Kaip ir kur sutrumpinti Bitcoin maržą

bitkoinų trumpa prekybaSkolintų vertybinių popierių pardavimas yra pažangi prekybos ar investavimo strategija, pagal kurią spėjama, kad tam tikras turtas ar valiuta, mūsų atveju – Bitcoin, nukris. Tai turėtų taikyti tik patyrę investuotojai ir prekybininkai.

Portfelio valdytojai ar investuotojai gali naudoti skolintų vertybinių popierių pardavimą arba „shortingą“ kaip apsidraudimą nuo ilgalaikės pozicijos rizikos tuo pačiu ar susijusiu vertybiniu popieriu. Prekybininkai gali tai naudoti kaip spekuliaciją. Apsidraudimas yra labiau paplitęs kaip sandoris, kai rizikos padėtis sumažinama padedant užskaitos poziciją.

Trumpo išsami informacija

Trumpai tariant, galima atidaryti poziciją skolinantis turto, kurio, jų manymu, vertė iki tam tikros datos ateityje sumažės. Tai žinoma kaip galiojimo laikas. Tada prekybininkas parduoda šias akcijas subjektams, kurie nori sumokėti rinkos kainą. Prekiautojas lažinasi, kad kaina toliau kris, kol reikės grąžinti pasiskolintas akcijas ir jie gali jas nusipirkti už gerą kainą. Teoriškai trumpalaikis įsipareigojimas kelia neribotą riziką, nes bet kokia turto kaina gali pakilti neribotą laiką.

Trumpas „Bitcoin“ neatidėliotinų sandorių rinkoje „Bitcoin“ biržose

Norėdami sutrumpinti BTC mainus neatidėliotinų sandorių rinkoje, jums gali reikėti jau turėti „Bitcoin“. Platformose gali būti naudojamas tik nedidelis svertas.

Kurios kriptovaliutos biržos leidžia užtrukti Bitcoin?

Šiame skyriuje aptarsime tris populiariausias biržas, leidžiančias sutrumpinti Bitcoin. Jie yra „Kraken“, „Binance“ ir „eToro“.

Binansas

„Bitcoin“ sutrumpinimas „Binance“

Binance leidžia Bitcoin, taip pat altcoin sutrumpinti prekybą maržomis. Turite įnešti „Bitcoins“ arba USDT („Tether“). Vartotojai gali sutrumpinti USDT skolindamiesi parduodamą BTC. Vienas iš būdų tai padaryti yra skolinantis BNB žetonus parduoti iš anksto naudojant maržos prekybos sąskaitą. Jei vėliau BNB kaina kris, kaip jūs prognozavote, žetonus galima atpirkti už mažesnę kainą ir gauti pelną. Vartotojai, kurie BNB naudoja kaip pagrindinę valiutą savo sąskaitoje, gauna mažesnius mokesčius.

Prekyba „Binance Monetų marža“

Prekyba „Binance Coin“ maržomis galimas ne visose kriptovaliutų biržose. Tie, kurie tai leidžia, siūlo iki 2x maržos režimus, kur galite pasiskolinti tik 1 BNB trumpalaikį, įkeisdami kriptografinį turtą, atitinkantį 1 BNB..

„Binance“ siūlo 3x ir 5x paraštės režimus. Naudodamiesi pastaruoju, galite pasiskolinti 4 BNB trumpalaikiams įsipareigojimams įkeisdami kriptografinį turtą, atitinkantį 1 BNB. Ankstesnis režimas leidžia jums skolintis 2 BNB trumpalaikius įsipareigojimus įkeičiant kriptografinį turtą, atitinkantį 1 BNB.

Kad galėtumėte skolintis BNB, turite pervesti kriptografinį turtą, kad jis būtų naudojamas kaip užstatas. Jie siunčiami į jūsų paraštinę piniginę. Užstato, kurį reikia įkeisti, sumą lemia taikomas maržos režimas ir tai, kiek BNB jie nori trumpinti.

Kraken

Kaip sutrumpinti Bitcoin apie Kraken

„Kraken“ leidžia „Bitcoin“ sutrumpinti turint tik „fiat“ balansą su mokesčiais taip pat „fiat“. Taigi šioje platformoje galite sutrumpinti Bitcoin, net jei neturite BTC balanso. „Kraken“ siūlo iki 5 kartų didesnį svertą neatidėliotinų sandorių sandoriams.

Platforma turi net „Futures“ (išvestines finansines priemones), kur BTC gali būti sutrumpinta iki 50 kartų didesnio svertų. Didelėje JAV įsikūrusioje „Bitcoin“ biržoje gali dalyvauti ir JAV prekybininkai. Tačiau JAV piliečiai ir gyventojai gali vykdyti neatidėliotinų sandorių prekybą tik iki 5 kartų didesnio finansinio sverto – deja, jie neįtraukiami į „Futures“ prekybą ir bet kokios rūšies išvestinius finansinius instrumentus, turinčius didelę skolą.

Skaitykite daugiau apie prekybą Bitcoin marža JAV.

„eToro“

„eToro Bitcoin“ brokeris trumpai prekybai

71% mažmeninių investuotojų sąskaitų praranda pinigus, kai prekiauja CFD su šiuo teikėju.

Atkreipkite dėmesį: JAV nėra trumpinių su „eToro“.

„eToro“ turi ir neatidėliotinų priemonių prekybos, ir išvestinių finansinių priemonių, turinčių dvigubą „Bitcoin“ svertą. Norėdami atidaryti prekybą „eToro“, tiesiog pakeiskite jungiklį iš „PIRKTI“ į „PARDUOTI“. Pozicija atsidarys netrukus, kai jūs pereisite į „pardavimą“ ir atidarysite savo prekybą. Mažėjant turto kainai, jo vertė didės.

Trumpas „Bitcoin as derivatives“ (CFD) „Bitcoin Broker“ platformose

CFD yra lažybos tarp jūsų ir platformos, leidžiančios spėti apie valiutos kainos pokytį. Atidarytumėte sąskaitą su kontrakto tarpininku sutartimi ir eitumėte ilgai, jei pajustumėte, kad Bitcoin kaina padidės.

Yra nemažai nereguliuojamų CFD brokerių, kurių finansinis svertas yra 100x ar didesnis, tokių kaip „BitMEX“, „Bybit“ ir „Primebit“. Dažnai leidžiami tik BTC indėliai, tačiau kartais priimami ir „fiat“ indėliai („Bitfinex“, „Binance“). Paprastai CFD platformas dienos prekiautojai naudoja ilgam ar trumpam Bitcoin. Arba BTC arba USDT / USD yra naudojami kaip įkeitimas prekybai maržoje, atsižvelgiant į platformą ir prekybininko nuosavybės tipą.

Kripto brokeriai trumpiems Bitcoin išvestiniams finansiniams instrumentams

Šiame skyriuje aptarsime populiariausias trumpojo ryšio platformas. Kalbėsime apie priimamų indėlių rūšis, kiek siūloma sverto ir mokesčių. Mes taip pat pateiksime visą jums reikalingą registracijos informaciją.

Bybit.com

sverto „Bitcoin“ trumpi sandoriai su „Bybit“

Kokios indėlių rūšys priimamos?

„Bybit“ priima indėlius BTC, ETH, EOS, XRP ir USDT.

Kiek siūloma sverto?

Iki 100 kartų svertas.

Kokie mokesčiai?

Už kiekvieną užsakymą mokamas abipusis mokestis – vienas už pozicijos atidarymą ir kitas už uždarymą. Gavėjo mokestis yra 0,075%. Faktiniai prekybos mokesčiai priklauso nuo vykdymo kainos ir pavedimo pobūdžio.

Kaip greitai galite užsiregistruoti?

„Bybit“ neturi jokių KYC reikalavimų. El. Pašto adreso ar telefono numerio pakaks. Suaktyvinę savo sąskaitą el. Paštu arba SMS, galite pradėti iš karto.

„Primebit.com“

sverto „Bitcoin“ trumpalaikius sandorius „Primebit“

Kokios indėlių rūšys priimamos?

Brokeris priima tik „Bitcoin“ indėlius.

Kiek siūloma sverto?

Iki 200x svertas.

Kokie yra mokesčiai?

Mokestis yra nuo šortų iki ilgių arba atvirkščiai, atsižvelgiant į rinkos sąlygas. Didžiausia įmanoma 0,1875%.

Kaip greitai galite užsiregistruoti?

Vartotojai gali užsiregistruoti kada tik nori ir pradėti trumpalaikį ryšį, jei tik turi „Bitcoin“. Brokeris neturi KYC politikos.

PrimeXBT.com

„PrimeXBT Bitcoin“ maržos prekybos brokeris

Kokios indėlių rūšys priimamos?

Tik indėliai ir išėmimai Bitcoin.

Kiek siūloma sverto?

1: 100 svertas.

Kokie mokesčiai?

Mokesčiai yra 0,01% už indeksus ir prekes ir 0,05% už kriptovaliutų prekybą.

Kaip greitai galite užsiregistruoti?

Eikite į registracijos puslapį ir įveskite galiojantį el. Pašto adresą ir slaptažodį. Jei norite, taip pat galite nurodyti savo telefono numerį. Sutikę su brokerio taisyklėmis ir nuostatomis bei užsiregistravę, jums bus išsiųstas PIN kodas. Jūs patvirtinate savo registraciją įvesdami šį kodą.

Tada turite atlikti indėlį. Tai užtruks apie 45 minutes, nes indėliams reikia trijų blokų patvirtinimų. Lėšas į savo sąskaitą pervedate iš savo piniginės. Sąskaitos suvestinės puslapyje yra žalias mygtukas „fondas“. Šis pervedimas yra nemokamas ir greitas.

Dabar galite tęsti užsakymą. Pora, kuria norite prekiauti, pasirenkate platformos skiltyje Prekyba. Jūs taip pat pasirenkate užsakymo dydį. Tada pateikite trumpą užsakymą spustelėdami raudoną mygtuką. Užsakymų valdiklis parodys jūsų aktyvius užsakymus.

BitMEX.com

sverto „Bitcoin“ sandoriai su „BitMEX“

Kokios indėlių rūšys priimamos?

Tik Bitcoin. Galite įnešti bet kokią norimą sumą. Jūs atliekate indėlį nukopijuodami ir įklijuodami adresą naudodami „Bitcoin“ piniginės programinę įrangą.

Kiek siūloma sverto?

Iki 100 kartų svertas.

Kokie mokesčiai?

Nuolatinių sutarčių mokestis yra -0,0100%. Tradiciniams ateities sandoriams taikomas -0,0250% gamintojo mokestis, 0,0750% imtojo mokestis ir 0,0500% atsiskaitymo mokestis. Koks skirtumas? Išimdami likvidumą iš užsakymų knygos, mokate imtojo mokestį. Tai daroma pateikiant bet kokį įvykdytą pavedimą prieš knygos užsakymą. Jūs mokėtumėte kūrėjo mokestį, kai pridedate knygai likvidumo, įvesdami ribinį užsakymą virš simbolio pardavimo kainos ir žemiau pirkimo kainos..

Gamintojo mokestis imamas, jei pridėjote likvidumo ir dėl to rinka perėjo į jūsų limitinį pavedimą. Čia jūs nustatote limitą parduoti virš dabartinės rinkos kainos arba limitą pirkti žemiau jo.

Priėmimo mokestis taikomas, kai likvidumas atimamas iš pavedimų knygos, jei perkate ar parduodate naudodamiesi rinkos pavedimu. Mokėsite gavėjo mokestį, jei 1 BTC rinkoje kainuoja 18 000 USD, o jūs prekiaujate šia kaina, nes iš užsakymų knygos atėmėte monetas (likvidumą). Už paslėptus užsakymus visada imamas mokestis už pirkėją. Tačiau jei paslėptas užsakymas atitinka jūsų limitinį užsakymą, mokamas gamintojo mokestis.

Kaip greitai galite užsiregistruoti?

Jūsų indėlis įskaitomas į jūsų sąskaitą po vieno patvirtinimo „Bitcoin“ tinkle, kuris trunka apie 10 minučių. Prekybos informacijos suvestinėje pamatysite pranešimą ir gausite el. Laišką. Tada galite pradėti trumpinti.

Bitfinex.com

„Bitfinex“ kriptovaliutų brokeris, turintis mažą sverto maržos galimybę

Kokios indėlių rūšys priimamos?

Galite atlikti indėlį USD, EUR, JPY ir GBP.

Kiek siūloma sverto?

Iki 3,3 karto. x svertas.

Kokie mokesčiai?

Kaip ir praktiškai kiekvienas brokeris, „Bitfinex“ ima mokesčius už kūrėjus ar vartotojus. Tai svyruoja nuo 0% iki 0,2%.

Kaip greitai galite užsiregistruoti?

Paprastai tai trunka nuo vienos iki dviejų darbo dienų. Norint naudotis mainais, reikia ne daugiau kaip galiojančio el. Pašto adreso. Gilesnis KYC procesas reikalingas aukštesniems lygiams.

BitSeven.com

sverto „Bitcoin“ trumpalaikius sandorius „BitSeven“

Kokios indėlių rūšys priimamos?

Tik Bitcoin.

Kiek siūloma sverto?

100 kartų.

Kokie mokesčiai?

-0,075%.

Kaip greitai galite užsiregistruoti?

Asmens tapatybės patvirtinti nereikia, o prisiregistruoti lengva ir paprasta. Galite pradėti nedelsdami.

FTX.com

Nr.1 altcoin trumposios platformos

Kokios indėlių rūšys priimamos?

Biržoje priimami indėliai TUSD, USDC, „Bitcoin Cash“, „Litecoin“, „Tether PAX“, „Bitcoin“ ir „Ethereum“..

Kiek siūloma sverto?

Iki 101 x sverto.

Kokie mokesčiai?

Mokesčiai yra nuo 0,04% iki 0,07%, priklausomai nuo prekybos apimties. Už ateities atsiskaitymą mokesčiai nėra imami.

Kaip greitai galite užsiregistruoti?

Galite pradėti trumpinti iškart, kai tik užsiregistruosite, o tai greita, nes nereikia patvirtinti asmens tapatybės dokumento, nebent norite pervesti daugiau nei 1 000 USD ar lygiavertę sumą kita valiuta per dieną. Ilgiausiai kas nors laukė – dvi darbo dienos.

Trumpas Bitcoin ateities

„Bitcoin Futures“ yra šiandien populiariausios pagrindinės kriptovaliutos ateities. Čia kalbama apie tradicinius ateities sandorius su fiksuota atsiskaitymo data, o ne dėl nuolatinio sutarties varianto, kuriuo galima prekiauti su aukščiau paminėtais brokeriais.

Grynaisiais pinigais atsiskaitomi ateities sandoriai yra įtraukti į „Chicago Board Options Exchange“ (CBOE) ir „Chicago Mercantile Exchange“ (CME) biržas. „Atsiskaitymas grynaisiais“ reiškia, kad faktinis BTC nepalaiko šių ateities sandorių. Vertė jums išmokama grynaisiais, kai baigiasi ateities sandorių galiojimo laikas.

Paprasčiau tariant, trumpi „Bitcoin“ ateities sandoriai prilygsta susitarimui priimti arba pristatyti kriptografiją fiksuota ateities data. Kiekvienoje ateities sutartyje yra konkretus parduodamo produkto kiekis. Pavyzdžiui, kiekvienoje sutartyje dėl CBOE yra vienas BTC. Jis atsiskaitomas priklausomai nuo „Bitcoin Gemini“ kriptovaliutų biržos aukciono kainos.

Prekybininkas gali pirkti arba parduoti šias ateities sutartis bet kuriuo sutarties galiojimo metu, nes pasiūla ir paklausa apibrėžia BTC ir pačios sutarties kainą.

Deribit.com

Deribit BTC Futures trumpa prekybos galimybė

Kokios indėlių rūšys priimamos?

Tik Bitcoin.

Kiek siūloma sverto?

Iki 100 kartų.

Kokie mokesčiai?

Gamintojo mokestis yra 0%, gavėjas yra 0,05%.

Kaip greitai galite užsiregistruoti?

Per kelias minutes dėl to, koks greitas ir lengvas Deribito registracijos procesas. Jūs sukursite sąskaitą brokerio pagrindiniame puslapyje. Jums bus atliktas paprastas registracijos patvirtinimas, apimantis galiojančio el. Pašto adresą. Tačiau platformoje yra du skirtingi asmens tapatybės patvirtinimo lygiai. 0 lygyje būtina pateikti tik pagrindinę informaciją. 1 lygio reikalaujama įrodyti asmens tapatybę.

„Binance“ (ateities / sverto žetonai)

„Bitcoin“ sutrumpinimas „Binance“

Kokios indėlių rūšys priimamos?

BTC, ETH, XRP ir dvi fiat valiutos: JAV doleris ir naira.

Kiek siūloma sverto?

Nuo 1 iki 125x.

Kokie mokesčiai?

Birža ima fiksuotą 0,1% mokestį.

Kaip greitai galite užsiregistruoti?

Būsimiems vartotojams turi būti taikoma griežta procedūra, apimanti asmens tapatybės kortelės, paso, vairuotojo pažymėjimo ar kito asmens dokumento įkėlimą. Patikrinusi savo duomenis, mainų sistema siunčia el. Pašto pranešimus. Nauji vartotojai pagrindinius duomenis ir nuotraukų patvirtinimo procesą turi atlikti per 15 minučių. Jų prašoma šiame procese neatnaujinti naršyklės.

Sverto „Bitcoin Short Trade“ pavyzdys

2020 m. Lapkričio 20 d. BTC kaina buvo 18 150,00 USD už 1 BTC. Tarkime, jūs parduodate 5 bitkoinus. Tai reiškia, kad skolinatės 5 bitkoinus ir juos parduodate už 90 750 USD. Tada Bitcoin kaina nukrenta iki 15 000 USD už 1 BTC. Jūs perkate šiuos 5 Bitcoins, kad grįžtumėte į subjektą, iš kurio pasiskolinote. Tai jums kainuoja 75 000 USD. Bendras jūsų pelnas būtų 90 750–75 000 USD = 15 750 USD.

DUK

Kaip rizikinga yra trumpasis ryšys?

Kadangi BTC kaina nėra ribota, galimi nuostoliai yra begaliniai. Paprastai brokeriai uždaro pozicijas arba atlieka maržos skambučius, kai prekybininko akcijų paketas tampa per mažas. Platformoje galite prarasti savo prekybos kapitalą, bet nieko daugiau.

Kuo skiriasi izoliuota ir kryžminė paraštė?

Kryžminė marža leidžia išvengti likvidavimo naudojant visas likučio lėšas. Prarastoje pozicijoje bet koks realizuotas pelnas ir nuostolis iš kitų pozicijų gali padėti padidinti maržą. Atviros pozicijos dalijasi maržą. Kryžminė marža yra naudinga arbitrams, kurie nenori būti likviduojami vienoje prekybos pusėje, ir žmonėms, kurie apsidraudžia esamas pozicijas.

Izoliuota marža yra tai, kur pozicijai priskirta marža apsiriboja nustatyta suma. Pozicija likviduojama, jei ji nukrenta žemiau palaikymo atsargos lygio. Šio tipo marža yra pageidautina spekuliacinėms pozicijoms. Jų nuostolius galima apriboti iki nustatyto pradinio maržos, išskiriant pozicijos naudojamą maržą. Tai palengvina trumpalaikius spekuliacinius sandorius, kurie vystėsi ne taip, kaip planuota.

Ar galite sutrumpinti kriptovaliutą?

Taip, vienas iš paprasčiausių būdų tai padaryti yra kriptografinės maržos keitimas. Maržiniai sandoriai leidžia prekybininkams ir investuotojams prekiauti „skolinantis“ pinigus iš biržos.

Kaip sėkmingai sutrumpinti Bitcoin?

Jūs gaunate trumpalaikę paskolą iš biržos atsargų ir parduodate jų „Bitcoin“, kai kaina yra aukšta, tokia, kokia yra šiuo metu (2020 m. Pabaiga). Kai (jei) kaina nukrenta, ją perkate atgal. Išskaičiavus brokerio mokesčius, skirtumą (savo pelną) pasiliksite ir grąžinsite pradinę paskolos sumą.

Kur galima sutrumpinti Bitcoin?

Prekybos kriptovaliuta maržomis platforma siūlo geriausias galimybes sutrumpinti BTC. Daugybė brokerių ir biržų įgalina tokio tipo prekybą.

Kaip sutrumpinti Bitcoin apie Kraken?

Vartotojai gali arba įnešti BTC, ir sutrumpinti jį tiesiogiai naudodami svertą arba be jo, arba įnešti „fiat“ pinigus ir trumpus „Bitcoin“ „skolindamiesi“ norimą parduoti BTC. Tiksliau, jūs pasirenkate „Pardavimo užsakymas“, tada „Ribotas užsakymas“, „2x“ svertas. Tai reikalinga trumpam. Tarkime, šiuo metu kaina yra 153,67 USD. Tada jūs pasirenkate akcijų skaičių. Paimkime tris pavyzdžius. Norėdami įsitikinti, kad užsakymas yra įvykdytas, nustatykite pardavimo kainą šiek tiek žemiau, pavyzdžiui, 153,65 USD. Peržiūrėkite ir patvirtinkite savo užsakymą.

Kiek tai yra trumpas Bitcoin?

Tai priklauso nuo dabartinės vertės ir brokerio ar keitimo mokesčio. Dauguma investuotojų, kuriems trūksta „Bitcoin“, skeptiškai vertina valiutos populiarumą, manydami, kad jos kaina kris. „Bitcoin“ sutrumpinimas gali pasirodyti brangus, nes auga optimizmas dėl būsimo jo naudojimo.

Kaip sutrumpinti Bitcoin su CFD?

Užuot skolinęsi BTC, jį pardavę, o vėliau atpirkę už mažesnę kainą, sutinkate susitarti dėl kainų skirtumo. Jums bus sumokėtas skirtumas, jei kaina nukris be vargo ją parduoti ir pirkti. Žinomi reguliuojami CFD brokeriai, turintys USD atsiskaitymą, yra „Plus500“ arba „Thinkmarkets“. Tačiau yra ir kriptovaliutų brokerių, kur galite sutrumpinti Bitcoin išvestines finansines priemones sandoriais, pagrįstais BTC indėliais. Svertas bus pasiskolinti bitkoinai iš kitų vartotojų arba iš brokerio.

Kur sutrumpinti „Bitcoin Cash“ ir „Ethereum“ bei kitus altkoinus?

Tai galite padaryti mainuose, kuriuos apžvelgėme čia. Žinoma, tikriausiai yra daugybė kitų, kurie siūlo vartotojo patirtį, kuri yra tokia pat maloni, jei ne daugiau. Atminkite – niekada nelaikykite daugiau, nei galite sau leisti prarasti.