Kodėl „Hodl“ BTC – kriptovaliuta Nr. 1

Dauguma prekybininkų, kurie nori Bitcoin nuo metų laikosi nuomonės, kad „Bitcoin“ yra ir išliks pagrindine kriptovaliuta dėl labai svarių priežasčių.

Štai kodėl daugelio profesionalių prekybininkų kriptografinėmis priemonėmis prekybos tikslas yra gauti daugiau BTC, o ne gauti daugiau USD. Jie laiko pagrindinę kriptovaliutą kaip būsimų turtų turtą, priešingai nei fiat pinigai, kurie nuolat praranda savo vertę.

Kripto naujokai dar neturi visos pagrindinės informacijos, kurios reikia norint suprasti tikrąją pagrindinę Bitcoin vertę, palyginti su visomis kitomis kriptovaliutomis, kurios buvo sukurtos remiantis revoliucine Bitcoin unikalia technologija. O kas to nesuprastų? Šiuo metu yra tiek daug altcoinų, kas mėnesį kuriami nauji. Žiniasklaidoje visą laiką plinta daugybė naujienų apie šią monetą ir tą monetą. Taigi natūralu, kad naujokas supainios visą tą informaciją.

Todėl norime įnešti šiek tiek šviesos į tamsą ir trumpai paaiškinti svarbius veiksnius, kodėl BTC yra priežastis pirmaujanti kriptovaliuta:

12 geriausių priežasčių, kodėl tikėtina, kad Bitcoin išliks Nr. 1 kriptovaliuta:

 • Paprastumas: Bitcoin tikslas yra paprastas ir tiesus: Pirmoji ir pirmaujanti pasaulyje kriptovaliuta yra skirta tik vertės perdavimui / tik vertės (skaitmeninių pinigų / aukso) saugojimui. Nors pagrindinė technologija visai nėra paprasta, tačiau tikslas yra. Paprastumas dažnai laimi prieš sudėtingesnes sistemas.
 • Saugumas: Kuo daugiau išgalvotų funkcijų naujų kriptovaliutų kūrėjai nori pridėti prie „Bitcoin“ technologijos, norėdami sukurti „geresnę“ versiją, tuo nauji modeliai tampa nesaugesni, nes greičiausiai jie labiau linkę į klaidas. Prisiminkite „Ethereum“ DAO klaidą, kuri netgi nebuvo vienintelė).
 • Didžioji naujovė: Daugelis žmonių mano, kad naujos kriptovaliutos su daugiau funkcijų atneš naują didelę naujovę. Bet esmė ta: didelė naujovė jau įvyko. „Bitcoin“ blokų grandinės sistema su sutarimo dėl darbo įrodymo algoritmu ir decentralizuota sistema ir kt. Yra viena didžiulė jau įvykusi naujovė. Visos mažos idėjos ir funkcijos, kurias kūrėjai nori pridėti prie šios bazinės sistemos, nebeteikia didelių naujovių.

  Tai nereiškia, kad nėra visiškai šaunu ir puiku, kad kūrėjai džiaugiasi „Bitcoin“ koncepcija ir bando rasti daugiau būdų, kaip panaudoti pagrindinę technologiją įdomiais variantais, tačiau vis tiek tai nebus didelė naujovė , tai bus tik vienos didelės genialios sistemos variantai, kuriuos jau sugalvojo kažkas kitas..

 • Laikas: „Bitcoin“ jau 10 metų įrodė savo saugumą, o tai yra labai svarbus pasitikėjimo veiksnys, kurio visos jaunesnės monetos dar negali suteikti. Kaip minėta, sudėtingesnių sistemų gedimo tikimybė yra gana didelė.
 • Tinklo efektas: Bitcoin turi didžiausią tinklo efektas toli gražu. Tai kriptovaliuta, kurioje naudojami realiausi pasaulio atvejai, nes daugelis įmonių ir parduotuvių priima BTC. „Bitcoin“ naudojimo atvejų taikymo sritis kol kas yra unikali. Tos įmonės lengvai nepakeis BTC kita kriptovaliuta, nes pokyčiai yra susiję su sąnaudomis ir rizika.
 • Tikrasis decentralizavimas: Vienas labai svarbus skirtumas tarp Bitcoin ir ALL altcoins yra tas, kad tai vienintelė reali decentralizuota kriptovaliuta, kuri yra viena iš svarbiausių pagrindinės naujovės savybių. Decentralizacija yra didelis žaidimų keitiklis „Bitcoin“, atvestas į pasaulį. Ir visi altcoinai negali to sugalvoti, nes visi jie fone turi įmonę ar steigėjų grupę, kurios įtaka jų altkoino sistemai yra didelė. Puiku, kad „Bitcoin“ įkūrėjas Satoshi Nakamoto nežinomas. Taigi nėra vieno vadovo ar lyderio, kaip pagrindinio įtakos sistemai. Ir vis tiek sistema yra tokia puiki ir tokia saugi.
 • Ribotas tiekimas ir didėjantis trūkumas: Bitcoinas turi ribotą galutinį tiekimą ir mažėja kasybos išmetamųjų teršalų norma. Tai reiškia didėjantį pasiūlos trūkumą, todėl laikui bėgant ekonominė kaina turi didėti.
 • Nėra tikros alternatyvos: Visi naujesni „Bitcoin“ variantai iš kietų šakių ar kitų altkoinų negalėjo suteikti geresnės sistemos, nors jų rinkodaros vaikinai gali bandyti įtikinti žmones – žinoma, jie skelbia savo monetą.
 • Sukurta sistema: net jei atsirastų „geresnė“ sistema, tikėtina, kad jai nebepavyks aplenkti Bitcoino, nes po 10 metų Bitcoin tikriausiai yra per daug įsitvirtinęs.

  Kaip kažkada sužinojome Andreas Antonopoulos – dažnai žaidimą daro ne „geriausia“ sistema, bet labiau įsitvirtina, nes tai galėjo būti pirmoji sistema arba turinti didžiausią tinklo efektą, ta, kuri kažkaip tiesiog dažniausiai naudojama. Tai sukelia tam tikrą grandininę reakciją. Kiekvieną kartą, kai naujas vartotojas turi galimybę rinktis iš skirtingų variantų, jis greičiausiai pasirenka tą, kurį naudoja dauguma žmonių, suderinamumo ir pasitikėjimo sumetimais. Andreas žino daug pavyzdžių – aš tiesiog prisimenu http protokolo pavyzdį, kuris galėjo būti ne pats geriausias, bet galintis vyrauti interneto protokolas.

 • Bitcoin yra rezervinė valiuta, todėl jis vaidina didžiausią vaidmenį kriptografinės prekybos rinkose.
 • Japonijoje Bitcoin yra oficiali valiuta.
 • Šveicarija palaiko Bitcoin naudojimą, kaip galite rasti SBB svetainėje kuri yra oficiali Šveicarijos geležinkelio įmonė.

Jei norite giliau suprasti apie protą puoselėjančią naujovę, kuri yra „Bitcoin“: A.Antonopoulos knyga „Pinigų internetas“Yra karštas patarimas.

Aš vis dar patiriu žąsų, kai galvoju apie supratimą, kad Bitcoin nėra pinigai internetui.

Tai daugiau nei tai, kažkas didesnio – tai yra kažkas esminio nei bet kokia nauja valiuta.

„Bitcoin“ yra visiškai nauja sistema, tai pirmoji pasaulyje neutrali, be sienų veikianti sistema, veikianti nuo bendraamžių, be tarpininkų / vyriausybių leidimo..

Internetas iki šiol buvo informacijos perdavimo tinklas.

„Bitcoin“ yra evoliucinis žingsnis toliau internete: tai neutralus vertės perdavimo tinklas internete. Bitcoin yra pinigų internetas.