / debetines korteles arba „Payza“. Prieš pirkdami savo bitkoinus, turėsite užpildyti mokėjimo formą, po kurios gausite telefono skambutį su keturženkliu kodu, kad užbaigtumėte operaciją..

Pagrindinis „Indacoin“ puslapis

Tačiau ketinantys naudoti „Indacoin“ turėtų žinoti keletą dalykų. Yra griežti pirkimo limitai, o už pirmą sandorį jūs ribojate 100 USD, tačiau artėjančiu laikotarpiu ši riba auga.

Indacoin mokesčiai yra įtraukiami į valiutos kursą, todėl jūs nematote, kad jie iš tikrųjų yra labai dideli.

Tuo atveju Huobi apžvalga nelietė ir nepadarė klausimo, kurį norėjote apimti, susisiekite su mumis „BitcoinBestBuy“ ir susisieksime su jumis, kai tik turėsime tinkamą atsakymą.