Kaip pasitikrinti, ar trimis paprastais žingsniais atliekama bankinė atskaita

Kaip ir visos biržos, „Binance“ naudoja patvirtinimo procesą, žinodamas savo klientą (KYC), kad patikrintų jus prieš pradedant prekiauti.

Jei nerimaujate dėl šio patvirtinimo proceso arba nežinote, ko tikėtis, toliau skaitykite, nes paaiškiname tikslius veiksmus, kurių turite imtis.

1. Sukurkite nemokamą sąskaitą „Binance“

Pirmoji „Binance“ registracija

„Binance“ patvirtinimas prasideda nuo nemokamos paskyros. Jei jau turite paskyrą, galite praleisti šį veiksmą. Jums tereikia el. Pašto adreso ir čia sukursite naują slaptažodį, todėl įsitikinkite, kad jis tinkamas.

Pradėkite apsilankę Binance.com ir spausdamas didelę geltoną Registruotis mygtuką viršutiniame dešiniajame ekrano kampe. Įveskite savo el. Pašto adresą ir slaptažodį, būtinai sutikite su taisyklėmis ir nuostatomis. Kai baigsite, pasirinkite Sukurti paskyrą. Turėsite užpildyti „Binance“ „captcha“, bet jei tai nesate robotas, tai neturėtų būti per sunku.

Binansų registravimo captcha

Tada patikrinkite savo el. Pašto dėžutę. Norėdami pradėti naudoti naują paskyrą, turite patvirtinti savo el. Pašto adresą. Tai yra lengvas procesas, todėl jums tereikia spustelėti nuorodą el. Laiške, kurį jums atsiuntė „Binance“.

Būtinai greitai patvirtinkite savo el. Pašto adresą. Jei paliksite 24 valandas kaip aš, gali tekti pradėti procesą iš naujo. Laimei, „Binance“ iš naujo išsiųs savo el. Laišką, jei baigsis pirmojo galiojimo laikas.

„Binance“ el. Pašto patvirtinimas

Užsiregistravę galite pereiti prie kito veiksmo – paskyros saugumo!

2. Konfigūruokite Binance sąskaitos saugumą

Binance 2FA

Prieš patvirtindami savo tapatybę, prie paskyros turite pridėti dviejų veiksnių autentifikavimo (2FA) metodą.

Nors šiame maine galima atlikti pagrindines užduotis be 2FA metodo, „Binance“ rimtai atsižvelgia į paskyros saugumą ir neleis patvirtinti savo tapatybės be 2FA metodo. Apsilankę informacijos suvestinėje arba prisijungę, „Binance“ paragins jus užbaigti 2FA konfigūraciją.

Šiame etape galite praleisti, bet turite tai atlikti, kad atliktumėte rimtas „Binance“ užduotis. Galite pasirinkti „Google“ autentifikavimo programą arba SMS autentifikavimą.

Binance SMS patikrinimas

SMS autentifikavimas yra labai paprastas. Įveskite savo telefono numerį ir įveskite „Binance“ kodą. Viskas. Jei norite naudoti „Google“ autentifikavimo programą, turėsite nuskaityti QR kodą ir tada sukurti savo prieigos rakto atsarginę kopiją. „Binance“ pateikia naudingų nuorodų į „Google“ autentifikavimo priemonės atsisiuntimus „Android“ ir „iOS“ įrenginiams. Įgalinę grįžkite į prietaisų skydelis.

3. Patikrinkite savo tapatybę naudodami „Binance“

„Binance“ nori, kad patvirtintumėte savo tapatybę, todėl netrūksta raginimų ir nuorodų tai padaryti. Eikite į saugos puslapį pasirinkdami vieną iš šių:

  • Padidinkite savo paskyros saugumą langelį puslapio viduryje.
  • Saugumas skirtuką iš viršutinės naršymo juostos.
  • Tapatybės patikrinimas mygtuką šalia savo el. pašto adreso šio puslapio viduryje.

Patekę į saugos puslapį pasirinkite Patikrinkite viduje Tapatybės patvirtinimo langelis.

Binansuokite asmeninį ir įmonės patvirtinimą

Pirmas žingsnis – pasirinkti asmeninį ar įmonės patvirtinimą. Nebent kuriate sąskaitą įmonės vardu, tada pasirinkite Asmeninis.

„Binance“ tapatybės patvirtinimo procesą sudaro keturi veiksmai, kurie nėra sunkūs ir nerimą keliantys veiksmai. Teoriškai galėtumėte tai atlikti vos per penkias minutes. „Binance“ pateikia naudingą būsenos juostą, nurodančią jūsų ligšiolinę pažangą ir likusių veiksmų skaičių.

Binanso tikrinimo pažangos priemonė

Keturi „Binance“ patikrinimo etapai yra šie:

  1. Asmeninė informacija
  2. ID informacija
  3. Veido informacija
  4. Praėjo

Kiekvieną veiksmą lengva atlikti, tada netrukus tapsite nauju išdidžiu patvirtintos „Binance“ paskyros savininku!

Asmeninė informacija

Tai tikrai paprastas žingsnis. Įveskite savo vardą, antrąjį vardą (jei taikoma), pavardę ir gimimo datą. Jūsų patogumui „Binance“ netgi pateikia naudingą datos parinkiklį.

Binanso tikrinimo pagrindinė informacija

Tada įveskite savo adresą, įskaitant pašto kodą ir šalį. Pasirinkite Pradėkite tikrinimą kai būsi pasiruošęs. Jei nepavyko užpildyti jokių laukų arba kilo problemų dėl jūsų informacijos, puslapis apie tai jus informuos.

ID informacija

Šis patikrinimo etapas yra automatizuotas procesas. Turite įkelti vyriausybės išduotą asmens tapatybės kortelę (pvz., Pasą ar vairuotojo pažymėjimą). Šiame etape galite padaryti naują nuotrauką naudodami savo internetinę kamerą arba naudoti esamą nuotrauką.

„Binance“ įkelkite vyriausybės tapatybės puslapį

Tada turėsite įkelti savo veido nuotrauką. Vėlgi, tai gali būti esama nuotrauka arba galite padaryti naują. Kad ir ką pasirinktumėte, įsitikinkite, kad tai aišku ir neredaguota – neleidžiami jokie „Instagram“ filtrai.

Įkėlus abu vaizdus, ​​„Binance“ automatinė sistema patikrins jūsų tapatybės kortelėje esančią informaciją ir palygins jūsų įkeltą nuotrauką su jūsų tapatybės nuotrauka.

Binanso patvirtinimo vaizdo įkėlimas

Jei pasiseks, pereisite prie trečio žingsnio. Jei jums nesiseka, „Binance“ paragins iš naujo paleisti procesą. Jei negalite užbaigti šio etapo, įsitikinkite, kad naudojate aukštos kokybės nuotraukas, padarytas gerai apšviestoje vietoje. Vaizdai turi būti aštrūs ir neredaguoti, o visas tekstas turi būti aiškiai matomas jūsų asmens tapatybės dokumente.

Veido informacija

Šiam paskutiniam žingsniui reikia „Binance“ programa. Nors yra galimybių užbaigti šį procesą staliniame kompiuteryje, jie veikia retai, o patys „Binance“ rekomenduoja naudoti programą.

„Binance“ programos QR kodas

Šį procesą lengva atlikti, tačiau prieš bandant sėkmingai, gali tekti išbandyti kelis kartus. Tam jums nereikia naudoti savo paskyros. Programoje pasirinkite Sąskaita iš apačios dešinėje. Pasirinkite Nuskaityti, tada nukreipkite kamerą į ekrane rodomą QR kodą.

Programos „Binance“ meniu

Turite padaryti asmenukę, vykdydami konkrečias ekrane pateikiamas instrukcijas. Tai daugiausia susideda iš veido sulyginimo su ekrane esančia perdanga ir mirksėjimo ar lėtai sukant galvą.

„Binance“ programos veido patikrinimas

Kai atliksite šį veiksmą, „Binance“ automatinės sistemos bandys jus identifikuoti. Jei pasiseks, dabar turėsite patvirtintą „Binance“ sąskaitą!

Jei jūsų patvirtinimas buvo nesėkmingas, panikuoti nėra jokios priežasties. „Binance“ pasakys, kokia yra problema, ir tai dažnai lemia prasta vaizdo kokybė. Pabandykite fotografuoti geresnės kokybės fotoaparatu arba pasirinkite vietą su geresniu apšvietimu, pavyzdžiui, dieną lauke.

Jei įsigiję vyriausybės išduotą asmens tapatybės kortelę pasikeitėte žymiai, gali tekti susisiekti su „Binance“ palaikymo tarnyba arba naudoti naujesnę asmens tapatybės kortelės formą..

Greitai patikrinkite „Binance“!

Dabar, kai žinote, ko reikia norint patikrinti „Binance“, kas jums trukdo naudotis šia mega mainų sistema? Tai yra gana standartinis KYC procesas, o automatinė „Binance“ sistema šį procesą daro kur kas lengvesnį nei kitose biržose.

Patvirtinę galite pradėti naudotis visais patvirtintų sąskaitų savininkams siūlomais pranašumais, tokiais kaip didesni dienos pašalinimo limitai ir sklandesnis prekybos procesas..

Jei jums įdomu, kaip „Binance“ tapo tokia populiari, perskaitykite mūsų „Binance“ populiarumo vadovą. Jei esate aistringas „Binance“ gerbėjas, sužinokite, kaip apsaugoti asmeninius raktus. Keitimasis yra geras, tačiau jūs galite lengvai atnaujinti savo kriptovaliutos saugumą, saugodami savo asmeninius raktus.