Mokėkite naudodami „Bitcoin Online“ ir išsaugokite

Išleiskite bitkoinus šimtuose parduotuvių ir internetinių vaistinių, kurios priima BTC.

Internetinės parduotuvės, kurios siūlo Discounts pirkimams, pagamintiems naudojant „Bitcoin“

Dėmesio pirkliai

Ateik ir prisijunk prie mūsų kuriant bitkoinų ekonomiką. Paprašykite savo vartotojų mokėti bitkoinais, pasiūlykite jiems nuolaidą ir įtraukite savo parduotuvę į šį sąrašą >

Mokėkite su „Bitcoin“ internetinėse parduotuvėse ir išsaugokite

FDA egzistuoja tam, kad apsaugotų didelių bendrovių interesus. Bankai taip pat užsiima verslu – „PayPal“, „Visa“ ir „MasterCard“ turi taisykles, kurios kai kuriems pardavėjams apsunkina mokėjimų kreditine kortele priėmimą. Taigi, mokėdami naudodami kreditinę kortelę, galite susidurti su tam tikrais sunkumais, pvz., Atmesta operacija. Tačiau nepasiduokite – visada yra kita galimybė. Pirkite bitkoinus su kreditine kortele ar banko sąskaita, gaukite papildomą 35% nuolaidą ir mėgaukitės internetu be rūpesčių!

KAS YRA BITCOINAS?

Nauja skaitmeninė valiuta

„Bitcoin“ yra skaitmeninės valiutos forma, sukurta ir elektroniniu būdu laikoma visame pasaulyje. Jis nėra fiziškai atspausdintas.

Niekas to nekontroliuoja

 Ne viena įstaiga kontroliuoja bitkoinų tinklą. Tai reiškia, kad didelis bankas negali kontroliuoti jūsų pinigų ar operacijų.

Bitcoin yra teisėtas

Bitcoin yra 100% legalus JAV. ir leido atlikti bet kokius pirkinius internetu.

Žaibiškai greitai & Lengva

„Bitcoin“ gali būti nedelsiant ir saugiai perduodamas tarp bet kurių dviejų pasaulio žmonių per saugų „peer-to-peer“ tinklą.

PIRKTI BTC SU KREDITO KORTELE

Sukurkite Piniginę

Jums reikės vietos, kur laikyti savo bitkoinus. BTC pasaulyje šios vietos vadinamos „pinigine“, bet geriausia būtų jas galvoti apie tam tikrą banko sąskaitą.

Momentiniai mainai

Monetų bazė yra JAV įsikūrusi įmonė, leidžianti jums nusipirkti bitkoinų tiesiai iš programos ar darbalaukio naudojant banko sąskaitą, debeto kortelę ar kreditinę kortelę.

Pirkite & Parduok Bitcoin

Susikūrę sąskaitą, galite pradėti pirkti ar parduoti BTC. Procedūra yra paprasta ir saugi. Be to, jis veikia taip pat, kaip ir „PayPal“.

Bitkoino dalys

Jums nereikia pirkti viso bitkoino. Galite įsigyti bet kurią jo dalį, net 0,0001 BTC. Taigi, neišsigąskite dėl didelės bitkoino kainos.

KAIP VEIKIA BITCOINAS?

Pridėkite lėšų prie Piniginės

Prisiregistravę prie bitkoinų tiekėjo, galite pridėti lėšų į savo BTC piniginę. Jūsų banko išrašas išduos jūsų bitkoinų tiekėjui.

Mainai & Išleisk tai

Už įvairias prekes ir paslaugas galite atsiskaityti bitkoinais. Praleiskite jį artimiausiame metro, „Expedia“ arba naujoje „Tesla“.

Saugu & Neįmanoma atsekti

Kad galėtumėte naudoti bitkoiną, turite autorizuotis. Tuo pačiu metu niekas negalės stebėti jūsų skaitmeninių pinigų judėjimo.

Visada patvirtinta

Bitkoinai perduodami per tarpusavio tinklą, be tarpininkų banko paimti gabalą. „Bitcoin“ piniginės negali būti areštuotos ar užšaldytos, taip pat negalima atmesti operacijų.

Geriausia vieta gauti bitino

Išbandykite „Coinbase“

Monetų bazė yra didžiausia bitino birža JAV. Tai leidžia jums sukurti piniginę savo „iPhone“ arba „Android“ be savo interneto naršyklės.

Pradėti

Įsigykite savo pirmąjį bitkoiną naudodamiesi savo banko sąskaita (be mokesčių) arba debeto / kreditine kortele (momentinė) ir laikykite ją savo piniginėje. Piniginė yra tam tikra virtuali banko sąskaita.

Saugiausias metodas

Pereikite prie kasos ir pasirinkite bitkoiną. Tai sugeneruos pasirinktinę sąskaitą faktūrą, kur jums bus suteikta tiksli suma, kurią reikia išsiųsti nurodytu adresu.

Papildoma 35% nuolaida

Papildoma 35% nuolaida taikoma automatiškai, kai paspaudžiate mygtuką „Pateikti užsakymą“. Nuolaida jau įtraukta į BTC rodomą sumą.

Išbandykite „Coinbase“, jei norite įsigyti bitkoinų. Tai puiku ir gana paprasta naudoti. Be to, gavau 35% nuolaidą, nors niekada nenaudojau bitkoino ir neturėjau piniginės, kuri atsidarytų automatiškai. Taigi, turėjau rankiniu būdu nukopijuoti / įklijuoti operacijos informaciją naršyklėje. Veikė puikiai ir lengvai, o mokėjimas buvo greitas. Tokiu būdu galėčiau naudotis savo banko kortele trečiajai šaliai, kaip ir „PayPal“, ir nereikėtų prakaituoti, atidengiant savo sąskaitą užsienio procesoriams. Su kupono kodu, 35% nuolaida ir nemokamu pristatymu tokio pobūdžio sandorio niekur kitur rasti negalima. Aš paprastai nerašau apžvalgų, bet jei esate panašioje situacijoje kaip buvau, ieškodami geriausios vietos pirkti prekes, kurios nėra suktybė, ir rizikuokite atskleisti savo asmeninę informaciją, Monetų bazė yra tas, kurį tikrai turėtumėte pasirinkti. Dayle T.