Geriausios „Bitcoin“ biržos Šveicarijoje

Jei jums kilo klausimas, kur ir kaip nusipirkti bitkoinų Šveicarijoje, tada atsidūrėte tinkamoje vietoje. Šiame greitame „Bitcoin“ Šveicarijos prekybos vadove mes jums parodysime, kaip įsigyti kriptovaliutą daugelio mokėjimo būdų pagalba jums prieinamose biržose..

Santrauka: Gaukite „Bitcoin“ Šveicarijoje

 1. Turite apsikeitimą savo pasirinkimu (mūsų pavyzdys yra CEX.IO) ir užregistruokite sąskaitą.
 2. Eikite į savo paskyros pavadinimą ir spustelėkite „Patvirtinimas“, kad užbaigtumėte tapatybės patikrinimą.
 3. Patvirtinus asmens dokumentą, spustelėkite mygtuką „Pirkti / parduoti“, užpildykite pirkimo formą ir spustelėkite „Pirkti“.
 4. Pasirinkite mokėjimo būdą (mūsų atveju – kredito kortelę) ir pateikite išsamią informaciją, pabaigoje spustelėdami „Tęsti“.
 5. Patvirtinkite išsamią informaciją ir spustelėkite „Pirkti“, baigdami procesą ir gaudami monetas į savo CEX.IO balansą.
 6. Eikite į informacijos suvestinės puslapį ir spustelėkite „atsiimti“, kad perkeltumėte bitkoinus iš CEX.IO į savo išorinę piniginę.

Šveicarija yra šalis, kurioje bitkoinai laikomi legalia kriptovaliuta, todėl Šveicarijos prekybininkams yra prieinama daugybė mainų ir prekybos platformų.

Geriausios bitino biržos Šveicarijoje

Likite vietoje, kai einame per įvairias platformas, išvardydami jų privalumus & trūkumų, susijusių su mokesčiais, tikrinimo procesais, pirkimo apribojimais, apsaugos funkcijomis ir turimais indėlių / pinigų išėmimo būdais. Kiekvienas iš šių privalumų ir trūkumų yra jums priminimas renkantis tinkamą biržą, iš kurios galite įsigyti savo BTC.

Kokie „Bitcoin“ mokėjimai yra Šveicarijoje?

Šveicarija yra viena iš geriausių šalių, visada susijusi su aukštu gyvenimo lygiu ir sėkminga verslo aplinka. Taigi, norint įsigyti bitkoinų Šveicarijoje, yra daugybė mokėjimo galimybių. Populiariausios galimybės yra tokios, kurios suteikia vartotojams greitį, saugumą, mažus mokesčius ir komfortą.

Apmokėjimo būdai perkant monetas

Taigi kreditinės ar debetinės kortelės ir banko pavedimai yra svarbiausios priemonės, apie kurias pirmiausia reikia kalbėti. Kreditinės kortelės yra greito, greito ir greitai patikrinamos trimatėje erdvėje, be to, joms taikomi didesni mokesčiai ir privatumo stoka. Tačiau banko pervedimai yra pigesnė ir populiariausia mokėjimo galimybė, tačiau jų apdorojimas gali užtrukti gana ilgai (nuo 2 iki 5 darbo dienų).

Be šių dviejų kanalų, taip pat galite naudoti grynųjų pinigų pirkimus, elektroninio mokėjimo sistemas („Skrill“, „PayPal“, „Perfect Money“) ir Bankomatai. Taip pat galima naudoti daugiau nei vieną būdą gauti bitkoinų iš Šveicarijos, todėl mainų platformai svarbu turėti kelis iš jų, kuriuos galite pasirinkti..

„Bitcoin“ teisėtumas Šveicarijoje

Šveicarijos vyriausybė laikėsi šiek tiek unikalios pozicijos bitkoinų atžvilgiu ir nuo 2013 m. Priėmė keletą įstatymų, susijusių su kriptovaliutomis. Šiuo metu skaitmeninės monetos nelaikomos teisėta mokėjimo priemone, o tai reiškia, kad ji neturi valiutos, pvz., JAV dolerio, statuso, o EUR turi. Nepaisant to, ji taip pat nelaikoma preke, nes prekybininkams netaikomi jokie PVM ar mokesčiai.

Bitcoin legalumas

Be to, vyriausybė pripažino bitkoiną kaip mokėjimo metodą, bet ne ir kaip valiutą, o tai leidžia įmonėms atidaryti savo biržą ir atlikti ICO už labai mažus mokesčius. Vis dėlto kai kuriuos mainus, ypač tuos, kurie užsiima daugybe „fiat“ valiutų, reikia registruoti kaip finansų įstaigas.

Saugi Šveicarijos BTC birža

Dėl lengvų taisyklių dėl kriptografijos Šveicarijoje klesti bitkoinai, leidžiantys daugybei biržų pasiūlyti savo paslaugas prekybininkams, kilusiems iš Šveicarijos. Taigi mes surinkome nedideles apžvalgas apie populiariausias ir saugiausias platformas, kuriose jūs, kaip Šveicarijos prekybininkas, galite įsigyti savo BTC.

Keičiamas seifas

ANXPRO

Įsikūrusi Honkonge, ši birža siūlo bitkoinus Šveicarijos prekybininkams, naudojant banko pavedimus, išreikštus daugybe „fiat“ valiutų, USD, EUR, GBP, AUD, CAD, NZD, SGD ir JPY. Pirkdami pavedimą, mokami 0,2% mokesčiai, jei jūsų užsakymas atliekamas iš pirkėjo pusės, arba 0,1%, jei užsakymas atliekamas iš gamintojo pusės.

ANXPRO bitino birža

Nepaisant aplinkybių, platforma taiko AML ir KYC politiką, kad užtikrintų savo prekybos platformos saugumą. Taigi tik patikrinti vartotojai gali dalyvauti prekyboje ir išsiimti „fiat“ pinigus į savo banko sąskaitas.

Argumentai “už”

 • patikrintiems vartotojams nenustatyti pirkimo apribojimai;
 • galimos kelios valiutos, įskaitant eurus;
 • maži sandorių mokesčiai, svyruojantys nuo 0,2% iki 0,1%.

Minusai

 • patikrinimas yra būtinas norint naudoti banko pavedimus;
 • atsiskaityti galima tik banko pavedimais.

„Coinmama Bitcoin Exchange“

Coinmama specializuojasi tik prekyboje kreditinėmis kortelėmis, kiti mokėjimo metodai, pvz., banko pavedimai, jums negalimi. Birža yra Slovakijos Bratislavoje, o pagrindinė rinka yra Europos regionas.

Pirkite bitino „Coinmama“

Priimtinos valiutos yra USD ir EUR, o sandorio mokesčiai sudaro 5% prekybos vertės. Šioje platformoje būtina patvirtinti, jei norite įsigyti viršijant 150 USD ribą.

Argumentai “už”

 • greita prieiga prie monetų per kreditines korteles;
 • galimybė įsigyti nepatvirtintą sąskaitą iki 150 USD.

Minusai

 • saugumo sumetimais visos sąskaitos turėtų būti patikrintos prieš prekybą viename taške;
 • galimos tik kreditinės kortelės;
 • 5% mokestis už CC mokėjimus gali būti laikomas dideliu, palyginti su kitomis platformomis.

„Anycoin Direct“

Jei ieškote platformos, kuri jums atsiųstų monetas tiesiai į jūsų piniginės adresą, tada „Anycoin Direct“ turėtų būti jūsų radare. Birža yra Nyderlanduose, siūlanti BTC mokėjimais, atliktais per „Bancontact“, „Giropay“, „iDEAL“, „MyBank“, SEPA, „SOFORT“ ir „TrustPay“. Visi pirkimai yra išreikšti tik eurais.

Europos birža „Anycoin Direct“

Įdomus faktas apie šią platformą yra tas, kad nereikia registruoti paskyros, vadinasi, nereikia patvirtinti savo tapatybės.

Argumentai “už”

 • norint gauti monetas iš biržos nereikia registruotis;
 • BTC perkeliamas tiesiai į išorines pinigines.

Minusai

 • tik eurai priimami kaip fiat valiuta;
 • kaip mokėjimo būdai galimi tik banko pervedimai.

„CoinCorner“ BTC brokeris

Remiantis Meno sala, „CoinCorner“ birža siūlo kripto monetas per kreditines korteles, banko pavedimus ir „Neteller“. Į mokesčius įskaičiuotas 2,5% administravimo mokestis, o minimali indėlio suma yra 10 EUR, pagal „CoinCorner“ „Fees“ & Ribos “puslapyje. Norint atlikti mainus, reikia visiškai patikrinti jūsų sąskaitą, naudojant nuskaitytą ID ir adreso patvirtinimą.

CoinCorner bitino birža

Visi pirkiniai yra išreikšti GBP arba EUR, tuo tarpu kiti fiatai šiuo metu nėra prieinami. Taigi, jei turite USD, turite atsižvelgti ir į konversijų kursus.

Argumentai “už”

 • galimi keli pirkimo būdai, įskaitant banko pavedimus ir kreditines korteles;
 • maži 2,5% sandorio mokesčiai už CC.

Minusai

 • tapatybės patikrinimas turi būti atliktas prieš prekybą;
 • kitos valiutos, tokios kaip Šveicarijos frankas ir USD, nėra.

Kraken

Kraken yra Amerikos birža, siūlanti paprastas mainų paslaugas ir maržos prekybos rinką. Platforma yra žinoma dėl savo gilios EUR ir USD likvidumo normos, kai galima patikrinti didelius BTC kiekius, jei sąskaita tikrinama. Jei norite pirkti bitkoinus su nepatvirtinta sąskaita, jūsų limitai būtų maži, bet jums prieinami.

„Kraken“ prekybos platforma

Panašiai kaip ir kiti maržos prekybos centrai, „Kraken“ siūlo gamintojo / gavėjo mokesčio struktūrą, kuri svyruoja nuo 0% iki 0,26%, priklausomai nuo jūsų mėnesio apimties ir jei jūsų pavedimas yra gamintojas ar gavėjas. Galimos kainos yra USD, EUR, JPY, CAD ir GBP, o banko pavedimai yra vienintelė prieinama mokėjimo galimybė „Kraken“ platformoje.

Argumentai “už”

 • galimybė įsigyti monetas visiškai anonimiškai;
 • maža mokesčių struktūra, naudojant imančiųjų / formuotojų politiką;
 • galimos kelios „Fiat“ valiutos.

Minusai

 • platformoje taikomi tik banko pavedimai;
 • patvirtinimo procesas gali užtrukti kelias savaites.

„Gatecoin“ turgus

Gatecoinas, panašiai kaip ANXPRO, įsikūrusi Honkonge, siūlanti bitkoinus tokiomis valiutomis kaip HKD, USD, EUR ir XJP. Galimas indėlių metodas yra tik banko sąskaita, o mokesčiai svyruoja nuo 0,02% iki 0,25%, priklausomai nuo jūsų mėnesio apimties ir pozicijos (tiek gamintojo, tiek gavėjo).

„Gatecoin“ bitkoinų mainai

Jūs taip pat mokate 1 EUR už SEPA pervedimus, o tarptautiniai indėliai turi 0,5%, be jūsų banko išlaidų. Norint gauti „Gatecoin“ BTC, reikia baigti patikrinimą.

Argumentai “už”

 • labai maži sandorių ir indėlių mokesčiai sudaro 0,02%;
 • galimos kelios valiutos, įskaitant SEPA.

Minusai

 • patikrinimas turi būti baigtas, kad galėtumėte nusipirkti bitkoinų;
 • su šia platforma veikia tik banko pavedimai.

Paskirtas

Įkurta 2015 m Paskirtas UAB „Exchange“ siūlo kriptografijos paslaugas naudodama SEPA banko pavedimus ir kreditines korteles Europos prekybininkams, įskaitant Šveicarijos investuotojus. Turite keletą galimybių, kaip gauti monetas. Galite įnešti pinigų į savo likutį ir tada prekiauti pagal savo strategiją.

Paskirta birža

Indėlių mokesčiai siekia 1% SEPA ir 2% indėlius kredito kortelėmis. Kita vertus, galite įsigyti bitkoinų tiesiogiai ir perkelti juos į savo išorinę piniginę. Tada SEPA mokesčiai yra 1,5%, o už CC pirkimą – 3%.

Argumentai “už”

 • mažos prekybos ir indėlių išlaidos naudojant kreditines korteles;
 • iš vartotojų nereikalaujama patvirtinimo.

Minusai

 • nors Bankomatai yra „Cointed“ tinklo dalis, nė vienas nėra Šveicarijoje;
 • tik EUR galima gauti kaip „fiat“ pinigus.

„itBit“ keitiklis

Paleista 2013 m., JAV platforma itBit siūlo dviejų rūšių paslaugas, viena iš jų keičiama kitoje biržoje (be recepto). Biržoje teikiamos reguliarios BTC prekybos paslaugos, o OTC yra vieta, kur galima įsigyti daug monetų.

„itBit“ mainų platforma

Jūs turite kūrėją & gavėjo mokesčio struktūra, svyruoja nuo 0% iki 0,32%, priklausomai nuo pozicijos ir pasiekto mėnesio kiekio. Kalbant apie mokėjimo metodus, galima naudoti tik banko pavedimus per USD kaip vienintelę valiutą.

Argumentai “už”

 • maži prekybos mokesčiai su galimybe pasiekti 0% išlaidų;
 • OTC stalas leidžia prekiauti dideliais kiekiais.

Minusai

 • BTC galite įsigyti tik naudodamiesi banko sąskaita;
 • asmens tapatybės patikrinimas yra platus ir privalomas.

„WeSellCrypto“

Platforma prasidėjo pakankamai įdomiai, per „Dogecoin“ pardavimą „Reddit“. Išaugus operacijai, prekybininkų grupė atidarė LLC verslą USD ribose. Priimamas mokėjimo būdas yra „PayPal“, o priimami „fiat“ pinigai – tik JAV doleriai.

„WeSellCrypto“ svetainė

Už 15 USD prekybą per dieną nereikalaujama jokių patikrinimų, tačiau norint, kad viskas viršytų, reikės nuskaityto asmens tapatybės dokumento ir rašytinio prekybos sutarties „WeSellCrypto“.

Argumentai “už”

 • su nepatvirtinta sąskaita galite nusipirkti monetas iki 15 USD;
 • „PayPal“ galima įsigyti kaip pasirinkimo galimybę.

Minusai

 • virš 15 USD ženklo, reikia visiško patikrinimo;
 • kitų mokėjimo būdų, išskyrus „PayPal“, trūkumas.

Kriptonitas

Registruota JK, ši Londone vykstanti birža siūlo bitkoinus visame pasaulyje, įskaitant Šveicariją. Priimti mokėjimo metodai adresu Kriptonitas yra kreditinės kortelės ir SEPA pervedimai, naudojant EUR arba USD valiutas.

Kriptonito kriptovaliutos keitimas

Kredito kortelės kainuoja 4,5 proc., O SEPA – 2 proc. Palyginus su Monetų bazė 3.99% CC mokestis, „Cryptonit“ yra šiek tiek brangesnė alternatyva. Tikimasi pateikti nuskaitytą asmens tapatybės dokumentą ir adreso įrodymą, kad galėtumėte įsigyti monetų biržoje.

Argumentai “už”

 • tiek CC, tiek SEPA prieinami Šveicarijos prekybininkams;
 • tiesioginė prieiga prie bitkoinų naudojant kreditines korteles.

Minusai

 • prekybininkai turi pateikti nuskaitytą asmens tapatybės dokumentą ir adreso patvirtinimą;
 • indėliai reikalingi, kad būtų galima prekiauti.

# bitcoin-otc

Jei ieškote ne biržos stalo, kurį valdo tik rinka, tada # bitcoin-otc būtų gera vieta pradėti. Tačiau sąsaja yra painu pradedantiesiems, nes ji orientuota į paprastumą, o ne į patogumą.

Pirkite BTC # bitcoin-otc biržoje

„Peer-to-peer“ (P2P) rinka priklauso nuo prekybininkų, o tai reiškia, kad kuo daugiau pasiūlos, tuo didesnė tikimybė gauti didelių bitkoinų partijų.

Argumentai “už”

 • daugybė mokėjimo būdų ir „fiat“ valiutų, kurias galite naudoti;
 • galimybė gauti didesnes bitkoinų partijas;
 • patikrinimo reikalavimai priklauso nuo atskirų pardavėjų.

Minusai

 • rinkoje yra didelė galimybė sukčiauti;
 • perkėlimo patvirtinimai gali užtrukti.

„Bitstamp“

„Bitstamp“ yra Slovėnijos birža, siūlanti savo paslaugas nuo 2011 m., todėl yra viena iš seniausių kripto pramonės žaidėjų. Platforma siūlo banko pavedimus kaip vienintelį būdą finansuoti sąskaitą, o tiesioginio pirkimo nėra.

Keisk bitcoin su Bitstamp

Banko pavedimas gali užtrukti nuo vienos iki penkių darbo dienų, o euro zonos prekybininkams, naudojantiems SEPA, mokesčiai nėra. Jei norite naudoti „Bitstamp“ kaip savo bitkoino šaltinį, turite patvirtinti savo sąskaitą.

Argumentai “už”

 • mažos, be jokių išlaidų perkant monetas iš „Bitstamp“;
 • pakankamas likvidumas ir aukšti pirkimo limitai.

Minusai

 • išskyrus banko sąskaitą, nėra jokių kitų galimybių finansuoti jūsų sąskaitą;
 • nėra privatumo, nes turite įkelti nuskaitytą ID.

„HappyCoins Marketplace“

„HappyCoins“ dirbti su bitkoinais siūlant kiek neįprastą pirkimo procesą. Jūs turite užregistruoti sąskaitą ir gauti savo sąskaitos kodą, kuris veikia kaip jūsų internetinis ID, kai gaunate biržos BTC. Galimi mokėjimo metodai yra „SOFORT“, „iDEAL“, „Giropay“, „MyBank“, SEPA ir „Bancontact Mister Cash“..

Gaukite BTC „HappyCoins“

Jūs taip pat rengiate periodines „jokio mokesčio“ akcijas, kuriose gausite BTC už matomą kainą be jokių indėlių išlaidų.

Argumentai “už”

 • jums nėra keliami patikrinimo reikalavimai;
 • atsitiktinės akcijos, už kurias nereikia mokėti.

Minusai

 • santykinai maži pirkimo limitai;
 • šioje platformoje veikia tik banko pavedimai.

Safello

At Safello, monetų pirkimo procesas prasideda nuo jūsų sąskaitos registracijos ir patikrinimo. Tada įsigydami bitkoinus naudojate vieną iš galimų mokėjimo būdų („Visa / Mastercard“ banko kortelės ir SEPA pervedimai). Tada BTC bus perkeltas tiesiai į jūsų išorinę piniginę, apeinant keletą svarbių saugumo problemų.

„Safello“ bitkoinų mainai

Jų svetainėje negalima rasti mokesčių, išskyrus pareiškimą, kad jie jų neturi. Greičiau jie yra bitkoino kainos dalis.

Argumentai “už”

 • tiek banko korteles, tiek sąskaitos pervedimus, kuriuos gali naudoti Šveicarijos prekybininkai;
 • skaitmeninės valiutos siunčiamos tiesiai į jūsų išorinę piniginę.

Minusai

 • prekybininkai prieš pirkdami turi įkelti savo asmens dokumentus;
 • mokesčiai nėra rodomi skaidriai, jie yra valiutos kurso dalis.

CEX.IO

CEX.IO buvo įkurta 2013 m. kaip pirmoji debesų kasybos platforma, kurioje galėjai įsigyti sutartis ir uždirbti dienos išmokas, išreikštas bitkoinais. Šiais laikais paslaugos atsisakyta reguliarių mainų paslaugų naudai.

Keisk bitcoin su CEX.IO

CEX.IO svetainėje galite nusipirkti bitkoinų naudodami kreditines korteles ir banko pavedimus, išreikštus USD, EUR, RUB ir GBP. Turite dviejų lygių mokesčius, pirmiausia indėlių mokesčius (3,5 USD už CC ir nemokamus banko sąskaitose) ir gamintojo / gavėjo mokesčius (nuo 0% iki 0,25%).

Argumentai “už”

 • naudojant banko sąskaitas ir turint pakankamą mėnesio apimtį, galima apeiti visas išlaidas;
 • tiek maržinės prekybos, tiek reguliarių mainų paslaugos.

Minusai

 • platforma nėra privati ​​naudoti dėl patikrinimo reikalavimų;
 • yra šiek tiek didelis atotrūkis tarp bitkoino pirkimo ir pardavimo kainos.

„BitSquare“

„BitSquare“, dabar žinomas kaip „Bisq“, veikia kaip „P2P“ darbalaukio programa, kurią atsisiunčiate ir įdiegiate savo kompiuteryje. Programinė įranga sujungia kitus prekybininkus, formuodama atskirą rinką, kurioje galite pirkti ir parduoti kriptovaliutas. Tai yra atviro kodo programa, kur jūs nustatote savo strategijas ir mokėjimo metodus, suteikdami jums daugybę pirkimo galimybių ir valiutų..

Pirkite bitkoinus naudodami „BitSquare“

Argumentai “už”

 • prekyba atliekama be tapatybės patikrinimų;
 • galimas daugybė valiutų ir mokėjimo galimybių.

Minusai

 • didelė galimybė sukčiauti;
 • tiekimas priklauso nuo individualių prekybininkų, kurių paprastai galima parduoti mažas partijas.

Kubitai

Kubitai iš tikrųjų yra viena iš tų retų biržų, kurios siūlo CHF perkant bitkoinus. Įkurta 2014 m., Platforma siūlo dar 16 valiutų, išskyrus CHF. Pirkimo galimybės yra kreditinė kortelė, „Rapid Transfer“, „SOFORT“, „OKPay“, „Dotpay“ ir SEPA. Dėl griežtos KYC ir AML politikos, kurią taiko įmonė, turite patvirtinti savo tapatybę su asmens tapatybės kortele ir adreso patvirtinimu.

Kubitų mainai

Mokesčiai svyruoja nuo 5% (kreditinės kortelės) iki visiškai nemokamų (banko pavedimai), atsižvelgiant į pasirinktą indėlio būdą. Taip pat turite 0,9% išlaidų prekybai.

Argumentai “už”

 • galimybė įsigyti BTC be mokesčių;
 • CHF galima įsigyti kaip „fiat“ valiutą kartu su 16 kitų.

Minusai

 • ne privatus būdas gauti bitkoinų;
 • kredito kortelėms taikomas didelis 5% mokestis.

„xCoins Broker“

„xCoins“ yra skolinimo platformos tiesa, nes bitkoinų jūs iš tikrųjų neperkate. Jūs juos skolinate iš asmenų, kurie juos iš anksto atidavė į turgų. Kaip mokėjimo priemonę turite kredito korteles, banko pavedimus ir „PayPal“, o vienintelis mokestis, kurį iš tikrųjų mokate, yra palūkanų normos. Tai gali skirtis nuo skolintojo iki skolintojo, o patvirtinti paliekama asmenims, panašiai kaip ir bet kuriai kitai P2P platformai.

„xCoins“ mainų platforma

Argumentai “už”

 • siūlo „PayPal“ kaip mokėjimo priemonę monetoms gauti;
 • prekybininkams nereikia patvirtinti savo sąskaitos, jei jie to nori.

Minusai

 • jūs iš tikrųjų neturite bitkoinų, nes juos skolinate;
 • dėl lengvos KYC ir AML politikos galimi sukčiavimai.

LakeBTC

LakeBTC reiškia „Lake Banking Technology Company“ ir yra virtuali birža, siūlanti bitkoinus įvairiomis valiutomis ir mokėjimo būdais. Tai dar viena platforma, kurioje Šveicarijos investuotojai gali įsigyti kriptokartų naudodami CHF ir 42 kitas „fiat“ valiutas. Kalbant apie pirkimo pabėgimus, turite banko pavedimus, „Western Union“, „MoneyGram“, grynųjų pinigų įmokas, „OKPay“, „Perfect Money“, „PayPal“, „Payza“, „Skrill“, „Neteller“, „Leupay“ ir „CHATS“..

Gaukite bitkoinų „LakeBTC“ biržoje

Kalbant apie mokesčius, turite gamintojo / gavėjo išlaidų struktūrą, kuri svyruoja nuo 0% iki 0,2%, o indėlių išlaidos skiriasi nuo mokėjimo metodo.

Argumentai “už”

 • mokėjimo galimybių gausa;
 • galima gauti monetas su CHF.

Minusai

 • išskyrus BTC, kitose kriptose nėra didelių tiekimo apimčių, kurias būtų galima lengvai įsigyti;
 • „Fiat“ prekybai reikia baigti patikrą.

Paymium

Paymium yra viena iš pirmųjų Europos biržų, siūlančių parduoti bitkoinus, savo veiklą pradėjusi 2011 m. Tai Prancūzijos įmonė, kurios būstinė įsikūrusi Paryžiuje. Bendrovė siūlo mokėjimus per banko korteles ir sąskaitas, naudodama eurus kaip vienintelę valiutą.

„Paymium“ keitimas

Kredito kortelių mokesčiai yra dideli (8%), o SEPA indėliais galima naudotis nemokamai. Taip pat turite prekybos išlaidų, kurios siekia 0,59%.

Argumentai “už”

 • vienas iš seniausių šios srities žaidėjų ir pirmieji Europos mainai;
 • SEPA pervedimai atliekami nemokamai.

Minusai

 • už „fiat“ pinigus galima tik EUR;
 • kreditinės kortelės turi didelius 8% mokesčius;
 • norėdami įsigyti BTC, vartotojai turi patvirtinti savo sąskaitas.

Monetų bazė

Monetų bazė yra vienas iš pirmųjų licencijuotų tarpininkų, kalbant apie kriptografinę prekybą. Biržoje siūlomos paslaugos 32 šalyse, įskaitant Šveicariją. Galimi mokėjimo būdai yra kredito kortelės ir banko pavedimai, o priimami variantai yra USD ir EUR.

Pirkite bitino „Coinbase“ biržoje

Turite 1,49% prekybos mokestį, o indėlių išlaidos yra 3,99% banko kortelėms ir nieko už SEPA pervedimus. Patikrinimas yra būtinas, o likvidumas užtikrinamas per dukterinę įmonę, vadinamą GDAX.

Argumentai “už”

 • gerą likvidumą dėl dukterinės GDAX pasiūlos;
 • nemokami SEPA pervedimai.

Minusai

 • „Coinbase“ nėra privatūs mainai dėl tapatybės patikrinimo reikalavimų;
 • reputacijos problemų dėl kliento veiklos stebėjimo.

Bitcoin.de

Platforma yra Vokietijos P2P birža, siūlanti Europos prekybininkams rinką pirkti ir parduoti bitkoinus. Banko pavedimus kaip mokėjimo metodą siūlo tik tuo tarpu, kad visi dalyviai būtų priversti patikrinti rinką.

Užsisakykite BTC adresu Bitcoin.de

Mokesčiai yra suskirstyti į skubius indėlius, kurie padengia 0,8% išlaidų, ir įprastą SEPA indėlį, skutant 1% kaip kainą. Šios išlaidos pirkėjams ir pardavėjams padalijamos per pusę, todėl jūs mokate 0,4% arba 0,5%.

Argumentai “už”

 • galima skubaus pirkimo per banko sąskaitą galimybė;
 • bitkoinai iš anksto deponuojami į platformą ir laikomi sąlyginiame depozite.

Minusai

 • mokėjimo metodu priimami tik banko sąskaitos pervedimai (SEPA);
 • tiek pirkėjai, tiek pardavėjai turi patikrinti savo sąskaitas.

„BitQuick“

„BitQuick“ yra viena iš tų platformų, kur norint įsigyti bitkoinų nereikia net užregistruoti sąskaitos. Jūs užpildote formą, nurodote piniginės adresą ir mokate 2% mokestį naudodami grynųjų pinigų indėlius, „Western Union“ ir „MoneyGram“. Jei norite įsigyti daugiau nei 400 USD, kartu su forma turite pateikti nuskaitytą asmens tapatybės dokumentą.

Užsisakykite BTC „BitQuick“

Argumentai “už”

 • visiškai privatūs pirkimai iki 400 USD;
 • grynųjų pinigų įmokos, kaip mokėjimo galimybė.

Minusai

 • didesniems pirkimams reikalinga jūsų asmens tapatybės kortelė;
 • kitų mokėjimo galimybių, išskyrus grynųjų pinigų įmokas, trūkumas / „Western Union“.

„Coinfloor BTC Marketplace“

Monetų grindys yra Didžiosios Britanijos birža, padedanti gauti BTC per SWIFT ir SEPA pervedimus, o priimtos fiat valiutos yra GBP, EUR, PLN ir USD. Mokesčių dydis priklauso nuo pasiektos mėnesio apimties, svyruoja nuo 0,1% iki 0,3%, o indėlių sąnaudų nėra. Patikrinti reikia, jei nuspręsite pirkti kriptografiją per šį paslaugų teikėją.

Monetų grindų keitimas

Argumentai “už”

 • vienas iš mažiausių mokesčių rinkoje;
 • galimybė įsigyti didelius kiekius bitkoinų.

Minusai

 • keitimasis reikalauja visiško patikrinimo;
 • mokėjimo metodų, išskyrus banko SWIFT / SEPA, trūkumas.

Bitit

Šioje Prancūzijos biržoje siūlomos monetos kreditinėmis kortelėmis, banko („TrustPay“) ir grynųjų pinigų kuponais („Neosurf“, „CASHlib“ ir Bitit debeto kortelė). Jei norite gauti monetas, turite užpildyti patvirtinimą, jei norite naudoti CC.

Pirkite kriptografiją su „Bitit“

Mokesčiai siekia 6,9% už korteles, 3% už „TrustPay“ ir nuo 5,9% iki 11,9% už kuponus.

Argumentai “už”

 • akimirksniu prieinamos monetos kuponais ir kreditinėmis kortelėmis;
 • galimybė naudoti CHF naudojant kuponus.

Minusai

 • kuponai gali būti naudojami tik tuo atveju, jei važiuojate į Prancūziją;
 • labai dideli mokesčiai už vaučerius ir CC;
 • nėra privatus, nes prekybai reikalingas nuskaitytas asmens tapatybės dokumentas.

Monetų namai

Monetų namai yra dar viena Prancūzijos birža, kuri priima kreditines korteles ir banko pavedimus kaip atsiskaitymo bitkoinais būdą. Norėdami dalyvauti rinkoje, turite atlikti išsamų patikrinimą, o mokesčiai yra nustatyti 4,9% + 9,90 € pirkimo vertės. Reguliariais prekybos užsakymais galite juos sumažinti su „premium“ statusu iki 3,9%.

„Coinhouse“ BTC mainai

Argumentai “už”

 • BTC yra iškart pasiekiamas naudojant kreditines korteles;
 • pakankamas likvidumas dėl didelių pirkimo apribojimų.

Minusai

 • keitimasis nesuteikia privatumo dėl reikalingo tapatybės patikrinimo;
 • mokant už monetas priimama tik EUR valiuta.

Bity

Bity yra Šveicarijos platforma, kurioje galite įsigyti monetų naudodamiesi EUR ir CHF išreikštais mokėjimais. Galimos finansavimo galimybės yra SEPA, SOFORT ir internetinė bankininkystė. Jūs taip pat turite galimybę naudoti įmonės Bankomatas Šveicarijos sienose. Mokate tik už SOFORT ir OBT operacijas (SOFORT: 0,25 € + 0,9%, OBT: 0,15 € + 2%).

Su „Bity“ keiskite pinigus į kriptovaliutas ir skaitmeninį turtą

Argumentai “už”

 • Šveicarijoje veikiantis verslas, tai reiškia, kad galima įsigyti Šveicarijos frankų;
 • Visiškai veikiantis bankomatų tinklas su Šveicarija.
 • maži sandorio mokesčiai.

Minusai

 • bitkoinų galite gauti tik per banko sąskaitos indėlius;
 • nepatvirtinti vartotojai negali įsigyti kriptografijos.

GDAX

GDAX yra DUK dukterinė įmonė Monetų bazė biržoje ir dažniausiai tarnauja kaip maržos prekybos platforma. Ją palaiko savininkė-įmonė ir kaip indėlių metodą leidžia atlikti tik banko pavedimus.

GDAX bitkoinų birža

Mokesčiai yra gerokai mažesni, palyginti su „Coinbase“, svyruoja nuo 0,1% iki 0,3%. Turite EUR ir USD kaip priimtus „fiat“ pinigus, o patikrinimo reikalavimai imituoja „Coinbase“.

Argumentai “už”

 • didelė prekybos apimtis, prieinama kasdien;
 • maži gamintojo / gavėjo mokesčiai.

Minusai

 • finansuoti galima tik atliekant banko pavedimus;
 • kaip ir „Coinbase“, patikrinimas turi būti baigtas.

„ShapeShift“ BTC birža

„ShapeShift“ yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip sukonkretinti jums nereikalingus ar norimus altocinus į bitkoinus. Platforma iš jūsų nereikalauja jokios asmeninės informacijos, priimant daugiau nei 50 kriptovaliutų. Tačiau valiuta nesiūlo valiutų ir indėlių, o mokesčiai yra paslėpti apsikeitimo sandorio kurse.

„ShapeShift“ skaitmeninė platforma

Argumentai “už”

 • naudoti visiškai privačią platformą;
 • palaikė daug altcoinų.

Minusai

 • valiutos kursas apima prekybos mokesčius, kurie nėra rodomi;
 • neįmanoma gauti BTC su „fiat“ pinigais.

Belgacoinas

Belgijoje įsikūrusi Europos birža siūlo gana paprastą bitkoinų prekybininkų pirkimo procesą. Jūs neregistruojate sąskaitos biržoje, bet užpildote pirkimo formą. Pateikiate asmens duomenis ir el. Pašto adresą, bet nenuskaitytų dokumentų.

„Belgacoin“ platforma

Priimama valiuta yra EUR pervedant banko pavedimus (tarptautiniai ir SEPA pavedimai). Prekybos mokesčiai vertinami kaip 1,5% prekybos vertės.

Argumentai “už”

 • jokios registracijos, norint gauti monetas, reikia tik mokėjimo formos;
 • jokių reikalavimų nuskaitytiems dokumentams;
 • santykinai maži mokesčiai (1,5%).

Minusai

 • banko indėliai yra vienintelis priimtas pirkimo būdas;
 • sandorių apdorojimas gali užtrukti, jei rinka gauna daug užsakymų.

Vietinis grybiena

Grybiena prasidėjo kaip piniginės platforma, siūlanti patobulintas saugumo priemones investuotojams laikyti savo bitkoinus. Tačiau laikui bėgant ji taip pat sukūrė P2P rinką, kuri leidžia jums įsigyti monetų naudojant įvairius mokėjimo būdus ir valiutas. Jūs pasirenkate, ar norite sukurti patvirtintą sąskaitą, ar ne, o mokesčiai siekia 1% prekybos vertės.

Mycelium bitcoin piniginė

Argumentai “už”

 • galima prekiauti naudojant nepatvirtintą sąskaitą;
 • padidintas saugumas piniginių paslaugų srityje;
 • maži sandorių mokesčiai ir mokėjimo būdų įvairovė.

Minusai

 • kaimo vietovėse gali būti nepakankamas prekybininkų skaičius ir tiekimas;
 • nepatikrintiems vartotojams rizikinga dirbti.

„VirWoX“

Jei ieškote būdų nusipirkti skaitmeninių valiutų naudojant „PayPal“, „VirWoX“ tikrai turėtų būti vienas iš jūsų pasirinkimų. Platforma taip pat siūlo ir kitus metodus: kreditines korteles, „Skrill“, „OKPay“, „paysafecard“ ir „Klarna“..

„VirWoX“ nepriklausoma birža prekybai virtualiomis valiutomis

Pagrindinis šios platformos naudojimo trūkumas yra tas, kad BTC pirkimo procesas nėra tiesioginis. Pirmiausia turite įsigyti „Second Life Lindens“ (SLL) ir tada jas iškeisti į bitkoinus. Tokiu būdu jūs turite įnešti pinigus, nusipirkti SLL ir prekiauti jais monetomis, o procese turite sumokėti tris mokesčius.

Argumentai “už”

 • nepatvirtintos sąskaitos turi teisę prekiauti šioje biržoje;
 • „PayPal“ ir kreditinės kortelės yra prieinamos kaip mokėjimo kanalai.

Minusai

 • negali pirkti monetų tiesiogiai, bet nors ir SLL, todėl procesas yra sudėtingas;
 • mokesčiai yra dideli, nes jūs mokate juos tris kartus, kad gautumėte BTC.

„BitPanda“

Austrijos birža šifravimo pramonėje pradėjo veikti nuo 2014 m., Siūlydama bitkoinus naudodama keletą pirkimo būdų (kreditinės kortelės, „Skrill“, SEPA, „Giropay“, „Neteller“ ir „SOFORT“). Kadangi vienintelis priimtas „fiat“ yra EUR, šie indėliai ateina su savo mokesčių struktūras, tačiau yra paslėpta už bitkoino apimties. Patvirtinimas taip pat yra būtinas, nes nepatvirtintos paskyros negali įsigyti BTC iš „BitPanda“.

Keisk bitcoin su BitPanda

Argumentai “už”

 • galimybė pirkti bitkoinus keliais atsiskaitymo kanalais;
 • galite parduoti monetas su nepatvirtinta sąskaita.

Minusai

 • prekybininkai, neatlikę patikrinimo proceso, negali įsigyti BTC;
 • mokesčiai yra bitkoino kainos dalis, tai reiškia, kad jie nėra rodomi skaidriai.

„HitBTC“

Sukūrė „HIT Solution Ltd.“ 2013 m, „HitBTC“ siūlo maržinės prekybos ir mainų paslaugas savo klientams tik per kriptovaliutas. Tai reiškia, kad galite naudoti altcoins, pvz., Ethereum, kad gautumėte BTC, o fiatų nėra.

„HitBTC“ kriptovaliutos keitimas

Kalbant apie mokesčius, mokate 0,1%, jei jūsų užsakymas laikomas priimančiu, o gamintojai turi 0,01% nuolaidą.

Argumentai “už”

 • gamintojo užsakymai padidina 0,01% kaip nuolaidą;
 • turgavietė yra privati, nes asmens dokumentų nereikia.

Minusai

 • „HitBTC“ nėra prieinami pinigai ir indėliai;
 • platformos sąsaja yra skirta ekspertams ir nėra patogi pradedantiesiems.

„LocalBitcoins“

„LocalBitcoins“ turi daug dalykų. Tai yra viena iš pirmaujančių P2P rinkų pasaulyje, siūlanti dalyviams daugybę valiutų ir atsiskaitymo būdų, kuriuos jie gali naudoti prekiaudami bitkoinais. Jei atsitiktinai gyvenate Šveicarijoje, galite naudoti USD, EUR, CHF ir kitas valiutas, o priimami mokėjimo metodai apima banko pavedimus, kredito / debeto korteles, pirkimus asmeniškai ir „PayPal“ / „Skrill“ sistemas..

Gaukite bitkoinų iš „LocalBitcoins“ keitiklio

Patikrinimas priklauso nuo individualių vartotojų, o mokesčiai sudaro 1% visos prekybos vertės. Vienas iš mainų trūkumų yra saugos funkcijų trūkumas, nes yra prieinamos tik dviejų veiksnių autentifikavimo (2FA) ir sąlyginio deponavimo paslaugos..

Argumentai “už”

 • siūlo daugybę pirkimo būdų ir valiutų;
 • puikiai tinka tiems, kurie siekia privatumo;
 • konkurencinga mokesčio struktūra, sudaranti 1%, nesvarbu, koks mokėjimo būdas naudojamas.

Minusai

 • mažas saugos funkcijų skaičius;
 • reikia būti atsargiems dėl pretenzijų dėl nesąžiningos veiklos.

Pirkite „Bitcoins“ Šveicarijoje naudodamiesi bankomatais

Jūs taip pat turite galimybę nusipirkti bitkoinų naudodamiesi Bankomatai šalies sienose. Šiuo metu yra 22 visiškai veikiančios mašinos, daugiausia Ciuriche. Šis metodas yra laikomas vienu iš privačiausių variantų, kai kalbama apie BTC pirkimą, bet kartu su dideliais mokesčiais. Be to, jums gali tekti ilgai važiuoti, jei šalia jūsų vietos nėra bankomatų.

Bitcoin bankomatas

Argumentai “už”

 • viena anonimiškiausių variantų pirkti BTC;
 • procesas yra labai greitas, jums reikia tik savo kreditinės kortelės / grynųjų ir piniginės adreso.

Minusai

 • paslauga gali būti ne visada prieinama;
 • kaimo apskrities dalys neturi bankomatų;
 • mokesčiai gali siekti net 10%.

Dažnai užduodami klausimai

Ar reikia mokėti mokesčius?

Kaip minėta anksčiau, bitkoinų pirkimas ir pardavimas Šveicarijoje neturi mokesčių įtakos. Jums nereikia mokėti pajamų mokesčių ar PVM, todėl prekyba Šveicarijos investuotojams yra prieinamesnė nei sakykime JAV. Šalis yra populiari ICO ir mainų vieta renkantis jų veiklos vietą dėl to, kad nėra mokesčių.

BTC mokesčiai

„Bitcoin“ pirkimas Šveicarijoje anonimiškai

Norėdami gauti bitkoinų, galite naudoti keletą mainų, nenuskaitydami savo asmens tapatybės dokumento ar adreso patvirtinimo. Daugelis platformų taip pat nereikalauja pateikti pirkimo BTC asmeninės informacijos, nors turėtumėte žinoti, kad dauguma neturi didelių likvidumo normų.

BTC perkate anonimiškai

Norėdami susumuoti reikiamą kiekį, galite įsigyti mažų prekių keliose turgavietėse. Šiame straipsnyje aptariamos platformos, leidžiančios įsigyti anoniminius bitkoinus, yra Coinmama, „Anycoin Direct“, Kraken, Paskirtas, „WeSellCrypto“, # bitcoin-otc, „HappyCoins“, „BitSquare“, „xCoins“, „BitQuick“, „ShapeShift“, Belgacoinas, Grybiena, „VirWoX“, „HitBTC“, „LocalBitcoins“ ir Bankomatai.

Kur laikyti mano BTC?

Mes nuoširdžiai rekomenduotume jums naudoti aparatūros pinigines, tokias kaip „Nano S“ knyga, TREZORAS ir „KeepKey“. Jie turi kainą, nes jie negali laisvai gauti, bet jie taip pat turi aukštesnį saugumą, palyginti su visais kitais bitcoin piniginių tipais. Jie veikia tiek internetinėje aplinkoje, tiek neprisijungus, turi fizinius mygtukus, naudojamus patvirtinant operacijas, o jų raktai yra privatūs.

Aparatinės piniginės

Nors ir išsamus, šiame vadove gali likti neatsakytų klausimų, todėl prašome parašyti mums tiesiai į „BitcoinBestBuy“, kad nedelsdami gautumėte atsakymus.