Geriausi Bitcoin brokeriai, kurie prekiauja kriptografija Kanadoje

Dabartiniai populiariausi brokerio pasiūlymai jums:

Čia iš pirmo žvilgsnio matote geriausius Kanados piliečių Bitcoin brokerius. Šiose platformose esate kviečiami prekiauti Bitcoin iš Kanados. Deja, dėl teisinių priežasčių Kvebeko provincija paprastai neįtraukiama į Bitcoin maržų brokerius.

Dabartiniai Bitcoin prekybos Kanadoje kuponai:

2018 m. Vasara – Kanada paskelbia oficialų naujo kriptografinio reglamento projektą, daugiausia dėmesio skiriant KYC / AML

Bitcoin prekybos platformos KanadaKitos šalys pradeda apibrėžti savo pozicijas dėl virtualių valiutų ir kriptografinių paslaugų. Šį kartą Kanados vyriausybė paskelbė projektą, kuriame išdėstyta jos pozicija kriptografinių tarpininkų ir mokėjimo tvarkytojų atžvilgiu. 

2018 m. Vasarą Kanados vyriausybė per „Canada Gazette“ paskelbė oficialų naujų taisyklių, susijusių su kriptovaliutų ir mokėjimo procesoriais, projektą..

Šiais naujais reglamentais siekiama išspręsti finansinių veiksmų darbo grupės (FATF) nustatytas problemas po pirminio įvertinimo 2015–2016 m. Tikslas yra sustiprinti Kanados kovos su pinigų plovimu ir teroristų finansavimu įstatymus..

Kritiniai balsai, susiję su kriptografine prekyba Kanadoje

Naujieji reglamentai virtualią valiutos keitimą skaičiuoja kaip Pinigų paslaugų verslą (MSB). Ši klasifikacija reikalauja, kad šios biržos praneštų apie visas operacijas, viršijančias 10 000 USD (7700 USD).

Be to, "Pažink savo klientą" (KYC) riba yra nustatyta 1 000 USD (770 USD), o tai reiškia, kad prekybininkai negali prekiauti daugiau nei 1 000 USD, nebent pateikia savo vardą, adresą, telefono numerį, užsiėmimą ir gimimo datą.

„Bitcoin“ nuosavybės teisė Kanadoje didėja

2017 m. Gruodžio 14 d, Stephenas S. Polozas, Kanados centrinio banko prezidentas, naudodamasis šiais žodžiais, perspėjo apie kriptovaliutas ir Bitcoin:

"Naktį budžiu dar vienas dalykas, kurį galbūt turėčiau paminėti, ir tai viskas, ką girdžiu apie kriptovaliutas, ypač apie „Bitcoin“. Dėl „Bitcoin“ kyla daug ažiotažo ir rinkos vystosi, kad žmonėms būtų suteikta prieiga prie „Bitcoin“ […]. Taigi galbūt leisite man pateikti keletą komentarų.

Iš pradžių turėtume pažvelgti į terminą „kriptovaliuta“, kuris yra neteisingas terminas – „kriptografija“, taip, bet „valiuta“, ne. Kad kažkas būtų laikoma valiuta, tai turi būti patikima investicija ir jūs turėtumėte galimybę paprasčiausiai išleisti valiutą. Šios savybės nėra kriptovaliutų atveju, todėl tai nėra „pinigai“."

Nepaisant to, paaiškėjo, kad Kanadoje Bitcoin tampa vis populiaresnis. Skaičius Bitcoin savininkai išaugo nuo 2,9 proc. 2016 m. iki 5,0 proc. 2017 m.

Kanados centrinis bankas norėjo suprasti, kodėl ir ar žmonės Bitcoin vertina kaip valiutą ar investiciją. Buvo atliktas dvejų metų tyrimas ir apklausa, kurie prasidėjo 2016 m. Ir buvo skirti geriau įvertinti Bitcoin naudojimą, priėmimą ir žinias Kanadoje.

Bitcoin kaip investicija

Pagrindinė „Bitcoin“ nuosavybės priežastis pasikeitė per pastaruosius dvejus metus. 2016 m. Žmonės pirko „Bitcoin“, nes domėjosi naujomis technologijomis (29 proc.) Ir pirkimo ar perlaidų operacijomis (39 proc.). Tik 12 procentų „Bitcoin“ pirmiausia vertino kaip investiciją. Technologijos ir valiutos aspektai buvo pagrindinės nuosavybės priežastys.

Tai pasikeitė 2017 m. Tik aštuoni procentai vis dar domisi nauja technologija ir tik dešimt procentų naudoja „Bitcoin“ daugiausia pirkdami ar pervesdami pinigus. Pagrindinė „Bitcoin“ nuosavybės priežastis yra investavimo tikslai (58 proc.). Šis nuotaikos pasikeitimas gali būti siejamas su neįtikėtinu kainų raida link 2017 m. pabaigos.

Kaip bankai reaguoja į Bitcoin prekybos platformas Kanadoje

Kanados bankai riboja Bitcoin pirkėjus, nes sprogsta tarpusavio prekyba

Monrealio bankas, vienas didžiausių Kanados bankų, sekė kitas bankų institucijas ir apribojo kriptografijos pirkėjus.

18 balandį „BMD“ vidinės dalys nutekėjo ir pasirodė „Reddit“. Bankas kliudo klientams tiesiogiai nurašyti per „Mastercard“ ir „Interac Online Payment to“ "geriau apsaugoti savo klientų ir banko saugumą".

Tai daro BMO ne vieninteliu Kanados banku, ribojančiu kriptografinius pirkimus. „Scotiabank“ užblokavo visus kriptovaliutų pirkimus kreditinėmis kortelėmis, o kitas pagrindinis paslaugų teikėjas – „Toronto Dominion Bank“ – taip pat kliudo klientams pirkti kriptografinį turtą kreditinėmis kortelėmis, nes tokie pirkimai "galėtų jiems pakelti daug didesnį skolų lygį, nei jie gali grąžinti".

Bankai, susiduriantys su kriptografinėmis prekybos platformomis Kanadoje: konkurencijos baimė

Ne tik Kanados bankai bando apsiginti nuo kriptografijos pramonės, bet ir finansinės institucijos, tokios kaip „Citigroup“, „Commonwealth Bank“ ir „Danske Bank“, imasi veiksmų prieš kriptovaliutas – kai kurios vartotojų sąskaitos įšaldomos be įspėjimo.

Ekranas

Tačiau šis požiūris buvo nesėkmingas, bent jau Kanadoje. Užuot naudoję bankus šifravimui, mes paprasčiausiai naudojame forumus ar svetaines, tokias kaip „Localbitcoins“ (draudžiama Vokietijoje, „Bitcoin-Treff.de“ vokiečių vartotojams). O „Localbitcoins“ svetainėje šį mėnesį dramatiškai išaugo Kanados klientų skaičius.

Kriptovaliutoms pirkti visada galima naudoti P2P vertybinių popierių biržų portalus, „Bitcoin“ bankomatus ir vietines kredito unijas. Ir tol, kol kriptovaliutų paklausa tęsis ar net didės, tokias paslaugas siūlančios įmonės toliau klestės.

Kalnakasybos kompanijas taip pat domina Kanada kaip vieta: elektra yra pigi, o šalta temperatūra kasybos įrangą vėsina.

Tačiau Kanados vyriausybė remiasi „Blockchain“ technologijomis

Žinoma, yra ir kitų kompanijų, kurios nenori imtis veiksmų prieš kriptovaliutas. Pavyzdžiui, „TMX Group“ planuoja savo kriptovaliutų paslaugą.

Be to, Kanados vyriausybė „Blockchain“ technologiją vertina kaip teigiamą. ’18 m. Sausio mėn "Kanados nacionalinė tyrimų taryba" paskelbė "pirmasis viešojo „blockchain“ technologijos („Ethereum“) bandymas skaidriam vyriausybės užsakymų administravimui".

Kanada taip pat bendradarbiauja su Pasaulio ekonomikos forumu, kad įdiegtų „blockchain“ pagrindu pagrįstą asmens tapatybės sistemą „Traveler Digital Identity“.

Kadangi abi sistemos vis dar yra pradiniame planavimo ir bandymo etape, gali praeiti šiek tiek laiko, kol abu projektai bus paruošti masėms.