5 anoniminės „Bitcoin“ piniginės jūsų privatumui apsaugoti

Vienas iš pagrindinių kriptografijos principų yra anonimiškumas. Paskutinis dalykas, ko norite, yra tai, kad jūsų „Bitcoin“ piniginė būtų dalykas, kuris atsisako jūsų privatumo.

Laimei, jūs galite pasirinkti keletą tikrai anoniminių „Bitcoin“ piniginių. Skaitykite toliau ir atraskite penkis geriausius mūsų pasirinkimus.

1. Nesustabdomas

Nesustabdoma yra decentralizuota šifravimo piniginės programa, kuri greitai populiarėja. Manome, kad tai tapo viena geriausių anoniminių bitkoinų piniginių rinkoje.

Programa veikia bendraamžių pagrindu. Vienintelis centralizuotas aspektas yra trečiųjų šalių duomenys, naudojami gyviems valiutų kursams pateikti. Programos kodas yra visiškai atviras.

„Unstoppable“ palaiko daugiau nei 50 monetų, įskaitant „Bitcoin“, pagrindinius ERC 20 žetonus, BNB, „Dai“ ir „Maker“.

Žiūrint iš anonimiškumo perspektyvos, niekada nebus paprašyta įvesti vardo ar kontaktinės informacijos, nėra asmens tapatybės patikrinimo ir jokie trečiųjų šalių serveriai nesaugo jūsų operacijų duomenų.

Parašėme išsamią „Unstoppable“ apžvalgą. Patikrinkite, ar norite sužinoti daugiau.

parsisiųsti: Nesustabdomas „Android“ | „iOS“ (Laisvas)

2. „Wasabi“ piniginė

monetų anoniminės „Bitcoin“ piniginės monetos

Dar viena geriausių anoniminių kriptografinių piniginių yra „Wasabi“. Pačių kūrėjų žodžiais tariant, tai „atviro kodo, su laisvės atėmimu nesusijusi, į privatumą orientuota„ Bitcoin “piniginė“.

Norėdami išsaugoti savo anonimiškumą, Wasabi naudoja „Chaumian Zero Link CoinJoins“ „Tor“. Pagrindinis procesas yra techninis; daugumai žmonių nereikia žinoti, kaip tai veikia.

Tačiau paprastai tariant, „CoinJoins“ veikia kaip „Bitcoin“ piniginės maišytuvas. „Bitcoin“ maišytuvas gali padėti nuslėpti ryšį tarp siunčiamų ir gaunamų operacijų. Tai neleidžia kam nors susekti skaitmeninių parašų grandinės „blockchain“ tinkle, kad sužinotų apie jūsų išlaidų įpročius. Viršutiniame paveikslėlyje galite pamatyti pagrindinę proceso veikimo schemą.

„Wasabi“ galima naudoti tik darbalaukio operacinėse sistemose („Windows“, „Mac“ ir „Linux“). Nėra „Android“ ar „iOS“ versijos. Žmonėms, kurie daug laiko praleidžia naudodami savo kriptografiją keliaudami, ji gali būti netinkama.

parsisiųsti: „Wasabi“ piniginė (Laisvas)

3. „Samourai“ piniginė

„Samourai“ piniginė yra viena iš naujausių anoniminių „Bitcoin“ piniginių. Ji turi du pagrindinius tikslus: išlaikyti savo tapatybę privačią ir sandorius laikyti paslaptyje. Yra mobilioji versija (galima tik „Android“) ir darbalaukio versija („Windows“, „Mac“, „Linux“).

Piniginė jus išlaiko anonimu dėl savo „Ricochet“ ir „STONEWALL“ technologijų.

„Ricochet“ yra įjungimo / išjungimo perjungiklis, kuris padeda užtikrinti, kad jūsų operacijos nebus pažymėtos kaip įtartinos, kai siunčiamos į kitas trečiųjų šalių biržas (net jei esate viename iš „Blockchain“ stebėjimo algoritmų paskelbtų juodųjų sąrašų)..

STONEWALL keičia jūsų operacijas, kad jos nepaliktų viešų metaduomenų pėdsakų. Tai sukuria statistinių abejonių dėl ryšio tarp siuntėjo ir gavėjo, o tai reiškia, kad „blockchain“ priežiūros įmonės negali jūsų stebėti.

Dar viena įspūdingiausių „Samourai“ piniginės savybių yra jos neprisijungęs funkcionalumas. Šifravimo operacijas galite transliuoti į atitinkamą tinklą naudodamiesi SMS arba tinklo tinklu.

parsisiųsti: „Samourai“ piniginė „Android“ | Darbalaukis (Laisvas)

4. Rahakotas

rahakott anoniminė Bitcoin piniginė

Rahakott yra anoniminė „Bitcoin“ piniginė, kuri pozicionuoja save kaip vieną iš geriausių programų, tokių kaip „Electrum“ ir „Mycelium“, alternatyvų..

Kai kuriais atžvilgiais programa yra panaši į „Unstoppable“. Naują piniginę galite susikurti greičiau nei per 15 sekundžių ir niekada nebus paprašyta pateikti atpažįstamos informacijos.

Tačiau norint gauti dar daugiau anonimiškumo, „Rahakott“ programa yra ir „Bitcoin“ piniginės maišyklė. Fone veiks jūsų operacijų anonimiškumas ir žymiai sumažins tikimybę, kad kas nors galės jas stebėti. Norėdami dar labiau padidinti savo privatumą, patikrinkite, kaip anonimiškai įsigyti „Bitcoin“.

Ji taip pat siūlo papildomą funkciją „Stiprus maišymas“. Tai tyčia nutrauks adresų gavimo ir siuntimo grandinę, todėl bus neįmanoma stebėti.

Norėdami naudoti „Strong Mixing“, piniginės balanse reikia bent 10 kartų viršyti minimalų tinklo mokestį. Būsite apmokestinti vienu procentu visos operacijos kainos.

Neigiama yra tai, kad Rahakott palaiko žymiai mažiau monetų nei „Unstoppable“. Galite pasidaryti tik šešias pinigines. Tai yra „Bitcoin“, „Litecoin“, „Dash“, „Bitcoin Cash“, „ZCash“ ir „Ethereum“.

Rahakott yra prieinamas tik internete.

Naudokite: Rahakott piniginė skirta internetas (Laisvas)

5. PINT piniginė

PINT piniginė yra decentralizuota anoniminė „Bitcoin“ piniginė, kurią galima įsigyti tik „Android“. Be piniginės funkcijų, ji taip pat gali pasigirti įmontuota „peer-to-peer“ šifravimo rinka.

Nustatant nereikia nurodyti jokios asmeninės informacijos, o piniginės raktai yra mobiliajame įrenginyje. Jei pametėte telefoną, galite naudoti įmontuotą apsaugos nuo vagystės funkciją, kad ištrintumėte jį iš senojo įrenginio ir atkurtumėte jį naujame.

Šiuo metu palaikomos monetos yra „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Ethereum“, „Litecoin“, „Dash“ ir „Dogecoin“. Jūs netgi galite siųsti ir gauti kitas ERC 20 monetas, tokias kaip „OmiseGo“, „Golem“ ir „Power Ledger“.

„P2P“ funkcijas padeda užšifruotas pokalbis. Pirkėjai ir pardavėjai gali bendrauti prieš atlikdami operaciją. PINT taip pat turi grandinės sąlyginį deponavimą; pardavėjo turtas lieka jų piniginėje, kol pirkėjas patvirtina sandorį.

Galiausiai, PINT yra suderinamas su „Changelly“ ir „Shapeshift“. Galite naudoti programą, kad palygintumėte pervedimo kainas ir rastumėte geriausią pasiūlymą.

parsisiųsti: PINT piniginė skirta „Android“ (Laisvas)

Sužinokite daugiau apie geriausias „Bitcoin“ pinigines

Penkios piniginės, kurias apžiūrėjome, yra viena iš geriausių anoniminių bitkoinų piniginių, kurias galima įsigyti šiandien. Būtinai praneškite mums apie savo mėgstamą „Bitcoin“ piniginės maišytuvą susisiekdami su socialine žiniasklaida.

Ir jei norite sužinoti daugiau apie kriptografines pinigines, būtinai perskaitykite kitus mūsų straipsnius apie tai, kaip aptikti padirbtas kriptografines pinigines ir popierinių piniginių bei techninės įrangos piniginių privalumus ir trūkumus..