12 geriausių kriptovaliutų ir „Blockchain“ kursų apie „Udemy“

Nesvarbu, ar esate kriptovaliutų naujokas, ar „blockchain“ ekspertas: visada reikia išmokti ką nors naujo.

„Udemy“ kursai yra vienas geriausių būdų išplėsti savo žinias bet kurioje srityje, o kriptografija nesiskiria. Jei norite išplėsti savo akiratį, peržiūrėkite šiuos „Udemy“ kursus, skirtus „blockchain“ ir „cryptocurrency“.

1. „Blockchain“ ir „Bitcoin Fundamentals“

udemy kursas

Kaina: MOKAMA

Lygis: pradedantysis

Trukmė: 2,5 val

Šis įvadinis kursas yra puikus startas tiems, kurie tik pradeda savo blokų grandinės ir kriptovaliutos kelionę.

Didžioji turinio dalis yra padalinta į 29 trumpas paskaitas, kurios trunka ne ilgiau kaip penkias minutes. Vaizdo įrašai apima paprastas temas, tokias kaip „blockchain“, „Bitcoin“ istorija ir vertė, išmaniosios sutartys, „SegWit“ ir maišos..

Kurso pabaigoje pateikiamas vadovas, kaip nusipirkti pirmuosius „Bitcoins“, įskaitant patarimus dėl piniginių, saugojimo ir operacijų atlikimo.

2. „Blockchain A-Z“: sužinokite, kaip sukurti savo pirmąjį „blockchain“

Kaina: MOKAMA

Lygis: ekspertas

Trukmė: 14,5 val

Vienas iš gražiausių decentralizuotų blokų grandinių aspektų yra tas, kad kiekvienas gali jį sukurti. Šis kursas moko jus, kaip tai padaryti, pateikdami išsamų žingsnis po žingsnio vadovą. Trys moduliai yra „Blockchains“, Kriptovaliuta, ir Išmaniosios sutartys.

Kursas taip pat apima puikų penkių populiariausių altcoinų vadovą: Litecoin, Neo, Ripple, Cardano ir Stellar.

3. „Blockchain for Business 2018“: nauja pramonės revoliucija

Kaina: MOKAMA

Lygis: tarpinis

Trukmė: 6 valandos

Kaip įrodo daugelis realių „blockchain“ pavyzdžių, yra labai nedaug įmonių, kurioms nebus naudinga naudoti technologiją tam tikroje savo verslo modelio dalyje.

Jei jau gerai suprantate, kaip veikia „blockchain“, bet nesate tikri, kaip tai reiškia jūsų pačių įmonę, tai jums tinka.

Vaizdo įrašai skirti keturiems verslo sektoriams: pramoninis, tech, vartotojas prekės, ir finansai.

4. „Blockchain“ pagrindai: „Ethereum“, „Bitcoin“ ir dar daugiau

udemy kursas

Kaina: MOKAMA

Lygis: pradedantysis

Trukmė: 3,5 val

„Blockchain“ pagrindai: „Ethereum“, „Bitcoin“ ir dar daugiau kursų, skirtų pradedantiesiems, supažindinama su pagrindinėmis „blockchain“ savybėmis.

Kursas pradedamas „blockchain“ apžvalga, tada pereinama prie „blockchain“ ekonomikos, pagrindinių technologijų ir verslo perspektyvumo..

Kiekvienas iš keturių modulių baigiasi egzaminu, kad galėtumėte patikrinti, ar supratote turinį.

5. Sukurkite ir įdiekite savo pirmąją decentralizuotą programą naudodami „Ethereum“

Kaina: NEMOKAMA

Lygis: pradedantysis / vidutinis

Trukmė: 1,5 val

Decentralizuotos programos – trumpai „DApps“ – yra panašios į įprastas programas, išskyrus tai, kad jos sukurtos „blockchain“. Kiekvienas gali sukurti DApp naudodamas išmaniąsias sutartis.

Šis kursas paaiškina procesą. Manoma, kad neturite išankstinių žinių; jame paprastai ir aiškiai aprašomi pagrindai.

Kai einate per kursą, turinio sudėtingumas padidėja. Vaizdo įrašai apima tokias temas kaip solidumo įvykiai, funkcijų modifikatoriai, susiejimai ir struktūros, paveldėjimas ir diegimas.

Norite sužinoti daugiau apie „Ethereum“? Peržiūrėkite šias aštuonias „Ethereum“ pamokas pradedantiesiems.

6. „Blockchain“ ir „Cryptocurrency“ kursai 101 absoliučiai pradedantiesiems

Kaina: NEMOKAMA

Lygis: pradedantysis

Trukmė: 1 valanda

Šie trumpi vienos valandos trukmės nemokami kursai puikiai tinka tiems, kurie nori mokytis apie „blockchain“ ir „cryptocurrency“ pagrindus, tačiau kurie nėra suinteresuoti įsigilinti į temą..

Aštuoniuose vaizdo įrašuose paprastai paaiškinamos pagrindinės sąvokos. Jie pažymi pagrindinius dalykus, kuriuos turite žinoti, įskaitant kasybą, kaip veikia protingos sutartys, decentralizuotos autonominės organizacijos ir kriptovaliutos..

7. Kriptovaliutų turtas: kaip prekiauti & Investuok kaip profesionalai

Kaina: MOKAMA

Lygis: tarpinis / ekspertas

Trukmė: 4 valandos

Jei negyvenote po uola, žinosite, kad investuotojų susidomėjimas kriptovaliutomis per pastaruosius porą metų išaugo.

Kai kuriais atžvilgiais prekyba kriptovaliutomis yra panaši į prekybą tradicinėse „Forex“ biržose. Kitaip ji panaši į naktį ir dieną. Šis kursas supažindina jus su viskuo, ko reikia norint pradėti, įskaitant techninę analizę, pagrindinę analizę, mainų naudojimą ir ICO pirkimą..

Įspėjimas: Prekyba kriptovaliutomis yra itin rizikinga! Rinkos yra nepastovios. Neinvestuokite daugiau, nei galite sau leisti prarasti.

8. „Blockchain“ kūrimas „Hyperledger“ audinyje naudojant kompozitorių

udemy kursas

Kaina: MOKAMA

Lygis: ekspertas

Trukmė: 8 valandos

Šis kursas yra skirtas ekspertų lygio programuotojams, programuotojams ir kūrėjams.

Jei neturite tvirto supratimo apie „JavaScript“, „Java“ ar „NodeJS“, taip pat neturite darbinių žinių apie HTTP ir REST, tai ne jūsų kursas. Idealiu atveju jums taip pat reikia būti patogiam naudojant „Docker“ ir „Unix“ komandas.

Pats kursas paaiškina, kaip naudoti „Hyperledger Fabric“ sistemą kuriant įmonės lygio blokų grandines ir programas.

9. Kriptovaliutų Biblija

Kaina: MOKAMA

Lygis: pradedantysis

Trukmė: 3,5 val

Kriptovaliutų Biblija yra vienas iš pigiausių kursų šiame sąraše. Kiti pradedančiųjų kursai, kuriuos mes jums pristatėme, sutelkė dėmesį į „blockchain“ dalykų pusę. Šiame kurse nagrinėjamos pradedančiųjų lygio temos kriptovaliutų srityje.

Paskaitose aptariama tokia informacija kaip „Bitcoin“ istorija, kaip sukurti prekybos sąskaitą, kaip pradėti kasinėti monetas ir kriptografijos svarba..

10. Investavimo kriptovaliuta pagrindai

Kaina: MOKAMA

Lygis: pradedantysis / vidutinis

Trukmė: 4 valandos

Kriptovaliutų investicijų pagrindai yra vienas geriausiai vertinamų kriptografinių kursų „Udemy“.

Tai siūlo fantastišką holistinę visų prekybos proceso aspektų apžvalgą. Mūsų nuomone, geriausias modulis yra kriptovaliuta kaip investicija. Jame aptariami kriptografijos ir atsargų skirtumai, Bitcoin vertės ir altcoins vertės santykis, kriptografijos pasiūlos ir paklausos ekonomika ir daug daugiau.

Kursas baigiamas kai kuriomis investavimo strategijomis, įskaitant specialų skyrių apie Warreno Buffet požiūrį į turto kaupimą.

11. Investavimas į kriptovaliutą: kaip rasti nuvertintus altoinus

Kaina: MOKAMA

Lygis: tarpinis

Trukmė: 1 valanda

Kaip jūs tikriausiai jau žinote, šifravimui reikia daug daugiau nei tik „Bitcoin“. Altcoin sektorius taip pat sprogo; skaičiavimai rodo, kad egzistuoja nuo 1 500 iki 3 000.

Šis kursas moko jus pastebėti nedidelę saują tų 3000 alfa vertybių, kurios yra nepakankamai įvertintos. Jame aprašoma, kaip atlikti altcoin tyrimus, kaip pastebėti ICO aferas ir dar daugiau.

12. „Ardor Blockchain Bootcamp“

užsidegimo kursas

Kaina: NEMOKAMA

Lygis: tarpinis / ekspertas

Trukmė: 3,5 val

Baigiame „Ardor Blockchain Bootcamp“ kursu. „Ardor“ yra kriptovaliuta ir „blockchain“, kuri parduoda save kaip keičiamo dydžio „blockchain-as-a-service“ sprendimą verslui..

Pirmoje kurso dalyje aptariamos „Ardor“ piniginės, „Ardor“ pirkimas ir „Ardor“ naudojimas. Antroje dalyje išsamiau apžvelgiamos išplėstinės „Ardor“ blokų grandinės funkcijos, įskaitant prieigą prie „TestNet“ ir „Ardor“ naudojimą kaip pinigų sistemą, balsavimo sistemą ir duomenų debesį bei prekyvietę..

Sužinokite daugiau apie „Blockchains“ ir kriptovaliutą

Geriausi „Udemy“ kriptovaliutų kursai gali padėti jums išmokti, bet galime tai padaryti ir mes!

Jei esate naujokas ir norėtumėte sužinoti daugiau apie blokų grandinę ir kriptovaliutą, peržiūrėkite mūsų įvadą į įprastus kriptovaliutos terminus.