6 būdai apmokėti įprastas sąskaitas naudojant Bitcoin

Kriptografijos patekimas į pagrindinę dalį reiškia naudoti ją kasdieniams mokėjimams. O kas daugiau „kasdien“ ir įprasta, nei mokėti namų ūkio sąskaitas? Paslaugos, jungiančios kriptovaliutas su kasdieniškesnėmis mūsų kasdienio gyvenimo sritimis, yra svarbios įsisavinimui.

Čia yra šeši būdai, kaip apmokėti įprastas sąskaitas naudojant „Bitcoin“ ir kitas kriptovaliutas.

1. Monetų sąskaitos

Vieta: JAV | Kriptovaliutos: „Bitcoin“, „Litecoin“

„CoinBills“ yra JAV įsikūrusi kriptografinių sąskaitų apmokėjimo paslauga. „CoinBills“ galite naudoti norėdami apmokėti bet kokią sąskaitą ar sąskaitą faktūrą naudodami „Bitcoin“ ar „Litecoin“, kad ir koks būtų jūsų kabelis, elektra, vanduo, dujos ir pan..

„CoinBills“ siūlo tris mokėjimo pakopas.

  • 1 pakopa: Sąskaitoms nuo 50 iki 500 USD. „CoinBills“ ima fiksuotą 15% visos sumokėtos sumos mokestį.
  • 2 pakopa: Sąskaitoms nuo 501 iki 1 000 USD. „CoinBills“ taiko fiksuotą 10% visos sumokėtos sumos mokestį.
  • 3 pakopa: Už 1 001 USD ir didesnes sąskaitas. „CoinBills“ ima fiksuotą 5% mokestį nuo visos sumokėtos sumos.

Jūs užsiregistruojate reikalingam „Bitcoin“ sąskaitų apmokėjimo lygiui, tada įveskite savo asmeninę informaciją ir išsamią sąskaitų informaciją. Tada gausite el. Laišką, kuriame bus patarta, kaip elgtis, pvz., Adresai, į kuriuos norite siųsti kriptovaliutą, ir užbaigimo laikas.

2. PiixPay

Vieta: Daugiau nei 100 šalių | Kriptovaliutos: „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Litecoin“, „Dash“

„PiixPay“ yra estų kriptovaliutų sąskaitų apmokėjimo platforma. Rašymo metu galite apdoroti mokėjimus daugiau nei 100 šalių. „PiixPay“ apima visas Europos šalis, daugelį jų visoje Afrikoje, Centrinėje ir Pietų Amerikoje bei Viduriniuose Rytuose. Tai nepalaiko „Bitcoin“ sąskaitų mokėjimų JAV, nors mokėti galite naudodami JAV dolerius.

„PiixPay“ operacijų apdorojimo mokesčiai yra labai pagrįsti. Bazinės paslaugos mokestis yra 1 € plius 1,75% sandorio sumos. Yra ir kiti mokesčiai, priklausantys nuo operacijos rūšies, kuri galite perskaityti čia.

„Bitcoin“ sąskaitos apmokėjimas nėra vienintelis „PiixPay“ variantas. Kripto piniginę taip pat galite prijungti prie banko sąskaitos naudodami „PiixPay“ „Instafill“. Kai gausite mokėjimą į savo kriptografinę piniginę, „Instafill“ jį automatiškai išgrynins, nusiųsdamas „Euro“ tiesiai į jūsų banko sąskaitą.

3. Apmokėjo monetos

Vieta: Australija | Kriptovaliutos: „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“, „Bitcoin Cash“, „Ripple“

„Paid By Coins“ yra Australijos kriptovaliutų sąskaitų apmokėjimo vartai. Galite mokėti monetomis mokėdami visas įprastas namų ūkio sąskaitas naudodami „Bitcoin“, „Litecoin“, „Ethereum“, „Bitcoin Cash“ ar „Ripple“, priimdami mokėjimus iki 50 000 AUD. Taip pat galite naudoti „Paid By Coins“ su Australijos elektroninių sąskaitų apmokėjimo sistema BPAY.

Vienas geriausių „Paid By Coins“ dalykų yra tai, kad jis netaiko jokių operacijų mokesčių. „Monetos“ moka „pinigus iš valiutos skirtumo“, o tai reiškia, kad mokate tik savo sąskaitą.

Kalbant apie „Bitcoin“ sąskaitas apmokančias platformas, „Paid By Coins“ yra viena geriausių. Deja, likusiam pasauliui jis prieinamas tik Australijoje.

Gyvenimas nėra susijęs su sąskaitų apmokėjimu. Kartais norisi nusipirkti ką nors gražaus. Štai kaip išleisti sunkiai uždirbtą kriptografiją „Amazon“!

4. „BitBill“

Vieta: ES | Kriptovaliutos: 8 įskaitant „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, & Ethereum

„BitBill“ yra Europos kriptovaliutų sąskaitų apmokėjimo paslauga. „BitBill“ galite naudoti sąskaitoms faktūroms ir sąskaitoms apmokėti „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Ethereum“, „Dash“, „Doge“, „Ethereum Classic“, „Litecoin“ ir „Gulden“. Rašymo metu „BitBill“ apdorojo daugiau nei 3 milijonus eurų Bitcoin ir kitomis kriptovaliutomis.

Norėdami naudoti „BitBill“, turite įsitikinti, kad sąskaitos gavėjas turi IBAN sąskaitą. „BitBill“ apdoroja sąskaitos apmokėjimą ir išsiunčia jums atitinkamą kriptovaliutos sąskaitą faktūrą. Kai apmokėsite sąskaitą Bitcoin ar kitaip, „BitBill“ atliks tiesioginį mokėjimą.

5. Bitwala

Vieta: ES | Kriptovaliutos: 11 įskaitant „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“ ir „Ethereum“

„Bitwala“ šiek tiek skiriasi nuo kitų sąraše esančių „Bitcoin“ sąskaitų apmokėjimo platformų. Užuot tvarkęs sąskaitas, „Bitwala“ yra kriptovaliutoms palankus bankas. Tai reiškia, kad galite nemokamai užsiregistruoti, tada susieti savo kriptografinius fondus su įprasta „Bitwala“ banko sąskaita. Banko sąskaita veikia paprastai, ir jūs galite valdyti savo „fiat“ valiutą kartu su savo „Bitcoin“ ir kitomis kriptografinėmis priemonėmis.

„Bitwala“ taip pat palaiko daugybę kriptovaliutų. Savo „Bitwala“ paskyroje galite valdyti „Bitcoin“, „Bitcoin Cash“, „Ethereum“, „Ethereum Classic“, „Litecoin“, „Monero“, NEO, „OmiseGO“, „Ripple“, „Zcash“ ir „Dash“..

Kadangi „Bitwala“ yra tinkamas šifruoti bankas, jums nereikia jaudintis dėl to, kad kas nors blokuos jūsų „Bitcoin“ operacijas.

6. Bitwage

Vieta: Pasaulinis | Kriptovaliutos: Bitcoin

„Bitwage“ padeda jums gauti darbo užmokestį kriptovaliuta, o ne apmokėti sąskaitas. Galite naudoti „Bitwage“, kad visą mėnesio algos paketą ar jo dalį konvertuotumėte tiesiai į kriptovaliutą. Atsižvelgiant į jūsų pageidavimus, galite niekada nematyti jokio atlyginimo. Jei sujungsite „Bitwage“ su „Bitcoin“ sąskaitų apmokėjimo platforma, jums taip pat nereikės mokėti fiat.

Asmenys gali kreiptis dėl standartinės nemokamos sąskaitos, kurios apdorojimas užtrunka kelias dienas, ir už gaunamus mokėjimus (pvz., „Bitwage“ priima jūsų darbo užmokestį) ima 10 USD mokestį. Arba yra „Premium“ sąskaita, kuri kainuoja 15,99 USD per mėnesį, tačiau tą pačią dieną apdoroja jūsų darbo užmokestį ir nepatiria jokio gaunamo pavedimo mokesčio..

Jei jūsų banko sąskaitoje yra „Bitcoin“ atlyginimai ir „Bitcoin“, jums gali prireikti ir „Bitcoin“ bankomato. Štai kaip rasite artimiausią „Bitcoin“ bankomatą.

Atėjo laikas apmokėti sąskaitas su kriptografija

„Bitcoin“ sąskaitų apmokėjimo atsiradimas yra puikus žingsnis į priekį naudojant kriptovaliutas. Jums nebereikia sukeisti savo „Bitcoin“ ar kitų kriptovaliutų į „fiat“, kad įsitikintumėte, jog jūsų vandens ryšys veikia, o elektros srovė nuolat teka..

Tačiau yra ir minusas. Daugelis paslaugų už sandorio užbaigimą ima didelį apdorojimo mokestį. Apdorojimo mokestis yra suprantamas. Galų gale, paslaugos užbaigia jūsų kriptografijos tvarkymą, apmoka sąskaitas ir viską pažymi. Įtariu, kad daugumai žmonių nedidelę kriptografijos sumą, norint sumokėti vandens ar telefono sąskaitą, yra pigiau nei kiekvieną mėnesį surinkti po 10 ar 15 procentų papildomą apdorojimo mokestį..

JAV skaitytojai taip pat turėtų patikrinti savo vietos įstatymus. Kai kurios JAV valstijos priima įstatymus, leidžiančius vyriausybės organizacijoms priimti mokėjimus „Bitcoin“ ir „kriptovaliuta“. Pavyzdžiui, Ohajas priima Bitcoin kaip mokėjimą už jūsų mokesčius.

Viena iš alternatyvų yra naudoti „Bitcoin“ kredito ar debeto kortelę. Čia pateikiamos kelios geriausios kriptovaliutos vartotojams prieinamos kriptografinės kredito kortelės galimybės. Kita alternatyva yra naudoti „Bitcoin“ mokėjimo paslaugą, pvz., „BitPay“. Štai kaip nustatote ir naudojate „Bitpay“, kad kriptografinius mokėjimus atliktumėte taip pat lengvai, kaip „PayPal“.