Ar verta kasybos kriptovaliutų? Privalumai ir trūkumai prieš pradedant

Kasimo kriptografija yra lengva. Jūs tiesiog paliksite kompiuterį kelioms dienoms, tada galėsite eiti į artimiausią „Lamborghini“ garažą kaip naujai nukaldintą milijonierių.

Deja, nebe 2011 m. Bet tai nereiškia, kad vis dar nėra puikių teigiamų Bitcoin ir kitų žetonų gavybos. Tiesiog prieš pasinerdami įsitikinkite, kad suprantate visus privalumus ir trūkumus.

Kriptografijos rūšys

Dauguma šifravimo kasimų vyksta per „kasybos baseinus“. Kai kurie iš šio straipsnio gali neturėti daug prasmės, jei nežinote, kokie jie yra arba kaip jie veikia.

Eikite ir peržiūrėkite mūsų straipsnius apie viską, ką reikia žinoti apie kasybos baseinus, ir mūsų geriausių „Bitcoin“ kasybos baseinų sąrašą prieš tęsdami skaitymą.

Kriptovaliutos kasybos privalumai

„Blocks Decoded“ visi esame optimistiški žmonės, todėl pradėkime nuo teigiamų šifravimo kasybos aspektų.

1. Galite užsidirbti pinigų

Pinigai yra motyvuojantis veiksnys daugeliui žmonių – liūdna, bet tiesa. Kasybos kriptografija gali uždirbti jums nemažą pinigų sumą.

Nors saugokitės: tai tikrai nėra duotybė. Turite įsitikinti, kad turite reikiamą įrangą ir kasate tinkamas monetas.

2. Kasyba tampa pigesnė

2018 m. Gruodžio pradžioje Bitcoin kasybos sunkumai sumažėjo 15 proc. Tai buvo antras didžiausias kritimas Bitcoin istorijoje (po 18 proc. Kritimo 2011 m.).

Šį kritimą lėmė didelis skaičius kalnakasių, kurie pasitraukė iš kriptografijos avarijos praėjusiais mėnesiais.

Mažiau kalnakasių reiškia mažiau maišos galios, o mažesnė maišos galia reiškia, kad „Bitcoin“ automatiškai prisitaiko, kad būtų lengviau išspręsti naujus blokus.

Žmonėms, kurie vis dar kasa – ir kasinėja naujokus, – „Bitcoin“ kasyba staiga tapo daug pelningesnė.

3. Debesų kasimo kilimas

Naujiems kalnakasiams debesų kasybos augimas taip pat yra labai teigiamas dalykas. Tai leidžia jums iššifruoti kriptografiją be brangių aparatūros ir turto prievartavimo išlaidų.

Užuot naudoję savo įrangą, debesų kasyba vartotojams siūlo būdą „samdyti“ aparatūrą nuotoliniuose duomenų centruose. Kai kurie iš pirmaujančių debesų kasybos paslaugų teikėjų yra „Genesis Mining“, „Hashnest“, „Hashflare“ ir „Hashing24“..

Procesas yra paprastas: susikurkite sąskaitą, pasirinkite maišos normą, sumokėkite abonentinį mokestį ir palaukite, kol monetos pradės riedėti..

4. Aparatūra išlaiko savo vertę

Jei nenorite prisijungti prie debesų kasybos baseino, turėsite nusipirkti savo aparatinę įrangą (daugiau apie tai žemiau).

Tačiau iš teigiamos pusės aparatūra labai gerai išlaiko savo vertę. Jei rytoj kriptografija išnyktų, jūs vis tiek būtumėte atsisėdęs ant rinkinio, kurį galite parduoti už tvarkingą sumą..

5. Jūs padedate augti kriptografijai

Kripto kasyba nėra susijusi su asmeniu. Kalnakasiai taip pat vaidina didžiulį vaidmenį šifravimo bendruomenėje. Iš tiesų, jei kalnakasių nebūtų, Bitcoin vertė ir praktinė vertė per naktį nukristų iki nulio.

Jei tikite kriptovaliuta ir norite padėti jai tapti labiau įprasta, kasyba yra vienas geriausių būdų įsitraukti ir prisidėti prie jos ilgalaikės sėkmės.

Kriptovaliutos kasybos minusai

Va ten, sulėtink! Tai ne visos teigiamos naujienos. Kriptovaliutos kasyba turi nemažai minusų, kuriuos taip pat turite žinoti.

1. Sudėtingumas

Pradėti dirbti Bitcoin kasybos pasaulyje nėra lengva. Net žmonės, kurie gerai supranta, kaip veikia „blockchain“, pirmosiomis dienomis gali atsidurti bamboje.

Minimaliai jums reikės monetų piniginės, kasybos programinės įrangos, narystės kasybos baseine, sąskaitos su kriptografine baze, pritaikyto kasybos įrenginio (kompiuterio), GPU ar ASIC lusto ir aušinimo įrangos..

Nereikia nė sakyti, kad visi tie dalykai yra tvarkingi ir veikia sklandžiai. Turite būti pasirengę daug skaityti ir padaryti daug klaidų.

2. Elektros sąnaudos

Kripto kasyba – ypač „Bitcoin“ – yra daug energijos reikalaujantis procesas. Iš tiesų, jis yra toks intensyvus, kad kriptografija dabar pradeda jausti ekologų šilumą. Jie teigia, kad kasyba pradeda daryti rimtą neigiamą poveikį aplinkai.

Nesunku suprasti, kodėl jie pateikia tuos teiginius. Skaičius sunku suprasti. Pagal Digonomonas, per metus apskaičiuota bendra Bitcoin vertė, išgauta praėjusiais metais, yra 2,7 mlrd. Elektros kaina šiai kasybai atlikti siekia 2,6 mlrd. USD. Vien tik Bitcoinui reikia daugiau energijos nei visai Bangladešo šaliai; tiek jėgų per metus valdyti penki milijonai JAV namų ūkių.

Prieš katastrofą 2018 m. Pabaigoje šie rodikliai siekė atitinkamai 4,6 mlrd. USD ir 3,6 mlrd. USD.

3. Aparatinės įrangos išlaidos

Elektra nėra vienintelės išlaidos, dėl kurių turite jaudintis. Jei nenorite eiti debesų kasybos keliu, jums taip pat reikės įspūdingo aukščiausios klasės aparatūros.

Yra keli skirtingi aparatinės įrangos metodai. Jų aptarimas nėra šio straipsnio taikymo sritis, tačiau pakanka pasakyti, kad jums reikės didelio biudžeto. Jei norite sužinoti daugiau, Bitcoin wiki pateikia supratimą apie jums reikalingo rinkinio tipą.

4. Sukčiai

Kriptografijos pasaulyje gausu aferų, kai kurios iš jų daro įtaką kasybos pramonei.

Žmonėms, kurie pasirenka naudoti debesų kasybos įmones, ypač gresia pavojus. Netrūksta netikrų kompanijų ir nesąžiningų organizatorių, kurie visi nori pasiimti jūsų abonentinius mokesčius ir jūsų išgautas monetas, o jūsų pastangos jums lieka nedaug..

Jei norite pradėti debesų kasybą, įsitikinkite, kad naudojatės gerai įsitvirtinusia įmone, tokia, kokią minėjome anksčiau.

5. Galite prarasti pinigus

Natūralu, kad mes esame dideli tikintys kriptografija ir blokų grandinėmis. Tačiau mūsų pakilios nuotaikos nereiškia, kad ilgalaikė sėkmė yra duota.

Jei pastarieji pora metų ko nors išmokė, tai kriptovaliutų kainos yra nepastovios. O kai kainos krinta, tai smarkiai veikia kasybos pelno maržas.

Atsižvelgiant į dideles aparatūros, elektros ir aušinimo išlaidas, kainų kritimas gali reikšti, kad jūs mokate daugiau pinigų kriptografijai išgauti, nei gaunate atgal žetonais. ASIC kalnakasių naudojimas gali padėti.

Šios mažėjančios maržos paskatino anksčiau aptartą kalnakasių emigraciją 2018 m. Pabaigoje. Žinoma, sunkumų sumažėjimas kompensuoja kai kuriuos nuostolius, tačiau niekas bendruomenėje nekontroliuoja komunalinių paslaugų ir aparatūros kainų..

Žemiau esančiuose komentaruose praneškite mums savo požiūrį į kriptografinę kasybą.