Techninė kriptovaliutos analizė

Praturtėkite su „Bitcoin“ ir „Altcoins“ – būkime sąžiningi: daugeliui iš mūsų tai buvo pirmoji motyvacija prekiauti Bitcoin ir altcoin.

Bet kaip visi žinome, ne visi gali būti nugalėtojai, nes finansinė prekyba visų pirma yra nulinės sumos žaidimas. Kur yra laimėtojų, ten turi būti ir pralaimėtojų, esančių kitoje skalės pusėje. Kriptografinės prekybos laimėtojai yra tie, kurie turi aukštą profesionalių prekybos žinių lygį ir yra geri verslo žmonės, kurie gali palikti savo emocijas žaidime.

Vienas svarbus tų prekybos žinių aspektas yra techninė diagramų analizė. Profesionalūs prekybininkai moka skaityti ir interpretuoti kainų diagramas, kad rastų pirkimo ar pardavimo signalus. Taigi, jei rimtai vertinate šią nepaprastą galimybę užsidirbti pinigų, tada mokytis TA yra privaloma.

Patarimas, kaip efektyviai mokytis TA:

Pradedantiesiems prekyboje geriausias būdas patekti į prekybą ir greitai tapti pelningu yra prisijungimas prie profesionalių prekybos kursų. Išbandėme „BTG“ („Bitcoin Trade Group“), kuris mus tikrai teigiamai nustebino. Nariai greitai gauna pelną, o techninės analizės atlikimo būdas yra stebėtinai paprastas, bet veiksmingas, todėl mes galime labai rekomenduoti išbandyti šią prekybos grupę, jei tai rimtai turite omenyje savo prekybos karjeroje. Skaitykite mūsų apžvalgą čia.

Kadangi temos techninė analizė yra gana išsami ir įvado kontekste, turėtumėte ieškoti šaltinio, kuris paprastai ir glaustai paaiškintų svarbiausias priemones ir rodiklius, kad per mėnesį lengvai sužinotumėte apie tai. Geriausias mūsų patarimas yra kripto prekybos knyga pradedantiesiems, su geriausiu ir ryškiausiu TA skyriumi galite rasti knygoje. Šioje el. Knygoje pateikiama apie 10 prekybos strategijų, kurias galite naudoti, kai tik suprasite kriptovaliutų diagramų techninę analizę.

Įrankis, kurį dažniausiai naudojame TA, yra „TradingView“. Tai yra platforma, kurioje galima analizuoti įvairias kriptovaliutas. Puiku, kad čia taip pat galite išbandyti strategijas ir pristatyti diagramas bei prekybos idėjas bendruomenei.

Žinoma, yra keletas kitų priemonių. Šiame puslapyje rasite populiariausius.

Kas yra techninės diagramos analizė?

Trumpai tariant, techninė analizė arba diagramos analizė yra ankstesnių kainų pokyčių tyrimas, siekiant pateikti teiginius apie tolesnę kainų raidą. Jis skiriasi nuo pagrindinės analizės, kuria bandoma atpažinti tikrąją turto vertę ir naudoti ją kaip investicijos pagrindą.

diagramos analizėFundamentinės analizės gerbėjai ir JT atstovai efektyvios rinkos teorija (darant prielaidą, kad dabartinė rinkos kaina jau užfiksavo visą svarbią informaciją ir todėl minėti analizės metodai nėra veiksmingi), dažnai kritikuojamas techninės analizės jausmas. Kyla teisėtas klausimas, ar techninė analizė iš viso gali numatyti dramatiškus rinkos judėjimus, kuriuos inicijavo nenumatyti įvykiai, pavyzdžiui, DAO atakos atveju.

Nuoširdus atsakymas šiuo klausimu: techninė analizė to negali padaryti. Galų gale tai neveikia dėl savo pobūdžio, nes tai reikštų, kad tokie nenuspėjami įvykiai jau galėjo būti numatyti ankstesnių kainų pokyčių metu.

Tai, ką gali suteikti techninė kainų analizė, yra įvertinimas, kiek stiprios yra dabartinės tendencijos ir ar artimiausiu metu galima tikėtis tendencijos pasikeitimo..

Vienas iš būdų teisingai suprasti kainų pokyčių techninę analizę yra suprasti juos kaip tam tikrą „masinę psichologiją“. Apskritai techninė kainų analizė yra ne kas kita, kaip bandymas išanalizuoti masių elgesį, nustatyti pirkėjų ir pardavėjų (t. Y. Jaučių ir meškų) stiprumą ir įvertinti būsimą elgesį..

Net jei individų elgesys nėra nuspėjamas pagal savo pobūdį, masių elgesyje galima nustatyti tendencijas. Jei prekyba žada didelį pelną, tikėtina, kad daugelis žmonių tai nuspręs. Tas pats pasakytina ir atvirkščiai: jei daugelis žmonių nusprendžia pirkti, galima manyti, kad paklausa ir toliau didės. Žmonės yra bandos gyvūnai.

altcoin diagrama prekybos požiūriuNorint išsiskirti iš bandos, prasminga sugebėti numatyti pokyčius ir dar labiau esamų pokyčių pabaigą.

Fundamentali analizė, t. Y. Ilgalaikis investicijos vertinimas, ir techninė analizė neturi būti viena kitą išskiriančios. Pavyzdžiui, jei, remiantis technine analize, kriptovaliuta patiria neįtikėtiną ralį, tačiau pagal pagrindinę analizę neturi didelės vertės, patyręs prekybininkas žino, kad jis turėtų greitai iššokti, kai tik randa tam tikrus pardavimo signalus Lentelė.

Šiuo metu reikia pareikšti įspėjimą: ypač Altcoin rinkoje yra daug valiutų, kurių rinkos kapitalas yra labai mažas. Tokiu atveju gana lengva paveikti kainų pokyčius dideliu pirkimu ar pardavimu.

Dažnai nutiko taip, kad prekybininkai praranda pinigus, nes investavo į rinką, kurią kontroliuoja turtingų žmonių grupė, remdamasi melagingais signalais. Čia reikia atitinkamo atsargumo. Taip pat galite užsidirbti pinigų iš tokių situacijų, tačiau turėtumėte atidžiai stebėti kainą, kad greitai reaguotumėte į tendencijų pokyčius.

Grįžkime prie techninės kriptografinių diagramų analizės – šie straipsniai padės suprasti pagrindines TA priemones, kurias turi žinoti kiekvienas prekybininkas.

Ką reiškia tūris kriptovaliuta? kriptovaliutos apimtis

Kai kriptovaliutų prekybininkai kalba apie apimtį, jie reiškia žetonų ar sutarčių, kuriomis prekiaujama per tam tikrą laikotarpį, skaičių .. Skaityti daugiau

Kripto kainos veiksmo techninės analizės pagrindai

Jei norite sėkmingai prekiauti kriptomis, turite turėti bent jau pagrindinį supratimą, kaip analizuoti kainą .. Skaityti daugiau

Geriausios kriptografinės prekybos analizės knygos Geriausios kriptografinės prekybos analizės knygos

Tarptautinė prekybos sritis nuolat auga ir ypač kripto niša pritraukia vis daugiau žmonių iš visų .. Skaityti daugiau

Prekyba kriptovaliuta – išsamus „Altcoin“ prekybos vadovas

Ar esate čia, nes esate naujokas prekybos pasaulyje? Yra daug prekybos vadovų .. Skaityti daugiau

„Fibonači“ atsekamumo lygiai – „Bitcoin“ ir „Altcoin“ prekyba

Kryptinės prekybos tikslinių kainų įvertinimo įrankis Vienas iš svarbiausių įrankių analizuojant diagramas yra .. Skaityti daugiau

Pasipriešinimas ir palaikymas – pirkti ir parduoti sluoksnius

Remiantis tendencijos koncepcija ir Dow teorija, per metus galima išsiaiškinti ryškius kainų lygius. Skaityti daugiau

Neapsigaukite dėl šios kriptografinės padirbinės diagramos modelio

Žiūrint į šifravimo diagramą, visada lengva pasakyti, kur turėjai pirkti ir parduoti .. Skaityti daugiau

Techninė „Bitcoin“ diagramų analizė – dažniausiai pasitaikantys modeliai

Kai ketinate tapti sėkmingu „Bitcoin“ ar „Cryptocurrency“ prekybininku, labai svarbu turėti mintį apie .. Skaityti daugiau

Kaip užsidirbti pinigų iš kriptografinių žvakidžių

Žvakidės yra viena iš svarbiausių kriptografinių valiutų prekybininkų priemonių ieškant pirkimo ar pardavimo. Skaityti daugiau