Bitcoin prekyba pradedantiesiems – išsiveržimo strategijos pavyzdys

Prieš pradėdami prekiauti, turite turėti planą – strategiją!

Šiame įraše parodysime didelės tikimybės kriptografinės prekybos strategiją, kurią galite naudoti norėdami pasiekti didelį pelną, žingsnis po žingsnio – net kaip pradedantysis.

„Breakout“ strategija

Pasirengimo strategijos pavyzdys:

 • Mes apibrėžiame tai, ko mes ieškome: Altcoin išsiveržimas su didesniu artėjančiu bent 50% judesiu (manome, kad tai bus artimiausiu metu). Mes norime pirkti pigiai ir parduoti brangiau. (pvz., 1 BTC → 1,5 BTC ar daugiau)
 • Prekybos trukmė turėtų būti kelios dienos (gal net kelios savaitės) – tokie didesni judesiai taip pat gali įvykti per vieną dieną, tačiau dažniau tai užtrunka šiek tiek ilgiau.
 • Mes naudojame diagramas BTC
 • Mes naudojame bent 2 diagramas: savaitės ir (arba) dienos ir 4 valandų diagramas. Savaitinis arba dienos grafikas turi matyti visą diagramą nuo „altcoin“ pradžios, kad pamatytumėte, kokia žema kaina iš tikrųjų yra didesniame paveikslėlyje, ir kai kurias kitas detales. 4 valandų diagrama yra laikotarpis, kuriuo norime prekiauti, nes tai tinka prekybai, kuri turėtų vykti bent porą dienų, galbūt net kelias savaites.

Norėdami sužinoti daugiau strategijų ir patarimų, sekite naujienas – prisiregistruokite prie šio el. pašto sąrašo.

Išsamios informacijos planavimas:

1. Įėjimas

Pirmasis mūsų plano žingsnis yra tikslaus įrašo paieška.

Šiuo metu palyginti lengva naudoti klasikinę pirkimo strategiją. Didesniame altcoin diagramų vaizde randame ypač žemas sritis. Per pastaruosius porą mėnesių dauguma altorų kraujavo. Kaip ir tie:

Proveržio strategija apskritai yra nustatyti pasipriešinimo ar palaikymo sritis, nuo kurių kaina turėtų prasiveržti nauja linkme. Arba jis išsiskiria iš naujausių žemų kainų zonos (palaikomosios zonos), arba iš paskutiniųjų aukštų kainų zonos (atsparumo zona)..

Dabar svarbiausia ieškoti aiškių žemų kainų zonos išsiskyrimų. Priešingu atveju gali tekti laukti savaites ar mėnesius, kol kaina atsitiktinai vėl pradės veikti bulių rinkoje, jei taip nutiks.

Taigi mes ieškome dviejų veiksnių derinio:

Ieškokite žemos kainos altcoins + patvirtinto išsiveržimo signalų

Tokiu būdu negaunate pačios mažiausios pradinės kainos, tačiau greičiausiai diagrama greitai pakils. Ir tai yra esmė – pelnykitės iš greitai kylančios tendencijos, o ne kažkur ateityje.

Čia yra diagramos pavyzdys to, ko ieškome: Diagrama, atrodo, kad ji gali būti virš dugno ir artimiausiu metu gali pradėti augti..

Dienos diagrama – pirmasis išsiveržimo pavyzdžio ženklas

Kol kas tai skamba lengvai, tiesa? Bet velnias yra išsamiai:

Strategija yra pirkti tuo metu, kai nauja tendencija atrodo patvirtinta. Taigi labiau tikėtina, kad tai ne tik klastotė, kuri vėl nukrenta į dugną, bet ir iš tikrųjų kylančios tendencijos pradžia.

Radę išsiveržimą, panašų į toliau pateiktą pavyzdį, palaukite patvirtinimo. Tai, ką norime pamatyti, yra aukštesnė žemiausia, kuri išlieka aukščiau paskutinės pasipriešinimo zonos (iliustruojama mūsų juoda linija).

4 valandų diagrama – pirmasis išsiveržimo ženklas, pateikiant detalesnę laiko juostą

Atrodo, kad išsiveržimas patvirtinamas, kai kaina lieka aukščiau pastarojo meto pasipriešinimo, kuris turėtų virsti palaikymu. Patvirtinimas dar stipresnis, kai gauname a antra aukštesnė žema.

Naujausia EOS diagrama pateikia šio scenarijaus pavyzdį:

Žalias stačiakampis rodo pirkimo zoną

2. Stop Loss

Toliau pateiktame paveikslėlyje parodytas mūsų pavyzdys su įėjimo kaina ir kur mes nustatėme stabdymo nuostolius.

Po jūsų įėjimo labai svarbu nustatyti stop loss tvarką, nes, žinoma, niekam negarantuojama.

Dėl staigių neigiamų esminių naujienų kaina gali sumažėti per naktį ir likti jūsų įraše. To norite išvengti.

Sustabdyti nuostolių sritį:

Stop loss yra prasminga srityje, kurioje tendencija neabejotinai yra pažeista (bent jau šiuo metu) – būtent ten profesionalūs prekybininkai greitai iš jos išeina, kol gali įvykti didesnė žala..

Tik kaip priminimas, kas nutiko tūkstančiams prekybininkų 2017 m. Vasarą, kai jie nesitikėjo, kad jų monetos tiek sumažės.

Įvažiavimo ir sustabdymo nuostolių pavyzdys

Svarbu: nebijokite, kad jus sustabdytų

Neturint emocinių problemų dėl sustabdymo, nugalėtojus skiria nuo pralaimėjusiųjų.

Nugalėtojai gali tai suprasti racionaliai: vienas didelis laimėjimas kompensuos porą mažų nuostolių. Ypač kriptografijoje. Taigi emociškai neįkliūti į vieną prekybą yra labai svarbu.

Sustabdymo pavyzdys:

Pirkimo zona būtų buvusi antro aukščiau esančio žemo išsiveržimo diapazono srityje .. Bet kaina sugriuvo ir sustojimas buvo po „boken“ palaikymo linija. Pažiūrėk, kaip gerai būtų buvę ten išlipti..

Vienas didelis pelnas kompensuos porą mažų nuostolių.

Kodėl daugelis prekybininkų nenaudoja „Stop Losses“

Mėgėjai dažniausiai emociškai prisiriša prie savo bėgimo amatų. Jie tarsi įsimyli monetą, visa jų viltis ir godumas pasąmoningai suprojektuojami į ką tik įsigytą altcoiną ir jie nebegali išlikti objektyvūs.

Taigi, kai kaina atsisuka prieš juos, jie nenori tuo patikėti. „Negali būti, jis grįš, ateis kūdikis, atsikels …“ Jie pasimeta iracionalumu ir savo emociniu prisirišimu, užuot tik nutraukę prekybą su nežymiais nuostoliais ir pereidami prie kito. Nemanykite „bet tai yra NEO, ši moneta rokuoja, ji turi kilti į viršų, nes ji tokia šauni ..“ – neapsigaukite tokiomis emocijomis. Išlik racionaliai. Turėkite drausmės, kad išeitumėte.

Pažvelkime į savo pelno tikslą:

3. Paimkite pelno tikslą

Mes apskaičiuojame, kur kaina gali patekti iš išsiveržimo zonos per keletą dienų. Tokiu būdu gauname rizikos ir atlygio santykį – kuris gali būti tik teorinis santykis, pagrįstas jūsų vertinimais, tačiau vis tiek svarbu jį įvertinti, nes jis nurodo, kodėl jūs prekiaujate ir ar verta išbandyti. Užuot dabar supratę, be išankstinės analizės, atsitiktinai nusipirkite ir palaukite kaip lošėjas.

Kaip įvertinti pelno tikslus:

Tad kodėl mes manome, kad šiuo atveju kaina gali pakilti bent apie 50%?

Šiame pavyzdyje mes vertiname ankstesnes pasipriešinimo ir palaikymo sritis. Kai kaina vėl pradeda kilti, ji dažnai nukreipta į buvusius pagrindinius kainų lygius. Pavyzdžiui, lygis, nuo kurio jis suskilo:

EOS dienos grafikas – kainų veiksmai nuo paleidimo

Didesniame EOS paveikslėlyje (dienos diagrama) yra šis akivaizdus buvęs palaikymo lygis, kuris buvo sugadintas po kelių rugpjūčio dienų su šia ilga raudona žvakidė. Toks plotas paprastai yra didelės tikimybės taikinys. Matote, kad ekrano kopijos darymo metu kaina net viršijo šį minimalų tikslinį įvertinimą.

Čia matote tikslą 4 valandų detalėje šalia mūsų įrašo:

EOS 4 valandų diagrama – lapkričio išsiveržimas su tiksline zona

Šiuo metu nebūtume žinoję, kokia aukšta kaina gali pakilti toliau. Todėl apsidraudimo strategija būtų dalinio pelno paėmimas, neabejotinas pelnas.

Tarkime, kad imate pusę:

Įrašas buvo 0,00017776

Išėjimas yra 0,00026295

Įgykite pusę savo pozicijos: 0,00008519 (beveik 50% kainos)

Galite leisti antrajai pusei važiuoti ir pamatyti, kaip aukštai ji pakyla. Čia vėl ateina mūsų „stop loss“ – kaip rizikos valdymas. Mes perkeliame jį aukščiau savo įrašo, iki tokio lygio, kad neleidžiama kainoms nukristi, kad būtų išlaikyta tendencija.

Bet kuriuo atveju jūs esate saugus ir net pelningas.

Leiskite nugalėtojui važiuoti ir vėl judėti į viršų:

Stop Loss judėjimas turi aukštyn ir blogai:

Aukštyn yra tai, kad jūs neturite jaudintis dėl viršaus, nes „stop loss“ pozicija nuspręs, kai būsite ne žaidime..

Neigiama yra tai, kad jūs niekada nepateksite į viršų, nes sustojimas visada bus žemiau. Taigi nuo jūsų asmeninio stiliaus priklauso, ar norite rankiniu būdu paimti pelną tokiu lygiu, kuris yra skaičiavimo prasme, be abejo, yra didelis pelnas ir tai, ko tikėjotės iš prekybos.

Priklausomai nuo jūsų asmeninio stiliaus, galite pasipelnyti iš likusios pozicijos viršutinėse kainų bangos tendencijose – vėliau kainų sumažėjimas – jūs turėtumėte iš to gauti daugiau, nei leisdami nuspręsti dėl nuostolių..

Jei būtumėte paėmęs pelną nuo 0,00030000 iki 0,00035000

tai būtų maždaug 100% prieaugis nuo jūsų įrašo 0.00017776 !

Bendras profesionalų pelno pagrindas:

Profesionalų prekybininkai vertina tokį rezultatą ir mielai palieka prekybą už savęs.

Mėgėjai pasimeta godumu ir yra linkę ignoruoti vietą, kurioje jau yra kaina, svajodami apie kitas kraštutines aukštumas ir yra linkę neimti pelno, kai ji yra. Tokiu atveju jie turėtų bent jau užtikrinti pirkimo būdą, judėdami stop nuostolį aukštyn.

Negauna pelno – „per didelių lūkesčių spąstai“

Didžiulė pradedančiųjų klaida yra neužtikrinti pelno, kai jis yra dėl godumo: jie turi tam tikrų lūkesčių, kokia turėtų būti aukšta kaina, nes jie lygina diagramą su kitais, kur kaina buvo pakilusi esant tam tikroms ekstremalioms aukštumoms.

Prekyba tokiu stipriu šališkumu yra pavojinga: naujokai linkę per ilgai laukti, kol imsis pelno, dažnai iki to laiko, kai viršūnė jau seniai praeina, o kaina mažėja atgal.

Daugelis netgi žiūrėjo, kad kaina grįžta iki pat jų įvedimo, kol gauna mūsų nieko. Arba dar blogiau – jie praranda pinigus prekyboje, kur galėjo būti labai naudingi! Bet galbūt „tik“ 80 proc., O ne 200 proc., Apie kuriuos svajojo..

Pelnas visada yra geresnis nei jokio pelno, tiesa?

Štai „Breakout“ strategija iš pirmo žvilgsnio:

 1. Didesniame diagramos paveikslėlyje (kasdien) ieškokite „Altcoins“, kurie apskritai yra žemai.
 2. Pažiūrėkite, ar yra pirmasis lūžio ženklas
 3. Pažiūrėkite, ar išsiveržimą patvirtina pasipriešinimas, kuris virsta atrama ir aukštesnėmis žemumomis
 4. Įvertinkite tikslinę zoną pagal buvusius kainų lygius, pvz., Didesnę paramos zoną, kuri buvo sulaužyta
 5. Apibrėžkite įėjimo kainą
 6. Pagal palaikymo liniją apibrėžkite savo stabdymo nuostolius, kurie neturi sulūžti
 7. Valdykite prekybos ir apsidraudimo riziką. Paimkite dalinį pelną, likusiems padidinkite nuostolius. Paimkite didesnį pelną arba toliau judėkite „stop loss“.

Ši strategija pateikia tik pavyzdį, ką galite padaryti naudodami kelis pasirinktus įrankius, kad tai būtų paprasta.

Norėdami sužinoti daugiau strategijų ir patarimų, sekite naujienas – užsiregistruok čia nemokamoms kriptografinės prekybos idėjoms.

Atsakomybės apribojimas: Šis pranešimas nėra skirtas finansinėms konsultacijoms. Tai tik dalijamasi informacija, paremta mūsų pačių patirtimi ir tyrimais, ir jokiu būdu nėra atsakinga už skaitytojų prekybą. Mes neatsakome už finansinius skaitytojų nuostolius.