Geriausios Bitcoin prekybos platformos Afrikoje

Šiame puslapyje rasite geriausius Bitcoin brokerius Afrikos piliečiams. Kviečiame prekiauti „Bitcoin“ Nigerijoje, Kenijoje, Konge, Etiopijoje ir kitose Afrikos valstybėse didelėse tarptautinėse prekybos svetainėse!

Dabartiniai „Bitcoin“ prekybos platformų kuponai Afrikoje:

Bitcoin maržos brokeriai AfrikojeKai kuriose Afrikos šalyse Bitcoin yra uždraustas, o su kriptografija susijusios svetainės gali būti nepasiekiamos. Tokiu atveju piliečiai vis tiek turi galimybę naudoti VPN, kad apeitų geoblokaciją. Naudodamiesi virtualiu privačiu tinklu, Afrikos piliečiai iš bet kurios šalies gali prekiauti kriptovaliutomis tarptautinėse tarpininkų platformose.

Atkreipkite dėmesį, kad tai nėra patarimas, tiesiog objektyvi išvada. Šio puslapio autorius neatsako už jūsų teisinius sprendimus.

Kur nusipirkti kriptovaliutą, prieš pradėdami naudoti „Bitcoin“ prekybos platformas Afrikoje

Pirmiau minėti brokeriai dažniausiai yra nereguliuojami kriptovaliutų brokeriai, kuriems reikalingas pradinis Bitcoin indėlis. Tai reiškia, kad per tuos brokerius jūs prekiaujate kriptovaliutomis siekdami pelno – dauguma jų nėra „fiat-to-Bitcoin“ mainai. Taigi, norėdami pradėti prekiauti pelno kriptografija, pirmiausia turite nusipirkti „Bitcoin“.

Du iš aukščiau paminėtų brokerių ima fiat indėlius, todėl tomis išimtimis galite pradėti prekiauti dar neturėdami „Bitcoin“ (priklausomai nuo jūsų banko, jei jie priims pervedimą į „Bitcoin“ brokerį – tiesiog išbandykite).

Tie brokeriai yra „Simplefx“ ir „FXOpen“.

Be to, geriausia valiuta pirkti Bitcoin jūsų šalyje yra localbitcoins:

„LocalBitcoins“ – P2P „Bitcoin“ pirkimai, vietiniai ir tarptautiniai 89

89 Monetos: „Bitcoin“ (BTC) priimtinos valiutos: visos nacionalinės „Fiat“ valiutos. Mokėjimo būdai: P2P pinigų pervedimas pagal susitarimą (pvz., Pavedimas, grynųjų pinigų mokėjimas). ID patvirtinimas: ne pagal numatytuosius nustatymus, tačiau tam tikromis aplinkybėmis to gali prireikti. Saugumas: Aukščiausias lygis

Viskas (ne) aišku: kriptovaliutų ir prekybos vietų reguliavimas Afrikoje

Visos Afrikos „Ecobank“ parengė kriptovaliutų reguliavimo Afrikoje į pietus nuo Sacharos ataskaitą. Pusiausvyra: tik dviejose į pietus nuo Sacharos esančiose šalyse tyrinėtos valdžios institucijos teigiamai vertina skaitmeninius pinigus.

Reguliavimo neaiškumas yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl vis dar neįvyko masinis Bitcoin ir jo sąjungininkų pritaikymas.

Šis neaiškumas atsispindi ir „Ecobank“ tyrime, kuriame nagrinėjama reguliavimo status quo Afrikoje, ypač į pietus nuo Sacharos esančioje Afrikoje.

Beveik pusė tautų neturi oficialios pozicijos dėl kriptovaliutų. Kita vertus, oficialiai juos uždraudė tik Namibija, Pietų Afrika ir Svazilandas, o „Bitcoin“ ir Co yra oficialiai nusiteikę jų atžvilgiu. Oficialios kitų tautų pozicijos svyruoja tarp įtartino stebėjimo ir atsargaus požiūrio.

Namibija: visiškas kriptovaliutų ir brokerių draudimas, nes tai nėra centralizuotai padengta

BTC ir altcoin prekybos vietos AfrikojeAtaskaitoje pateikiamas žemėlapis, kuriame tiriamos tautos yra išdėstytos spalvomis pagal dabartinę reguliavimo būklę. Akį iškart patraukia raudona dėmė: Namibija.

Afrikos pietvakariuose esanti šalis yra vienintelė iš nagrinėtųjų, kurioje kriptovaliutos yra oficialiai draudžiamos. Priežastį galima rasti Namibijos nacionalinio banko pozicijos dokumente nuo praėjusių metų rugsėjo. Tai sako:

"Be to, kad bankas nepripažįsta virtualių valiutų Namibijoje kaip teisėtos mokėjimo priemonės, jis taip pat nepripažįsta, kad tai yra užsienio valiuta, kurią galima iškeisti į nacionalinę valiutą. Taip yra todėl, kad virtualios valiutos nėra nei emituojamos, nei garantuojamos centrinio banko, nei apdraustos prekėmis.

Tačiau tame pačiame dokumente taip pat pripažįstama kriptovaliutų galimybė paspartinti pinigų perlaidas. Nepaisant to, kol kas „Bitcoin“ Namibijoje išlieka moneta non grata.

Žalioji šviesa Pietų Afrikoje ir Svazilande

Pietų Afrika yra kitokia. Nors kriptovaliutos ten dar nėra visiškai teisėtos, vyriausybė labai nori sukurti kriptovaliutų tvarkymo reguliavimo sistemą. Šiam tikslui tarnauja vyriausybės ir „blockchain“ bendrovės „Bankymoon“ bendradarbiavimas, vykęs nuo 2017 m. Liepos mėn.

Pietų Afrikos centrinis bankas pernai taip pat siuntė teigiamus signalus dėl kriptovaliutų pripažinimo teisėta mokėjimo priemone. Tuo tarpu Pietų Afrikos mokesčių tarnybos (SARS) aktyviai ieško būdų, kaip tinkamai apmokestinti sandorius ir investicijas į kriptovaliutas. Šių metų balandžio mėnesį jis nusprendė, kad pajamos iš kriptografinių sandorių iš esmės turi būti apmokestinamos kaip kapitalo pajamos.

Svazilandas, neturinti jūros sausumos Pietų Afrikos valstybė, taip pat buvo atvira kriptovaliutoms. Monarchijos centrinis bankas, kuris yra viena iš skurdžiausių pasaulio šalių, pernai spalį vykusioje konferencijoje teigiamai kalbėjo apie virtualias valiutas:

"Tikriausiai būtų neprotinga atmesti kriptovaliutas ir mes, CBS [Svazilando centrinis bankas], mokomės ir norime palaikyti naujoves. Jei tai yra naujovė, mes nenorime jos įsimylėti. Mes norime sužinoti daugiau apie juos."

Vyrauja netikrumas

Devynių iš 39 ištirtų šalių reguliavimo institucijos iš esmės kritiškai vertina kriptovaliutas. Tarp šių šalių yra Nigerija, Etiopija, Kongo Demokratinė Respublika ir Kenija. Tačiau esą yra ženklų, kad šios šalys atidžiai stebi kriptovaliutų raidą.

Šešiose šalyse yra duomenų apie mokslinius tyrimus kriptografijos srityje, tačiau juos dažnai lydi reguliavimo institucijų įspėjimai. Be Senegalo, Zimbabvė, Kamerūnas ir Gana yra tos tautos, kurioms įdomu kriptografija.

Turint 21 ištirtą šalį, didžioji dauguma neturi oficialios pozicijos prieš „Bitcoin and Co“. Šiuo požiūriu padėtis Afrikoje iš tikrųjų nesiskiria nuo likusio pasaulio.