Kaip nusipirkti Bitcoin su Neosurf

Visai įmanoma užsisakyti bitkoinus su „Neosurf“ išankstinio mokėjimo kortele / čekiu, nes pastaruoju metu daugelis internetinių brokerių įtraukė paslaugą į savo portfelį. Taigi, šis bitkoino vadovas yra skirtas tiems investuotojams, kurie nori sužinoti apie tai kaip pirkti bitkoiną su „Neosurf“.

Santrauka: Pirkite „Bitcoin“ su „Neosurf“

 1. Artimiausią parduotuvę rasite „Neosurf“.
 2. Paklauskite savo kasos apie „Neosurf“ čekį.
 3. Pasirinkite mainus, kurie priima „Neosurf“ čekius.
 4. Užregistruokite sąskaitą „LocalBitcoins“ ir įveskite savo bitcoin piniginės duomenis.
 5. Pasirinkite norimų įsigyti bitkoinų kiekį.
 6. Įveskite vaučerio kodą.
 7. Palaukite kodo patvirtinimo.
 8. Gaukite savo bitkoinų.

„Neosurf“ mokėjimai grynaisiais pinigais yra labai populiarūs BTC investuotojų ratuose, nes mokėjimo būdas suteikia privatumo ir komforto perkant bitkoinus su grynaisiais. „Neosurf“ gali būti naudojamas arba talonu, arba kaip išankstinio mokėjimo „Neosurf“ bitkoinų kortele.

Kaip nusipirkti bitino su „Neosurf“

Kaip tai veikia?

Jei pageidaujate „Neosurf“ išankstinio mokėjimo kortelės, jas galite įsigyti bet kurioje šalia esančioje „Neosurf“ parduotuvėje. Eikite į www.neosurf.com ir pasirinkite jums tinkamiausią vietą.

Po to įdėkite keletą lėšų, kuriomis norite prekiauti su BTC, ir įsigykite bitkoinus pasirinktame keitiklyje, kuris priima „Neosurf“ išankstinio mokėjimo korteles. Jei norite įsigyti BTC su čekiu, tereikia susirasti artimiausią keityklą, kuri priima „Neosurf“ bitkoinų kuponą, ir paprašyti to kasininkės.

Tinklalapis „Neosurf“

Kitame etape pasirinkite mainų centrą, kuris priima „Neosurf“ čekius kaip mokėjimo metodą, užregistruokite sąskaitą ir įveskite savo „Bitcoin“ piniginės duomenis. Galiausiai pasirinkite norimų įsigyti bitkoinų kiekį ir įveskite kupono kodą. Tai galima padaryti asmeniškai parduotuvėje arba internetu.

Kur nusipirkti Bitcoin su Neosurf kuponu?

Yra nedaug Bitcoin mainų tarpininkų, kurie priimtų „Neosurf“ čekį kaip internetinį mokėjimo metodą, tačiau už didelę operacijos mokestį, kuris svyruoja nuo 6% iki 17% prekybos vertės.

„Neosurf“ radimas jūsų šalyje

Daugumoje biržų būtų siūlomi dideli tokio pirkimo metodo apribojimai be patikrinimo, nes čekyje yra sandėliui jau paslėptų lėšų. Mainai, priimantys „Neosurf“ čekį, yra „LocalBitcoins“, Bitboat, Monetų namai ir Bitit.

„LocalBitcoins“

„LocalBitcoins“ yra „peer-to-peer“ (P2P) bitkoinų mainų platforma, kurioje individualūs prekybininkai tarpusavyje perka ir parduoda bitkoinus. Sandorių mokesčiai sudaro 1% visos prekiaujamų bitkoinų apimties ir vertės, o apribojimai ir tikrinimas priklauso nuo kiekvieno investuotojo asmeninės strategijos.

Pirkite BTC su Neosurf „LocalBitcoins“

Platforma siūlo unikalią paieškos programą, kurioje galite rasti kitų prekybininkų, kurie norėtų internetu priimti „Neosurf“ išankstinio mokėjimo korteles ar vaučerius, leidžiančius išsaugoti jūsų privatumą. Įsitikinkite, kad prekiaujate žmonėmis, kurie platformoje turi prekybos bitkoinais istoriją, nes praeityje įvyko daugybė sukčiavimo atvejų..

Argumentai “už”

 • pirkti galima anonimiškai;
 • „Neosurf“ grynųjų pinigų indėliai galėtų būti apdorojami gana greitai.

Minusai

 • sukčių ir sukčiavimo rizika;
 • naudojant šią platformą sunku gauti didelius bitkoino kiekius;
 • priemoka paprastai mokama už privatumą.

Bitboat

Bitboat yra bitkoinų keitiklis, specializuotas BTC prekyboje su „Neosurf“. Prekybos limitai naudojant išankstinio mokėjimo „Neosurf“ kortelę siekia 5000 EUR per mėnesį. Šiuo metu mokesčiai siekia apie 10% (mokesčiai yra paslėpti kaip kainos dalis) nuo prekybos vertės, jei naudojate „Neosurf“ išankstinio mokėjimo kortelę arba kuponą.

Užsisakykite bitkoinų su „Neosurf“ „Bitboat“

Galima problema daugeliui prekybininkų yra patikrinimo procesas, reikalaujantis investuotojų patvirtinti savo asmens tapatybę, kad galėtų įsigyti bitkoinų iš šio keitiklio. Regioninė aprėptis yra labai ribota, aptarnaujama tik JK, Italijoje, Prancūzijoje, Belgijoje, Kipre ir Rumunijoje.

Argumentai “už”

 • greitas pirkimo procesas ir bitkoino perkėlimas;
 • patikimas klientų aptarnavimas ir pagalba.

Minusai

 • ribota regioninė aprėptis;
 • mokesčiai yra paslėpti kainoje;
 • mažas 5 000 EUR pirkimo apribojimas;
 • Būtina patvirtinti asmens tapatybę.

Monetų namai

Monetų namai yra Prancūzijoje įsikūręs bitino keitiklis, kuris siūlo grynaisiais mokėti per „Neosurf“ korteles ar talonus. Mokėjimo būdą priima visi ES gyventojai, taikant 5 000 EUR dienos limitą (pradinis pirmojo mėnesio limitas yra 2 000 EUR). Mokesčiai yra vieni didžiausių rinkoje, sudarantys mažiausiai 18% nuo sandorio vertės.

„Coinhouse“ BTC mainai

Bitcoiną buvo galima įsigyti tik visiškai registruojantis ir patikrinus, o kiti dokumentai yra privalomi, jei prekybininkas nori pirkti bitkoinus iš Monetų namai:

 • nuskaitytas asmens tapatybės dokumentas arba pasas;
 • asmenukė su asmens tapatybės kortele ar pasu;
 • komunalinė sąskaita faktūra (adreso įrodymas).

Argumentai “už”

 • greitas ir paprastas būdas įsigyti BTC su „Neosurf“;
 • dideli pirkimo apribojimai.

Minusai

 • reikalingas visiškas patikrinimas;
 • dideli sandorių mokesčiai.

Bitit

Bitit siūlo „Neosurf“ kuponų ir kortelių bitkoinus visame pasaulyje, tuo pačiu leidžiant prekybininkams išsaugoti savo privatumą vykdant paprastą registracijos procesą. Jei norite įsigyti nedidelę bitkoinų sumą, turite nurodyti tik savo vardą ir pavardę, taip pat el. Pašto adresą.

Pirkite BTC su „Neosurf“ iš „Bitit“

Jei norite, jūsų užsakymas viršija 25 USD, tokiu atveju reikia patvirtinti asmens tapatybę, o savaitės apribojimas yra nustatytas nuo 500 iki 10 000 USD. Mokesčiai siekia 8%, kuris vis tiek yra mažesnis nei kitų „Neosurf“ bitkoinų įsigijimo galimybių.

Argumentai “už”

 • prieinama visame pasaulyje;
 • dideli apribojimai, jei paskyra patvirtina asmens tapatybę;
 • 8% sandorių mokesčiai.

Minusai

 • maži apribojimai, jei nepatikrinta;
 • ribotos parduotuvės vietos.

Išvada

„Neosurf“ čekis ir kortelė yra greitas ir paprastas būdas įsigyti bitkoinus, išlaikant jūsų privatumą. Mokėjimo metodo trūkumai yra maži apribojimai ir dideli mokesčiai, taikomi daugumoje biržų. Regioninė aprėptis paprastai yra apribota Europai, nors jūs galėtumėte tai naudoti Bitit jei gyvenate už ES zonos ribų.

Jei kiltų klausimų dėl „Neosurf BTC“ pirkimo, kurio neaprašė šis vadovas, nedvejodami susisiekite su mumis „BitcoinBestBuy“.