Bitkoinų pirkimas su „Coincheck“

Šis straipsnis yra apie Monetų patikrinimas – bitkoinų mainai ir piniginė. Mes sukūrėme jo veikimo vadovą, kad jums būtų lengviau, todėl skaitykite toliau.

Santrauka: Kaip nusipirkti BTC „Coincheck“

  1. Platformos svetainėje atidarykite nemokamą sąskaitą ir patvirtinkite savo el. Pašto adresą.
  2. Jei atsitiktinai gyvenate ne Japonijoje, turite patvirtinti savo sąskaitą spustelėdami puslapio viršuje esantį skirtuką „Patvirtinimas“..
  3. Eikite į savo sąskaitos puslapį ir spustelėkite „Indėlis“ ir pateikite išsamią banko sąskaitos informaciją, kad įneštumėte pinigus į valiutos keityklą.
  4. Spustelėkite „Exchange“ skirtuką ir užpildykite pirkimo užsakymą, tada spustelėkite „Pirkti“, kad gautumėte BTC.
  5. Patikrinkite likutį ir spustelėkite mygtuką „Išimti“, kad atidarytumėte pervedimo formą.
  6. Užpildykite savo išorinės piniginės duomenis kaip adreso kodą ir išimkite monetas iš platformos.

Kriptovaliuta gali būti laikoma stabilia prekių ir paslaugų pirkimo terpe. Kriptovaliutos, tokios kaip bangavimas ar bitkoinas, iš pradžių buvo sukurtos kaip atlygis už blokinių grandinių sprendimą. Bitkoinų gavėjas buvo apdovanotas bitkoino kiekiu, atitinkančiu blokų grandinės sudėtingumą ir laiką, reikalingą jai išspręsti..

Bitkoinų pirkimas su „Coincheck“

Kitas paplitęs bitkoino įsigijimo būdas yra mainai. Kaip ir „fiat“ valiutų, tokių kaip doleriai ir eurai, valiutos keitimo platformos, atsirado poreikis plėtoti saugias kriptovaliutų mainus. Mes sutelksime dėmesį į vieną iš tų mainų „Coincheck“, nes aptarsime jo privalumus ir trūkumus.

Kas yra Coincheck?

„Coincheck“ yra internetinė mainų platforma, skirta prekiauti kriptovaliutomis. „Coincheck“ palaiko daugybę kriptovaliutų, tokių kaip bangavimas, bitkoinas, „Ethereum“ ir daugelis kitų.

„Coincheck“ mainai

„Coincheck“ buvo įkurta Tokijuje, Japonijoje. Steigėjai Koichiro Wada ir Yusuke Otsuka planavo sukurti platformą, kurioje galėtumėte išlaikyti savo kriptovaliutą ir naudoti ją prekybai kitomis kriptovaliutomis. Arba naudokite daugumą populiarių „fiat“ valiutų kaip mokėjimo formą, kad įsigytumėte bitkoinus ir kitas kriptografijas.

2014 m., Kai „Coincheck“ buvo ką tik įkurta, jos rinkoje veikė daugiau nei 2200 vartotojų, kurie buvo vidutinės prekybos bitkoinais ir kitomis kriptomis. „Coincheck“ laikomas vienu iš Azijoje veikiančių kriptovaliutų prekybos ekosistemos ramsčių. Kadangi jis plečia kriptovaliutų mainų verslą ir prekybą.

„Coincheck“ yra Japonijos „Blockchain“ asociacijos narė. Jie stengiasi pagerinti klientų patirtį prekiaujant kriptovaliutomis.

Kur yra „Coincheck“?

Vienas svarbiausių bet kurios kriptovaliutos keitimo apžvalgos ir įvertinimo galimybių yra šalys, kuriose ji yra prieinama. „Coincheck“ yra įsikūrusi Japonijoje, Tokijuje. Bet tai nereiškia, kad jis neremia šalių, esančių už jos būstinės patalpų ribų.

Bitcoin Japonijoje

„Coincheck“ palaiko daugelį Azijos šalių ir yra laikoma galinga prekyba bitkoinais Azijoje. Jei gyvenate Japonijoje, jums nereikės išsamiai patikrinti savo informacijos, kai kuriate savo sąskaitą.

Palaikomi mokėjimo būdai ir valiuta

Tarkime, kad norėtumėte prekiauti bitkoinais. Pradėsite turėdami galvoje kriptovaliutų prekybos biržą ir manydami, kad toliau prekiausite Monetų patikrinimas. Kaip įsigyti pradinį bitkoiną?

Atsakymas yra paprastas. Pradėsite sumokėdami pradinę bitkoino sumą, kurią ketinate įsigyti, naudodami bet kurį iš galimų mokėjimo būdų.

„Coincheck“ palaiko jenas ir JAV dolerius. Pirmiausia įneškite norimą sumą, kad galėtumėte pradėti prekiauti bitkoinais.

„Coincheck“ palaiko valiutas

Klientai turi sumokėti 25 USD mokestį, kai jie įneša fiat sumą į savo sąskaitą, jei indėlis yra JAV doleriais. „Coincheck“ palaiko skirtingus mokėjimo būdus, įnešdami į sąskaitą ar kredito korteles.

Prekybos sąlygos

2017 m. Gegužės mėn. „Coincheck“ paskelbė savo prekybos sąlygas. Jį galima atsisiųsti nemokamai, o brošiūroje pateikiama išsami informacija turėtų apimti didžiąją dalį užklausų, su kuriomis susidurs prekybininkai, nesvarbu, ar jie būtų dabartiniai prekybininkai, turintys „Coincheck“, ar perspektyviniai klientai. Čia išryškinsime keletą svarbiausių dalykų.

Trumpai tariant, prekybos vadove teigiama, kad „Coincheck“ pasilieka teisę sustabdyti pavedimus esant nereguliariems rinkos svyravimams ar sumažėjus likvidumui.

Be to, jie teigia, kad egzistuoja rizika, kad virtuali valiuta gali būti prarasta įvykus bet kokioms kibernetinėms atakoms ar atliekant serverių priežiūrą. Tai yra klausimas, kurį turėsime aptarti vėliau dėl naujienos apie „Coincheck“ įsilaužimą.

„Coincheck“ aiškiai nurodo operacijų mokesčius, kaip parodyta toliau pateiktoje ekrano kopijoje.

Prekybos monetų čekiais mokesčiai

„Coincheck Security“

Operacijos internetu nėra praktiškai 100% saugios. Tiesą sakant, daugelis įmonių, prekiaujančių internetu, dalį savo pajamų skiria kaip fondą kovai su tokiais klausimais, kad kompensuotų kibernetinius pažeidimus ar panašias situacijas..

Bitcoin saugumas

Tai sakant, neįmanoma sukurti tobulo saugumo protokolo bet kuriam internetiniam subjektui. Tačiau kibernetinio saugumo specialistai keliaudami atnaujina, tobulina ir tobulina internetines saugumo priemones.

2018 metų pradžioje visoje naujienoje buvo įsilaužta į „Coincheck“. Apskaičiuota suma, kurią įsilaužėliai sugriebė, buvo maždaug 500 milijonų dolerių ekvivalentas. Saugumo trūkumas buvo susijęs su kriptovaliutų laikymo karštose piniginėse metodu, o ne šaltuoju ar giliuoju saugojimu.

Ar lengva naudoti?

Kai kuriems vartotojams vartotojo sąsaja gali būti ne-ne, be jokių antrų minčių.

Daugelis vartotojų mano, kad „Coincheck“ yra lengva naudoti ir patogi naudoti. Kai prisijungiate arba prisijungiate, būsite paraginti sekti katalogą, tinkamą jūsų poreikiams.

Registracija yra gana lengva, ypač jei esate Japonijoje, nors nauji pateikimai ir registracija laikinai sustabdyti.

Naujų registracijų laikinas sustabdymas „Coincheck“

Tai daugiausia yra atsakas į neseniai įvykusią kibernetinę ataką. „Coincheck“ veikia aktyviai, keisdama savo saugumo sistemos trūkumus, tuo pačiu reguliuodama savo narių bazinę apimtį.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Coincheck“ yra draugiškas, kad vidutinis naudotųsi ir pradedantiesiems vartotojams.

Ar „Coincheck“ yra privatus?

Vienas iš svarbiausių internetinės prekybos aspektų yra privatumas. Daugelis vartotojų ar prekybininkų nori keistis minimaliai reikalaujama informacija, kad galėtų atlikti bet kokius sandorius. Daugelis mainų suteikia privatumo jausmą reikalaujant minimalaus tapatybės patikrinimo arba jų visai nereikalaujant sandoriams, kurie neviršija tam tikros prekybos ribos.

Privati ​​informacija

Kadangi „Coincheck“ praktiškai veikia tik vienoje šalyje – Japonijoje, nėra tikrinimų dėl saugumo patikrinimų, jei prekiaujate iš Japonijos. Tačiau jei dirbate ne iš Japonijos, gali prireikti išsamaus tapatybės patvirtinimo.

Daugiausia tai yra kova su pinigų plovimu ir organizuoto nusikalstamumo investicijomis. Apskritai „Coincheck“ suteikia sąžiningą, santykinį privatumo lygį, jei su juo susiduriate šalies viduje, o esate Japonijoje.

„bitFlyer“ vs „Coincheck“

bitFlyer yra internetinė prekybos birža, įkurta 2014 m. sausio mėn. „bitFlyer“ užsitarnavo vardą, kad galėtų kreiptis į paprastą vartotoją ir įdarbinti finansų ekspertus, kad išlaikytų sėkmingą mainą kriptovaliutomis..

„bitFlyer“ svetainė

Kaip ir „Coincheck“, „bitFlyer“ yra Japonijos „Blockchain“ asociacijos narys.

Be to, abu mainai yra orientuoti į veiklą Japonijoje. Dabar, norėdami palyginti, kokie taškai stiprina kiekvieną mainą, mes atliksime trumpą „bitFlyer“ ir „Coincheck“ palyginimą:

  • „bitFlyer“ neseniai gavo Niujorko finansinių paslaugų departamento patvirtinimą dėl reguliavimo procedūrų. „Coincheck“ kol kas vis dar patvirtinta Japonijoje;
  • „bitFlyer“ reikalauja palyginti minimalių indėlių mokesčių, kartais pasiekia menką 5 USD. Tai gali būti geriau nei prekybininkai, naudojantys nedideles pinigų sumas.

Pradedančiųjų vadovas pirkti Bitcoin „Coincheck“

Paprastai mes atliksime nuoseklų vadovą, kaip sukurti paskyrą Monetų patikrinimas. Šiuo metu dėl NEM pažeidimo incidento „Coincheck“ nepriima jokių naujų pateikimų. „Coincheck“ siekia grąžinti įsilaužimo aukoms pinigus ir pagerinti jų saugumo priemones.

Sukurti paskyrą

Galite tęsti įvesdami savo duomenis, kad galėtumėte prisiregistruoti savo paskyroje. Jei jau turite „Coincheck“ paskyrą, galite prieiti prie jos įprastai, įvesdami savo el. Pašto adresą ir slaptažodį.

Sukurkite „Coincheck“ paskyrą

Norėdami sumokėti JPY, turėsite patvirtinti patvirtinimo el. Laišką, būtiną asmens tapatybės patvirtinimą ir SMS autentifikavimą, kuris bus išsiųstas į jūsų mobilųjį telefoną.

Indėlių fondai

Kaip minėta anksčiau, galite įnešti indėlį naudodami JPY arba JAV dolerius. Paprastai JPY netaikomi jokie mokesčiai, o JAV doleriams reikalingas minimalus 25 USD mokestis, kuris bus sumokėtas kaip operacijos mokestis, kai įnešite norimą sumą į savo piniginę..

Įneškite jenas į „Coincheck“

„Bitcoin“ pirkimo nuorodoje pasirinkite indėlį „Yen“ ir įveskite norimą sumą. Jums bus pasiūlyta banko sąskaita, kuri bus rodoma puslapyje, kai bus nurodyta suma. Jums tiesiog reikia įnešti fiat valiutos sumą į banko sąskaitą. Tada galite tęsti pirkimą bitkoinų, kad galėtumėte atlikti indėlius savo piniginėje.

Pirkite „Bitcoins“

Dabar, kai turite aktyvią sąskaitą, galite tęsti įprastai pirkdami bitkoinus iš biržos.

„Bitcoin“ pirkimo puslapis „Coincheck“

Pagal dabartines „Coincheck“ procedūras, kai suma, kurią įsigijote bitkoinais, rodoma jūsų namų prietaisų skydelyje, tai reiškia, kad operacija sėkmingai įvykdyta.

Biržoje galite sekti bitkoino kainą JAV doleriais arba JYP ir atitinkamai planuoti savo pirkinius. Mokėjimas už bitkoiną vyksta kreditinėmis kortelėmis, jūs galite naudoti savo kreditinę kortelę reikalingiems bitkoinų kiekiams įsigyti per savaitę 24 valandas. Kita vertus, sandorio patvirtinimas gali užtrukti.

Siųskite BTC į savo piniginę

Standartinė aktyvi „Coincheck“ paskyra suteiks jums prieigą prie piniginės išsiųsdama norimą sumą bet kuriuo adresu.

Siųskite bitkoinus savo adresu

Kai turėsite prieigą prie šios piniginės, galėsite paprastai laikyti savo bitkoino lėšas. Iki liūdnai pagarsėjusio „Coincheck“ įsilaužimo piniginė buvo laikoma saugia tam tikru mastu, ji vis dar laikoma santykinai. Tačiau visada nerekomenduojama laikyti bitkoinų, kurių neketinate naudoti karštos piniginės pavidalu.

Todėl rekomenduojama turėti patogią skaitmeninę saugyklą arba šaldymo įrangos aparatinę piniginę. Taigi suteikdami jums galimybę nusiųsti savo įsigytą bitkoiną į šią piniginę, įvesdami jos adresą.

„Coincheck“, palyginti su kitais

Yra daugybė bitino mainų, teikiančių daugybę klientų pasirinkimą, kuris skiriasi nuo momentinių bitkoinų pirkimų ar aukščiausios kokybės paslaugų, kai kurie netgi siūlo skolinti bitkoinus..

Kai kuriuos iš šių mainų palyginsime su „Coincheck“, atsižvelgdami į tam tikrą perspektyvą palygindami mainus su mainais..

Indakoinas

Indakoinas buvo įkurta 2013 m., Europos regione veikianti birža. Indacoin yra vienas iš nusistovėjusių vardų, esančių internetinėse kriptovaliutų biržose. Ji apima ir palaiko daug kalbų ir šalių, palyginti su daugeliu kitų mainų, ypač mainų, veikiančių Azijoje.

Pagrindinis „Indacoin“ puslapis

Be to, manoma, kad „Indacoin“ yra patogesnis vartotojui, atsižvelgiant į „Coincheck“. Kadangi „Coincheck“ gali būti kažkaip painu, ypač po papildomo saugumo dėl neseniai įvykusios įsilaužimo problemos.

„Indacoin“ taip pat palaiko bitino indėlius, jei norite pakeisti kitų kriptovaliutų. Tiesą sakant, jie tai palaiko nustatydami nulinius mokesčius už indėlius. Vis dėlto „Indacoin“ reikalingas piniginės adresas, kad būtų galima kurti paskyrą.

Skausmingas

Skausmingas yra viena iš judriausių kriptovaliutų biržų. Tai tam tikra megaplatformos paslauga pirkėjams ir pardavėjams, prekiaujantiems bitkoinais, realiu laiku sujungianti keičiamas biržas..

Paxful svetainė

Palyginti su „Coincheck“, „Paxful“ laikomas įvairesniu pagal padengtas rinkas. Nors tai gali būti mažiau patikima, nes norint gauti prieigą prie įvairių prekybos galimybių, reikia didelio bitkoinų prekybininkų tankio.

„Paxful“ pateikia daugybę kainų, nors jos gali smarkiai skirtis ir būti netaisyklingos, perkant bitcoin iš skirtingų pirkėjų. Be to, suteikia aukštesnį privatumo jausmą, nes jį reikia mažai tikrinti.

„Paxful“ sąsaja gali būti šiek tiek paini, palyginti su „Coincheck“, kurią kažkaip atsveria galimybė kalbėtis su prekybininku.

„BitPanda“

„BitPanda“ yra internetinė mainų platforma, įsikūrusi Austrijoje. „BitPanda“ buvo įkurta 2014 m., Per bitkoinų pamišimą. Neseniai, 2018 m. Sausio mėn., „BitPanda“ pradėjo palaikyti „Bitcoin Cash“, įtraukdama jį į kriptovaliutų, kurias jie teikia kaip prekybos galimybes, sąrašą..

„BitPanda“ prekybos platforma

Kalbant apie patogumą naudoti ir sąsają, „BitPanda“ kažkaip laikoma draugiškesne, palyginti su „Coincheck“. Turėkite omenyje, kad „Coincheck“ yra orientuota tik į japonų klientų aptarnavimą, skirtingai nei platesnis „BitPanda“ asortimentas.

Be to, „BitPanda“ teikia daugiau pasirinkimo būdų savo klientui, o ne „Coincheck“, nes jie palaiko atsiskaitymus kreditinėmis kortelėmis, „Netellers“, „Skrill“, „Yandex“ ir platų piniginių ir mokėjimo paslaugų asortimentą. Tai daro jį sklandesnį, kad Coincheck šiuo aspektu.

DUK

Ar „Coincheck“ turi mobiliąją programą?

Dauguma mainų į bitkoinus ir kriptovaliutas praplečia savo galimybes ir įtraukia mobilias programas. Šiuo aspektu, Monetų patikrinimas palaiko šią funkciją.

„Coincheck“ palaiko darbą su skirtingais išoriniais įrenginiais. Mobilioji prieiga prie stoties ir piniginė gali būti suteikta per mobilią programėlę.

„Coincheck“ mobilioji programa

„Coincheck“ teikia programas tiek „Google Play“ parduotuvėje, tiek „Apple App Store“, taip pat tiek planšetiniuose kompiuteriuose, tiek mobiliuosiuose dalykėliuose, suteikdama prieigą prie piniginės, taip pat perkant bitkoinus ir kitas kriptovaliutas per mobilųjį telefoną..

Vienintelis trūkumas yra prasta kainų analizė mobiliajame programoje.

Kokie yra „Coincheck“ mokesčiai?

Biržai turi kažkaip generuoti pajamas. Schema, pagal kurią biržos gauna pajamas, skiriasi, nes kai kurios imasi mokesčio už kasybą, nustato mokestį už indėlius ar grynuosius pinigus per tam tikrą laiką. Kai kurie mainai taiko visas procedūras kartu, todėl jos labiau tinka didelėms sumoms, vienkartinėms operacijoms atlikti.

Mokesčiai

Kitų mainų metu buvo lengviau sumažinti mokesčius ir gauti pagrindinį pajamų šaltinį remiant ir reklamuojant. Taigi, sumažinant kliento finansinę naštą ir atsisakant kitų rėmėjų išlaidų pagal simbiotinį susitarimą.

„Coincheck“ mokestis už indėlį USD arba iš užsienio, atitinkamai 25 USD ir 2 500 JPY. Išimant JPY ir USD mokesčiai yra atitinkamai 400 JPY ir 2500 JPY.

Ar „Coincheck“ turi savo piniginę?

Daugybė mainų bando konkuruoti su savo bendraamžiais. Poreikis suteikti konkurencinių pranašumų ir pritraukti naujų investuotojų vis didėja konkurencinėje ir ekonomiškai agresyvioje rinkoje. Kai kurie mainai vyksta didinant savo platformų saugumą ir užtikrinant jų saugumą, negailint išlaidų maksimaliai padidinant jų procedūrų ir patikrinimų saugumą..

Internetinė Bitcoin piniginė

Pastaruoju metu dauguma mainų taip pat pradėjo remti savo saugias pinigines ar saugyklas, kad būtų lengviau saugoti internetines kriptovaliutų lėšas ir prekiauti santykinai lengvai ir greitai..

„Coincheck“ palaiko jų pačių piniginės sprendimą, leidžiantį klientams prekiauti biržoje paprasčiausiai pasiekiant lėšas, saugomas jų nurodytoje piniginės adresu. Tačiau jie palaiko tik karštą saugyklą ar karštas pinigines.

Išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Coincheck“ yra vienas iš žymiausių vardų bitkoinų internetinėse biržose, nėra neigiama tiesa, kad jie buvo pažeisti, o jų saugumas galėjo būti ydingas.

Apsaugoti nuo įsilaužimo incidentų

Vis dėlto jų požiūris į situaciją ir tai, kaip jie reaguoja į krizę, parodo, kiek gerbiamų ir stiprių finansinių subjektų, pradedant nuo įsilaužimo aukų atlyginimo.

Ką dar galiu išbandyti mainais?

Yra daugybė internetinių kriptovaliutų prekybos biržų, nors pagrindinis tikslas retai kada skiriasi, tačiau kai kurios prekiauja bitkoinais ar kitomis kriptovaliutomis, kai kurios mainų sąsajos gali būti patrauklesnės, jų mokesčiai yra geresni, palyginti su kitomis, arba paprasčiausiai jie palaiko šalį, kurioje esate gyvenate. Šiuo atveju turėtumėte pasirinkti mainus, kurie geriau atitiktų jūsų kriterijus ir pageidavimus.

Žr. Daugiau apie „bitFlyer“

bitFlyer yra vienas iš pavadinimų, kurie išlaiko savo svorį tarp skirtingų biržos prekybos bitkoinais, kurių taikymo sritis yra Azijos rinka. Šalia Monetų patikrinimas, „Indacoin“ ir kiti „bitFlyer“ yra gerai žinomi dėl lengvos sąsajos ir platesnės jų vartotojams teikiamos galimybės, palyginti su kitomis biržomis.

„bitFlyer“ sąsaja

„bitFlyer“ yra mėgstamiausias Japonijos rinkos prekiautojas bitkoinais dėl daugelio priežasčių, jis ne tik palaiko mobilią programą, skirtą vartotojams išlaikyti savo indėlius ir lėšas kelyje, bet ir teikia įvairias prisijungimo galimybes, tiek per „Facebook“, tiek per „Google“ , arba „Yahoo“!

Be to, „bitFlyer“ draudžia kliento turtą. Tai gali būti akivaizdu taikant nedidelį įmokos mokestį, tačiau rizikuojančiame versle draudimas nuo įprastos prekybos rizikos gali būti labai sveikintinas. Daugiau informacijos apie platformą rasite mūsų pačių vadove.

„Huobi Exchange“ – skaitykite daugiau

Huobi birža yra įsikūrusi Singapūre, daugiakalbėje internetinėje kriptovaliutų prekybos biržoje. Tai yra vienas iš pavadinimų, į kurį reikėtų atsižvelgti, kai svarstote prekybą bitkoinais naudodamiesi internetinėmis biržomis.

Huobi mainai

„Huobi“ teikia integruotus sprendimų daugeliui aspektų, susijusių su kriptovaliuta. Pavyzdžiui, jis palaiko vieną didžiausių Azijoje veikiančių kasybos baseinų.

Be to, „Huobi“ birža sukūrė savo OTC (be recepto) platformą. Platforma buvo paleista 2017 m. Lapkričio mėn. „Huobi“ taip pat palaiko savo „Exchange Token“, kaip tai daro kai kurie mainai, pavyzdžiui, „eToro“. Jų žetonas vadinamas HT.

Huobi palaiko platų kriptovaliutų, tokių kaip bitkoinas, Ethereum ir Litecoins, asortimentą, kaip pamatysite mūsų straipsnyje apie platformą. Tačiau minusas yra tas, kad Huobi vadovaujasi ne valiutų principu, nes jis nepalaiko prekybos bet kokiomis „Fiat“ valiutomis..

Atkreipkite dėmesį, kad „Huobi Global“ persikėlė į naują adresą www.hbg.com

Ką apie „Coinbase“?

Pagrindinis bruožas Monetų bazė yra tai, kad jis remia didelę šalių grupę, pasiekdamas net 30 skirtingų šalių. „Coinbase“ prižiūri savo pinigines ir skliautus. Viena iš kitų pastebimų „Coinbase“ savybių, kad ją yra akreditavę daugelis prekių ir paslaugų teikėjų, leidžianti ją naudoti tiesiogiai kaip mokėjimo metodą bitkoinais, norint pirkti produktus tiesiogiai per internetinius mokėjimus.

„Coinbase“ prietaisų skydelis

Kita vertus, „Coinbase“ gali šiek tiek supainioti naujus vartotojus. Nors tai suteikia patogią sąsają, palyginti su kitomis biržomis, ji gali būti sujaukta naujojo bitkoino prekybininko akyse.

Nepaisant to, be abejonės, „Coinbase“ yra perspektyvus variantas, kurį reikia apsvarstyti, kai galvojate apie prekybą bitkoinais, nes tai laikoma viena geriausių ir saugiausių biržų šioje srityje. Būtinai perskaitykite mūsų straipsnį apie mainus, kad gautumėte naujausias naujienas ir informaciją apie „Coinbase“ paslaugas.

Dėl problemų, kurios nebuvo pristatytos šiame vadove, susisiekite su mumis tiesiogiai „BitcoinBestBuy“ ir gaukite atsakymus iš karto.