Įgūdžių inkubatorius – šifravimo prekybos meistriškumas – apžvalga

skillincubator.com apžvalgaŠioje įgūdžių inkubatoriaus apžvalgoje susidarysite įspūdį, kaip veikia „Crypto Trading Mastery“ kursai ir ką gaunate. Ir pats svarbiausias dalykas: ar šis kriptografinės prekybos kursas vertas pinigų – ar tikrai galite išmokti prekiauti kaip profesionalas??

Kas daro įgūdžių inkubatorių?

Visų pirma, kursas yra produkcija Chrisas Dunnas ir Rokis Darius – 2 gana gerai žinomi vardai kriptovaliutų scenoje, nes jie, pavyzdžiui, labai aktyvūs „Twitter“. Chrisas taip pat turi a „YouTube“ kanalas, tinklaraštis ir jo aktyvios socialinės žiniasklaidos paskyros. Rokis taip pat turi a Interneto svetainė apie kriptovaliutą ir jis kasdien tweetuoja „Twitter“ tinkle.

Kodėl gamintojai yra kvalifikuoti tokiems kursams:

Abu yra profesionalūs ir sėkmingi prekybininkai kriptografija nuo daugelio metų. Chrisas yra talentingas verslininkas, nuolat turintis kūrybinių verslo idėjų, jis puikiai sutelkia dėmesį į finansinę sėkmę ir lieka malonus vaikinas, norintis padėti kitiems. Rokis yra visą darbo dieną dirbantis prekybininkas, o tai reiškia, kad jis visiškai gyvena iš kriptotradingo. Taigi jis neabejotinai yra kvalifikuotas būti šios srities mentoriumi.

Rokis – mentorius: Kai 2016 m. Pabaigoje porą mėnesių lankiau kursus, pačioje pradžioje Chrisas ir Rocky kūrė vaizdo įrašus, rūpinosi tiesiogine prekybos klase ir pan. Bet po kurio laiko tai kažkaip rūpėjo tik Rocky trasai, todėl atrodo, kad jie bent jau tuo metu turėjo visą pagalbą Rocky rankose. Gali būti, kad tai buvo tik laikotarpis ir dabar Chrisas taip pat gali vėl dalyvauti. Kaip girdėjau, jis taip pat dažnai dirba prekybos salėje.

Taigi mes einame:

Ką teikia įgūdžių inkubatoriaus Bitcoin prekybos kursai?

įgūdžių inkubatoriaus meistriškumo kursaiŠio internetinio „Bitcoin“ prekybos kurso užpakalinėje dalyje rasite naršymo meniu su didele rinkos apžvalgos medžiagos kolekcija ir prekybos pamokomis vaizdo įrašų ir teksto puslapių pavidalu..

Sužinokite techninės diagramos analizę

Taigi dažnai gaunate Bitcoin diagramų ir įdomių altkoinų analizę, taip pat išsamias vaizdo pamokas apie tai, kaip prekiauti. Rocky pateikia labai išsamius vaizdo įrašus ir išsamiai kalba apie tam tikras rinkos situacijas, remdamasis savo rodoma diagrama, ir, pavyzdžiui, pasakoja savo įėjimo ir išėjimo taškus bei kodėl.

Jūs sužinosite apie rinkos ciklus ir kaip perskaityti emocijas diagramoje. Jūs sužinosite svarbius diagramų modelius, kaip naudoti „Fibonacci“ ir veiksmus, kaip nustatyti ankstyvą pakilimą. Jūs sužinosite apie išankstinius ir reakcinius sandorius, kurie taip pat yra labai svarbi tema. Tai rodo 2 priešingus požiūrius – palyginamus su visomis kitomis gyvenimo situacijomis.

„Coinigy“ pamoka

Kadangi jie naudoja „coinigy“ giluminei analizei, gausite programos pamoką. Kaip būsimas profesionalus prekybininkas tikrai naudosite tokį profesionalų įrankį, kurio jums tiesiog reikia TA. „Coinigy“ yra ypatingas tuo, kad galite analizuoti visas monetas visose platformose, naudodamiesi profesine „tradingview“ diagrama, ir netgi galite ją naudoti prekybai tarp platformų. Taigi iš tikrųjų viską galite valdyti per vieną platformą.

Rizikos valdymo pamokos

Tai yra viena iš svarbiausių sėkmingos prekybos temų. Rocky moko strategijų, kaip valdyti riziką, kad įsitikintumėte, jog jūsų nuostolių procentas visada bus daug mažesnis nei pelnas. Rizikos valdymas iš esmės yra stop stop nuostatų nustatymas ir pozicijos dydžio nustatymas.

Mokymasis kriptografinės prekybos pagrindų

Prieš pradėdamas savo pirmąją tikrą prekybą, gal 2 mėnesius dalyvavau įgūdžių inkubatoriaus meistriškumo kursuose. Taigi kelis kartus per savaitę aš tiesiog mokiausi prekiauti tik teoriškai, dar neprekiaujant realiai. Ir aš manau, kad tai buvo puiki sąlyga norint patekti į rinką, kai jaučiausi pasirengęs praktikuoti iš tikrųjų pinigų. Žmonės, žinoma, skiriasi, ir galbūt aš esu ypač atsargus, todėl kiti žmonės gali pradėti aktyviai prekiauti anksčiau. Vis dėlto manau, kad labai rekomenduojama pirmiausia išmokti visų pagrindų, kol pradėsite prekiauti tikrais pinigais.

Po daugiau nei 2 mėnesių, praleidęs įgūdžių inkubatoriaus meistriškumo kursus, buvau susipažinęs su diagramomis ir technine analize, jau mačiau daug galimų scenarijų, kaip rinkos gali elgtis ir kaip turėčiau į tai reaguoti..

Emocijų valdymas ir plano sudarymas

Rokis vėl ir vėl kartojo svarbius dalykus. Sakyčiau, tie dalykai, kurie kuria pagrindinę ir svarbiausią mąstyseną, skiriančią ilgalaikius nugalėtojus nuo pralaimėjusiųjų.

Visada turėkite planą, niekada tiesiog nereaguokite be rinkų rinkose, neapsigaukite dėl tipiškų prekybininkų emocijų, tokių kaip baimė ir godumas bei kiti dalykai. Taigi tikrai jaučiausi gerai pasirengęs pradėti prekybą ir laikiausi Rocky patarimo, kad pradžioje turėčiau prekiauti tik nedidelėmis sumomis. Keli pinigai čia ir keli pinigai ten pelno – taigi jūs einate toliau ir galite lėtai padidinti savo investicijas.

Tvarus švietimas kaip prekybininkas kriptografija

Štai kodėl man pasirodė, kad kursas yra tikrai tvarus. Viena vertus, jūs gaunate dabartinius įspėjimus apie prekybą, tačiau, kita vertus, jūs gaunate gilų išsilavinimą kriptotradingo srityje, todėl ateityje nebūsite priklausomi nuo kitų žmonių prekybos įspėjimų..

Gyvybės prekybos klasė

Įgūdžių inkubatoriaus meistriškumo kursuose jie turi gyvą prekybos grupę – papildomą pokalbių kambarį, į kurį bet kada galite įeiti ir pasikalbėti su kitais dalyviais, kurie visi yra labai motyvuoti mokytis ir pateikti įdomių klausimų. Tam tikru metu per dieną Rokis dalyvauja šiame pokalbių kambaryje ir veda tiesioginę klasę.

Tai yra gana įdomu pradedantiesiems. Aš dažnai skubėdavau įeiti į pokalbių kambarį stebėti pokalbio, nepraleisdamas jokių svarbių realaus laiko perspėjimų apie rinką, nes kalbėdami apie dabartinius rinkos pokyčius, jų įrašus ir išėjimo planus, galite arba bent jau tiesiog pasinaudok patarimais ir daryk tą patį. (Bet taip, pradžioje aš asmeniškai tiesiog stebėjau, apie ką jie kalba, norėdamas išmokti teorijos, laukdamas realios prekybos, kol pasijutau pasirengęs.)

Įgūdžių inkubatoriaus meistriškumo kurso trūkumas

Reikia žinoti vieną dalyką. Kursas užima šiek tiek laiko. Man dar nedalyvaujant jie buvo sakę, kad tai bus kažkas panašaus į valandą per savaitę ir kad jau būtų pakankamai laiko, kad taptum sėkmingu prekybininku, daugiau pastangų nereikės. Išsamiai nepamenu, ką pasakė skelbimas, bet tai buvo kažkas panašaus. Maždaug valandą per savaitę ir jūsų prekyba bus sėkmingai vykdoma.

Tačiau tikrovė buvo arba yra visai kitokia. Vidutinė vaizdo įrašo trukmė (kai paskutinį kartą lankiau kursą 2016 m. Gruodžio mėn.) Buvo apie valandą, spėju, kai kurie buvo ilgesni, gal maždaug 2 valandos. Rokis paprastai daro daugiau nei vieną vaizdo įrašą per savaitę. Kartais net pora vaizdo įrašų. Bent jau taip buvo praėjusią žiemą. Neįsivaizduoju, kad nuo to laiko jis sumažino savo pastangas. Kas puiku! – visą laiką ir darbą jis įdeda į tuos pastatymus. Neabejokite tuo! Aš esu visiškai įsitikinęs, kad jums reikia skirti daug laiko mokantis prekiauti, jei į tai žiūrite rimtai. Ir jūs turėtumėte – kaip norite prekiauti pelnu, o ne tik greitai prarasti pinigus.

Taigi taip, žinoma, tai užima daug laiko. Be to, norite naudotis tiesiogine prekybos sale, kuri taip pat užtrunka, tada yra rinkos apžvalgos tekstai, kuriuos norite perskaityti. Man laiko faktorius nebuvo svarbus, nes rimtai norėjau išmokti prekiauti, todėl buvau pasirengęs investuoti daug laiko. Man patiko žiūrėti į diagramų analizę, rinkos apžvalgą ir prekybos pamokų vaizdo įrašus, kai eidavau miegoti. Taigi aš prieš tai miegodamas žiūrėjau tai, užuot skaitęs knygą ar žiūrėdamas televizorių.

Gana naudinga pradedantiesiems

Mano požiūriu galiu labai rekomenduoti Įgūdžių inkubatoriaus meistriškumo kursai prekybos pradedantiesiems, nes tai suteikia jums puikų pagrindinį išsilavinimą ir pasirengimą patekti į rinkas.

Gerai tai, kad atrodo, kad jie pakeitė savo ankstesnius metinius ir mėnesinius planus į vienkartinį mokėjimą, o tai, mano manymu, dabar yra dar geresnis pasiūlymas. Nes moki vieną kartą ir eini kursą tiek, kiek tau reikia.