10 vietų, kuriose galite praleisti bangas (XRP)

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų, susijusių su kriptovaliuta, yra „Kur galite ją išleisti?“ Toliau didėja „Bitcoin“, kaip mokėjimo metodo, priėmimas, kaip ir „Bitcoin Cash“ bei daugybė kitų galimybių. Taigi, kur XRP telpa į mišinį?

Kur galite išleisti savo XRP?

1. „TorGuard“

Vienas iš geriausių dalykų, kurį galite išleisti savo „Ripple“, yra nauja blizgi VPN prenumerata. „TorGuard“ sulaukia nuolat gerų atsiliepimų tiek iš VPN vartotojų, tiek iš kritikų. Jie pasaldina sandorį, priimdami XRP (be kitų kriptų) kaip mokėjimo būdą.

„TorGuard“ yra bevielio VPN paslauga. Tai reiškia, kad „TorGuard“ nelaiko jokių vartotojo žurnalų ir nestebi, ką darote naudodamiesi paslauga. „TorGuard“ serveriai naudoja bendrą IP konfigūraciją savo vidiniuose serveriuose, todėl neįmanoma suderinti vieno vartotojo IP adreso su veiklos laiko žyme. 

Be to, „TorGuard“ leidžia pasirinkti iš 128 ar 256 bitų šifravimo per „OpenVPN“, programų ir ryšių užmušimo jungiklių ir daug daugiau. Apskritai „TorGuard“ yra puiki VPN parinktis.

Jei nesate tikri dėl „TorGuard“, kodėl gi ne, patikrinkite kitus VPN, kuriuos galite įsigyti naudodami kriptovaliutas?

2. „Snel.com“ priegloba

Vis daugiau interneto prieglobos paslaugų teikėjų priima „Ripple“ (XRP) kaip mokėjimą. Gerai įvertintas „Snel.com“ yra vienas iš tų, leidžiantis atsiskaityti naudojant XRP, taip pat „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“ ir daugybę kitų populiarių altkoinų.

„Snel.com“ siūlo platų prieglobos sprendimų asortimentą, įskaitant debesų VPS, valdomą debesų VPS, specialius serverius, valdomus specialius serverius ir biudžeto serverius. Taip pat galite naudoti „Snel“ darbo sritį, kad sukurtumėte unikalią internetinę darbo sritį savo darbuotojams su daugybe skirtingų galimybių.

3. Trezoras

„Trezor One“ aparatinė piniginė

Galite naudoti „XRP“, kad įsigytumėte „Trezor“ aparatinę piniginę … kad išsaugotumėte „Ripple“ neprisijungę.

„Trezor“ yra labai populiarus aparatinės piniginės variantas, palaikantis saugų daugiau nei 1000 kriptovaliutų saugojimą. Neprisijungus naudojama aparatinė piniginė yra vienas saugiausių šifravimo atminties būdų. Kriptovaliutų laikymas neprisijungus reiškia, kad jos yra mažiau pažeidžiamos internetinių atakų metodų, tokių kaip duomenų pažeidimas ar prasta operacinė sauga.

„Trezor“ gamina keletą skirtingų aparatinės piniginės modelių. Prieš pirkdami patikrinkite keletą pagrindinių „Trezor“ piniginių tipų skirtumų.

4. Didžioji knyga

Jei nesate „Trezor“ gerbėjas, kodėl gi ne pasiimti „Ledger“ aparatinės piniginės? Kaip ir „Trezor“, „Ledger“ priima „XRP“ kaip mokėjimo formą, o tai reiškia, kad naudodamiesi esamomis kriptografinėmis lėšomis galite pasiimti vieną iš jų puikių aparatūros saugojimo piniginių..

„Ledger“ gamina du aparatinės įrangos tipus: „Nano X“ ir „Nano S.“. Jie abu siūlo fantastišką saugumą, saugojimo neprisijungus funkciją ir palaiko daugybę kriptovaliutų žetonų. Nenuostabu, kad jie yra viena iš populiariausių kriptovaliutų aparatūros piniginių!

Jei norite pasiimti „Ledger“ aparatinę piniginę naudodami „XRP“, bet nesate tikri, ar jie jums tinka, peržiūrėkite mūsų „Ledger Nano S“ praktinę apžvalgą ir mūsų „Ledger Nano X“ pirmojo žvilgsnio apžvalgą..

5. „Galaxus“

„Galaxus“ yra Šveicarijoje veikiantis internetinis mažmenininkas, priimantis XRP kaip mokėjimo metodą. „Galaxus“ siūlo platų prekių pasirinkimą, apimantį įvairiausias kategorijas, įskaitant „Namai“ & Virtuvė, pasidaryk pats & Sodas, mada, sportas, skaitmeninė technika, žiniasklaida ir dar daugiau.

Kainos, kurias matote, yra Šveicarijos frankais, kurie pirkimo vietoje bus konvertuojami į XRP (arba alternatyvią kriptovaliutą). Gausite nemokamą pristatymą Šveicarijoje, tačiau turėsite sumokėti už gabenimą į kitas Europos dalis ir toliau.

6. Bitmartas

„bitmart antminer“ pirkimo XRP

„Bitmart“ yra Pietų Afrikos „Bitcoin miner“ mažmenininkas. Galite naudoti „Bitmart“, kad įsigytumėte savo pirmąjį „Bitcoin ASIC“ kasyklą, pasirinkdami daugybę geriausių rinkoje esančių „Bitcoin“ kalnakasių, įskaitant „Antminer“, „AvalonMiner“ ir „Innosilicon“. „Bitmart“ taip pat parduoda šifravimo kasybos GPU, kriptografinių punktų mašinas, akcijų dėžučių įrodymus ir daug daugiau su kriptografija susijusios įrangos.

„Bitmart“ taip pat siūlo keletą kitų paslaugų. Pavyzdžiui, jei jūsų Bitcoin kasybos aparatūra neveikia, galite ją nusiųsti atgal į „Bitmart“ taisyti.

7. Žaidėjas Viskas

Jei norite pirkti vaizdo žaidimus naudodami „XRP“, turėtumėte patikrinti „Gamer All“. Taip pat galite paimti platų žaidimų asortimentą, įskaitant geriausius kompiuterinius žaidimus ir daugybę konsolių pavadinimų. Taip pat galite išleisti savo XRP žaidimo valiutos žetonams, pvz., „Guild Wars 2 Gems“, arba pasiimti kelių žaidimų paketą už deramą kainą..

8. „StakeBox“

bitbay stakebox pirkimo xrp

„StakeBox“ yra žinomo „Raspberry Pi“ aparatūros gamintojo ir pardavėjo „Pi Supply“ dalis. Nors „Pi Supply“ turi viską, kas yra „Raspberry Pi“, „StakeBox“ orientuojasi į pigius „Stack of Proof“ (PoS) įrenginius, leidžiančius vartotojams sukomplektuoti savo šifravimą specialiame įrenginyje..

„StakeBox“ parduoda „Proof of Stake“ įrenginius keliems populiariems altcoinams, įskaitant „QTUM“, „Reddcoin“, „Neblio“, „CloakCoin“, „BitBay“ ir daug daugiau. „StakeBox“ taip pat turi metalinių kriptovaliutų šaltų piniginių monetų, taip pat daugybę kitų su kriptografija susijusių prekių..

Įsigiję „StakeBox“ už tam tikrą kriptovaliutą, gausite „Raspberry Pi“, „Raspberry Pi“ dėklą su pasirinktos monetos „Proof of Stake“ logotipu, maitinimo šaltiniu ir 16 GB „microSD“ kortele su atitinkama programine įranga, skirta įrodyti akcijų paketą. moneta.

Jei nesate tikri, kurią „PoS“ monetą pasirinkti, patikrinkite geriausią „Stake Monetos“ įrodymą, kad pinigai būtų naudingi jums!

9. „Blockchain“ kava

Jums patinka kava, tiesa? Ir jūs norite jį nusipirkti naudodami XRP? Štai ko dabar jūsų laukia Meksikos kavos augintojas „Blockchain Coffee“!

Tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad kavos pardavimas nėra susijęs su „blockchain“. „Blockchain Coffee“ priima XRP kaip mokėjimą už kavos pupeles, bet taip pat bando integruoti „blockchain“ technologiją į jų tiekimo grandinę.

10. Purizmas

purizmo bibliotekos 15 pirkimo xrp

„Purism“ gamina į privatumą orientuotus nešiojamus kompiuterius ir išmaniuosius telefonus. Kiekvienas „Purism“ parduodamas nešiojamas kompiuteris ar išmanusis telefonas turi daugybę privatumo funkcijų, kurias sunkiai rasite kur. Pavyzdžiui, nešiojamieji kompiuteriai turi aparatinės įrangos žudymo jungiklius, kurie išjungia mikrofoną ir integruotą internetinę kamerą, kad įsitikintų, jog jokia kenkėjiška programa ar kiti įsibrovėliai negali jų įjungti nuotoliniu būdu..

Be to, „Purism“ nešiojamieji kompiuteriai paleidžia „Linux“, o tai dar labiau padidina jūsų privatumą, palyginti su „Windows“ nešiojamuoju kompiuteriu.

O ir jie puikiai atrodo. Aptempta, juoda ir iš tvirtų medžiagų pagaminta „Purism“ aparatinė įranga yra aukščiausio lygio – ir jūs galite atsiskaityti naudodami „XRP“!

Ką galite nusipirkti naudodami XRP?

Atsakymas į šį klausimą yra „beveik viskas“. Kai kurie iš šių pardavėjų priima „XRP“ kaip tiesioginį mokėjimą, tačiau dažniausiai šifruoto mokėjimo procesorius dirba, kad imtų mokėjimą ir apdorotų vietine valiuta..

XRP yra viena populiariausių kriptovaliutų, nepriklausomai nuo jūsų požiūrio į projektą. Taigi, jei norite išleisti savo šifravimą parduotuvėse, turite turėti XRP.