Grybų piniginės apžvalga

Šis straipsnis yra susijęs su viena iš prekybos platformų, a Grybiena bitcoin pinigine, kuri yra prieinama tik mobilioje aplinkoje. Išvardijame pagrindines platformos funkcijas ir nuoseklų procedūrų vadovą, kaip gauti ir siųsti bitkoinus iš grybienos piniginės.

Santrauka: Kaip gauti bitkoinus „Mycelium Wallet“

 1. Atsisiųskite „Mycelium“ piniginę iš „Google Play“ parduotuvės arba „App Store“.
 2. Įdiekite programą telefone ir sukurkite paskyrą.
 3. Eikite į grybienos turgų spustelėdami „Pirkti / parduoti bitkoiną“ ir suraskite prekybininko skelbimą netoli savo vietos.
 4. Peržiūrėkite skelbime nurodytus prekybos reikalavimus ir spustelėkite „Pirkti“, kad pradėtumėte pokalbį.
 5. Laikykitės pardavėjo pateiktų nurodymų ir išsiųskite mokėjimo užklausą per QR kodą.
 6. Gaukite monetas ir patikrinkite likutį.

Augant tinklui, buvo sukurtos skirtingos prekybos platformos, kad įvyktų bitkoinų operacijos. Mobiliosios platformos, „iOS“ ir „Android“ žengia pro pramonę, nes daugelis mainų ir piniginių paslaugų teikėjų žengia į čiaupų rinką.

Grybų piniginės apžvalga

Prekybininkai reikalauja lengvesnių ir greitesnių bitkoinų pirkimo ir pardavimo būdų nei bet kada anksčiau, o telefono programėles galima laikyti vienu iš būdų patenkinti tokį poreikį. Grybiena piniginė yra viena iš patikimų ir patikimų bitkoinų platformų. Ši informacija būtų naudinga tiems, kurie nori mobiliųjų programų, kad galėtų atlikti skirtingas prekybos operacijas, nes tai yra vienintelis būdas naudoti grybieną.

Grybų piniginės ypatybės

Grybiena piniginė turi keletą svarbių funkcijų, apie kurias turėtumėte žinoti naudodamiesi bitcoin saugojimo paslauga:

 • visi raktai yra privatūs, tai reiškia, kad jūs generuojate sėklas neprisijungę, sukurdami papildomą monetų saugumo sluoksnį;
 • „Mycelium“ piniginėje yra HD („Hierarchical Deterministic“) funkcija, leidžianti prekybininkams sudaryti kelias paskyras, o pagrindinė pradinė slaptafrazė leidžia vartotojams sukurti programos atsarginę kopiją tik vieną kartą;
 • Galimas PIN kodo saugumas;
 • ryšys su „Mycelium peer-to-peer“ (P2P) mainais į greitas operacijas;
 • Grybų super mazgai leidžia greitai prisijungti prie bitkoinų tinklo ir pagerinti privatumą;
 • suderinamas su įvairiomis aparatinėmis ir popierinėmis piniginėmis;
 • integruota su „Cashila“ ir „Glidera“, leidžianti mokėti SEPA (Europos) zonoje.

Mikelio piniginės ypatybės

Kaip naudotis grybiena Bitcoin pinigine?

Šiame skyriuje mes parodysime, kaip nustatyti savo Grybiena piniginę ir kuo geriau išnaudoti turimas funkcijas ir funkcijas, kurias platforma siūlo savo klientams. Tik nuo pradžių ji pradėjo veikti kaip piniginės platforma, kad vėliau pridėtų P2P mainų rinką.

Norėdami pradėti, atsisiųskite programą į savo išmanųjį telefoną „Google Play“ parduotuvėje ir įdiekite APK failą. Tai galite padaryti ir „iOS“ įrenginyje, nes kūrėjų komanda į savo portfelį įtraukė „iPhone“.

Atsisiųskite „Mycelium“ programą

Kadangi piniginė yra tiesiogiai prijungta prie grybų mainų, jūsų pusėje bus nedaug leidimų, gautų iš programos. Šios užklausos yra jūsų vieta (vietiniam prekybininkui) ir prieiga prie fotoaparato (QR kodas).

Nors nebūtina, mes labai rekomenduojame jums nustatyti savo PIN kodą ir atkūrimo slaptafrazę ir užrašyti juos ant popieriaus lapo, kad jų nepamirštumėte. Šie raktai padidina jūsų saugumą ir apsaugo įsilaužėlius nuo jūsų BTC balanso.

„Mycelium“ sukurkite PIN kodą

Pridėję visas saugos priemones ir įvykdę visas užklausas, diegimo proceso pabaigoje galite sukurti naują adresą paliesdami „Sukurti naują“..

Sukurkite naują piniginę ant grybienos

Dabar be problemų galėsite gauti ir išsiųsti BTC kitiems grybų vartotojams ar net už platformos ribų. Geriausias būdas naudotis piniginės paslaugomis yra „Mycelium Marketplace“, kur galite rasti pardavėjų šalia savęs, arba susiejant „Mycelium“ profilį su kitomis biržomis, tokiomis kaip: Monetų bazė, „Bitfinex“ ir CEX.IO. Taip pat galite susieti „Mycelium“ piniginę su aparatiniu įrenginiu („Nano S“ knyga, TREZORAS arba „KeepKey“) siekiant padidinti saugumą.

Šaldymas sandėliuose

Grybiena piniginė klientams siūlo šaldymo talpą, nes ji yra atsisiųsta į jūsų telefoną. PIN kodas, taip pat slaptafrazių pradžia, yra jums prieinamos saugos priemonės, o prie bitkoinų balanso galima prisijungti tiek internetinėje, tiek neprisijungus prie interneto. Paslauga yra visiškai nemokama ir įdiegta be informacijos apie „blockchain“ (duomenys apie visas operacijas).

Išlaidos grybienų grybeliui laikyti šaltai

Kitas svarbus šaltos piniginės bruožas yra vietinis prekybininkas – P2P birža, kurioje galite susitikti su kitais investuotojais ir siųsti / gauti BTC pirkdami. Minėta prekyba jums kainuotų 0,2% sandorio vertės, o kainas nustato patys prekybininkai.

Grybų sąsaja

Grybiena piniginės sąsaja tikriausiai yra viena iš priežasčių, kodėl grybiena pirmiausia išpopuliarėjo. Turėdami lengvai valdomą ir suprantamą sąsają, operacijos atliekamos greitai ir lengvai.

Micelio piniginės sąsaja

Turite 4 pagrindinius skyrius – sąskaitas, likutį, operacijas ir adresų knygą – kiekvienas iš jų turi savo funkcijas. Sąskaitose pateikiamos visos jūsų turimos vidinės ir išorinės sąskaitos – nuo grybienos iki Monetų bazė, HD piniginės ir kitos platformos. Likutis ir operacijos rodo bitkoinų skaičių ir jūsų veiklos „Mycelium“ istoriją, o adresų knygoje – jūsų BTC kodo adresai, kuriuos galima naudoti daugybei siuntimo ir gavimo operacijų..

Kaip gauti „Bitcoin“ mokėjimus?

Jūs turite du būdus, kuriuos galite naudoti norėdami gauti bitkoiną savo Mikelio piniginė. Pirmasis būdas yra tiesiogiai išsiųsti QR ar adreso kodą (-us) asmeniui, iš kurio norite gauti BTC.

Kaip gauti BTC Mycelium piniginėje

Tiesiog palieskite mygtuką „Gauti“, esantį skirtuke „Likutis“, ir gausite puslapį „Mokėjimo užklausa“ su QR kodu ir adresu. Aukščiau pateiktame paveikslėlyje parodyta, kaip susieti savo TREZORAS piniginė su grybiena. Norėdami gauti išsamesnės informacijos apie šią problemą, perskaitykite mūsų TREZOR apžvalgą.

Mokėjimo užklausos puslapis „Mycelium“

Kitas būdas yra nukopijuoti adresą iš „Adresų knygos“ ir naudoti jį perkant bitkoinus grybienoje ir už jos ribų. Taip pat galite susieti įvairius piniginės adresus, kurie yra išoriniai, todėl pervedimai iš piniginės į piniginę yra gana lengvi ir greiti.

„Mycelium BTC“ piniginės privalumai

Yra keletas pagrindinių privalumų Grybiena piniginė labai populiari bitkoinų pramonėje visame pasaulyje:

 • ją nemokamai įdiegti ir naudoti;
 • šaldymo sandėliavimas leidžia prekybininkams naudotis bitkoinais internetinėje ir neinternetinėje aplinkoje;
 • tiesiogiai susijęs su „Mycelium P2P“ mainais, leidžiantis greitai atlikti operacijas;
 • visiškai privatus, nes norint naudotis piniginės paslaugomis nereikia patikrinti;
 • naudingos saugos funkcijos, tokios kaip 2FA, šifravimas ir šaltasis saugojimas.

Grybų piniginės nauda

DUK

Grybų piniginės apsauga

Grybiena bitkoinų siuntimo paslaugos siūlo įvairias apsaugos priemones, kurios palaiko jūsų BTC saugumą ir patikimumą jūsų pusiausvyroje:

 • programa veikia neprisijungus, todėl įsilaužėliams sunku pasiekti jūsų sąskaitą;
 • įvairios saugos funkcijos, tokios kaip 2FA, ryšio šifravimas ir privatūs šaltojo saugojimo raktai;
 • galimos kelių adresų generavimo ir daugiasigio parinktys.

Apskritai, grybiena siūlomo produkto saugumo lygis laikomas tinkamu, užtikrinančiu būtiną saugumą ar prekybininkams, norintiems naudotis piniginės paslaugomis.

Bitcoin saugumas

Ar grybiena turi mobilią piniginę?

Grybiena yra platforma, egzistuojanti tik mobiliajame tinkle, o kitos aplinkos šiuo metu nėra. Piniginės paslaugos yra toje pačioje keblioje situacijoje, nes galite atsisiųsti programą ir paliesti ekraną, jei norite, kad bitkoinai būtų subalansuoti. Labai mažai tikėtina, kad įmonė artimiausiu metu gali sukurti kompiuterio ar interneto naršymo versijas.

Galima mobilioji programa

Grybų piniginės analogai

Išskyrus Grybiena piniginėje, rinkoje yra daugybė pasirinkimų, kuriais galite saugiai laikyti ir perkelti monetas. „Mycelium vs Bitcoin“ piniginė visada yra patogi analizė, nes ji pateikia aiškesnius visų prekybininkams siūlomų variantų pliusus ir minusus. Mes atlikome daugybę piniginių apžvalgų, pradedant „karštomis“ internetinėmis platformomis ir baigiant aparatūros įrenginiais, tiriant jų funkcijas, ypatybes, privalumus ir trūkumus.

Aparatinės piniginės

„Ledger Nano S BTC“ piniginė

„Nano S“ knyga yra aparatinis BTC saugojimo įrenginys, veikiantis kaip mini lustų rinkinys ir kurį galima prijungti prie kompiuterio. Prietaisas turi visas HD funkcijas, įskaitant ekraną, todėl jis yra vienas saugiausių monetų laikymo būdų. Perskaitykite mūsų apžvalgą apie piniginę, kai išvardijame įvairias savybes, funkcijas, pliusus ir minusus.

Pirkite „Ledger Nano S“ piniginę

„TREZOR“ piniginė

Jei ieškote saugaus būdo, kaip paslėpti didelius BTC kiekius, tada TREZORAS būtų teisingas pasirinkimas. Šis HD įrenginys, veikiantis kaip mažas kompiuteris, suteikia daugybę saugos funkcijų, tokių kaip privatūs raktai, neprisijungus veikiančio režimo funkcijos ir atkūrimo sėklos, dėl kurių įsilaužėlio darbas bus gana sudėtingas..

TREZOR bitcoin pinigine

„KeepKey“

„KeepKey“, iš tos pačios bendrovės, turi daug panašių (jei ne tų pačių) savybių kaip TREZORAS. Peržiūrėjome fizinės piniginės privalumus, trūkumus, kainą, funkcijas ir funkcijas, apie kurias turėtumėte žinoti prieš pirkdami. Mes taip pat pateikėme nuoseklų vadovą, kaip tinkamai nustatyti HD piniginę, sutrumpindami laiką, kurio jums reikės norint ištirti procesą.

„KeepKey“ piniginė

Jei yra klausimų, apie kuriuos šiame vadove nebuvo kalbėta Grybiena, nedvejodami susisiekite su mumis bet kuriuo metu „BitcoinBestBuy“.