12 geriausių „Crypto YouTube“ kanalų „Blockchain“ entuziastams

„YouTube“ yra daugybė kriptografinio turinio.

Nesvarbu, ar norite sužinoti apie „blockchain“ technologiją, ar patobulinti savo prekybos įgūdžius, ar tiesiog neatsilikti nuo naujausių šifravimo naujienų – galėsite rasti „YouTube“ kanalą, kuris atitiktų jūsų poreikius.

Čia yra mūsų populiariausi kriptovaliutų ir „blockchain“ „YouTube“ kanalai. Jei nesutinkate su mūsų pasirinkimais, būtinai palikite savo pasiūlymus komentaruose!

1. „CryptoCandor“

Alex Pereiros vedamas „CryptoCandor“ pradėjo gyvenimą kaip savo augintinių projektą, tačiau dabar jis pateko į „YouTube“ kanalą su 20 000 prenumeratorių, svetainę ir aktyvų „Twitter“ kanalą..

Ji per savaitę paskelbia vieną ar du naujus vaizdo įrašus. Temos apima viską nuo interviu iki aiškintojų.

2. Ianas Balina

Ianas Balina yra žinomas vardas spausdintinės žiniasklaidos pasaulyje. Jis rašė apie „The Wall Street Journal“, „Forbes“, CNBC, „Huffington Post“, „The Street, INC“ ir „Entrepreneur Magazine“ šifravimo ir blokavimo grandines..

Jo specialybė yra ICO; jis naudoja savo „pinigų kamuolio metriką“, kad surastų tinkamus žetonus, į kuriuos būtų galima investuoti.

Jo kanalas turi 115 000 abonentų.

3. Suppomanas

Suppomano kanalas yra naujienų, monetų analizės ir jo asmeninės nuomonės rinkose derinys. Jis taip pat turi „Udemy“ kursą apie „Bitcoin“, kurį verta patikrinti.

Pastaba: Mes suapvalinome keletą geriausių „Udemy“ kursų, skirtų „blockchain“ ir „cryptocurrency“, jei norite sužinoti daugiau.

4. Duomenų brūkšnys

„Data Dash“ yra vienas žinomiausių „YouTube“ šifruotojų. Turėdamas 315 000 abonentų, daugelis mano, kad jis platformoje siūlo geriausią nepriklausomą vaizdo įrašų turinį.

Visas jo turinys pateikiamas „kasdieninio atnaujinimo“ forma; jis analizuoja kripto rinkas ir nagrinėja jas platesnės pasaulio ekonomikos fone.

Taip pat galite rasti retkarčiais vykstančių interviu, bendruomenės tiesioginius srautus ir diagramų pagrindu atliktą techninę analizę.

5. Ivanas apie techniką

Jei norite, kad „YouTube“ kanalas būtų orientuotas į pagrindines technologijas, o ne į investicijų dalykus, peržiūrėkite „Ivan on Tech“ kanalą. Nors yra rinkos brūkšnys, Ivanas paprastai neria monetas iš programuotojo perspektyvos.

Ivanas taip pat yra populiarus kripto konferencijų grandinės veidas; jis yra kalbėjęs daugybėje renginių visame pasaulyje.

Kas porą dienų jis išleidžia naują vaizdo įrašą savo 200 000 prenumeratorių.

6. Kripta0

„Crypt0“ yra Omaro Bhamo „YouTube“ kanalas – jis yra populiarus „Twitter“ vartotojas, turintis daugiau nei 30 000 sekėjų.

Omaro „YouTube“ kanalas daugiausia dėmesio skiria naujienų analizei ir nuomonei; nerasite investavimo patarimų ar rinkos įžvalgų.

Vidutiniškai galite tikėtis pamatyti keturis ar penkis naujus vaizdo įrašus kiekvieną savaitę. Dauguma jų trunka apie 30 minučių.

7. Ameer Rosic

Ameer Rosic negamina tik „YouTube“ vaizdo įrašų šifravimo ir blokavimo; jo kanalas taip pat turi daug sveikatos ir motyvacinio turinio.

Tačiau „Rosic“ yra „blockchain“ evangelistas ir ilgametis kripto įtakotojas; jo vaizdo įrašai yra tiesioginiai ir informatyvūs.

Jei jus domina tik jo kriptografiniai vaizdo įrašai, eikite tiesiai į kanalo grojaraščio skyrių. Yra „blockchain“ naujienų grojaraštis ir bendras šifruoto pokalbio grojaraštis.

Ar norite skaityti savo šifravimo naujienas? Prisiregistruokite gauti vieną iš geriausių kriptovaliutų ir „blockchain“ naujienlaiškių, kuriuos galite perskaityti dabar.

8. Kripto patarimai

Heidi Chakos pirmą kartą išgarsėjo dėka savo @heiditravels paskyros „Steemit“; viena jos žinutė kažkada uždirbo daugiau nei 12 000 JAV dolerių Steem dolerių (peržiūrėkite mūsų Steemit apžvalgą, kad sužinotumėte daugiau apie Steem dolerius).

Jos „YouTube“ kanalas sukūrė tą sėkmę. Heidi vaizdo įrašuose daugiausia dėmesio skiriama keturioms pagrindinėms temoms: „blockchain“ naujovėms, naujoms monetoms ir ICO, saugumui ir kriptografinės ekonomikos bei pasaulio ekonomikos santykiams..

9. Saulėtas dekretas

Saulėtame dekrete yra kanalas, kurio specializacija yra techninė ir fundamentali monetų analizė.

Dėl savo prigimties tai dažnai gali būti šiek tiek sausa tema – ne taip įdomu žiūrėti nejudantį grafiką, o kažkas šnipščia apie abstraktius analizės metodus, kurių jūs nesuprantate.

Tačiau Sunny dekretas yra juokingas vaikinas; jis turi žaidimų pagrindą ir turi įgimtų žinių, kaip išlaikyti savo vaizdo įrašus linksmus, net jei tema nukrypsta į nuobodų.

Kiekvieną savaitę pateikiant penkis ar daugiau naujų vaizdo įrašų, nuolatos plūsta nauja medžiaga.

10. Kripto dienraštis

„Crypto Daily“ yra ne tik pramogos, bet ir rimta informacija apie kriptografiją. Su įnirtingais pašalinimais ir nykiais komentarais apie dienos naujienas tai įdomus laikrodis net žmonėms, kurie nesidomi kriptografijos ir blokų grandinės sektoriumi.

Žinoma, kanalas taip pat turi tam tikrą tvirtą įžvalgą. Paslėpta po komedija, yra daug techninės analizės apgalvotos įžvalgos. Komedija tiesiog reiškia, kad ji teikiama prieinamu būdu, ir tai yra geras dalykas.

11. Aantonopas

„Aantonop“ yra Andreas Antonopoulos kanalas. Jis yra vienas svarbiausių pasaulyje šifravimo šalininkų ir ilgametis bendruomenės vadovas.

Šiais laikais didžioji dalis Andreaso turinio sukasi aplink Q&A sesijos. Pasirenkama tam tikra kripto ar blokų grandinės tema, tada Andreas atsako į savo sekėjų klausimus įvairiose socialinės žiniasklaidos platformose.

Taip pat galite rasti kai kurių Andreas pokalbių ir konferencijų, kurias jis rengia visame pasaulyje, vaizdo įrašus.

12. Sanem Avcil

Sunku orientuotis ICO pasaulyje. Tai yra viena iš pagrindinių priemonių, kurias naudoja kripto nusikaltėliai, norintys jus apgauti iš sunkiai uždirbtų pinigų.

Taip, yra keletas dalykų, į kuriuos galite atkreipti dėmesį, kad pastebėtumėte ICO sukčiavimą, bet galbūt lengviau leisti kitam atlikti sunkų darbą už jus.

Sanemas Avcilas yra gerai įsitvirtinęs ICO analitikas; 90 procentų jo kanalo vaizdo įrašų skirti ICO išpakuoti ir aptarti, ar tai perspektyvus ilgalaikis projektas..

Kiti būdai sekti kriptografiją

„YouTube“ yra puikus būdas nuolat atnaujinti kriptografiją ir „blockchain“, nors yra daugybė kitų šaltinių, kuriuos galite patikrinti.

Jei norėtumėte sužinoti apie kitus būdus, kaip pataisyti savo šifravimą, peržiūrėkite mūsų straipsnius apie geriausias kriptografijos naujienų svetaines ir geriausius šifravimo naudotojus, kuriuos galite stebėti „Twitter“.