Uždirbkite nemokamų bitkoinų internete

Šiandien beveik neįmanoma rasti nė vieno žmogaus, kuris negirdėjo apie bitkoiną. Tačiau šios žinios apie kriptovaliutas vis dar nesuteikia jiems patikimumo ir visi bijo prarasti pinigus ir gaišti laiką. Mes nusprendėme naršyti internete, ieškodami būdų, kaip užsidirbti bitkoinų nemokamai ir be jokių įnašų. Šis trumpasis vadovas parodys, kad šis procesas nėra lengvas, tačiau saugus ir prieinamas.

Santrauka: Kaip gauti nemokamų bitkoinų?

„CoinBulb“ ir „BTCClicks“ yra patogiausios platformos tiems, kurie nori užsidirbti bitino paprastais veiksmais, pavyzdžiui, peržiūrėdami reklamą.

Uždirbkite „Bitcoin“ naudodami „BTCClick Ads“

 1. Atidarykite nemokamą sąskaitą pasirinktoje platformoje (mūsų atveju – „BTCClicks“)..
 2. Prisiregistravę eikite į viršuje esantį skirtuką „Naršymo skelbimai“.
 3. Peržiūrėkite skelbimų rinką ir išsamią informaciją kiekvieno skelbimo dešinėje.
 4. Spustelėkite geriausiai apmokamą skelbimą ir išspręskite „captcha“. Įsitikinkite, kad laukiate nurodyto laiko, kol gausite atlyginimą.
 5. Eikite į skirtuką „Pašalinimas“ ir nurodykite savo išorinį adresą, kad galėtumėte pervesti monetas.

Norėdami gauti BTC nemokamai, naudokite „CoinBulb“

 1. Registruokitės ir atidarykite nemokamą paskyrą „CoinBulb“, pateikdami vartotojo vardą, el. Pašto adresą ir slaptažodį.
 2. Patvirtinę el. Pašto adresą eikite į informacijos suvestinę ir puslapio viršuje spustelėkite „Peržiūrėti skelbimus“.
 3. Pasirinkite norimą skelbimą ir spustelėkite piktogramą dešinėje skelbimo pozicijos pusėje.
 4. Išspręskite „Captcha“ ir spustelėkite „Peržiūrėti reklamą“.
 5. Pabūkite reklamuojamoje svetainėje 20 sekundžių ir grįžkite į informacijos suvestinę, kad galėtumėte pradėti iš naujo.
 6. Pasiekę minimalią pinigų išėmimo sumą, perkelkite monetas į savo piniginę, Xapo pavyzdžiui.

Be pirkinių, visiškai įmanoma gauti bitkoinų, nededant pinigų iš savo pusės. Daugelyje platformų kriptovaliuta siūloma kaip tam tikra paskata, pavyzdžiui, maišytuvų, akcijų ar net kaip atlygio už atliktą darbą. Taigi, mes atlikome šią apžvalgą apie būdus, kaip uždirbti bitkoinus nemokamai.

Kaip gauti nemokamų bitkoinų internete

Nors ne taip lengva juos užsidirbti, stengiantis, galima susikurti patį pirmąjį ir mažąjį BTC sandėlį. Skaitykite toliau, kai siūlome platformų formą, kurią galite uždirbti BTC nieko nemokėdami.

Vietoj įžangos – nėra lengvo būdo

Nėra paprasto būdo užsidirbti nemažą kiekį bitkoinų. BTC yra decentralizuota kriptovaliuta, kurią 2009 m. Sukūrė Satoshi Nakamoto, kurios tapatybė vis dar yra paslaptis. Šiame trumpame vadove parodysime jums daug būdų, kaip uždirbti monetas, nieko neinvestuojant iš savo pusės..

Žetoną galima gauti įvairiais būdais, galite nustatyti, kad kompiuteris būtų skirtas jo kasybai „blockchain“ (labiausiai paplitęs ir pagrindinis metodas), arba galite tai dirbti. 2017 m. Augant kriptografijos pramonei, buvo daugybė naujų būdų užsidirbti BTC be jokių investicijų.

Uždirbkite bitkoinų nemokamai

Arba mes su jumis pasidalinsime įvairiais metodais, kuriuos galite naudoti uždirbdami bitkoinus, ir kaip naudoti šias platformas savo naudai. Vis dėlto turime pateikti įspėjimą, kad šie metodai nepraturtins jūsų per naktį, kaip matysite sekamuose skyriuose.

Šalys, kuriose galite uždirbti Bitcoin

Bitcoin yra decentralizuota kriptovaliuta ir yra pirmoji iš kriptovaliutų, kuri tokia laikoma. Paprastai galite įsigyti ir parduoti bitkoinus daugumoje pasaulio šalių. Prekyba bitkoinais tampa gana madinga tokiose šalyse kaip JAV, Europos šalys, Kanada, Filipinai ir Indija.

Pirkite bitkoiną skirtingose ​​šalyse

Kai kurios iš šių šalių turi subtilią sceną, žmonės, kurie prekiauja kriptovaliuta nereguliuojami, o kiti – politiką ir reguliavimą. Pavyzdžiui, Brazilijoje ir JAV prekyba bitkoinais yra apmokestinama, o bet koks pelnas, kai gaunate bitkoiną, laikomas kapitalo prieaugiu.

Kitos šalys, pavyzdžiui, Nyderlandai, vis dar laikomos decentralizuota finansine priemone, prekybai nėra taikomi jokie mokesčiai ar vyriausybiniai mokesčiai. Yra internetinių mainų, kuriose galite gauti BTC ir gauti juos per. Šiais laikais retai galima rasti šalį, blokuojančią kriptografiją ar draudžiančią prekiauti ja oficialiai.

Kaip užsidirbti „Bitcoin“ peržiūrint ir spustelėjus skelbimus

Kaip jau minėjome anksčiau, mes pasidalinsime su jumis, kaip gauti nemokamą bitkoiną ir, jei įmanoma, netgi greitai įsigyti pasakų valiutą. Pirmiausia, vienas iš greitų ir paprastų būdų gauti nemokamą bitkoiną yra žiūrėti ar spustelėti skelbimus internete. Yra tam skirtos svetainės, kuriose jums atlyginama už tam tikrų vaizdo įrašų žiūrėjimą ir net už paspaudimą.

Viena iš šią funkciją siūlančių svetainių yra „A-Ads“, bitkoinų reklamos tinklas. „A-Ads“ leidžia reklamuotojams palyginti lengvai kurti reklamos kampanijas. Sukurti skelbimai eksponuojami, kad juos galėtų peržiūrėti kiti asmenys ir vartotojai.

Uždirbkite BTC spustelėdami skelbimus

Tikslas yra bendros erdvės ir peržiūros, „A-Ads“ siūlo šią erdvę nekantriems vartotojams, norintiems, kad jų medžiaga būtų peržiūrėta žmonėms, norintiems gauti bitkoinų mainais žiūrint vaizdo įrašus arba spustelėjus skelbimus ir juos peržiūrint. Tai galima laikyti simbiotiniais santykiais.

Be „A-Ads“, yra ir kitų platformų, kuriose galite užsidirbti monetų spustelėdami kaip, tai yra „BitcoFarm“, „CoinBulb“ ir „BTCClicks“. Uždarbis yra palyginti nedidelis, kur spustelėjus gausite daugiausia iki 2 USD vertės žetonų.

„BitcoFarm“

Skelbimų peržiūra nėra lengvesnė nei „BitcoFarm“, kuri yra platforma, siūlanti daugybę svetainių už paspaudimą mokėti. Turinys gali būti net įdomus, jei norite sujungti reklamuotojus. Minimali išmoka yra 0,02 BTC ir ji mokama į jūsų piniginę, kai jas sukaupsite.

„BitcoFarm“ platforma

Be bitkoinų, taip pat galite užsidirbti kitų kriptovaliutų, tačiau BTC yra pagrindinis šios svetainės pajamų kanalas.

Monetų lemputė

„CoinBulb“ galite pradėti gryninti savo monetas mažiausiai 0,00045 mBTC, jei esate reklamuotojas. Mokėjimai, kurie šioje platformoje laikomi dideliais, vidutiniškai siekia 0,0011 mBTC, jei esate spustelėjusysis, o persiuntimo premija gali suteikti 60–100% premijas už įvestus žmones, nesvarbu, ar jie yra draugai, šeimos nariai ar paprasčiausiai Kiti žmonės.

„CoinBulb“ platforma

Paprasta registracija yra viskas, ko jums reikia norint pradėti, nors minėtas procesas yra standartinis visoje pramonėje.

„BTCClicks“

„BTCClicks“ veikia kaip tarpininkas, nes jis sujungia reklamuotojus su vartotojais, kurie peržiūri skelbimus mainais į BTC atlygį. „BTCClicks“ suteikia vartotojams galimybę gauti iki 0,00023 mBTC už vieną paspaudimą, atitinkantį 1,99 USD ir net beveik tą pačią sumą už nuorodą į draugus ir šeimos narius. Prisijungti galima nemokamai, kai jums nereikia asmeninės informacijos.

„BTCClicks“ svetainė

„BTCClicks“ yra geras pasirinkimas norint užsidirbti greitą ir lengvą BTC kiekį tik spustelėjus.

Uždirbkite nemokamą BTC lankydamiesi svetainėse

Dar viena lengva įmonė užsidirbti nemokamo bitkoino yra apsilankymas svetainėse. Kažkodėl tai panašu į reklamos kompanijas, skirtumas yra tam tikros svetainės ar svetainės savininko reklamavimas ar reklamavimas, išplečiant.

Svetainės, kurios veikia atsižvelgdamos į šią schemą, gali būti laikomos „VisitBit“, „Freebitco.in“, „Bitcoin Get“, „Earn Free Bitcoins“, „BTC 4 You“. Daugelis svetainių veikia vienu iš dviejų būdų: valandos ir pusvalandžio svetainės. Laiko ribos, siekiant užkirsti kelią piktnaudžiavimui automatizavimu ir suteikti vartotojams sąžiningumo.

BTC 4 Jūs svetainė

Be laiko apribojimo, uždirbti BTC mainais už apsilankymą svetainėse gali būti daug laiko, palyginti su tuo pačiu veiksmu žiūrint ar spustelėjus trumpus skelbimus. Ilgainiui skelbimus žiūrėti ir apdoroti yra daug trumpiau, nei nukreipiant ir peržiūrint visas svetaines ar tinklaraščius.

Tačiau tai yra priedas prie metodų, reikalaujančių pareikšti BTC be kasybos. Kai kurie iš jų nereikalauja jokio užstato, o tai reiškia, kad galite užsidirbti BTC žiūrėdami vaizdo įrašus be minimalaus išmokėjimo, kuris apribotų jūsų atsiėmimą.

„VisitBit“

„VisitBit“ yra viena iš minėtų svetainių, leidžianti užsidirbti BTC žiūrint svetaines. „VisitBit“ leidžia užsidirbti BTC, taigi ir pinigų, paprasčiausiai spustelėjus nurodytą svetainėje, rodomą svetainėje, veikiant pagal tą pačią schemą kaip ir reklamuojant bitkoinus.

Be to, „VisitBit“ suteikia galimybę veikti kaip bitino kasybos platforma. Suteikiant vartotojams „kasybos telkinį“, tai yra gera galimybė koordinuoti veiksmus su kitais kalnakasiais, siekiant maksimalaus pelno ir išspręsti sunkesnes blokų grandines.

Freebitco.in

Nenuostabu, kad BTC ekonomika remiasi jos kalnakasiais, nes jie veikia kaip jos šerdis. Freebitco.in yra internetinė bitkoinų gavybos platforma, leidžianti užsidirbti bitkoinų žaidžiant žaidimus. „Freebitco.in“ yra viena iš platformų, veikiančių valandiniu tarifu, todėl galite dirbti valandą, kad padidintumėte savo pajamas.

„Freebitco.in“ svetainė

Be to, „Freebitco.in“ yra viena iš svetainių, kuriose pabrėžiama persiuntimo koncepcija su 50% premija nuo nurodytų šalių uždarbio.

Monetų užduotis

Kaip rodo pavadinimas, „Coin Tasker“ suteikia galimybę padaryti BTC atlikdamas užduotis ir nelyginius darbus. Tai sujungia daugelį anksčiau paminėtų metodų, ar tai būtų vaizdo įrašų žiūrėjimas, žaidimų žaidimai, įvairios mikro užduotys ar programų atsisiuntimas ir testavimas..

„Coin Tasker“ svetainė

„Coin Tasker“ veikia daugiau kaip laisvai samdomų vertėjų centras. Jo schema yra panaši į „Freelancer.com“ ir „Upwork“ metodus, kaip susisiekti su reklamuotojais ar darbdaviais su galutiniu vartotoju, asmeniu, įdomiu kuriant bitkoinus. „Coin Tasker“ tvarko savo piniginę, susietą su jūsų paskyra.

Kaip užsidirbti bitkoinų dirbant internete?

Kai bitkoinas išpopuliarėjo, nes jį sukūrė „Satoshi“, jis tapo priimtinu mokėjimo ir pardavimo metodu. Nors kai kurie išlieka nenoriai, nemaža dalis laisvai samdomų darbuotojų, dirbančių visame pasaulyje, priima mokėjimą mainais už savo paslaugas BTC ir kitomis kriptovaliutomis..

Uždirbkite BTC internete

Be to, kad dirbate įprastą nelyginį darbą, lankotės reklaminės grupės rekomenduojamoje svetainėje arba atliekate apklausas ir rūšiavimą, galite užsidirbti BTC dirbdami internete, taip pat kaip ir atlikdami bet kokią laisvai samdomą užduotį ar darbą. Galite susisiekti su susidomėjusiais darbdaviais, kurie sutiks išsiųsti jums mokėjimą per bitcoiną.

Rašymas apie Bitcoin

Kadangi bitkoinas vis dar laikomas siekiančia valiuta, jis ir toliau kelia painiavą didelėje internetinių ir ne prekybininkų prekybininkų dalyje. Sąvokos paaiškinimas žmonėms gali būti painus, nes kai kurie žmonės tvirtina, kad iki šiol tai yra pagaminta valiuta, nors ir reikšminga ir neginčijama jos vertė rinkoje.

„XBTfreelancer“ platforma

Rašymas apie bitininką vadovų ir tyrėjų požiūriu gali būti gera pradžia, jei svarstysite galimybę prekiauti pasakų moneta. Ne tik uždirbsite pinigų, bet ir geriau juos suprasite. Daugelyje svetainių siūloma rašyti apie bitkoinus ir kitas kriptovaliutas bei visą kasybos procesą.

„BitcoinTalk“

„BitcoinTalk“ yra internetinis forumas, kuriame diskutuojama apie naujausias bitkoino naujienas ir atnaujinimus. „BitcoinTalk“ yra vienas iš populiariausių forumų, kuriuose aptariamos bitkoinų kainos internete. „BitcoinTalk“ turi seno gero interneto interneto dienoraščio pojūtį ir sąsają.

„BitcoinTalk“ internetinis forumas

„BitcoinTalk“ organizuoja pradinius monetų pasiūlymus ir leidžia dalyviams susitarti dėl tokių pasakų, kaip pasakų pica, kur programinės įrangos programuotojas forume nusipirko dvi picas už 10 000 bitkoinų.

Tinklaraščių reklamos rašymas

Tinklaraštininkų reklaminių skelbimų rašymas yra dar vienas būdas „kurti bitkoinus“, darant tai, kas jums patinka, ir tai yra rašymas. Šiais laikais tai yra klestinti profesija internete, nes beveik kiekvienai pramonei ir tarnybai reikalinga svetainė ar socialinės žiniasklaidos puslapis, kad galėtų moderuoti. Kai kurie netgi tvarko tinklaraštį su aktyviais forumais ir siekia internetinių bendruomenių. Tinkama rašymo technika gali būti lemiamas balsas už gerą informavimo bazę ir sėkmingą reklamą.

Tinklaraščių su „Upwork“ reklamos rašymas

Daugelis internetinių tinklaraščių, ypač tų, kurie gilinasi į techninius dalykus, pasitelkia laisvai samdomų darbuotojų pagalbą. Kai kurie iš šių tinklaraščių gali būti jūsų šaltinis norint gauti BTC internete. Mokėjimus už rašymo kontaktus galite priimti savo kripto piniginėje, o ne savo kredito kortelėje.

„Bitcoin“ skolinimas

Vienas iš populiariausių bitkoinų įsigijimo būdų yra skolinimasis ir paskolos. Aptarėme bitkoinų maišytuvus, kuriuose pateikiami nemokami BTC gavimo būdai, tačiau ką daryti, jei prekybai reikia daug žetonų? Be to, galite šiek tiek nenoriai dalyvauti mainuose, kad išvengtumėte užsienio valiutos rizikos. Išmokos atliekamos kasdien pagal sutartis, sudarytas su tikrais verslais.

„Bitbond“ bitkoinų skolinimas

Geriausias būdas išvengti šios rizikos yra skolintis BTC, o tai reiškia skolinimo svetaines, tokias kaip „Unchained Capital“, „Bitbond“, „BTCPOP“ ir „Credible Friends“. Šios ir kitos svetainės suteikia pradinį bitkoino kapitalą, kurį galite naudoti pirkdami produktus ar investuodami. Žinoma, šie skolintojai dirba su palūkanų norma.

Venkite BTC investicinių svetainių!

Investicijos yra susijusios su išleistų pinigų grąžos verte, nepaisant išlaidų metodo, jos turi būti skirtos išleistos sumos grąžos tikslui. Daugelis svetainių siūlo šią paslaugą, nors ji retai būna be kenkėjiškų ketinimų.

Venkite sukčiavimo investicijų srityje

Vienas iš pagrindinių investavimo kriterijų yra rizika. Nėra tokios rizikos nerizikingos investicijos. Visada yra nuostolių galimybė. Priežastis, kodėl mes rekomenduojame jums įsigyti savo bitkoinus darbo metu, o ne juos skolinti, yra ta, kad BTC yra labai nepastovi ir nestabili. Be to, BTC vis dar laukia teisės aktų kai kuriose pasaulio vietose.

Kaip uždirbti bitininkus iš kasybos?

Bitkoinai apdovanojami už sėkmingą blokų grandinių dekodavimą, taigi, kasybos sampratą. Be įprastos kasybos, jūs taip pat turite galimybę pereiti prie debesų kasybos, ty iš esmės jūs gaunate monetas, suteikdami maišos energijos iš savo kompiuterio. Dauguma bitino kalnakasių dirba su aviliu ir mąstysena, sukuria baseiną, kuris suvienija jų aparatūrą ir pastangas, kad gautų didesnį pelną jiems visiems..

Kasybos svetainė „Genesis“

Neigiama yra tai, kad tai nėra visiškai nemokama, nes dėl tokių metodų reikia sumokėti už nupirktas sutartis. Yra platforma, siūlanti nemokamas debesų kasybos paslaugas, nors daugelis iš jų anksčiau buvo „Ponzi“ schemos.

Uždirbkite BTC iš prekybos

Kita vertus, galite laikytis vieno iš labiausiai paplitusių ir paprasčiausių būdų padaryti papildomą BTC, kuris yra prekyba. Norimą BTC kiekį galite įsigyti naudodamiesi bet kuria internetine mainų ir prekybos platforma. Šioje srityje yra įvairių veislių, kiekviena pritaikyta taip, kad atitiktų geriausiai jūsų poreikius ir patogumą.

Prekyba bitkoinais

Prekyba naudojant Bitcoin CFD

Viena iš sudėtingų ir įdomių finansinių išvestinių priemonių yra CFD. CFD reiškia Sutartis už skirtumą, tai reiškia, kad užuot perdavus tam tikros akcijos ar prekės nuosavybės teisę, jūs siūlote kainos skirtumą tarp dabartinės vertės ir ateityje aktualizuojamos vertės, nesvarbu, ar tai būtų pelnas ar nuostolis..

„Libertex“ prekybos platforma

Galite tai laikyti loterijos forma, kai prekiaujama visomis išlaidomis ir rizika, išskyrus akcijų ar prekių nuosavybės teisių perdavimą. Jei jau turite BTC sumą, galite tęsti investuodami į CFD ir uždirbdami pajamas.

Dienos prekyba

Vienas iš būdų, kaip padidinti BTC pelną, yra dienos prekyba, nebent esate vampyras. Dienos prekyba yra išvestinių finansinių priemonių ir priemonių, tokių kaip akcijos, obligacijos ir valiutos, pirkimas ir pardavimas tą pačią dieną. Praktika palankiai vertina priemones, kurias galima lengvai likviduoti, ir jas galima parduoti greitai, laiku.

Prekyba bitkoinais

Kadangi BTC jau yra nepastovi valiuta, dienos prekyba gali būti labai naudinga norint išnaudoti šią funkciją. Pirkite greitai nusipirkdami didelį kiekį BTC ir parduodami, kai vertė padidėja. Dienos prekybos praktika yra gana įprasta.

Dvejetainiai parinktys

Kriptovaliutos gimimas internete paskatino daugelio šiuolaikinių finansinių priemonių atsiradimą, labiausiai susijusį su kriptovaliutos struktūros mechanizmu. Kaip rodo pavadinimas, dvejetainiai variantai apėmė du rezultatus: visą investicijų grąžą arba nulinę grąžą. Kaip ankstesnius variantus, tai taip pat gali būti laikoma azarto forma.

Tam tikra prasme tai yra azartas, nes dvejetainis variantas yra susipynęs su įvykiais, balais rinkoje ar net kasdieniais finansiniais gyvenimo įvykiais. Dvejetainiai variantai iš esmės yra paprasti, nes iš esmės tai yra „taip“ arba „ne“ klausimas. Tam beveik nereikia finansinių žinių.

Uždirbti Bitcoin žaidžiant žaidimus & Lošimas

Jei esate vaizdo žaidimų žaidėjas ar labiau linkęs į lengvą bitkoino įsigijimo metodą, kita dalis jums bus labai patraukli. Neretai pavyksta gauti BTC žaidžiant žaidimus, kaip jau minėjome anksčiau svetainėse, kurios jus apdovanoja bitkoinais mainais į paprastus žaidimų mechanizmus.

„OneHash“ lošimų svetainė

Yra internetinių svetainių, kurios specializuojasi šioje srityje, o ne dėl nelyginių darbų ir laisvai samdomų vertėjų, jis kreipiasi į kitą interneto vartotojų, vaizdo žaidėjų ir azartinių žaidimų mėgėjų sektorių. Tokios svetainės kaip „Bitsler“, „MegaDice“, „Crypto-Games.net“, „OneHash“, nors dauguma žinomų svetainių yra orientuotos į lošimo ir loterijos, o ne į vaizdo žaidimų aspektus..

Bitsleris

„Bitsler“ gali būti laikomas internetiniu, šiuolaikiniu kazino. Visą netvarką paversti vienu paprastu faktu – lošimu. Baigę lošti galite iš karto atsiimti laimėjimą, skirtingai nei kitose svetainėse, tai laikoma jūsų pranašumu, jei norite tai pavadinti per dieną ir greitai grįžti namo su savo laimėjimais.

„Bitsler“ lošimų svetainė

Galite iš anksto nustatyti keletą taisyklių, leidžiančių jūsų sąskaitai statyti automatiškai, netgi galite leisti jai veikti miegant, nes ji budi jūsų labui.

„MegaDice“

Estetiniu požiūriu „MegaDice“ yra panašus į „Bitsler“, net jei jis išlaiko sudėtingesnį dizainą, suteikdamas daugiau profesionalumo, palyginti su savo kolega.

„MegaDice“ svetainė

„MegaDice“ suteikia galimybę užsidirbti bitkoinų, siunčiant draugus, su sąlyga, kad jie lažinsis sumomis, viršijančiomis 0,00001000 BTC. „MegaDice“ siūlo įvairų žaidimų asortimentą, kurį galima žaisti internete, kartu statant statymus, jis apima net lošimus kituose žaidimuose, tiesiogiai nesusijusiuose su kazino tipo žaidimais..

Crypto-Games.net

„Crypto-Games.net“ yra paminėtinas pavyzdys, kai kalbama apie internetinius lošimų centrus, be to, kad galite lošti internete naudodamiesi bitkoinais ir kitomis kriptovaliutomis, galite rinktis iš įvairių internetinių kazino žaidimų įvairovės..

„CryptoGames BTC“ lošimų svetainė

„Crypto-Games.Net“ yra laikomas vienu iš garsiausių lošimų centrų, kurie gilinasi į BTC ir apskritai „cryptos“ naudojimą. Tai yra naudinga, nes ji palaiko platų šifravimo diapazoną, palyginti su anksčiau minėtais pavyzdžiais. Crypto-Games.net yra patvirtinta Kiurasao elektroninių žaidimų licencija ir yra atitinkamai reglamentuojama.

Nemokamos „Bitcoin“ maišytuvų svetainės

Peržvelgus nemokamus bitkoinų įsigijimo metodus, nereikėtų nepaminėti bitkoinų maišytuvų. Bitkoino galite gauti spręsdami „captcha“, tiesiog naršydami internete, spustelėdami nuorodas arba atlikdami užduotis ar apklausas. Maišytuvų pagrindinis tikslas yra priversti daugiau žmonių dalyvauti prekyboje bitkoinais.

„Moon Cash“ maišytuvas

„Bitcoin“ maišytuvai yra panašūs į tokias svetaines kaip „Free Bitcoins“, „Bitcoin Zebra“ ir „Moon Bitcoin“, teikiantys atlygį už bitkoinus mainais už reikalavimų įvykdymą..

Įspėjimas: sukčiai BTC maišytuvai

Kai kurie maišytuvai baigia „sausėti“, nebegalėdami apdovanoti bitkoinais. Kai kurios šio likimo kenčiančios svetainės yra „DanceFaucet“, „AutoFaucet“ ar „Bitcoinland.biz“.

Tačiau kai kurios kitos maišytuvų svetainės yra visiškos aferos, linkusios į piktybišką elgesį, pavyzdžiui, sulaikyti mokėjimus vartotojams be jokios teisingos priežasties. Kai kurie netgi apskritai niekada nemokėjo ir nenustojo mokėti. Rekomenduojama dar kartą patikrinti bet kokį naudojamą maišytuvą, atsižvelgiant į jų patikimumą.

„Bitcoin“ maišytuvas „Topfan“

Blogai reputaciją turintys maišytuvai yra tokie kaip „Ethereum“ maišytuvas, „Bagi.co.in“, „MyFaucet.biz“, „BTC Matrix“ ir „Topfan.info“. Nors maišytuvai yra patikimas bitkoinų šaltinis, reikėtų patvirtinti jų galiojimą.

Uždirbkite BTC naudodamiesi filialų programa

Jei turite ar prižiūrite svetainę ar socialinės žiniasklaidos puslapį, pvz., „Facebook“ ar „Twitter“, tai laikoma puikiu metodu jums. BTC filialų programos yra labiau rėmimo metodas, pagal kurį jūsų svetainė ar domenas nukreipia klientus atgal į filialą.

„Biggico BTC“ filialų programa

Kai užsiregistruojate į programą norėdami mokėti bitkoinų vakarėliu, jie pateikia jums persiuntimo URL. Klientai, spustelėję šį URL ir nukreipę į dukterinę įmonę, jei jie tęsia pirkimą iš dukterinės įmonės, jums bus atlyginta už komisinius BTC. Kuo daugiau ekspozicijos jūsų svetainėje, tuo daugiau uždirbate bitkoinais.

Gaukite „Bitcoin“ skaitydami knygas

Mes tai laikome vienu iš įdomiausių būdų užsidirbti bitkoinų, skaitant. Uždirbant bitino, atliekant nelygines užduotis ir atliekant laisvai samdomus darbus, knygų skaitymas gali būti vienas paprasčiausių ir įdomiausių būdų užsidirbti bitkoinų.

„PaidBooks“ svetainė

Kai kurios svetainės, pavyzdžiui, „Paidbooks“, savo internetinėse lentynose demonstruoja knygų kolekciją. Jie ne tik leidžia jums nemokamai skaityti knygas, bet ir esate linkęs užsidirbti BTC kaip atlygį už naujų ar remiamų knygų skaitymą. Geriausia tai, kad nėra jokio rūpinimosi už jus mokėjimo, šiuo atveju jums tiesiog reikia susikurti paskyrą arba užsiregistruoti.

Nemokami bitkoinai atliekant apklausas

Dar vienas paprastas būdas gauti nemokamą bitkoiną yra atlikti apklausas internete. Kai kurios svetainės ir internetinės įmonės teikia apklausas naudodamiesi bitkoinais.

Tokios svetainės yra tokios kaip „Makeculous“ ar „ClixSense“, leidžiančios jums paprasčiausiai užsidirbti bitkoinų ir pratęsti pinigus būnant jūsų namuose. Pavyzdžiui, „Makeculous“ palaiko programas, tiek „Android“ telefonuose, tiek „iPhone“ ir „iPad“. Galite jį naudoti apklausoms atlikti važiuodami į darbą ar grįždami namo, tiesiogine to žodžio prasme, paversdami savo laisvalaikį kriptomis..

Nuostabios apklausos svetainė

Jums tereikia susikurti paskyrą, įvedant duomenis ir regioną bei el. Pašto adresą, kurį norite naudoti.

Gaukite nemokamų bitkoinų per patarimus

Patarimai laikomi mokėjimais už užduotis, kurios skiriasi nuo standartinės darbo rinkos ir projektų. Kaip vienos iš svetainių, kuriose teikiami bitkoinai patarimams, šūkis, „Bitfortip“: „Patarimai bitkoinams kaip paskata. Užsidirbkite bitkoinų už naudingumą “.

Uždirbkite BTC patarimų „Bitfortip“

Už uždarbį galite užsidirbti bitkoinų, gaudami QR pervedimą kaip gavimo būdą mainais už palankumą ar plėtrą. Yra daugybė svetainių, kurios suteikia platformą tokioms užduotims atlikti, o kai kurie laisvai samdomi darbuotojai visiškai atsiduoda tokioms įvairioms užduotims..

Pavyzdžiui, „Bitfortip“ yra tvirtas centras, leidžiantis greitai peržiūrėti naujausius pasaulinės bendruomenės pasiūlymus.

Atidarykite savo maišytuvą arba rotatorių

Maišytuvo ar rotatoriaus sukūrimas bitkoinams yra gana panašus į svetainės sukūrimą ir talpinimą. Pradedantiesiems turėsite įsigyti domeną. Tačiau tai turi būti padaryta per vieną iš debesies serverių, susijusių su monetomis, pvz., Bitcoinwebhosting.net arba x10hosting.com.

Sukurkite domeną „Bitcoin Web Hosting“

Sukūrę nemokamą arba aukščiausios kokybės domeną, kiekvienas, be abejo, turi savo privalumus ir trūkumus, galite pradėti kurti pasiūlymus. Pvz., Galite pasiūlyti mokėti už bitkoinus mainais už apklausų pildymą ar tam tikro tipo vaizdo įrašų radimą „Youtube“ arba bet kokius kitus metodus, kuriuos galima pateikti per jūsų maišytuvą ir jūsų pasirinkimą.

Kiti būdai užsidirbti BTC

Tai, kaip aptarėme, kaip užsidirbti BTC, nėra vieninteliai būdai tai padaryti. Yra įvairių kitų metodų, kurie gali skirtis pasiekiamumo ir sudėtingumo požiūriu. Pvz., Tiesiogine to žodžio prasme galite užsiregistruoti svetainėse, kad uždirbtumėte bitino, vieną kartą pasiekite tokias svetaines kaip „faucet.bitcoin.st“, kad gautumėte bitkoinų arba išspręstumėte „captcha“ mainais už bitkoinus kaip atlygį. „Captcha“ gali būti išspręsta tokiose svetainėse kaip dailyfreebits.com.

Išspręskite „captcha“ ir gaukite BTC

Žinoma, yra net kitų būdų, be to, privatūs sandoriai su potencialiais klientais ar rinkos tyrimai, mes tik aptariame populiariausius įvairius metodus bitkoinams įsigyti.

Registracija į „Bitcoin“

Kai užsiregistruosite kai kuriose svetainėse, jie gali jums pasiūlyti nemokamą bitkoino kiekį. Kartais kai kurie mainai siūlo nemokamą pradinę bitkoinų sumą, naudojamą net prekyboje.

Šių svetainių pavyzdys yra „QoinPro“, kuri yra plačiai atnaujinama, nes nurodoma jų domenas. Nors buvo pateikta pretenzijų dėl svetainės vientisumo, visa operacija laikoma teisėta ir pateikta informacija yra patikrinta.

Vienkartinės svetainės

Kai kurios svetainės gali prašyti mokesčio, registracijos ar leisti prieigą, jei norite pavadinti tokiu būdu ir tada neribotai pasiryžti išgauti ar įsigyti bitkoinų. Kitose svetainėse jums atliekamos vienkartinės operacijos, pvz., Faucet.bitcoin.st, suteikiama platforma susitvarkyti su jūsų Bitcoin naudojant vienkartines operacijas ar užduotis.

„FAUCET“ bitkoinų svetainė

Nors jie gali būti patikimas pajamų iš bitkoinų šaltinis, vieną kartą svetainėse gali būti sukčiavimo atvejų, kai pateikiama informacija apie sukčiavimą, ir rinkti informaciją apie vartotojus. Be to, dažniausiai vienkartinės svetainės nesukaupia reputacijos, patvirtinančios jos saugumą.

Išspręskite „Captcha“, skirtą „Bitcoin“

CAPTCHA yra užprogramuota programinė įranga, kurios vienintelis tikslas yra patvirtinti, kad programos, svetainės ar programos vartotojas yra žmogus. „CAPTCHA“ įgijo gerą vardą kovodama su automatinėmis DDoS atakomis ir piktnaudžiaudama nemokamos paskyros sukūrimu interneto serveriams užlieti.

Įmonės, kuriančios „captcha“, gauna atsiliepimų iš žmonių, sprendžiančių dideles „captcha“ sumas, kad galėtų dar labiau patobulinti paslaugą ir padaryti ją neapsaugota nuo automatinių kompiuterinių programų.

Uždirbkite BTC spręsdami captcha

Yra forumai ir svetainės, skirtos siūlyti vartotojams išspręsti „captcha“. Paprastai vartotojams gali būti mokama įvairiais būdais, įskaitant bitkoiną. Viena iš šių svetainių yra, pavyzdžiui, dailyfreebits.com. Naudodamiesi „CAPTCHA“ generatorių platformomis, galite nustatyti mažas uždarbio operacijas ir uždirbti kartu su robotu.

Išvada

Kaip sakėme, nėra lengva uždirbti bitkoiną nemokamai. Uždirbant tai nemokamai, reikia laiko, pinigų vertės, pastangų ir net nemažos elektros energijos vertės, jei paskirtum savo kompiuterį kaip kasybos mašiną..

Jūs turite pasirinkti geriausią metodą, tinkamiausią jūsų kriterijams ir patogumui. Taip pat turėtumėte atsižvelgti į riziką, nes daugelis sukčių sukasi internete. Įsitikinkite, kad dirbate su patikimomis svetainėmis ir pasitarkite su visuomene apie naujus tiekėjus, kurie ateina į rinką.

Jei praleidome keletą būdų užsidirbti bitkoinų be investicijų, praneškite mums „BitcoinBestBuy“ ir mes tikrai susisieksime su jumis.