Geriausi Indijos Bitcoin brokeriai

Populiariausi kriptovaliutų brokeriai ir jų pasiūlymai jums:

Bitcoin prekybos platformos IndijaŠiame puslapyje rasite geriausius Indijos Bitcoin brokerius. Kaip Indijos pilietis, kviečiame prekiauti „Bitcoin“ žemiau išvardytose didelėse tarptautinėse prekybos svetainėse.

Tačiau iš pradžių turime paaiškinti, ko ieškote:

1. Ar norite pirkti „Bitcoin“, nes dar neturite kriptografijos?

arba

2. Ar jau turite „Bitcoin“ ir norite prekiauti BTC prieš „fiat“ pinigus ar su altcoinais?

 

1. Biržai pirkti Bitcoin Indijoje

Jei norite tapti „Bitcoin“ savininku kaip Indijos pilietis, turite naudoti „Bitcoin“ biržą, kad įsigytumėte BTC su „fiat“ pinigais (kreditine kortele arba pavedimu):

„LocalBitcoins“ – P2P „Bitcoin“ pirkimai, vietiniai ir tarptautiniai 89

89 Monetos: „Bitcoin“ (BTC) priimtinos valiutos: INR, visos nacionalinės valiutos. Mokėjimo būdai: P2P pinigų pervedimas pagal susitarimą (pvz., Pavedimas, grynųjų pinigų mokėjimas). ID patvirtinimas: ne pagal numatytuosius nustatymus, tačiau tam tikromis aplinkybėmis gali būti reikalaujama. Saugumas: Aukščiausias lygis Coinmama – Tarptautinė Bitcoin birža 87

87 Monetos: Bitcoinas (BTC), eteris (ETH),

XRP, LTC, BCH, ADA, QTUM, ETC Priimamos valiutos: USD, EUR. Mokėjimo būdai Kredito kortelės ID patvirtinimas: Būtina (patvirtinimas paprastai per valandą) Saugumas: Aukščiausias lygis

Yra daugybė kitų „Bitcoin“ mainų, kurie sustabdė INR indėlius ir išėmimus dėl 2018 m. Balandžio 6 d. Vyriausybės nuostatų. Todėl aukščiau mes paminėjame tik tuos, kurie vis dar gali veikti. Gali atsitikti taip, kad jūsų bankas nepriima su Bitcoin susijusių pervedimų, jei jie tai pastebi dėl tam tikro raktinio žodžio operacijos detalėse.

  

2. Brokeriai, norėdami prekiauti Bitcoin Indijoje

Jei jau turite „Bitcoin“ ir norite prekiauti BTC / USD ar kriptovaliutomis tarpusavyje siekdami pelno, tuomet norite naudoti brokerio platformą:

„BitMEX“ – BTC maržinė prekyba naudojant 100 kartų svertą (išvestiniai brokeris, grynųjų pinigų išpirkimas BTC) 93

93 Svertas:

iki 100 kartų (BTC / USD) Prekybos mokesčiai:

gamintojo mokestis -0,025%, gavėjo mokestis 0,075% (už svertinius sandorius) Altcoin diapazonas: Pagrindiniai Altcoins ETH, ETC, XMR, ZEC, DASH, XRP, LTC

išvestinių finansinių priemonių sutartys, prekiaujančios maržos indėliais: tik BTC

Jokių kitų kriptų, jokių „fiat“ pinigų Prekyba prieš: BTC

INR / „Fiat“: Nepalaikomi užsakymų tipai:

 • Limitas / rinkos pirkimas
 • Limitas / rinkos pardavimas
 • Stop Loss
 • Galinė stotelė
 • Paimkite pelną
 • Tik po užsakymo
 • Paslėpta tvarka

Asmens tapatybės patvirtinimas: niekada nereikia. Tik vardas ir el. Pašto adresas! Saugumas: aukščiausio lygio. Kol kas nėra jokių įsilaužimų. Demo režimas: Taip

„BitMEX“ per palyginti trumpą laiką tapo populiariausiu profesionaliu „Bitcoin“ brokeriu. Priežastis gali būti ta, kad platforma yra gana nesudėtinga – registracija yra greita ir anoniminė (nėra galimybės patikrinti asmens tapatybę), o platformoje yra labai profesionalus prekybos variklis, teikiantis visus pažangius pavedimų tipus. Taip pat išėmimai nėra ribojami.

Jei kas nors negali pasiekti „BitMEX“ pagrindinio puslapio dėl vyriausybės cenzūros / draudimo, tai vis tiek turėtų būti įmanoma naudojant VPN. Virtualūs privatūs tinklai yra techninis būdas apeiti geografiškai užblokuotas svetaines, norint įeiti į svetainę naudojant užsienio IP adresą. „PrimeXBT“ — Be asmens tapatybės patvirtinimo & Didelis svertas 93

93 Svertas:

100 kartų daugiau Prekybos mokesčiai:

0,05% (žemas) Altcoin diapazonas: ETH, LTC, EOS, XRP

išvestinių finansinių priemonių sutartys, prekiaujančios maržos indėliais: tik BTC prekyba: USD pavedimų tipai:

 • Limitas / rinkos pirkimas
 • Limitas / rinkos pardavimas
 • Stop Loss
 • Paimkite pelną
 • OCO (vienas panaikina kitą)

Asmens tapatybės patvirtinimas: nereikia Apsauga: Aukščiausias lygis. Monetos šaldymo kameroje Demonstracinis režimas: Nėra

„PrimeXBT“ yra gana naujas, tačiau labai profesionalus „Bitcoin“ maržos makleris, kuris labai greitai išpopuliarėjo. Jų prekybos platforma yra paprasta naudoti ir labai intuityvi, ir jie visiškai neprašo patvirtinti asmens tapatybės. Jų tiesioginis pokalbis su klientais yra labai naudingas ir atsako per kelias minutes.

Binansas – pirmaujantis „Altcoin“ brokeris – prekyba BTC prieš „Altcoins“ 93

93 Svertas:

dar ne Prekybos mokesčiai:

0,1% „Altcoin“ diapazonas: + 80 „Altcoins“ – greitai augantys indėliai: BTC

Prekybinė kriptos prekyba: BTC, BNB, ETH, USDT

INR / „Fiat“: Nepalaikomi užsakymų tipai:

 • Limitas / rinkos pirkimas
 • Limitas / rinkos pardavimas
 • Stop Loss

Asmens tapatybės patvirtinimas: nereikia. Tik vardas ir el. Pašto adresas! Saugumas: aukščiausio lygio. Iki šiol nėra jokių įsilaužimų. Demo režimas: Ne

„Binance“ yra „altcoin“ prekybos svetainė numeris vienas. Jie turi didelį altcoin portfelį. Visais altcoinais galima prekiauti prieš Bitcoin ar Ether. „Binance“ leidžia indėlius ar išėmimus visoms išvardytoms kriptovaliutoms, bet nėra INR ar bet kurios kitos valiutos.

„Bitfinex“ – pirmaujantis Bitcoin brokeris su augančiu Altcoin portfeliu 91

91 Svertas:

iki 3,3 karto Prekybos mokesčiai:

Nuo 0,0 iki 0,2% Altcoin diapazonas: Pagrindiniai Altcoins ETH, ETC, XMR, DASH, XRP, LTC + Dar 10 Indėliai: visos palaikomos kriptos

USD (negalima Indijos piliečiams) Prekyba: BTC, ETH, USD / USDT pavedimų tipai:

 • Limitas / rinkos pirkimas
 • Limitas / rinkos pardavimas
 • Stop Loss
 • Galinė stotelė
 • Paimkite pelną
 • Aisbergo užsakymai
 • TWAP
 • Užpildykite arba nužudykite
 • Tik po užsakymo
 • Paslėpta tvarka

Asmens tapatybės patvirtinimas: nereikia (nes indai negali atlikti „fiat“ pervedimų) Sauga: aukščiausio lygio. Sužinojo iš 2016 m. Įsilaužimo demonstracinio režimo: Ne (tik kelionė per platformą)

„Bitfinex“ priklauso didžiausiems tarptautiniams kripto brokeriams. Jų altcoin portfelis nuolat auga ir jie turi profesionalų prekybos variklį su pažangiais pavedimų tipais ir labai intuityvią vartotojo sąsają. Altcoinais galima prekiauti prieš Bitcoin ar Ether. Indijos piliečiai gali atidaryti sąskaitą ir deponuoti bei išsiimti tik kriptovaliutas, kaip ir visi nereguliuojami kripto tarpininkai.

Bitcoin ir kriptovaliutos Indijoje

Indija draudžia visą verslą su kriptovaliutomis

2018 m. Pavasaris: Indija uždraudė visus sandorius su kriptovaliutomis. Tuo pačiu metu centrinis bankas nagrinėja valstybinės skaitmeninės valiutos kūrimą.

Indija imasi griežtų veiksmų prieš sandorius su kriptovaliutomis. Centrinis bankas balandžio pradžioje paskelbė, kad nedelsiant jokioms jo reguliuojamoms finansinėms institucijoms nebus leidžiama verstis verslu su individualiomis ar ekonominėmis institucijomis, prekiaujančiomis virtualiomis valiutomis. Bus paskelbtas terminas tiems, kurie tai jau padarė, nutraukti tokius verslo santykius.

Piniginiai globėjai kaip pateisinimą nurodė susirūpinimą vartotojų apsauga, rinkos vientisumu ir pinigų plovimu. "Nors tarptautinis atsakas į kriptovaliutas nėra vienodas, visuotinai sutariama, kad šios valiutos gali neigiamai paveikti pinigų plovimo įstatymus, reguliavimą, taigi ir rinkos bei finansinių srautų vientisumą.," sakė BP Kanungo, Indijos atsargų banko valdytojas.

Tačiau tuo pačiu metu centrinis bankas svarsto įvesti savo kriptovaliutą. Buvo sudaryta tarpžinybinė grupė. Grupė iki birželio pabaigos turėtų parengti ataskaitą, kurioje būtų analizuojama "norima ir įmanoma įvesti skaitmeninę valiutą centriniam bankui".

Centrinio banko svarstymas sukurti savo skaitmeninę valiutą yra ypač vertas atsižvelgiant į tai, kad vyriausybė užsibrėžė tikslą sukurti visuomenę be grynųjų. Šiame kontekste valstybės kriptovaliuta būtų tik nuosekli.

2016 m. Pabaigoje Indija nustebino dviejų didžiausių banknotų pripažinimą negaliojančiais, sukeldama keletą mėnesių chaosą ir neigiamą ekonomikos augimą.

Tailandas taip pat uždraudė finansų įstaigoms prekiauti kriptovaliutomis ir praėjusią savaitę paskelbė naujus reglamentus. Kai kurios Azijos šalys, kurios yra kriptografijos tvirtovės, pvz., Kinija ir Pietų Korėja, neseniai pasirodė kaip griežtesnio reguliavimo pradininkės..

„Google“, „Facebook“ ir „Twitter“ savo portaluose taip pat uždraudė tokių kriptovaliutų kaip „Bitcoin“ reklamą. Tačiau praėjus vos keliems mėnesiams „Facebook“ vėl atvėrė duris šifravimo skelbimams, bent jau tam tikriems produktams, pavyzdžiui, mokomajai medžiagai. ICO, prekybos paslaugų ir susijusių temų skelbimai vis dar neleidžiami.

Reglamentai yra akivaizdus Indijos vyriausybės bandymas išlaikyti pinigų kontrolę.

„Bitcoin“ kaip atsakymas į vyriausybinę pinigų kontrolę

Tokios politinės priemonės, be abejo, visada sukelia priešinius judėjimus. „Bitcoin“ yra geriausias atsakymas žmonėms, kurie nesutaria su valdžios institucijomis, nes tai yra skaitmeninė valiuta, kurios vyriausybės negali kontroliuoti. Daugelis žmonių tai vertina teigiamai, nes tai yra būdas investuoti pinigus į tai, ko valdžia negali pasiekti.

Be to, „Bitcoin“ nėra infliacinis ir nepriklauso nuo didelio pasaulinio finansinio „fiat“ pinigų burbulo. Todėl žmonės nori turėti galimybę pirkti ir prekiauti Bitcoin, net jei vyriausybė turėtų tai uždrausti dėl pirmiau nurodytų priežasčių.

Bitcoin biržos ir brokeriai Indijoje

2018 m. Rugsėjo 11 d. Indijoje prasidės paskutinės derybos tarp kriptografinių biržų ir Indijos rezervų banko (RBI). Derybų pabaiga suteiks daugiau saugumo Indijos investuotojams – į gerą ar į blogą. Argumentai iš pirmo žvilgsnio.

Indijoje kripto mėgėjų, prekybininkų ir biržų reguliavimo kilpa tapo vis griežtesnė. Šių metų pradžioje Indijos finansų ministras Arunas Jaitley Indijos parlamentui aiškiai nurodė, kad jis nepripažįsta Bitcoin valiuta.

Po kurio laiko Indijos mokesčių inspekcijos išsiuntė anketas investuotojams į kriptovaliutas – ketindamos susigrąžinti mokesčius. Tuo metu vyriausybė sudarė komitetą, kuris aptarė galimus Bitcoin ir kitų kriptovaliutų tvarkymo reglamentus.

Kadangi kriptovaliutos vis dar nėra pripažįstamos mokėjimo priemone, įmonės pradėjo naudoti spragą. Jie išleido „Unocoin“ mainus tarp savo ir klientų, kurie buvo atsakingi už kriptografijos keitimą į „Fiat“.

„Contra Bitcoin“: sukčiavimas, vidinės vertės ir „Ponzi“

Tačiau Indijos finansų reguliatorius taip pat pašalino šią spragą – RBI liepė biržoms uždaryti visas kriptografines operacijas per tris mėnesius. Po termino – liepos 6 d. – Indijos Bitcoin bendruomenė atitinkamai nukentėjo. Sandorių skaičius smarkiai sumažėjo. Tačiau vykdydamos šiuos reguliavimo apribojimus, biržos nusprendė kreiptis į teismą.

Dabar vyriausybės, centrinio banko ir brokerių atstovai susiduria teisme. Argumentai neturėtų stebinti. Pavyzdžiui, centrinis bankas pirmauja apsisaugodamas nuo investuotojų. Čia jie nori apsisaugoti nuo sukčiavimo ir pinigų plovimo.

Kita problema yra vidinių valiutų trūkumas – kriptovaliutos nėra užtikrintos turtu. Panašių argumentų pateikia vyriausybės atstovai, kurie netgi vadina „Bitcoin“ „Ponzi“ schema.

„Pro Bitcoin“: skaidrumas ir Indijos konstitucija

Kita vertus, kriptovaliutų mainai daugiausia susiję su Indijos konstitucija.

Pavyzdžiui, 19 straipsnyje nustatyta, kad visi piliečiai gali verstis bet kokia profesija, prekyba ar verslu.

Jie taip pat remiasi 14 straipsniu, kuris draudžia diskriminaciją ir visiems suteikia vienodą apsaugą pagal įstatymą.

Kripto mainai taip pat teigia, kad jie iš esmės laikėsi kovos su pinigų plovimu direktyvų, kurios valdžios institucijoms padeda eiti pinigų keliu. Tačiau dabar didelė prekybos dalis perėjo prie grynųjų pinigų operacijų, o tai gali sukelti neteisėtą veiklą – rezultatą net neseniai pripažino RBI.

Galiausiai, šifravimo biržos pareiškė savo norą Centriniam bankui ir valdžios institucijoms užtikrinti didesnį skaidrumą.

Kalbant apie „Bitcoin“ brokerius, paprastai nėra problemų dėl reglamentų. Tiems, kurie nedalyvauja atliekant fiat pinigų pervedimus, teisės aktai neturi įtakos. Taigi net ir kaip Indijos pilietis neturėtų kilti problemų prekiauti Bitcoin ir kriptovaliutomis aukščiau paminėtose brokerių platformose.